Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 23., kedd 12:21

ELSiete írta:
Realista24 írta:

En tisztaba vagyok vele.
Nem vagyok a tűzön vízen át elvakult rajongó.
Szerintem véleményesek az esetek. Lassan ott tartunk már, hogy teljesen normalis lesz, ha a jatekosainkat kézzel ütik fejen és nyugodjunk bele ha így lő valaki gólt. A bírók sz.rok. A VAR belenyult. Erre van. De ezt a pusztulat stilust sem bírom, hogy x év után van egy véleményes meccsünk és mint a c.ganyok megrohamoznak minket. Hát pofam leszakad b.sszameg. Beutom a twiterre a szent csapat nevét és csak a csalást látom. Ami Vininel kéz, az másnál hand of god, szezon végén meg aranylabda. A büdös életbe nem kommentaltuk, ezek meg egyből jönnek. Bármit megadnék, ha eltunnenek a ligabol.

https://twitter.com/FCBarcelona/status/ ... nSf5A&s=19
higgadj le a picsába és nézz végig a wikipedian a trófealistánkon :lol: :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 23., kedd 12:19

Halfkey írta: Megvan akkor a megoldás, hosszú ujjú mezben kell focizni, és akkor lehet nyugodtan kezelni, Dupla D-nél szabályos :D

Látszott amúgy a közvetítédben hogy a spori a hátsó kamera visszajátszását nézte, nem szembõl.
Szemből is mutatták neki.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ELSiete
Hozzászólások: 2954
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 23., kedd 12:18

Realista24 írta:
ELSiete írta:

Szerencsére itt nem a BLrol volt szó, ellenben hasonló bírói vétségek miatt már buktunk bajnoksagot.
En tisztaba vagyok vele.
Nem vagyok a tűzön vízen át elvakult rajongó.
Szerintem véleményesek az esetek. Lassan ott tartunk már, hogy teljesen normalis lesz, ha a jatekosainkat kézzel ütik fejen és nyugodjunk bele ha így lő valaki gólt. A bírók sz.rok. A VAR belenyult. Erre van. De ezt a pusztulat stilust sem bírom, hogy x év után van egy véleményes meccsünk és mint a c.ganyok megrohamoznak minket. Hát pofam leszakad b.sszameg. Beutom a twiterre a szent csapat nevét és csak a csalást látom. Ami Vininel kéz, az másnál hand of god, szezon végén meg aranylabda. A büdös életbe nem kommentaltuk, ezek meg egyből jönnek. Bármit megadnék, ha eltunnenek a ligabol.

https://twitter.com/FCBarcelona/status/ ... nSf5A&s=19
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 23., kedd 12:12

ELSiete írta:
Realista24 írta: Nem szoktam ilyet kivanni, de csak miattatok megneznelek titeket, ha egy ilyen gollal esunk ki a BL-bol vagy bukunk valamit.
Szerencsére itt nem a BLrol volt szó, ellenben hasonló bírói vétségek miatt már buktunk bajnoksagot.
En tisztaba vagyok vele.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ELSiete
Hozzászólások: 2954
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 23., kedd 12:10

Realista24 írta: Nem szoktam ilyet kivanni, de csak miattatok megneznelek titeket, ha egy ilyen gollal esunk ki a BL-bol vagy bukunk valamit.
Szerencsére itt nem a BLrol volt szó, ellenben hasonló bírói vétségek miatt már buktunk bajnoksagot.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. január 23., kedd 11:42

Megvan akkor a megoldás, hosszú ujjú mezben kell focizni, és akkor lehet nyugodtan kezelni, Dupla D-nél szabályos :D

Látszott amúgy a közvetítédben hogy a spori a hátsó kamera visszajátszását nézte, nem szembõl.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. január 23., kedd 11:25

Nem ér annyit az egész téma amennyi időt pocsékoltok/nak rá. Egy szaros almeria elleni bajnokiról van szó.

Az egész kezezéses szabálytól amúgy is a hideg kiráz... csak a jóisten tudja már, hogy ha visszanéznek egy kezezés gyanús szitut, hogy azt az aktuális mekkmesterek éppen minek látják milyen szándék volt benne meg minden buziság.Két teljesen azonos szituáció különböző meccseken más ítélettel végződik.

Én azt mondom váll volt de ha lefújják kéznek is egy szemöldök ráncolással tovább léptem volna 2 perc után.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 23., kedd 11:01

Nem szoktam ilyet kivanni, de csak miattatok megneznelek titeket, ha egy ilyen gollal esunk ki a BL-bol vagy bukunk valamit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2024. január 23., kedd 10:59

A labda közepe a meze ujjának a közepénél van a kép alapján. Az a vállának az alja. A karját mozdíthatja, ha végül a vállával ér bele. Legalábbis semmi ellenkezőt nem találtam a szabálykönyvben. Nálam ez továbbra sem kezezés akárhány képet nézek meg.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 23., kedd 10:55

Dupla D írta:
Realista24 írta:

Pedig tele van vele a twitter, illetve a szabaly is kimondja hogy az iranyitott kez/vall, stb. az szabalytalan.
Legalább 20-szor megnéztem. Egyértelműen a mezét érinti a labda, amit rá szoktak hagyni vállnak.
De azt tudod, hogy a mez nem a vallanal vegzodik?

Nezd meg ezt:
https://pbs.twimg.com/media/GEYZfK3XwAA ... name=large

A labda befedi a kezet konyoketol a vallaig. Az alapjan, amit ti allitotok, azt kene latni, hogy a labda a fejehez van kozel.
Semmikeppen nem a vallat erte a labda kozepe, akarmennyire is ezt akarjatok belelatni.

Az mar csak az extra, hogy a kezet direkt mozditotta, hogy elejre, mivel vallal nem erte volna el.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. január 23., kedd 10:21

Teljesen mindegy hogy szabályos-e.
Szimplán kétes eset volt ez is, meg mindegyik is, amit a javunkra ítéltek.

Barcának meg nyíltan csalnak, ellenünk nyíltan csalnak, olyanokat ítélnek meg vagy nem ítélnek meg amit a vak is látja hogy hibás döntés, erre megint kezdődik a gusztustalan médiahadjárat pár olyan ítélet miatt, amit lehetett máshogy is látni simán, miközben ezek ellen nyomoz a bíróság, amiről sose írnak semmit :lol:

Szánalmas az egész úgy ahogy van.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2024. január 23., kedd 10:17

Realista24 írta:
Dupla D írta:

Nálam ez sehol nem kéz. Ha a vállizmot tekintjük vállnak, akkor az majdnem a felkar fele. Nem volt olyan kameraállás amiben úgy láttam volna, hogy a felkara alsó részéhez érne a labda.
Pedig tele van vele a twitter, illetve a szabaly is kimondja hogy az iranyitott kez/vall, stb. az szabalytalan.
Legalább 20-szor megnéztem. Egyértelműen a mezét érinti a labda, amit rá szoktak hagyni vállnak.

Felcsaptam a legfrissebb szabálykönyvet is. Ebben az van, hogy a váll nem kéz/kar, szabályosan lehet vele gólt szerezni. Irányított kézre vagy vállra nem tér ki a szabálykönyv. Legalábbis így, biztos nem, de máshogy se találtam.

Nálam ez továbbra is szabályos.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. január 23., kedd 10:04

ELSiete írta: Guti: “Don’t you find it pitiful that Laporta, who paid Negreira, talks about embarrassment at the Bernabéu?” @elchiringuitotv
Laporta a seggét verdeste a földhöz örömében, hogy végre nem a 4-1ről kell beszélni :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ELSiete
Hozzászólások: 2954
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 23., kedd 10:03

Guti: “Don’t you find it pitiful that Laporta, who paid Negreira, talks about embarrassment at the Bernabéu?” @elchiringuitotv
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

ELSiete
Hozzászólások: 2954
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 23., kedd 9:59

RMTV respond to Xavi’s statements: “It’s curious that Xavi finds strange things that happen in La Liga & it seems normal to him that practically during his entire career, for 20 years, his club has been paying the vice president of the referees around 8 million.

I insist, during Xavi’s entire career. For 20 years. That is a total, we have counted, of 600 games in the career of Mr. Xavi Hernandez as a player of Barcelona, with their corresponding titles. We do not say it, the judge says it, the prosecutor, the Civil guard... Those 600 matches are under suspicion. It’s the reality. Your club is under indictment. The whole period in which Xavi was a player of FC Barcelona is being investigated.”

Az 5 centis eret vág.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

ELSiete
Hozzászólások: 2954
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 23., kedd 9:53

El Sie7e írta: Az index ide vonatkozó mocskolódó cikket is érdemes elolvasni hogy micsoda hergeles megy ellenünk, egészen elképesztő vakon vannak
Katasztrófa az az oldal. A Barca csalasaival és vizsgalataival nem foglalkoztak ennyit, míg a tegnapi ujsagiro szerint a Real gyomorforgató volt. A mai nap is sikerült katalán lapokat megidézve leírni, hogy mi történt a meccsen. Újságírás 2023. :lol:
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. január 23., kedd 9:43

chronic írta: Retro rádióban is épp a mi nevünk mocskolása megy. Egy a baj,hogy horthy gabi kissé tévesen adja elő a történteket, nem lepődök meg.
Horty :lol: Még a sztárboxban is kínosnak számított az ember az erőltetett fos poénjaival amivel addig jutott, hogy éjszakai argentín bajnokikat közvetíthetett amit senki nem néz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2024. január 23., kedd 9:38

Az index ide vonatkozó mocskolódó cikket is érdemes elolvasni hogy micsoda hergeles megy ellenünk, egészen elképesztő vakon vannak
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: chronic » 2024. január 23., kedd 9:29

Retro rádióban is épp a mi nevünk mocskolása megy. Egy a baj,hogy horthy gabi kissé tévesen adja elő a történteket, nem lepődök meg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 23., kedd 9:24

Dupla D írta:
Halfkey írta: Vini gólját 10-ből 9 meccsen nem adják meg, szemből volt a legtisztább kameraszög, és azon inkább kéz.

Többi ítélettel nem volt gond szerintem.
Nálam ez sehol nem kéz. Ha a vállizmot tekintjük vállnak, akkor az majdnem a felkar fele. Nem volt olyan kameraállás amiben úgy láttam volna, hogy a felkara alsó részéhez érne a labda.
Pedig tele van vele a twitter, illetve a szabaly is kimondja hogy az iranyitott kez/vall, stb. az szabalytalan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 154 regisztrált és 0 vendég