Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sander » 2014. július 6., vasárnap 23:09

Buitre írta:
Géci írta:Nálunk Benzema rengeteget védekezik és robotol azon a poszton ami rengeteget jelent
mi vaaan??? :lol:

Benzema és a robotolás... Kicsit figyeljünk már oda, milyen intenzitással végzik ezt a melót egyes csatárok. Én csípem Karimot meg minden, de ez pont nem tartozik az erősségeihez, sőt, átlag alatti.
Erősen ajánlom hogy nézd meg a két Juve elleni meccset... és akkor majd rájössz hogy ezzel az átlagon aluli védekező munkával úgy lekapta Pirlot a pályáról mint a sz@rt.... de bőven voltak még olyan meccsek amikor nagyon sokat kivett a védekező munkájával....

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 6., vasárnap 23:08

ahol Neymar és Suarez szabadon tolja elöl, a kp-n támadás szervezésben Messi és Iniesta lenne...akadnának gondok ellenük..
1 db tiszteletteljes kérésem lenne ha szabad a madridistákhoz,azért mert a barca most hirtelen kinevelte suarezt,meg a két kapust,rakiticet és kijön a lamasiából egy 30 millás védő is....nehogymár tele***rjátok a gatyátokat.

Kb azt kezdték el csinálni mint mi a galaktikus korszak után,nagy reformok,igazoláshegyek...nagy remények.

Ne szarjon senki sem,jobbak vagyunk náluk,és ez ki is fog jönni jövőre,mert miénk lesz a liga,ezt most mondom.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Buitre » 2014. július 6., vasárnap 23:04

Géci írta:Nálunk Benzema rengeteget védekezik és robotol azon a poszton ami rengeteget jelent
mi vaaan??? :lol:

Benzema és a robotolás... Kicsit figyeljünk már oda, milyen intenzitással végzik ezt a melót más csatárok. Én csípem Karimot meg minden, de ez pont nem tartozik az erősségeihez, sőt, átlag alatti.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Buitre 2014. július 6., vasárnap 23:09-kor.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 6., vasárnap 22:33

Géci írta:Nálunk Benzema rengeteget védekezik és robotol azon a poszton ami rengeteget jelent. A másik, hogy Suarez nem sokat védekezik. Kontrákkal ugyan ùgy szét lesztek kapva szerintem mint eddig, és támadásban se nagyon erősödtök. Sanchez sokat robotolt, és a kapura is veszélyes volt. Az meg főleg dùrva, hogy erre elmegy 50 milla... A lényeg, hogy Messi azon a poszton nem lenne olyan jó hùzás, csak akkor, ha képes lenne robotolni nem pedig csak kocogni.
Ez amúgy szerintem minden posztra igaz lenne, manapság nem fér bele, hogy valaki annyit dolgozzon mezőnyben, mint Leo mostanság..

Suárezt meg ilyen szempontból nem féltem annyira, azért nem csak álldogálni szokott emlékeim szerint. Ha nem is fog Alexist megközelítő mezőnymunkát végezni, de azért egy hasznos szinten ő is képes lesz védekezni, még Ibrának is ment anno.. :D

Az egész szerintem inkább azon fog állni vagy bukni, hogy őLeosága hajlandó lesz-e mezőnymunkát is végezni..

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 6., vasárnap 22:31

azért egy átalakított barca ellen ahol Neymar és Suarez szabadon tolja elöl, a kp-n támadás szervezésben Messi és Iniesta lenne...akadnának gondok ellenük...csak remélni tudom, hogy Messi gyomra ezt nem veszi be és a védelem marad ugyan olyan gyenge mint amilyen már jó ideje

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 6., vasárnap 22:25

Nálunk Benzema rengeteget védekezik és robotol azon a poszton ami rengeteget jelent. A másik, hogy Suarez nem sokat védekezik. Kontrákkal ugyan ùgy szét lesztek kapva szerintem mint eddig, és támadásban se nagyon erősödtök. Sanchez sokat robotolt, és a kapura is veszélyes volt. Az meg főleg dùrva, hogy erre elmegy 50 milla... A lényeg, hogy Messi azon a poszton nem lenne olyan jó hùzás, csak akkor, ha képes lenne robotolni nem pedig csak kocogni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 6., vasárnap 22:12

BlancoMark írta: Azt sem tartom kizártnak, hogy Messire Luis Enrique középpályásként számítson. Elnézve ezt az igazolást és Messi jelenlegi (már régóta tartó) formáját ez simán elképzelhető. Kulcspasszokban is nagyon komoly az emberünk, csak kérdés, hogy bevenné-e azt az egója, hogy kevesebb gólt termel.
Védekezés miatt is necces az. Ahogy idősebb lesz, logikus lenne hátrébb vinni, de nem olyan egyszerű azt összeraknia az edzőnek.
Nem illik.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 6., vasárnap 22:10

Géci írta:Pont erre gondolok. Kicsit Ibra feelingje van az egésznek. Ott eladták Eto'o-t aki abban az évben jó szezont futott, és hoztak egy Ibrát komoly ráfizetéssel. Ne most ugyan ez történik. A külömbség az, hogy most még erősebb személyiségekről beszélünk. Ennek legnagyobb áldozata szerintem Neymar lesz.
Az Ibra ügy amúgy ilyen szempontból érdekes, mert a szezon elején tökéletesen jól működött az Henry(/Pedro)-Ibra-Messi hármas, amíg Zlatan középcsatárt játszott - nem piszkálódásból, de szerintem ti is emlékeztek, hogy ott veszélyes is volt.. Akkor lett csak baj, amikor Messit behozta Pep középre, ezzel Ibra a szélre szorult, ahol meg nem tud játszani.. Na már most jelenleg ilyen gond nem hinném hogy lesz, mivel Suárez pont azért jön, hogy jöjjön valaki középre, mert a "Messi a hamis9-es" féle támadójátékunk kifújt. Úgyhogy ha mindenki olyan poszton fog játszani, ahol tud, akkor nem hiszem, hogy a történelem megismétli majd önmagát.

Azt meg őszintén kétlem, hogy Neymar lenne a "szenvedő alany" a hármasból, ha valaki esetleg szezon végén távozna. Jelenleg előbb adnánk el Messit szerintem, mint őt. Persze lehet csak én gondolom így, de valamiért ezt érzem.

Én amúgy jövőre el tudnék képzelni egy hasonló támadószekciót:
-blablabla az egész csapat -
------------Messi--------------
----Suárez-------Neymar-----

Nem tudom mennyire működne ez jól - nincs szélső támadó aki védekezik, meg egyéb gondok -, de szerintem így tudnánk a legtöbbet kihozni ebből a hármasból. Csak ehhez az is kéne, hogy Leo elfogadja, hogy nem ő fogja lőni a legtöbb gólt, sőt akár azt is, hogy gólpasszból több lesz neki mint gólból..
Géci írta:Meg Fabregast, ami megint nem volt egy jó hùzás...
Cesc magától akart menni, sok mindent nem tehetett senki ez ügyben - kivéve az edzők, akik hamis9-esbe játszatták évekig, de hát ez már mindegy sajna..
Anyaka írta:Az összeget ilyenkor még nem kell nézni. Itt az egyezség ténye a lényeges, ha igaz még éjjel, vagy holnap délelőtt bejelentik.
Így kicsit megnyugodtam, remélem abból a fontból euró lesz hirtelen Suáreznél, és akkor még úgyahogy félig elfogadható lesz..
sander írta:Ez körülbelül 88.5 millió euró.
Tudom, azért akadtam ki.. :D Nagyon remélem, hogy tényleg csak 70 körül hozzuk el..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014. július 6., vasárnap 22:13-kor.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4765
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2014. július 6., vasárnap 22:09

ziro4vr írta:
Géci írta: Pont erre gondolok. Kicsit Ibra feelingje van az egésznek. Ott eladták Eto'o-t aki abban az évben jó szezont futott, és hoztak egy Ibrát komoly ráfizetéssel. Ne most ugyan ez történik. A külömbség az, hogy most még erősebb személyiségekről beszélünk. Ennek legnagyobb áldozata szerintem Neymar lesz.
Esélyes. Messi nem fog a másik kettő kezére játszani, pedig képes lenne rá. Suarez nem tud annyira, nem abban a legjobb. Neymar vagy a saját fejlődését, brandjét tartja szem előtt, vagy beáll mögéjük és iniestásodik kicsit.
Azt sem tartom kizártnak, hogy Messire Luis Enrique középpályásként számítson. Elnézve ezt az igazolást és Messi jelenlegi (már régóta tartó) formáját ez simán elképzelhető. Kulcspasszokban is nagyon komoly az emberünk, csak kérdés, hogy bevenné-e azt az egója, hogy kevesebb gólt termel.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 6., vasárnap 22:08

Marquinhos remélem nem megy, ügyes, már amit a PSG/Romában láttam belőle.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sander » 2014. július 6., vasárnap 22:04

Anyaka írta:"Arsenal have agreed a £32m fee with Barcelona for Alexis Sanchez."
"Barcelona have signed Luis Suarez for £75.5m. Should be announced soon"
WTF??? :wtf: :fpalm:
Euróba még azt mondom elmegy - bár úgy is túl sok -, de fontba.. Remélem rosszul tudja az a megbízható forrás, eddig nem erről volt szó.
Ez körülbelül 88.5 millió euró. Van egy olyan érzésem hogy ezért nem igazoltuk le. Hát nagyon kíváncsi leszek erre a három emberre... főleg arra hogy ki lesz a középcsatár és meddig lesz ott :)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 6., vasárnap 22:02

tubatibi írta:Hát nem tudom, sikerült nekik leigazolni Rakiticet és Suárezt, eladtak egy Alexis Sánchezt, viszont a védelmük még mindig katasztrófa. :agree:

Szerintem jó úton haladnak, remélem folytatják ezt. B-)
Meg Fabregast, ami megint nem volt egy jó hùzás...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 6., vasárnap 21:55

Géci írta: Pont erre gondolok. Kicsit Ibra feelingje van az egésznek. Ott eladták Eto'o-t aki abban az évben jó szezont futott, és hoztak egy Ibrát komoly ráfizetéssel. Ne most ugyan ez történik. A külömbség az, hogy most még erősebb személyiségekről beszélünk. Ennek legnagyobb áldozata szerintem Neymar lesz.
Esélyes. Messi nem fog a másik kettő kezére játszani, pedig képes lenne rá. Suarez nem tud annyira, nem abban a legjobb. Neymar vagy a saját fejlődését, brandjét tartja szem előtt, vagy beáll mögéjük és iniestásodik kicsit.
Nem illik.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3721
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 6., vasárnap 21:53

Hát nem tudom, sikerült nekik leigazolni Rakiticet és Suárezt, eladtak egy Alexis Sánchezt, viszont a védelmük még mindig katasztrófa. :agree:

Szerintem jó úton haladnak, remélem folytatják ezt. B-)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. július 6., vasárnap 21:51

Az összeget ilyenkor még nem kell nézni. Itt az egyezség ténye a lényeges, ha igaz még éjjel, vagy holnap délelőtt bejelentik. Bár ne lenne az, és maradna, ahol van. :lol:

Valaki kicsit hátrébb marad irányítani Iniestaval felváltva. Ez miatt lesz majd évi 15 gólja, és eladják. Persze, ha Suarez lesz az ék, akkor Messi, és Neymar is elég jól tudja adogatni a labdákat.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 6., vasárnap 21:49

ziro4vr írta:
Géci írta: Nem vagyok benne biztos, hogy jó üzlet volt, de ők tudják. Az biztos, hogy első hallásra a Neymar-Messi-Suarez támadóhármas dùrván hangzik, de ez tùl sok dudás egy csárdában...
Valakinek ott fel kell adnia jó pár gólt meg rivaldafényt, mint nálunk Karim. De ki lesz az...
Pont erre gondolok. Kicsit Ibra feelingje van az egésznek. Ott eladták Eto'o-t aki abban az évben jó szezont futott, és hoztak egy Ibrát komoly ráfizetéssel. Ne most ugyan ez történik. A külömbség az, hogy most még erősebb személyiségekről beszélünk. Ennek legnagyobb áldozata szerintem Neymar lesz.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 6., vasárnap 21:44

Anyaka írta:"Arsenal have agreed a £32m fee with Barcelona for Alexis Sanchez."
"Barcelona have signed Luis Suarez for £75.5m. Should be announced soon"
WTF??? :wtf: :fpalm:
Euróba még azt mondom elmegy - bár úgy is túl sok -, de fontba.. Remélem rosszul tudja az a megbízható forrás, eddig nem erről volt szó.

Egyéb hír:
With no progress regarding Mathieu and Marquinhos, Barcelona could look at alternatives. Tottenham's Jan Vertonghen possible option. [md]
Kíváncsi vagyok ki jön végül, lassan nem marad védő, akit szóba ne hoztak volna már velünk.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 6., vasárnap 21:34

Géci írta: Nem vagyok benne biztos, hogy jó üzlet volt, de ők tudják. Az biztos, hogy első hallásra a Neymar-Messi-Suarez támadóhármas dùrván hangzik, de ez tùl sok dudás egy csárdában...
Valakinek ott fel kell adnia jó pár gólt meg rivaldafényt, mint nálunk Karim. De ki lesz az...
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 6., vasárnap 21:31

Anyaka írta:"Arsenal have agreed a £32m fee with Barcelona for Alexis Sanchez."
"Barcelona have signed Luis Suarez for £75.5m. Should be announced soon"

Átesett a fogorvosi vizsgálaton.
Elég korrekt forráson jelent meg. Kíváncsi leszek érkezik e még éjjel hír. Bár értelmetlen igazolás, de ez van...
Nem vagyok benne biztos, hogy jó üzlet volt, de ők tudják. Az biztos, hogy első hallásra a Neymar-Messi-Suarez támadóhármas dùrván hangzik, de ez tùl sok dudás egy csárdában...

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. július 6., vasárnap 21:17

"Arsenal have agreed a £32m fee with Barcelona for Alexis Sanchez."
"Barcelona have signed Luis Suarez for £75.5m. Should be announced soon"

Átesett a fogorvosi vizsgálaton.
Elég korrekt forráson jelent meg. Kíváncsi leszek érkezik e még éjjel hír. Bár értelmetlen igazolás, de ez van...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég