Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 29., vasárnap 10:08

Halfkey írta: Én imádom Casemirot, az sem kérdés hogy klasszisokkal jobb játékos. De rengeteg mindent megúszott a pályán. Tudod te is, tudja itt mindenki, ne hazudjunk legalább magunknak.

Kérdezem, hogy zavart ez minket akkor?
Figyelj.

Menj le a sarki kisboltba, vegyél pár darab mogyi popcornt és rakd be ezeket a videókat amiket kidob ezekre a youtube.

Ha megnézted gyere vissza és megtárgyaljuk mi a különbség aközött, hogy az egyik egy agresszív kismalac aki el is hiszi magáról, hogy bármit megengedhet a pályán vagy valaki csak szimplán keményen játszik.

Casemiro mögött a legnagyobb meccsek vannak, a legjobb ellenfelek ellen, a legkiélezett szitukban, persze hogy úszott meg dolgokat, de nem ilyeneket amiket Gavika :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 29., vasárnap 10:07

miro. írta: Az utolso barca meccs amit lattam,az a manchester united-barca bl donto volt.
De eskuszom mar engem is erdekel,hogy ki ez a nagy hentes.
??? Nem nézel Klasszikust, vagy wtf? :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. október 29., vasárnap 9:58

Az utolso barca meccs amit lattam,az a manchester united-barca bl donto volt.
De eskuszom mar engem is erdekel,hogy ki ez a nagy hentes.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. október 29., vasárnap 9:58

Én imádom Casemirot, az sem kérdés hogy klasszisokkal jobb játékos. De rengeteg mindent megúszott a pályán. Tudod te is, tudja itt mindenki, ne hazudjunk legalább magunknak.

Kérdezem, hogy zavart ez minket akkor?

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 29., vasárnap 9:57

Egészen nevetséges miket ugrik, vetődik, bukvencezik tarkónátfordul. De ahogy látom a mentalitását emelték ki alább, az meg valóban dícséretes. Ehhez társul átlag la masias technika ami a mai mezőnyben bőven elég.

Ami irritáló benne amikor hátulról, oldalról nekifut az embernek, úgy hogy a labda megszerzésére esélye sincs és ezt notóriusan csinálja. Klasszis nem lesz, jó vizhordó csere. A goldenboy cím viszont nevetség tárgya tudva kiket előzött meg.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5293
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. október 29., vasárnap 9:52

nincs itt esetleg olyan elvetemült aki felvette a tegnapi meccset stúdióval együtt?

stifler házban kint volt a spíler tv és elvileg vágtak is be felvételeket a félidőben/előtte/utána de természetesen a spíleres ismétléseknél csak a meccset ismétlik a stúdiót nem...
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 29., vasárnap 9:47

Halfkey írta:
Gavit előző szezonban minden második meccsén ki kellett volna állítani és ez nem túlzás, egyenesen felháborító volt, amiket megengedtek neki folyamat.
Ez Casemironál is zavart?
Hallod, most tényleg rakjak be neked Gavis compilationöket miket tolt a gyerek? Lapot alig kapott, miközben már a 4. Sárgáját kellett volna kapnia egy meccsen :lol:


Írd be youtubera Gavi aggression, aztán Gavi aggressive meg Gavi angry :lol: Mérhetetlen sok videó. Jó szórakozást hozzá, nagy csomag popcornt vegyél elő, hosszú lesz, hiába 19 a tag :lol:

Majd írd be ezeket ugyanúgy Casemiroval is kérlek, nem sok találat lesz, hiába van már mögötte egy teljes karrier és nem most kezdte a dolgot.

Már az is sértő a brazilra nézve hogy meg van említve Gavival együtt bármilyen témában is :lol:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. október 29., vasárnap 9:39

Egy patkány, akit a vak/objektív :D spanyol bírók tartanak meccsben a ligában, a bl mérlege meg minden második meccsen egy sárga. (vö Case 16 lapjával 73 bl meccsen)

Semmi szeretni és tisztelni való nincs benne, egy alattomos dög.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. október 29., vasárnap 9:38

Gavit előző szezonban minden második meccsén ki kellett volna állítani és ez nem túlzás, egyenesen felháborító volt, amiket megengedtek neki folyamat.
Ez Casemironál is zavart?

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 29., vasárnap 9:34

Gavit előző szezonban minden második meccsén ki kellett volna állítani és ez nem túlzás, egyenesen felháborító volt, amiket megengedtek neki folyamat.

Majd ha nem így játszik folyamat minimum egy évig talán visszatérhetünk rá hogy milyen focista, addig csak egy törpekomplexusos kisgörcs, aki mindig meg van sértődve, mert anyu nem vett neki fagyit meg mert a nagyobbak elvették tőle a játékait a homokozóban.

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. október 29., vasárnap 9:28

Ahogy olvasgattam vissza az oldalakat, pont ezt akartam én is amit te Babi néni, hatalmas plusz egy.
Viszont ez a hozzáállás Gavitól valahol mégis példaértékű. A kis törpe elkepeszto milyen erős fejben, es hogy ezzel mennyi mindent tud kompenzálni. Tegnap is nagyon hasznosan játszott bármilyen fura, rengeteg jo megoldasa volt, vagy nyertes párharca. Ha a bíró szerint meg ennyiszer meg határon belul van, akkor csak jól csinálja.
Nem tartom őt golden boynak meg top tehetségnek, de hasznos csapatember, aki tegnap a legnagyobb meccsen is elég sokáig meg tudta folytani a középpályánkat, úgy hogy nem a legstabilabb emberek voltak körülötte. Én azt vizionálom, hogy ilyen Busquets meg Pedro szindróma lesz ez a gyerek, hogy hiába nem top tehetség mint mondjuk Iniesta vagy Pique, mégis sokáig meghatározó segítség lesz.

Ilyet pedig nagyon jó kinevelni.

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 29., vasárnap 9:19

Anthony írta:
ferni írta:


52.ben bejött Camavinga, kellett neki egy 10 perc mire felvette a ritmust, addigra pont sikerült is mikor beállt Modric meg Joselu a 63.ban,
Voltak azért helyzetek. Cancelo úgy otthagyta Camát azt se tudta melyik világon van, csak aztán balfasz volt, nem tud bal lábbal egy egyenest rúgni a labdába ezért jobbal felé ügyetlenkedte. De volt még ott 1-2 meleg helyzet.
Hát a Cancelos dolgok azok ebben az idősávban voltak amíg Camavinga felvette a ritmust, a gól után már fixen nem ficánkoltak, előtte ott is a kettőből az egyiknél szerelt a francia csak visszapattant a portugálhoz.

Cancelo hatalmas meccsen volt, nem néztem volna ki belőle ezt, ezen a fene tudja milyen poszton, tényleg le a kalappal előtte. Mikor lehozta Xavi megkönnyebbültem picit :lol:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. október 29., vasárnap 8:44

Azért ez a Gavi sírás...
A gyerek játekstílusa rohadt bicskanyitogató, főleg annak tudatában hogy 14 évesek férfiasabban néznek ki.
Az hogy ennyire komolyan veszik a madrid elleni meccseket mutatja mennyire komplexusosak miattunk. Nekik tényleg ez az év meccse minden évben, rajtunk ezt nem érzem.

Viszont ez a hozzáállás Gavitól valahol mégis példaértékű. A kis törpe elkepeszto milyen erős fejben, es hogy ezzel mennyi mindent tud kompenzálni. Tegnap is nagyon hasznosan játszott bármilyen fura, rengeteg jo megoldasa volt, vagy nyertes párharca. Ha a bíró szerint meg ennyiszer meg határon belul van, akkor csak jól csinálja.

Biztos hogy jelen helyzetben rengeteget ad a barcának, ez a mentalitás meg nekünk madridi oldalrol kicsit vicces, kicsit bosszantó, de nem.hiszem hogy mi megvetnénk egy ilyen mentalitasu játékost a csapatunkban...lehet túl van hypeolva, de sztem a barcának inkább büszkesége és értéke most, teljesen jogosan. Hogy ez nekik egyébként mennyire rossz hír, az mas kérdés, mert mutatja a keret minőségét.

A kis braziljaink is inkább efele kellene hogy elinduljanak mint amiben most vannak. Csak hogy hangozzon el egy más vélemény is Gaviról és a sírásáról...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. október 29., vasárnap 6:13

ferni írta: Barca teljesen jó volt, nem volt minőségi a pad, olyanok voltak max akik félig sérültek voltak meg elfogyott az erőnlét.

52.ben bejött Camavinga, kellett neki egy 10 perc mire felvette a ritmust, addigra pont sikerült is mikor beállt Modric meg Joselu a 63.ban, onnantól meg kb egy kapuzott a Real, helyzete se volt a Barcának utána, be voltak sokszor szorítva.


60. Percig kellett volna rúgniuk még egyet minimum, nem sikerült onnantól meg gatya volt.

Összképet tekintve ez egy X-es meccs volt, Bellingham hozta a különbséget.

Ennyi sérülttel meg foghíjasan szépet játszott a Barca.
Voltak azért helyzetek. Cancelo úgy otthagyta Camát azt se tudta melyik világon van, csak aztán balfasz volt, nem tud bal lábbal egy egyenest rúgni a labdába ezért jobbal felé ügyetlenkedte. De volt még ott 1-2 meleg helyzet.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. október 29., vasárnap 6:12

Kercsó írta: nem láttam a meccset, szóval csak az összefoglaló van meg.

milyen tizit nem kapott meg a Barca?
mikor Arajuo feltartotta/buktatta Camat, az nem ért büntetőt?
Volt itt video az esetekrol, lehet, hogy azota a twitter torolte.

Tchouameni talan egy szogletnel hatulrol nyakon ragadta Araujot, ha befujjak en nem tudtam volna reklamalni. Mondjuk nalam a Camavinga - Araujo is tiszta tizenegyes volt.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. október 29., vasárnap 6:02

nem láttam a meccset, szóval csak az összefoglaló van meg.

milyen tizit nem kapott meg a Barca?
mikor Arajuo feltartotta/buktatta Camat, az nem ért büntetőt?
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. október 28., szombat 22:28

ferni írta:
lestat írta:

büdös patkány birkózó.
Cry me a river bitch!
Pár év és valami másodosztályban fogja tolni. kurva kevés ez a gyerek. szerencséje hogy a barcanál most nem válogatnak...
Ezt csak így csendben itt hagyom… :kalapos:
Hagyhatod. Ö sem ertette hogy kapta…big joke.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 28., szombat 22:23

Jó de mitmond laporta? Mert perez épp most törölte ki a seggét a múltkori nyilatkozatával annyira beszart a barsza fiataljaitól.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 28., szombat 22:18

lestat írta:
Realista24 írta: Gavi is azt mondja, hogy nekik jart a gyozelem.

Erre en csak ezt tudom mondani
https://x.com/MikaelMadridsta/status/17 ... 85496?s=20
https://x.com/Mario___RM/status/1718322 ... 20587?s=20
büdös patkány birkózó.
Cry me a river bitch!
Pár év és valami másodosztályban fogja tolni. kurva kevés ez a gyerek. szerencséje hogy a barcanál most nem válogatnak...
Ezt csak így csendben itt hagyom… :kalapos:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. október 28., szombat 22:13

Realista24 írta: Gavi is azt mondja, hogy nekik jart a gyozelem.

Erre en csak ezt tudom mondani
https://x.com/MikaelMadridsta/status/17 ... 85496?s=20
https://x.com/Mario___RM/status/1718322 ... 20587?s=20
büdös patkány birkózó.
Cry me a river bitch!
Pár év és valami másodosztályban fogja tolni. kurva kevés ez a gyerek. szerencséje hogy a barcanál most nem válogatnak...
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég