Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Seraf » 2024. március 12., kedd 15:21

Realista24 írta: https://x.com/GironaZone/status/1767533 ... 38820?s=20

Ez csak trollkodas vagy valid? :lol:
Yamal lehet, hogy 20 eves, allitjak. :mrgreen:
Nyilvan fake vagy trollkodas, de imadnam.
láttam én is, de nem merem beleélni magam ez már túl alja lenne a barcelonához is :lol: valaki linkelte kommentbe, hogy 2017 decemberi cikk, csak 15-16os a mez van a gyereken, de gondolom rájuk kukázzák a régi mezeket :lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62852
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 12., kedd 15:07

https://x.com/GironaZone/status/1767533 ... 38820?s=20

Ez csak trollkodas vagy valid? :lol:
Yamal lehet, hogy 20 eves, allitjak. :mrgreen:
Nyilvan fake vagy trollkodas, de imadnam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ViktoR4
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2017. május 22., hétfő 14:22
Kedvenc játékosaid: Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ViktoR4 » 2024. március 9., szombat 21:59

Április 21 21:00 hivatalos a classico dátuma

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2024. március 9., szombat 13:05

wZoLee7 írta:
marcell írta: PSG have chosen Lamine Yamal as the replacement for Kylian Mbappe & they are ready to pay €200M for him.

However, Joan Laporta knows that selling Yamal would be a historic mistake. That's why the club has rejected PSG's offer. He stays. @Luis_F_Rojo
200 millioert jelenleg az osszes a klubnal dolgozo aljalmazott anyjat eladna :lol:
Az apjuk is…

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. március 9., szombat 12:28

marcell írta: PSG have chosen Lamine Yamal as the replacement for Kylian Mbappe & they are ready to pay €200M for him.

However, Joan Laporta knows that selling Yamal would be a historic mistake. That's why the club has rejected PSG's offer. He stays. @Luis_F_Rojo
200 millioert jelenleg az osszes a klubnal dolgozo aljalmazott anyjat eladna :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7302
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 9., szombat 12:18

marcell írta: PSG have chosen Lamine Yamal as the replacement for Kylian Mbappe & they are ready to pay €200M for him.

However, Joan Laporta knows that selling Yamal would be a historic mistake. That's why the club has rejected PSG's offer. He stays. @Luis_F_Rojo
Rendkívül hihető hír.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2024. március 9., szombat 12:14

marcell írta: PSG have chosen Lamine Yamal as the replacement for Kylian Mbappe & they are ready to pay €200M for him.

However, Joan Laporta knows that selling Yamal would be a historic mistake. That's why the club has rejected PSG's offer. He stays. @Luis_F_Rojo
Adjanak érte 600 milliót! :lol:

marcell
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2023. augusztus 4., péntek 12:53

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: marcell » 2024. március 9., szombat 11:54

PSG have chosen Lamine Yamal as the replacement for Kylian Mbappe & they are ready to pay €200M for him.

However, Joan Laporta knows that selling Yamal would be a historic mistake. That's why the club has rejected PSG's offer. He stays. @Luis_F_Rojo

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2024. március 9., szombat 11:52

Csabi írta: az is érdekes hogy ha a barsza bl-t játszik akkor ők előtte játszhatnak pénteken a ligában...
Remélem kiesnek majd és akkor mindegy mikor lesz a bajnokijuk. Egyébként meg mi mikor játszottunk pénteken Bl miatt utoljára?

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5350
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. március 9., szombat 11:39

csababarca írta:
realmadrid95 írta:


De kerdezem en, hogy akkor miert most vittek el Roquet, miert nem fejlodhetett addig is braziliaban?
Fogalmam sincs.
Laportánál benne van, hogy farokméregetés miatt elhozta most, kicsit csitítani az elégedetlenkedőket.
Tényleg nem tudom, mert ennek nem sok értelme van.
Oké, hogy fel kell építeni, de ezt 10-15 percekkel 2 meccsenként nem nagyon lehet.
naluk arda mar annak is orulne :lol:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2024. március 9., szombat 11:38

realmadrid95 írta:


De kerdezem en, hogy akkor miert most vittek el Roquet, miert nem fejlodhetett addig is braziliaban?
Fogalmam sincs.
Laportánál benne van, hogy farokméregetés miatt elhozta most, kicsit csitítani az elégedetlenkedőket.
Tényleg nem tudom, mert ennek nem sok értelme van.
Oké, hogy fel kell építeni, de ezt 10-15 percekkel 2 meccsenként nem nagyon lehet.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

realmadrid95
Hozzászólások: 1886
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. március 9., szombat 11:35

csababarca írta: Valószínűleg Roque-nél tényleg az van, hogy limitálva van a meccsszáma, percszáma különböző kifizetések miatt.

Ez a Guiu is fel van polírozva az egekbe, mert egyszer beállt és lőtt egy gólt, de 12 egy tucat ránézésre.

Yamal itt az extra, kérdés, hogy fog-e fejlődni, vagy eléri a fejlődése csúcsát fiatalon, aztán megreked. Láttunk már ilyet.
De beszédes, hogy a PL huszár Raphinhát, (aki mint megtudtam egyedül tartotta bent a Leedst anno, és legkeresettebb jobbszélső, sorban állnak/álltak érte a top klubok :lol: :lol: :lol: ), simán kiszorította.
Na ennyit a brazilról, igazi kút az is.

Aki még érdekes, és van benne fantázia, az a Cubarsi gyerek hátul. Ő bizonyítja eddig, hogy lehet keményen, határozottan játszani úgy is, hogy nem vagy alattomos, patkány módjára emberekbe beleszálló félőrült, lásd Gavi. Példát vehetne róla a goldenboy.

Tegnap ahogy néztem a meccset azon gondolkoztam, hogy a Yamal, Cubarsi, Gündogan, TS négyesen kívül senkit sem sajnálnék, ha jövőre már nem lenne, talán még Cancelo. Többi az egy nagy nulla, semmi.

De kerdezem en, hogy akkor miert most vittek el Roquet, miert nem fejlodhetett addig is braziliaban?

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2024. március 9., szombat 10:38

RealMadridFanatic írta:

Araujo? Amugy megprobalva objektiven nezni, Pedri is jo jatekos, csak rengeteget serult. De Jong sem rossz. Kounde esetleg. Vagy ha most azokra akik tegnap keretben voltak, nem szoltam.

Nem kovetem a Barcat, de oket jonak ereztem amennyit lattam beloluk.
Igen, most azokra gondoltam, akik a pályán voltak.
DeJong és Pedri a kp-n, és még Araujo is egészen jó, csak a kis spanyol pl többet sérült, mint nem. Szerintem neki reszeltek ezen a szinten.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2024. március 9., szombat 10:36

Tegnap ahogy néztem a meccset azon gondolkoztam, hogy a Yamal, Cubarsi, Gündogan, TS négyesen kívül senkit sem sajnálnék, ha jövőre már nem lenne, talán még Cancelo. Többi az egy nagy nulla, semmi.
Araujo? Amugy megprobalva objektiven nezni, Pedri is jo jatekos, csak rengeteget serult. De Jong sem rossz. Kounde esetleg. Vagy ha most azokra akik tegnap keretben voltak, nem szoltam.

Nem kovetem a Barcat, de oket jonak ereztem amennyit lattam beloluk.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62852
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 9., szombat 10:27

Lewa
https://x.com/JoseitoCuevas/status/1766 ... 23498?s=20
:mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2024. március 9., szombat 10:06

Mi lett a Raphinha gyerekkel?

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2024. március 9., szombat 9:41

Valószínűleg Roque-nél tényleg az van, hogy limitálva van a meccsszáma, percszáma különböző kifizetések miatt.

Ez a Guiu is fel van polírozva az egekbe, mert egyszer beállt és lőtt egy gólt, de 12 egy tucat ránézésre.

Yamal itt az extra, kérdés, hogy fog-e fejlődni, vagy eléri a fejlődése csúcsát fiatalon, aztán megreked. Láttunk már ilyet.
De beszédes, hogy a PL huszár Raphinhát, (aki mint megtudtam egyedül tartotta bent a Leedst anno, és legkeresettebb jobbszélső, sorban állnak/álltak érte a top klubok :lol: :lol: :lol: ), simán kiszorította.
Na ennyit a brazilról, igazi kút az is.

Aki még érdekes, és van benne fantázia, az a Cubarsi gyerek hátul. Ő bizonyítja eddig, hogy lehet keményen, határozottan játszani úgy is, hogy nem vagy alattomos, patkány módjára emberekbe beleszálló félőrült, lásd Gavi. Példát vehetne róla a goldenboy.

Tegnap ahogy néztem a meccset azon gondolkoztam, hogy a Yamal, Cubarsi, Gündogan, TS négyesen kívül senkit sem sajnálnék, ha jövőre már nem lenne, talán még Cancelo. Többi az egy nagy nulla, semmi.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

weah
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2023. október 4., szerda 18:03
Kedvenc játékosaid: weah
Kedvenc csapatod: feyenord arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: weah » 2024. március 9., szombat 9:29

lordgabi írta:
realmadrid95 írta: Hamarabb kezd Guiu, mint Roque. Xavi szerintem direkt csinalja mar ezt. :mrgreen:
Ennyire nem járhatnak előtte tudásban, vagy erőnléti felkészülésben azért, bár nem nézem a meccseiket, fogalmam sincs, hogy néz ki ez a Guiui.
Szerintem bele van foglalva a szerződésébe, hogyha ebben a felszezonban X meccsen pályára lép kezdőként, akkor megy az utolsó Brazíliába, de nem bírják már kiszámlázni ezt, és emiatt mennek a hasonló húzások. :hmmm:
Tegnap a mások félidőt neztem csak,de szerintem jó lesz a srác.Jol mozog meg elég gyors robbanékony.Kicsit Ronaldo a stílusa mozgása(persze ég és föld)de rá emlékeztet.Viszont a másik kölyök az valami igen ultranak néz ki 16 évesen.Nem tudom hogy ős masias e vagy milyen szerződése van,de szerintem Perez helyében meg kellene próbálni hátha.Ugy is pénz kéne nekik,aztán hátha a kölyök is inkább menekülne a penztelensegbol.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2024. március 9., szombat 9:15

realmadrid95 írta: Hamarabb kezd Guiu, mint Roque. Xavi szerintem direkt csinalja mar ezt. :mrgreen:
Ennyire nem járhatnak előtte tudásban, vagy erőnléti felkészülésben azért, bár nem nézem a meccseiket, fogalmam sincs, hogy néz ki ez a Guiui.
Szerintem bele van foglalva a szerződésébe, hogyha ebben a felszezonban X meccsen pályára lép kezdőként, akkor megy az utolsó Brazíliába, de nem bírják már kiszámlázni ezt, és emiatt mennek a hasonló húzások. :hmmm:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2024. március 9., szombat 8:05

az is érdekes hogy ha a barsza bl-t játszik akkor ők előtte játszhatnak pénteken a ligában...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég