Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 27., kedd 11:00

Géci írta:A másik, hogy itt van egy A4-es lapnyi BL rekord amit idén megdöntöttünk, de még ezek után is nekünk kell magyarázkodni... :roll: Van aki azt írja, hogy gyengék voltak az ellenfelek. Most őszintén!? Az Atleticonak nehéz volt a csoportja, vagy az olasz 10. Milan, vagy a barca ami ellen idén csak 6x játszottak!? :x
A legnagyobb poen, hogy en mar bayern (!!!) szurkoloktol is olvastam olyat, hogy konnyu volt a sorsolasunk a BL-ben, mert gyenge csapatokat kaptunk. Vegulis igaza van.. Az egyiknek guritottunk is egy 5-ost :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 27., kedd 10:51

Anthony írta:Hagyjuk is...az utolsó atleticos csere önmagában 2,5 percig tartott..de ez nem zavar senkitse..mondjuk engem sem zavar a sok vinnyogás..a meccs addig tart, amíg a bíró le nem fújta!
A másik, hogy itt van egy A4-es lapnyi BL rekord amit idén megdöntöttünk, de még ezek után is nekünk kell magyarázkodni... :roll: Van aki azt írja, hogy gyengék voltak az ellenfelek. Most őszintén!? Az Atleticonak nehéz volt a csoportja, vagy az olasz 10. Milan, vagy a barca ami ellen idén csak 6x játszottak!? :x

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. május 27., kedd 10:36

h3x0r írta:
Csabi írta:a katalán média fullosan pörög. napi szinten jönnek az új nevek. marquinhoz, benetia, immobile, keylor navas. a mai: llorente, rakitic. :mrgreen:
valaki elkezdhetne irni ezeket a neveket egy excel tablazatba :mrgreen:
(Réj, hol vagy? :shifty: )
Tavaly és tavalyelőtt nálunk Galacticos csinálta. Remélem idén is ráér ilyenekre. Én örülnék! :mrgreen:
Látod ezt fiatal barátom? :D
Könyörög a fórum érted! :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. május 27., kedd 10:33

Hagyjuk is...az utolsó atleticos csere önmagában 2,5 percig tartott..de ez nem zavar senkitse..mondjuk engem sem zavar a sok vinnyogás..a meccs addig tart, amíg a bíró le nem fújta!

Vigyék Llorentét :lol:
Sajnos Luizról lemaradtak, Marquinhosnak nem örülnék azért ha odamenne, de Benatiának sem.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 27., kedd 10:31

Csabi írta:a katalán média fullosan pörög. napi szinten jönnek az új nevek. marquinhoz, benetia, immobile, keylor navas. a mai: llorente, rakitic. :mrgreen:
valaki elkezdhetne irni ezeket a neveket egy excel tablazatba :mrgreen:
(Réj, hol vagy? :shifty: )

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 27., kedd 10:22

a katalán média fullosan pörög. napi szinten jönnek az új nevek. marquinhoz, benetia, immobile, keylor navas. a mai: llorente, rakitic. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 27., kedd 9:26

Csabi írta:
cselszi drukker lennék
broááá....belegondoltam. :mrgreen:
lázadna a szép foci ellen :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 27., kedd 9:16

cselszi drukker lennék
broááá....belegondoltam. :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 27., kedd 9:13

Realista24 írta:Hosszabbítás témához:
Chelsea - FC Barcelona 1-1
A Barcelona kiesésre állt a rendes játékidőben, majd Överbreö felmutatta a HÉT perc hosszabbítást, majd Iniesta a 93. percben megszerezte a döntőt érő találatot.
:coffee:
öregbrö nem csak azt mutatta fel, hanem a középső ujját is a cselszinek :lol:

ballakk ahogy üldözi, priceless :lol:
(cselszi drukker lennék, biztos tört volna valami akkor este :hmmm: )
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 27., kedd 9:09

Hosszabbítás témához:
Chelsea - FC Barcelona 1-1
A Barcelona kiesésre állt a rendes játékidőben, majd Överbreö felmutatta a HÉT perc hosszabbítást, majd Iniesta a 93. percben megszerezte a döntőt érő találatot.
:coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 27., kedd 7:57

Kacsáztak már rengeteg árban,úgyhogy fenntartással kell kezelni ezeket náluk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. május 27., kedd 7:15

Én a Barcelonának már nem hiszek.
Neymar árát is huszonvalamennyinek mondták tavaly ilyenkor...

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. május 27., kedd 2:26

A legnagyobb horvát tehetség,a horvátok Messije,a csiszolatlan gyémánt 2 egész 2 millió euróért a Barcelonáé.

Miközben Madridban,ha egy senkiházi brazil noname játékosért jelentkezünk be,10-20-30 millió ojró. Na menjenek a picsába. :lol: Ez már szánalmasan röhejes...
:goat:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 27., kedd 2:23

Csababarca vagy kiaz, csak olyan mint a csapata, kétszínű, egy nagy kamu,kifele a szépet a jót ,otthon meg a Real-os Voodoo babák...

Az a durva ,hogy akkora kést döftek szombat este a srácok az ilyen jellemtelen "szurkolók" szívébe, akkora fájdalom ez most nekik, az ő csapatuk soha nem lenne ilyenre képes, ilyen mentális erő csak a legnagyobbaknál van...ott vagy űrfoci van vagy semmi, az idei szurkolói magatartásuk tökéletesen bizonyítja,hogy mennyire nem tanította őket semmire a Barca csak a nyáladzásra amikor képesek Mourinho-nak szorítani ,majd a Mourinho 2.0ás Simeonénak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: volt » 2014. május 27., kedd 1:59

csababarca( :shutup: ) remélem olvasod, csak szeretnék tőled kérdezni valamit.
Ha a Real a szánalmas banda, akkor te magadat minek érzed?? Én valami köpedéknek érezném magamat a helyedben. na peace.
Puding írta:Inista is a hosszabbításban rúgta a gólt a Chelsea ellen nem? A barca szurkolók igen gyorsan felejtenek
Hát te normális vagy? :Đ Az űrfoci volt, szégyen lett volna ha nem ők mennek tovább, RIP foci meg hasonlók. Fejben erősek voltak az a lényeg, csodálatra méltó :mrgreen:
Sierra írta:Poénból beleolvastam az Atlético magyar szurkolói oldal fórumába. Jókat nevettem.

Egyik ember azt írja felháborító az 5 perces hosszabbítás -ezt figyeljétek: 1 vagy 2 perc (!!!) érthető lett volna, de 5?! Nem is volt annyi sérülés meg álló játék
Hát azért 2 lett volna reális mert 3. percben jött a gól, ha a 4. percben jön a gól akkor már szerintük a 3 perc is reális lett volna.


Más,
olyanokat írni ,h a bíró nyerte meg a meccset azok után ,h teljesen jól vezette a mérkőzést több mint szánalmas. Nem is tudtam róla ,h a bíró fejelte a gólt. Ha már 92 percig tudtak védekezni, akkor már azt a 3 percet is ki kellett volna húzniuk(szerencsére nem sikerült) mivel a végéig kell küzdeni egy meccsen. A bíró meg ,h nyerte volna meg a meccset bacca meg. Rátett 5 percet, de fogalma sem lehetett róla ,h pont most fog jönni a gól. Ha letelt volna az 5 perc és nincs gól akkor vége és senki egy kur :cens: a szót nem szólt volna a hosszabbításról. Margóra írnám ,hogy ha jól tudom akkor a Leverkusen elleni döntőn is 7 perc volt a ráadás.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 27., kedd 1:29

Egyébként tényleg meglep mennyi Barcás van aki képes korrekt lenni, a hozzájuk csapótodott divat maszlag viszont undorító és az a baj,hogy jóval többen vannak mint a Barca szurkolók... se lát se hall csak nyomja, percről percre okádja arcon saját magát, a saját elveit... de a bayernesek viszont zseniálisak, ahogy a világ legjobb csapatának tartják magukat egy 5-0ás zakó után :lol: nem láttam német kupadöntőt, de csinált valami olyat Pep ami bizakodásra adhat okot? :mrgreen: nem értem szegényeket.De hosszú menet lesz ha bosszút akarnak állni rajtunk mert a döntőig nem fogunk összefutni, és oda is elkéne jusson mindkét csapat... Viszont a Guardiola vs Barca és Mourinho vs Real mostmár tényleg elkerülhetetlen lesz szerintem :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. május 27., kedd 1:18

majd most, hogy újra szárnyal a real, jön a divatrealosok újabb hulláma is.
már decimáztak olyanok fb-n, akiknek nem hogy a realhoz, de a sporthoz sem volt effektíve semmi közük eddig. :mrgreen:

de egyébként ha már divatdrukker téma, külön kategorizálnám a nőket, (tisztelet a kivételnek, vannak azért, akik tényleg képben vannak), de a nagy részük tényleg azért szurkol egy csapatnak, mert ott több a helyes pali. :lol:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. május 26., hétfő 23:35

Mindenféle személyeskedés, sértés nélkül másolnék be egy történetet, amit egy xy oldal- vagyis annak egyik szerkesztője- írt ki. :lol:
2-3 hónapja írt nekünk egy Barcelona rajongó 12 éves, hogy "akkor is a Barca a legjobb" és hogy ő egy hatalmas nagy Barcelona szurkoló.
Elfogadtuk a felvetését, hiszen mindenkinek a saját kedvence a legjobb, ez egyértelmű. Csakhogy gondoltam beszélgetek vele. Mondtam neki, hogy én is nagy Barca szurkoló vagyok és nekem Nesta a kedvencem, amire ő annyit írt, hogy tényleg jó játékos. Mondtam neki, hogy igen,csak még fiatal. Ezt az állításomat is helyeselte. Aztán eljutottunk oda, hogy rákérdeztem, hogy szerinte ki a jobb középpályás a csapatban: Ray Lewis vagy Sidney Crosby (ha valaki a focin kívül nem lenne jártas elárulom, hogy Lewis NFL játékos és tavaly a super bowl győzelem után visszavonult, Crosby pedig NHL játékos.)
A fiatal szurkoló természetesen Crosbyt tekinti jobb középpályásnak. Az pedig már csak hab volt a tortán amikor az eligazoló Valdez helyére elfogadta volna a cserekapust LeBron Jamest is (kosárlabdázó)
A kép csak szemléltető értékű és itt nem a Barca szurkolóival van a gond, hanem bármely csapat olyan szurkolójával aki divatozik a csapat nevével, hogy ő "xy" szurkolója, mellesleg azzal sincs tisztában ki játszik a csapatában
És valóban igaza van, ami bár lerágott csont, de ez tetszett. Gondoltam megosztom veletek is, mindenféle személyeskedés nélkül. ÉS nem csak a Barcánál van (már) így, hanem az egyre jobban felkapott kluboknál.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 26., hétfő 22:37

Hasonló mint Dulifuli vagy ki, csak horvát :D... Szerintem

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. május 26., hétfő 22:29

Remy írta:Vicces ez a világ...

Ha feltűnik valami brazil tehetség, akor egyből 20-30 millió az ára... ott van a horvát válogatott iszonyú fiatal Halilovic és 2.2 milla :lol:

oké számítson kicsit, hogy honnan jött, de ennyit?
FC Barcelona reached agreement in March with Dynamo Zagreb and Alen Halilovic for a 2,2 million Euro transfer, which could rise with first team appearances.

A kiemelt a rész a lényeg. Szerintem jóval több pénzt fognak látni Zágrábban ebből az üzletből, mint 2,2 millió euró. Legalábbis remélem.
(szerk.: Főleg, ha a kenőpénzt is beleszámítjuk :lol: :lol: )

Egyébként elég ütős lesz a B kerete jövőre is, van most egy egészen ígéretes generáció, akiket végre be lehet építeni (Munir, Adama, Samper, Grimaldo pl.), és ehhez jön még hozzá Halilovic is. Szupertehetségnek tartják a srácot, és ugyan már sokszor láttunk arra példát, hogy az új Messinek, Ronaldónak vagy Zidane-nak kikiáltott játékos a süllyesztőben végezte, azért én reménykedek abban, hogy a kis horvát meg tud ragadni majd a nagycsapatban.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég