Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 7., hétfő 21:47

The deal on Luis Suarez (27) is done pending details. Could be announced this week. Barcelona will pay 70-80M, no players included. [rac1]

Alexis Sanchez (25) is close to moving to the Premier League. Arsenal main option. Barcelona have formal offers of more than 40M.[rac1]

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 7., hétfő 16:45

sander írta:Scolari: "Neymar azt mondta, nem érzi a lábát"
Egy kicsit tul van targyalva ez az egesz Neymar tema. Szabalytalankodtak ellene, minden meccsen elofordul 2-3 ilyen tipusu szabalytalansag, legtobbszor semmi kovetkezmenye nincs, most viszont leserult. Ez van, elofordul az ilyesmi. Nem o volt az elso es nem is az utolso jatekos, aki serules miatt kihagyni kenyszerul egy elodontot, dontot/bronzmeccset.
hehe írta:
sander írta:Scolari: "Neymar azt mondta, nem érzi a lábát"
Persze hagyjad már, szimulál :lol:
A helyzet az, hogy ezt csakis sajat maganak koszonheti. O harcolta ki maganak azt, hogy ha megemlitik a nevet, akkor az embereknek 2 dolog jusson eszukbe rola: "hatalmas tehetseg" es "szimulalo kislany". Persze, sokszor szabalytalankodnak vele, de a legkisebb kontaktnal is ugy rajatszik, mintha ott halna meg a palyan. A nagy szamok torvenye alapjan elobb vagy utobb jonnie kell a serulesnek. Azon meg nem kell csodalkozni, hogy miutan 4x rajatszott, az otodiknel is midenki azt hitte hogy megint szimulal.
palesz77 írta:Ezt meg nem tudom mennyire igaz, de hallottam olyat, hogy Fergie több évig edzéseken direkt "rugdaltatta" CR-t Scholesszal - így kell elírni? :hmmm: -, hogy szokja a rúgásokat, és kevésbé színészkedjen. Persze nem lábtörő belépőkre kell gondolni..
En ugy emlekszem, hogy Ferdinand nyilatkozta, akivel egyebkent kozeli baratok. Inkabb csak annyi volt, hogy edzeseken is kemenyebben leptek neki oda, hogy hozzaszokjon a PL vedoihez.
palesz77 írta:Amúgy én is bízok benne, hogy Neymar idővel kinövi majd ezt a szokását, úgy mint Ronaldo. Szezon elején amúgy tök jól is indult, nem tudom mi lett vele. Nem sikítozott esés közben, rögtön felkelt, a bírókkal se pofázott.. Erre év végén meg már az ellenfél játékosaival is rendre kötekedett. :hmmm: Remélem LE alatt visszatér az őszi énjéhez, az valahogy jobban tetszett..
Uj csapatba kerult, raadasul hatlmas osszegert erkezett, persze hogy maximalisan odatette magat az elejen. Utana meg valoszinuleg az edzo is elmondta neki, hogy nem kotelezo minden aron tovabb menni, az se baj ha elesik es ezzel szabadrugast meg sargat harcol ki. Ev vegere meg elszaladt vele a lo, csak ezekre ment ra.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. július 7., hétfő 16:10

Neymar meg nyilván nem azért szimulál, hogy a csapata előnyhöz jusson. :smile:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 7., hétfő 16:06

Faust írta:Szerintem meg fogadjuk el, hoogy Cé ugyanilyen kis nyápic pöcs volt az első pár MU-s évében. :)
Cé szinészkedett azért,hogy csapata előnyhöz jusson meg mert finnyás volt... ez a Neymar gyerek nem szinészkedik, ez minden ütközéskor meghal ... Láttam már sok szinészt, de ez a gyerek minden ütközésnél úgy visít mintha a lábát törték volna.


Nézzétek újra a brazil- kolumbiát, amikor lesérült ugyanúgy visítozott mint amikor faltolták a meccsen korábban... nevetséges
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 7., hétfő 15:54

Nem veletlenul nem fordult meg a fejeben hogy a PLbe igazoljon. Olyan forintatlan lenne ott a pehelysulyaval. Cahill zsebre rakta a brazil angolon.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 7., hétfő 15:17

Faust írta:Szerintem meg fogadjuk el, hoogy Cé ugyanilyen kis nyápic pöcs volt az első pár MU-s évében. :)
Azért azt ne feledjük, hogy Neymar-t a kőkemény La Liga-ban faragják, míg CR, a barátságos, faultoktól mentes Premier League-ben színészkedett mint az állat.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. július 7., hétfő 15:09

Szerintem meg fogadjuk el, hoogy Cé ugyanilyen kis nyápic pöcs volt az első pár MU-s évében. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 7., hétfő 15:05

palesz77 írta:
Géci írta:Jó tanács palesz. Itt nem nyerő a becézgetés. Nem Neymikézünk meg ilyenek. Abban viszont igazad van, hogy CR dobálta magát a MU-ban. Annyira szerintem nem mint Neymar, de benne is volt színészi véna rendesen...
Sorry, fel se tűnt hogy így írtam.. Legközelebb jobban figyelek. :)

Amúgy én is bízok benne, hogy Neymar idővel kinövi majd ezt a szokását, úgy mint Ronaldo. Szezon elején amúgy tök jól is indult, nem tudom mi lett vele. Nem sikítozott esés közben, rögtön felkelt, a bírókkal se pofázott.. Erre év végén meg már az ellenfél játékosaival is rendre kötekedett. :hmmm: Remélem LE alatt visszatér az őszi énjéhez, az valahogy jobban tetszett..
Ja, aztán kinőtt a csipája. Braziloknál rendre pofázott meg gerinctelenkedett, ha olyan volt. Volt nem egy piros lapja.
palesz77 írta:
Kerlon írta:Az életben nem dobálta magát CR ilyen szinten, mint Neymar. Minden egyes eleséskor úgy repül meg hempereg, mintha katapultból lőtték volna ki.
CR nem dobálta magát ennyire anno? :lol: Jó vicc.. Roncika akkora színészkirály volt mint az állat régebben, a Realba érkezése előtt 1-2 évvel már kinőtte nagyjából, nálatok meg már végképp, de anno burult és sírt ő mindentől. Emlékszem még milyen hisztiket lerendezett a meccsek alatt..

Ezt meg nem tudom mennyire igaz, de hallottam olyat, hogy Fergie több évig edzéseken direkt "rugdaltatta" CR-t Scholesszal - így kell elírni? :hmmm: -, hogy szokja a rúgásokat, és kevésbé színészkedjen. Persze nem lábtörő belépőkre kell gondolni..
khm Ronaldo, jó paleszka? Először is nem azt mondtam, hogy Ronaldo nem színészkedett, hanem azt, hogy nem ennyire, mint Neymar, akihez ha szabályosan, ha szabálytalanul érnek úgy esik össze, mint autóval csapnak el az úton.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 7., hétfő 14:36

L.Miki írta:Csodálkoznék ha nem lenne biztos, ilyen nyilatkozatok és cikkek után... :)
Megmondom őszintén nem örülnék neki, főleg ha Khedira is elmenne tőletek.. Az már sok lenne. :D

Na de komolyra fordítva a szót.. Kroossal jól jártok majd ha érkezik, passzolna a Realba. Ennyi pénzért meg aztán főleg..
Pogbával viszont szerintem túl nagy kockázatot vállalnátok ha érkezne +60 millióért. Ő is olyan mint Di Maria az eddigi Vb meccsek alapján szerintem, sok jó megoldása van, mellé meg sok buta hibája..

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. július 7., hétfő 14:26

palesz77 írta:Másik topicban olvastam, hogy Kroos megvan. Ezt a főoldali cikk alapján mondjátok, vagy tényleg biztos már?
Csodálkoznék ha nem lenne biztos, ilyen nyilatkozatok és cikkek után... :)
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 7., hétfő 14:22

wZoLee7 írta:Hatott rá a katalán felfogás és mentalitás
Értem mire célzol, de pont azt írtam, hogy a Santosos fetrengése eltűnt a szezon elejére, majd később visszatért.

Másik topicban olvastam, hogy Kroos megvan. Ezt a főoldali cikk alapján mondjátok, vagy tényleg biztos már?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 7., hétfő 14:17

palesz77 írta:Szezon elején amúgy tök jól is indult, nem tudom mi lett vele. Nem sikítozott esés közben, rögtön felkelt, a bírókkal se pofázott.. Erre év végén meg már az ellenfél játékosaival is rendre kötekedett.
Hatott rá a katalán felfogás és mentalitás

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 7., hétfő 14:14

Géci írta:Jó tanács palesz. Itt nem nyerő a becézgetés. Nem Neymikézünk meg ilyenek. Abban viszont igazad van, hogy CR dobálta magát a MU-ban. Annyira szerintem nem mint Neymar, de benne is volt színészi véna rendesen...
Sorry, fel se tűnt hogy így írtam.. Legközelebb jobban figyelek. :)

Amúgy én is bízok benne, hogy Neymar idővel kinövi majd ezt a szokását, úgy mint Ronaldo. Szezon elején amúgy tök jól is indult, nem tudom mi lett vele. Nem sikítozott esés közben, rögtön felkelt, a bírókkal se pofázott.. Erre év végén meg már az ellenfél játékosaival is rendre kötekedett. :hmmm: Remélem LE alatt visszatér az őszi énjéhez, az valahogy jobban tetszett..

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 7., hétfő 14:09

Jó tanács palesz. Itt nem nyerő a becézgetés. Nem Neymikézünk meg ilyenek. Abban viszont igazad van, hogy CR dobálta magát a MU-ban. Annyira szerintem nem mint Neymar, de benne is volt színészi véna rendesen...

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 7., hétfő 14:03

Kerlon írta:Az életben nem dobálta magát CR ilyen szinten, mint Neymar. Minden egyes eleséskor úgy repül meg hempereg, mintha katapultból lőtték volna ki.
CR nem dobálta magát ennyire anno? :lol: Jó vicc.. Roncika akkora színészkirály volt mint az állat régebben, a Realba érkezése előtt 1-2 évvel már kinőtte nagyjából, nálatok meg már végképp, de anno burult és sírt ő mindentől. Emlékszem még milyen hisztiket lerendezett a meccsek alatt..

Ezt meg nem tudom mennyire igaz, de hallottam olyat, hogy Fergie több évig edzéseken direkt "rugdaltatta" CR-t Scholesszal - így kell elírni? :hmmm: -, hogy szokja a rúgásokat, és kevésbé színészkedjen. Persze nem lábtörő belépőkre kell gondolni..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 7., hétfő 13:34

Az életben nem dobálta magát CR ilyen szinten, mint Neymar. Minden egyes eleséskor úgy repül meg hempereg, mintha katapultból lőtték volna ki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. július 7., hétfő 13:27

Hagyjuk már a marhaságot. Ha igazságot szolgáltatna a karma, CR-nek ennyi idősen szakadt térdszalagja lett volna, a sok szimulálás miatt. Egyáltalán nincs mártírnak beállítva.
Csak ugye fel van copkodva. Semmi eye-test, inkább olvasgatja mindenki az NS-t meg a különféle szennylapokat, amire a kutya nem kíváncsi, aztán jön itt mindenki a felcopkodással. :lol:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 7., hétfő 12:30

Persze hagyjad már, szimulál
Nem kell mártírnak beállítani, Karma csak igazságot szolgáltatott. Visszanyalt a fagyi.
Ha van egy kis esze, akkor ezt intőjelnek fogja fel és abbahagyja a bohóckodást. de nem fogja
Love football, hate antifa.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 7., hétfő 11:21

sander írta:Scolari: "Neymar azt mondta, nem érzi a lábát"
Persze hagyjad már, szimulál :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sander » 2014. július 7., hétfő 10:29

Scolari: "Neymar azt mondta, nem érzi a lábát"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég