Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 12., csütörtök 22:03

Ott csapatta csak igazán...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 12., csütörtök 22:01

csabi* írta:
GT37 írta: Komolyra fordítva a szót... A csúcs nálam: Ronaldinho, Zidane, Ronaldo, Iniesta. A sorrend lényegtelen.
2 realos ... véletlen lenne ? :hmmm:
Ronaldo azért csapatta a Barcában is, nem gyengén :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 12., csütörtök 21:57

Ezzel kapcsolatban eszembe jutott, amikor sok barcas elkezdte a Xavi > Zidane szoveget :lol: :lol:[/quote]


Hagyjad már.......xavi és zidane még az összehasonlitás is vicces.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 12., csütörtök 21:56

csabi* írta:
GT37 írta: Komolyra fordítva a szót... A csúcs nálam: Ronaldinho, Zidane, Ronaldo, Iniesta. A sorrend lényegtelen.
2 realos ... véletlen lenne ? :hmmm:
Ezzel kapcsolatban eszembe jutott, amikor sok barcas elkezdte a Xavi > Zidane szoveget :lol: :lol:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. június 12., csütörtök 21:50

GT37 írta: Komolyra fordítva a szót... A csúcs nálam: Ronaldinho, Zidane, Ronaldo, Iniesta. A sorrend lényegtelen.
2 realos ... véletlen lenne ? :hmmm:
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 12., csütörtök 21:48

GT: thiagoval szemben nem csak elfogult vagy,hanem rosszul is itéled meg,bocs...nem akarok ellenkedni,de ha felét tudja mint amit alább leirtál....akkor mindenki be KELL hogy szarjon tőle......de nem fog senki.
Nem azt mondom hogy nem jó,de messze nem a korszak egyik legjobbja.....az hogy lehetett volna,meg lehet...... :hmmm: ez sok összetevős. Ma már a technika nagyon kevés.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. június 12., csütörtök 21:47

fb.-n találtam egy cuki kis képet :lol: :lol: :lol:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 12., csütörtök 21:38

GT37 írta:Összefoglalva: két év alatt elherdáltuk Thiagót és Fabregast. Maradt helyettük...
Kb ez a lenyeg. Ott volt egy fiatal es tegetseges jatekos, sikeresen eluldoztek. Ott volt az angol bajnoksag talan legjobb iranyitoja, sikeresen leepitettek.
Toti írta:
GT írta:- Iniesta - a zseniális Don Andrés, akitől így még többre lesz majd szükség jövőre, vele tökéletesen elégedett vagyok, az egyik legjobb játékos, akit valaha játszani láttam, ki kell élvezni a visszavonulásáig hátralévő pár évet
nemtudom mióta nézel focit és persze ez az egyéni véleményed is, szíved joga, nem is kötözködni akarok csak ez megütötte a szemem.
szóval gondolom nem 3 éve nézed a labdarúgást, de akkor elég bő lehet a listád. :mrgreen:
"GT37: Én köszönöm a felkérést, megtisztelő, hogy rám esett a szerkesztőség választása. Nem évszámmal válaszolnék, hanem egy névvel: Ronaldinho. A brazil zseni volt az, aki miatt 8-9 évesen beleszerettem ebbe a sportágba, és a mai napig ő nálam az etalon. Forrás: Madridom.hu"

Szerintem nincs semmi gond azzal ha barca szurkolokent zseninek tartja Iniestat. Igaz hogy nincsenek olyan durva statjai mint Ronaldonak meg Messinek, de megha a barcaban nem is, a valogatottban en is elvezettel nezem minden egyes megmozdulasat. Persze nem Zizou-hoz meg R9-hez kell merni oket..
R.M.C.F írta:
- egyikük félelmetesen hatékony az ellenfél kapuja előtt, mint befejezés, mint előkészítés terén,
- másikuknak pedig valami hihetetlen érzéke van ehhez a játékhoz, minden mozdulata élményszámba megy, ösztönből játszik, ahogy a legnagyobb zsenik
Itt kicsi túlzás szagot érzek.
Szerintem is kicsit tulzott GT kollega.
- az elsonel hianyzik egy LEHET szocska
- a masodiknal meg pluszba van az hogy "legnagyobb zsenik".
Toti írta:ráadásul ő tottenham szurkoló. :mrgreen:
O maga se tudja hogy kinek szurkol. Szereti a barcat, a spurst, thiago miatt a bayernt is, masik ket kedvence (bale, modric) meg nalunk van, raadasul most fabregas az annyira utalt chelsea-be igazolt...
Elcseszett gyerek ez a GT :mrgreen:
GT37 írta:Hát nem is, 2009 májusa óta. :) :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Ez egyertelmu, minden barca szurkolo igy kezdte :lol: :lol:
GT37 írta:Komolyra fordítva a szót... A csúcs nálam: Ronaldinho, Zidane, Ronaldo, Iniesta. A sorrend lényegtelen.
Barcaskent CR-t nagyobb zseninek tartod mint Messit? :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. június 12., csütörtök 21:04

R.M.C.F írta:Itt kicsi túlzás szagot érzek.
Jó, Thiagóval szemben elfogult vagyok, ezt sosem tagadtam. Imádom nézni a játékát, lenyűgöz az a lezser magabiztosság, elegancia, ami őt jellemzi, a páratlan technikai tudás, azok a külsős passzok, fineszes megmozdulások, flegma testcselek... Fantasztikus. Imádom a srácot, és meggyőződésem, hogy a világ egyik legjobb középpályásává válhatott volna nálunk. Igaz, még a Bayernben is azzá válhat, bízom benne, hogy így lesz, illetve abban is bízom, hogy az öcsike majd feledteti a hiányát velünk.
Toti írta:nemtudom mióta nézel focit és persze ez az egyéni véleményed is, szíved joga, nem is kötözködni akarok csak ez megütötte a szemem.
szóval gondolom nem 3 éve nézed a labdarúgást, de akkor elég bő lehet a listád. :mrgreen:
Hát nem is, 2009 májusa óta. :) :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Komolyra fordítva a szót... A csúcs nálam: Ronaldinho, Zidane, Ronaldo, Iniesta. A sorrend lényegtelen.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 12., csütörtök 20:57

András93 írta:
R.M.C.F írta:Itt kicsi túlzás szagot érzek.
Én nem is kicsit.
De ezt az Iniesta sztárolást sosem értettem, még barcásoktól csak-csak, de madridi részről? :ozil:

Jó....csak finom úriember akartam lenni....mert az szoktam lenni :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. június 12., csütörtök 20:54

András93 írta:
R.M.C.F írta:Itt kicsi túlzás szagot érzek.
Én nem is kicsit.
De ezt az Iniesta sztárolást sosem értettem, még barcásoktól csak-csak, de madridi részről? :ozil:
ráadásul ő tottenham szurkoló. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: András93 » 2014. június 12., csütörtök 20:54

R.M.C.F írta:Itt kicsi túlzás szagot érzek.
Én nem is kicsit.
De ezt az Iniesta sztárolást sosem értettem, még barcásoktól csak-csak, de madridi részről? :ozil:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 12., csütörtök 20:52

- egyikük félelmetesen hatékony az ellenfél kapuja előtt, mint befejezés, mint előkészítés terén,
- másikuknak pedig valami hihetetlen érzéke van ehhez a játékhoz, minden mozdulata élményszámba megy, ösztönből játszik, ahogy a legnagyobb zsenik
Itt kicsi túlzás szagot érzek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. június 12., csütörtök 20:50

GT írta:- Iniesta - a zseniális Don Andrés, akitől így még többre lesz majd szükség jövőre, vele tökéletesen elégedett vagyok, az egyik legjobb játékos, akit valaha játszani láttam, ki kell élvezni a visszavonulásáig hátralévő pár évet
nemtudom mióta nézel focit és persze ez az egyéni véleményed is, szíved joga, nem is kötözködni akarok csak ez megütötte a szemem.
szóval gondolom nem 3 éve nézed a labdarúgást, de akkor elég bő lehet a listád. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. június 12., csütörtök 20:39

- hosszadalmas hadjáratok után végre leigazoljuk Fabregast
- felkerül a B-ből az utóbbi évek egyik legtehetségesebb középpályása, Thiago
- egyikük félelmetesen hatékony az ellenfél kapuja előtt, mint befejezés, mint előkészítés terén,
- másikuknak pedig valami hihetetlen érzéke van ehhez a játékhoz, minden mozdulata élményszámba megy, ösztönből játszik, ahogy a legnagyobb zsenik
- nem kezdjük el beépíteni őket időben
- Thiago távozik, teljesen érthető okokból, mi pedig nem ragaszkodunk a maradásához, és nem játszatjuk eleget, így nevetséges összegért vált klubot
- a nagy duónak, amely még jó pár évig uralhatta volna a középpályát (Iniestával karöltve), már csak egy tagja marad nálunk
- viszont nem becsüljük meg őt sem, nem kapja meg a karmesteri pálcát, amely már kijárna neki
- és a "nagyszabású vérfrissítés, átalakítás" című műveletnek ő esik áldozatul, belőle akarunk pénzt csinálni, hogy aztán egy olyan játékossal pótoljuk, aki nem rossz ugyan, de egyszerűen nem az a kaliber, mint ő
- ráadásul nem is normális összegért adjuk el, hanem (a játékos minőségét, a posztján játszó klasszis játékosok ritkaságát, és a mai piac árait figyelembe véve) bagóért

Összefoglalva: két év alatt elherdáltuk Thiagót és Fabregast. Maradt helyettük...
- a 64 éves Xavi - a világért sem szeretném lebecsülni, nagyon tisztelem és csodálom, elmondhatatlanul hálás vagyok azért, amit a klubért tett, de már nem tudja azt a szintet hozni, mint korábban, már rég túl van a zeniten, és már sokkal inkább csereként kellene számítani rá, mint alapemberként
- Sergi Roberto - kezdetben nagyon bíztam a srácban, ígéretesnek tűnt, de aztán folyamatosan gyenge teljesítményt nyújtott, bátortalannak tűnt, szürkén játszott, egy-két villanástól eltekintve, nem hiszem, hogy van benne annyi, hogy hosszabb távon is a nagycsapat értékes tagja legyen
- Rakitic - nagyszerű szezonja volt idén, azonban nekem kicsit túlértékelt futballistának tűnik, és nem gondolom, hogy képes lesz azt a szintet hozni itt, amit Fabregas, de ne legyen igazam
- Iniesta - a zseniális Don Andrés, akitől így még többre lesz majd szükség jövőre, vele tökéletesen elégedett vagyok, az egyik legjobb játékos, akit valaha játszani láttam, ki kell élvezni a visszavonulásáig hátralévő pár évet
- Rafinha - az egyik utolsó reménysugár, a másik Alcántara, nem akkora zseni, de szorgalmasabb, alázatosabb, nagyon szurkolok neki

Szóval ezt elkúrtuk. Nem kicsit, nagyon. Már egy ideje elég rossz irányba haladnak a dolgok Barcelonában, és most még mélyebbre süllyedhetünk Fabregas eladásával. Eközben a Real pedig szépen lassan erősödik, sok év szerencsétlenkedés után végre értelmes játékosokat igazolnak, normális edzőjük van, idén sokat fejlődtek, és ez a folyamat még korántsem ért véget. Ha nagyon pesszimista látószögből nézem a dolgokat (márpedig a maiak után sajnos ez a helyzet), akkor azt mondom, hogy simán lehet, hogy most egy pár éves Madrid-dominancia következik Spanyolországban. (Európa más, ott ki tudja, mi lesz, én nem írnám le a Pep-féle Bayernt sem még, de ez itt már off.)

Adiós, Cesc. Köszönünk mindent, és sok sikert Londonban. :-( :salute:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 12., csütörtök 20:28

realistahuni írta:Rakitic bőven lehozza azt amit Fabregas tolt idén. Bár az arsenalos Fabregas a világ legjobbjai közt volt a posztján az biztos, de nagyon lekorlátozódott a barcában. Az is lehet Messi valami alja munkát végeztetett vele az öltözőben. :lol:
Ha arra gondolsz, hogy Rakitic is a padot jött erősiteni, akkor lehet igazad van :mrgreen: :lol: :lol: Egy ilyen játékost évről évre igy elbarmolni... Simán mernék fogadni, hogy a chelseabe nagyon jó lesz. :hmmm:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. június 12., csütörtök 20:22

úgy lenne ez a transzfer érdekes, ha a chelseaből menne valaki a barcába. luiz már bukó, más meg nem igazán került szóba a katalánoknál. lampard vajon aláírt már az amerikaiakhoz? :hmmm:


:mrgreen:

Nika91127
Hozzászólások: 2704
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2014. június 12., csütörtök 20:14

Gascoigne írta:
Realista24 írta:Mi olyan bonyolult? :)
36 millióig minden a katalanoke. Az a fölötti összeget viszont mar felezni kellett volna az angolokkal.
Az ilyen szerződéseknél vajon hogy védik ki, hogy a Barca ne adja el áron alul Fabregast a Chelsea-nek, a kékek pedig egy másik, ettől független transzferben ne adják vissza a kölcsönt? Ha nem közvetlen játékoscseréről van szó, az életben nem bizonyítják rájuk. :hmmm:

OFF,de: Anno a Porto és a Monaco között volt egy üzlet,amiben 2 játékos volt 60milla körül (James Rodriguez meg talán Joao Moutinho). Ott trükköztek ezzel,h Moutinho csak 10körül volt,mert ha több akkor az előző klubjának pénz járt volna,J.Rodriguezért meg 50et adtak (papíron) B-)
Ezeket nem tudják így "kivédeni"...Mindenkinek annyi az értéke,amennyit adnak érte és amennyiért valaki eladja.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. június 12., csütörtök 20:13

Gascoigne írta:
Realista24 írta:Mi olyan bonyolult? :)
36 millióig minden a katalanoke. Az a fölötti összeget viszont mar felezni kellett volna az angolokkal.
Az ilyen szerződéseknél vajon hogy védik ki, hogy a Barca ne adja el áron alul Fabregast a Chelsea-nek, a kékek pedig egy másik, ettől független transzferben ne adják vissza a kölcsönt? Ha nem közvetlen játékoscseréről van szó, az életben nem bizonyítják rájuk. :hmmm:
A kölcsönt aligha adja vissza a Chelsea, abszurd, de ők tettek szívességet hogy ennyiért vették meg....(mert ugye 70-80 milliót senki sem ajánlott volna). Egyébként meg sehogy.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. június 12., csütörtök 20:08

Realista24 írta:Mi olyan bonyolult? :)
36 millióig minden a katalanoke. Az a fölötti összeget viszont mar felezni kellett volna az angolokkal.
Az ilyen szerződéseknél vajon hogy védik ki, hogy a Barca ne adja el áron alul Fabregast a Chelsea-nek, a kékek pedig egy másik, ettől független transzferben ne adják vissza a kölcsönt? Ha nem közvetlen játékoscseréről van szó, az életben nem bizonyítják rájuk. :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 257 regisztrált és 0 vendég