Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 26., péntek 22:07

jó cuccot szívhatnak katalóniában, oda kéne menni nyaralni :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 26., péntek 21:56

Neymar megint csak kilóg a sorból. Szavazott ugyebár Cére, most meg olvastam vele egy interjút, amiben teljesen korrekt volt, megint. Remélem nem lesz hosszú életű a katalánoknál. és egy szebb mezre cseréli a mostanit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 26., péntek 21:54

Realista24 írta:Pedro: "Cristianónak van néhány remek statisztikája, Leo Messi mindenkinél jobb volt."
Te is állj le az ivással. :lol:
Tetszik, ahogy már 1 db érvet sem tudnak felhozni,hogy Messi miért is lenne jobb mint Cé, így csak odabökik,hogy messzi a legjobb :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 26., péntek 21:51

Pedro: "Cristianónak van néhány remek statisztikája, Leo Messi mindenkinél jobb volt."
Te is állj le az ivással. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 26., péntek 21:46

Montoya igent mondott a Juvénak állítólag. Négy éves szerződésről írnak, de a Juve akár kölcsön is venné, a Barca inkább eladná.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. december 24., szerda 10:52

El Unico írta:Lemaradt az idezojel bocsanat! "Szavazott". Vagy ertsd: kire szavazna. :D

Én meg már abban voltam, hogy 3 pakk gyanta vásárlása után jár a szavazati jog.
Mert Xavinak ez lenne az egyetlen lehetősége, hogy oda kerüljön :lol:
ZIDANE

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. december 24., szerda 10:47

Lemaradt az idezojel bocsanat! "Szavazott". Vagy ertsd: kire szavazna. :D
:goat:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. december 24., szerda 10:36

KAG írta:
El Unico írta:En csak most olvastam,mit nyilatkozott Xavi,es hogy kikre szavazott...

Ez az ember velhetoen beteg,nagyon sajnalom ot,teljesen vakon van. Az ilyen idiota megnyilvanulasai miatt meg csak tisztelni sem tudom,kifejezetten utalom azt a tenyerbemaszo kepet,es akkor meg ilyeneket nyilatkozik is... Es ez nem az elso ilyen tole,de nem is az utolso... Remelem ez megint csak motivalni fogja CR-t 2015-ben,es akkor nem lesz itt gond jovore sem.

De mi az, hogy kikre szavazott? Ő mire fel szavazhatna? :lol:
ő még azt is megteheti. :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. december 24., szerda 10:32

El Unico írta:En csak most olvastam,mit nyilatkozott Xavi,es hogy kikre szavazott...

Ez az ember velhetoen beteg,nagyon sajnalom ot,teljesen vakon van. Az ilyen idiota megnyilvanulasai miatt meg csak tisztelni sem tudom,kifejezetten utalom azt a tenyerbemaszo kepet,es akkor meg ilyeneket nyilatkozik is... Es ez nem az elso ilyen tole,de nem is az utolso... Remelem ez megint csak motivalni fogja CR-t 2015-ben,es akkor nem lesz itt gond jovore sem.

De mi az, hogy kikre szavazott? Ő mire fel szavazhatna? :lol:
ZIDANE

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. december 24., szerda 9:26

En csak most olvastam,mit nyilatkozott Xavi,es hogy kikre szavazott...

Ez az ember velhetoen beteg,nagyon sajnalom ot,teljesen vakon van. Az ilyen idiota megnyilvanulasai miatt meg csak tisztelni sem tudom,kifejezetten utalom azt a tenyerbemaszo kepet,es akkor meg ilyeneket nyilatkozik is... Es ez nem az elso ilyen tole,de nem is az utolso... Remelem ez megint csak motivalni fogja CR-t 2015-ben,es akkor nem lesz itt gond jovore sem.
:goat:

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fanático » 2014. december 24., szerda 0:24

wxyz írta:Szó nincs itt arról, hogy a Roselléktól vették volna ezt át
Ez jó ideje így van már
A Barcelona a katalán függetlenség nagy hirdetője. Ez után pedig nem kell csodálkozni, hogy zsigerből gyűlölik a spanyol állam első számú együttesét a kiràlyi csapatot
Ez mellé még jön az általános második helyből eredő kisebbségi komplexus

Plusz szerintem néhányan el is hiszik ott ezt a csak saját nevelés, mindenkinél szimpatikusabbak hülyítést
Ezt én is így gondolom, ráadásul a sikerkorszakuk is rátett egy nagy lapáttal, pedig előtte, de főleg Ronaldinho idejében nagyon szerettem nézni a meccseiket, és semmiféle antipátiát nem éreztem a csapat iránt. Aztán jött az Eto'o féle botrányos bajnoki ünneplés ami után sorra következtek a fölényeskedő megnyilvánulások, a reklamáljunk a bírónál tömegesen mozgalom meg az irritáló "fekvőfoci" azokkal a parádés színészi alakításokkal. :shutup:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 24., szerda 0:08

Szó nincs itt arról, hogy a Roselléktól vették volna ezt át
Ez jó ideje így van már
A Barcelona a katalán függetlenség nagy hirdetője. Ez után pedig nem kell csodálkozni, hogy zsigerből gyűlölik a spanyol állam első számú együttesét a kiràlyi csapatot
Ez mellé még jön az általános második helyből eredő kisebbségi komplexus

Plusz szerintem néhányan el is hiszik ott ezt a csak saját nevelés, mindenkinél szimpatikusabbak hülyítést

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. december 24., szerda 0:07

A mendemondáknak a legtöbb esetben nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani, de Xavi azért időről időre bizonygatja, hogy Ő szeret a másik hátsófelében kutakodni. Persze nem úgy, csak a nyelvével ízlelgeti. :shifty:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 23., kedd 23:57

Ha olyan 70 éves lenne, megérteném, hogy szenilis már és nem tudja mit beszél, de így :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. december 23., kedd 23:55

Remy írta:Ez a Xavi... most amúgy komolyan a nyilvánvalót magyarázza? A tényeket próbálja meg megmásítani? Miért, komolyan, miért ennyire sötétek ezek abban a klubban? Ezt ott tanítják, vagy mi? Mert, ha nem Xavi, akkor más pofázik hülyeségeket, és persze az elmaradhatatlan köpködés a Real felé mindig ott van. És ehhez nem kell valakinek Real szurkolónak lennie, nem az utálat beszél ilyenkor az emberből, mert aki nem vak, és nem barca fan, az észreveszi, hogy ezeknél valami nem oké.
Aranylabda topikbol athozva.

Nagyon jol latszik, hogy milyen sok mulik az edzon es a vezetosegen. Az o viselkedesuk es stilusuk kihat a jatekosokra, majd bizonyos szinten a szurkolokra is. Eleg csak megnezni Mourinho es Ancelotti alatt a jatekosaink nyilatkozatait. (mondjuk mar elore felek, hogy Mourinho megemlitese miatt paran reflexbol betamadnak).

A Barcanal is ez a helyzet. Latszik hogy Rosell es a bandaja zsigerbol utalja a Madridot, ennek mar rengetegszer hangot is adtak, termeszetes hogy a jatekosokra is kihat ez az utalat vagy kenyszeres beszologatas. Xavi miatt meg nem ertem miert haborodtatok fel annyira, o mindig is ilyen volt, mindig szeretett 1-2 rovid mondattal beszolni a madridistaknak.

Mondjuk szerintem ez mar a verukben van, eleg csak arra gondolni, amikor nyaron a hatalmas Evertont is megjart deulofeu ugy probalt bevagodni a harmadik szamu kapusnal, hogy elkezdte CR-t parodizalni. Na de latom, hogy azota is 16 meccsen kemeny 2 golig jutott. :lol: Az arc megvan, mar csak a teljesitmeny hianyzik. :Đ
ziro4vr írta:
GT37 írta: Én imádom Busquetset
jó, de te a tottenhamot is imádod..a gyengék és bénák oltalmazója vagy :mrgreen:
Ezen meg mindig sirok. :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2014. december 23., kedd 23:59-kor.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 23., kedd 10:36

palesz77 írta:
Matt009 írta:Miért van az összes Barca játékosnak állandóan beszélhetnékük a Real Madridról?
No offense, de szerinted egy ilyen sajtótájékoztató/interjú hogy zajlik? Leültetik Xavit, leraknak elé egy lapot, aztán megmondják neki, hogy írja le, amit épp gondol?
Vagy no offense,de szájába adják a szavakat,hogy miket mondjon?Jó,megkérdezik,igazolnál e valaha a realba...ha volna egy kis esze,azt mondaná,nem kívánok a real madriddal foglalkozni,maradjunk a barcánál...és ezzel le is oltotta volna a túlbuzgó médiazsenit...
Nyilván persze vannak olyanok madridi oldalon is,akik meg azért is felháborodtak volna hogy "mi az hogy nem kíván foglalkozni a RM-al?Mert ugye kákán is csomót kereső egyének mindenütt vannak.
Amúgy engem csak megnyugtatott,hogy sosem jönne ide,nem mintha valaha is tervben lett volna,de az ördög nem alszik. :)
Habár labdaszedőből van bőven,most nincs felvétel :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 23., kedd 9:30

palesz77 írta:
Matt009 írta:Miért van az összes Barca játékosnak állandóan beszélhetnékük a Real Madridról?
No offense, de szerinted egy ilyen sajtótájékoztató/interjú hogy zajlik? Leültetik Xavit, leraknak elé egy lapot, aztán megmondják neki, hogy írja le, amit épp gondol?
Ajánlom elolvasni az angol nyelvű, eredeti interjút (korábban linkeltem), nyilvánvalóan kiderül belőle az igazság.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. december 23., kedd 8:54

palesz77 írta:
Matt009 írta:Miért van az összes Barca játékosnak állandóan beszélhetnékük a Real Madridról?
No offense, de szerinted egy ilyen sajtótájékoztató/interjú hogy zajlik? Leültetik Xavit, leraknak elé egy lapot, aztán megmondják neki, hogy írja le, amit épp gondol?
Ancelotti mindig azzal tereli az ilyen kérdéseket, hogy xy jó játékos vagy jó csapat, de más klubokról vagy klubok játékosairól nem beszél, és ugyan ezt szokták mondani a srácok is. Esetleg ha egy klasszikus után van valami megvitatni való, akkor szoktunk jobban beszélni, de amúgy már régen nem divat. Pontosabban amióta nincs José... :)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. december 23., kedd 1:03

a gond nem az, hanem, hogy szemmel láthatóan kedvvel és minden alkalmat megragadva beszélnek azokról a dolgokról is, amikről fingjuk sincs. ráadásul megragadják az alkalmat a kritizálásra is mindig. miért szerinted a real madrid játékosokat nem kérdezik a barcelonáról?? ez csak egyirányba működik?

el lehetne intézni, egy "nem beszélek a real madridról"-lal, vagy egy sablon szarral is. ám ők szivesen pofáznak, nem kell ezt védeni.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. december 23., kedd 0:42

Matt009 írta:Miért van az összes Barca játékosnak állandóan beszélhetnékük a Real Madridról?
No offense, de szerinted egy ilyen sajtótájékoztató/interjú hogy zajlik? Leültetik Xavit, leraknak elé egy lapot, aztán megmondják neki, hogy írja le, amit épp gondol?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég