Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. július 8., kedd 17:16

lestat írta:neymar serulese meg csak annyit. h KARMA.
Nem karma, hanem a futball velejárója. Sérülés bármikor történhet, még a legapróbb ütközéseknél is. Csak miatta felfúják a témát

Milyen érdekes, hogy a nigériai sérülése miatt szinte senki sem reklamál

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 8., kedd 17:15

A legújabb hírek szerint Hummelsre fogunk ráhajtani a VB után. Pique mellé pont jó lenne, két torony, kontrák ellen pont jók lennének. Oh wait.. :roll:
Realista24 írta:A Pool köti az ebet a karóhoz, 75 milliót akarnak, és fontban.
Ha kifizetünk érte ennyit.. :fpalm: Örülnék, ha nálunk kötne ki - végre egy középcsatár -, de azért van egy határ. Euróban esetleg..
Na, védőkérdés megoldva, majd ők mindenkit leütköznek.. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 8., kedd 17:00

A Pool köti az ebet a karóhoz, 75 milliót akarnak, és fontban.

Előtte:
http://i3.mirror.co.uk/incoming/article ... Madrid.png

Utána:
http://estaticos.sport.es/resources/jpg ... 816413.jpg

:mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 8., kedd 16:48

Sanchez lassan már hivatalos

:roll:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2014. július 8., kedd 16:12

Csak annyit szeretnèk mondani ehez a neymar vs cr dologhoz h a keane neville nyilatkozta h nekik tarsaknak volt feladatuk leszoktatni a cr.t a muesesekrol persze ferguson bizta meg oket :D ronaldo jatekabol 22 eves kora teljesen eltunt az ilyesmi mig neymarnal nem...az más kèrdes h ahogy ferguson is fogalmazott a konyveben az emberek nemtudjak h ilyen sebbesegnel mint cr nek van a legkisebb erintkezes is kibillenti az egyensulyabol...ennyi,...neymar serulese meg csak annyit. h KARMA.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1171
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Bencze » 2014. július 8., kedd 14:36

Puskas az Espanyol szereleset huzta magara parszor mielott az UEFA megakadalyozta az olaszokhoz valo igazolasat. Kesobb a MU is szerette volna soraiban tudni, de a FA szabalyai korlatoztak az idegenlegiosok szamat amit Puskassal atleptek volna. Igy maradt a Madrid. Egyebkent durva belegondolni, hogy mi lett volna, ha azonnal leigazolja a csapat. 3 vagy 4 szezont nem jatszott.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. július 8., kedd 14:00

R.M.C.F írta:

Én még soha sem hallottam arról hogy puskás a barcába ment volna hiszen a madridba is csak nagyon nehezen tudott "dezertálni". de ez egy dolog, Di stefanot meg nem a barca adta el a madridnak, hanem mindketten megvették, és a szövetség döntött az 50% játékjog formájában,a barca meg lemondott róla hogy akkor úgy nekik nem kell.

Kubala élt kint akkor már Spanyolországban 56 előtt, ő segítette a magyarokat bekerülni a csapatokhoz (Plattkóval együtt), és mivel Puskás is jó barátja volt, szerette volna ha együtt játszanak, de Czibor, és Kocsis érkezésével is már túltelített lett a csapat, akiket szintén az ő tanácsára igazoltak le, illetve előbbit az emigrációs táborból is kihozta.
Viszont Kubala ugyanígy majdnem Real játékos lett.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 8., kedd 11:24

Anyaka írta:
palesz77 írta:Di Stefano-Kubala-Puskás. Hatalmas kép. Nyugodjék békében! :-(
Annak idején úgy volt, hogy Puskás is a Barcaba igazol Kubala segítségével, de már nem volt hely a negyedik magyarnak, illetve Di Setfano-t is leigazolták, de aztán eladták a játékjogának másik felét a Madridnak. Bár az már bonyolultabb volt.
A kép meg Kubala 61-es búcsúmeccséről van. Jó barátok voltak.

Én még soha sem hallottam arról hogy puskás a barcába ment volna hiszen a madridba is csak nagyon nehezen tudott "dezertálni". de ez egy dolog, Di stefanot meg nem a barca adta el a madridnak, hanem mindketten megvették, és a szövetség döntött az 50% játékjog formájában,a barca meg lemondott róla hogy akkor úgy nekik nem kell.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 8., kedd 10:19

akkoriban mennyire más volt a közeg... most elképzelni se lehetne, hogy messi és ronaldo egy mezben pózoljon. ez az egy dolog, amiért sajnálom, hogy nem abban az időben születtem.... valahogy talán lett volna lehetőségem ekkora legendákat a pályájuk csúcsán látni.
Így van, teljesen más volt minden. Nem rég piálás közben árulta el az egyik szaktársam, hogy az apja 1970 óta Ajax drukker, a mai napig. És akkoriban baráti áron be lehetett szerezni mezt, persze amíg megérkezett Romániába eltelt egy kis idő. :D
De írtak levelet, aztán jött a csomag, és még a mez mellé adtak képeslapot és még sálat is.
Aztán olyan is volt, hogy a pali írt egy levelet Dino Zoffnak mert nagyon kedvelte, erre Zoff küldött neki egy dedikált mezt.

Szép idők lehettek na.
Love football, hate antifa.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2014. július 8., kedd 9:50

Di Stefano. :-( Nyugodjon Békében!

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. július 8., kedd 8:03

akkoriban mennyire más volt a közeg... most elképzelni se lehetne, hogy messi és ronaldo egy mezben pózoljon. ez az egy dolog, amiért sajnálom, hogy nem abban az időben születtem.... valahogy talán lett volna lehetőségem ekkora legendákat a pályájuk csúcsán látni.
egyébként remélem, hogy legalább a bbc készít egy külön dokumentumfilmet, mert lassan az összes legendás játékos meghal az 50-es évekből. az utolsó időszak, amikor még a grundfoci élte világszerte aranykorát.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. július 8., kedd 1:14

palesz77 írta:Di Stefano-Kubala-Puskás. Hatalmas kép. Nyugodjék békében! :-(
Annak idején úgy volt, hogy Puskás is a Barcaba igazol Kubala segítségével, de már nem volt hely a negyedik magyarnak, illetve Di Setfano-t is leigazolták, de aztán eladták a játékjogának másik felét a Madridnak. Bár az már bonyolultabb volt.
A kép meg Kubala 61-es búcsúmeccséről van. Jó barátok voltak.

Avatar
Marci
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:00
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marci » 2014. július 8., kedd 0:02

Megvan Suárez szerepe a Barcelonában:

https://www.facebook.com/photo.php?v=1097743583599190

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 7., hétfő 22:33

Di Stefano-Kubala-Puskás. Hatalmas kép. Nyugodjék békében! :-(
Remélem a viseletükön nem akadtok fenn..

El Sie7e írta:
Realista24 írta:Suarez mióta 70?
Licitálhatnak a klubok, ha nem akar odaigazolni. Moratat is 30ért vitték volna a németek, most meg kapunk talán 15öt érte, mert a játékos nem akart odamenni.
jó barcás módjára az egyiket fontban írta, míg a másikat euróban :lol: természetesen a pénznem elhagyásával :mrgreen:
A kb 5 hsz-el alattam levő hírre reagáltam.. Abba 70-80-at írtak árnak, én meg arra írtam, hogy ha 70 millió lenne, azzal ki is egyeznék.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 7., hétfő 22:28

Suarez mióta 70?
Ahogy bale csípőből 100. Nálunk felfelé,náluk lefelé megy a kerekítés,és ez nem csak a vételáraknál van igy,hanem minden jellemzőben.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2644
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. július 7., hétfő 22:18

Realista24 írta:
Alexist akarja vagy 3-4 klub - ha lehet hinni a híreknek -, szerintem ezért fog elkelni 35-40 körül, mert ha valaki lejjebb nyomja az árat, akkor a másik fölé licitál. Ezzel a Suárez 70 - Alexis 40-el amúgy még ki is egyeznék, legalábbis a többi hírhez képest mindenképp jónak mondható..
Suarez mióta 70?
Licitálhatnak a klubok, ha nem akar odaigazolni. Moratat is 30ért vitték volna a németek, most meg kapunk talán 15öt érte, mert a játékos nem akart odamenni.
jó barcás módjára az egyiket fontban írta, míg a másikat euróban :lol: természetesen a pénznem elhagyásával :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 7., hétfő 22:15

Alexist akarja vagy 3-4 klub - ha lehet hinni a híreknek -, szerintem ezért fog elkelni 35-40 körül, mert ha valaki lejjebb nyomja az árat, akkor a másik fölé licitál. Ezzel a Suárez 70 - Alexis 40-el amúgy még ki is egyeznék, legalábbis a többi hírhez képest mindenképp jónak mondható..
Suarez mióta 70?
Licitálhatnak a klubok, ha nem akar odaigazolni. Moratat is 30ért vitték volna a németek, most meg kapunk talán 15öt érte, mert a játékos nem akart odamenni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 7., hétfő 22:14

Realista24 írta:Ha nem hülye az új vevő, akkor próbálja lenyomni az árat. Eladási kényszerben van a Barca.

Cuardado kijelentette, hogy a Barcába akar játszani jövőre, az elnökük pedig azt, hogy mindent megtesz azért, hogy a klubban maradjon.
Alexist akarja vagy 3-4 klub - ha lehet hinni a híreknek -, szerintem ezért fog elkelni 35-40 körül, mert ha valaki lejjebb nyomja az árat, akkor a másik fölé licitál. Ezzel a Suárez 70 - Alexis 40-el amúgy még ki is egyeznék, legalábbis a többi hírhez képest mindenképp jónak mondható..

Cuadradoval meg Suárez visszatéréséig simán eltudnék képzelni egy 3-5-2-t. De hogy utána mi lenne vele, azt nem tudom.. A VB-n nagyon tetszett a játéka - bár a Brazilok ellen duplanulla volt -, de nálunk nem tudom lenne-e posztja egy 4-3-3-ban pl.. Elől van elég ember, szóval kétlem, hogy oda jönne, jobbhátvédnek meg ő nem túl nyerő. Mindenesetre kíváncsi leszek mi lesz az ügyből, a Fio elvileg 35-ért elengedné - elég sok érte szerintem..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 7., hétfő 22:02

Anyaka írta:
Géci írta:
A Suarez buli már lezárult, az biztos, csak a pénzre várnak Sanchez-ből, addig nem jelentenek be semmit. Utóbbi nem tudom, hogy most nyaral e, ha igen meddig, de addig talán nem húzzák el, mert már most unalmas olvasni a sok hírt...
Ha nem hülye az új vevő, akkor próbálja lenyomni az árat. Eladási kényszerben van a Barca.

Cuardado kijelentette, hogy a Barcába akar játszani jövőre, az elnökük pedig azt, hogy mindent megtesz azért, hogy a klubban maradjon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. július 7., hétfő 21:53

Géci írta:
A Suarez buli már lezárult, az biztos, csak a pénzre várnak Sanchez-ből, addig nem jelentenek be semmit. Utóbbi nem tudom, hogy most nyaral e, ha igen meddig, de addig talán nem húzzák el, mert már most unalmas olvasni a sok hírt...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég