Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 5., szombat 15:12

chronic írta:
Kerlon írta:de ahogy eltört a nigériai srác lába
? :mrgreen:
A franciák elleni meccsen miután Matuidi beleszállt, meccs utáni vizsgálatok mutatták ki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. július 5., szombat 15:08

Kerlon írta:de ahogy eltört a nigériai srác lába
? :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 5., szombat 14:15

palesz77 írta:
Géci írta: semmi tudatosság nem volt benne... Ilyen a foci
Szerinted nem akarta megtérdelni Neymart? Nehogymár..
Hagyjuk már. Aki focizott komolyabban az tudja, hogy ilyen ütközések folyamatosan benne vannak a játékban. Ráadásul elég kiélezett meccs volt, hogy valaki még jobban hajtson. Nem tudom sajnálni Neymart, mert szerintem itt nyalt vissza a fagyi a sok fetrengéséért, de ahogy eltört a nigériai srác lába és ahogy ő is megsérült az simán benne van a mai fociban. Jön lendületből egy játékos rossz ütemben aztán könnyen meg lehet a baj. Ilyen térdeléses esett is van szinte minden meccsen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 5., szombat 14:01

dulifuli nevét valaki leírná nekem kiejtés szerint? :D
zserárd :mrgreen:

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. július 5., szombat 13:15

palesz77 írta:
Géci írta: semmi tudatosság nem volt benne... Ilyen a foci
Szerinted nem akarta megtérdelni Neymart? Nehogymár..
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 4302_n.jpg

:mrgreen:
But he is a good boy...

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 5., szombat 13:00

csabi* írta:dulifuli nevét valaki leírná nekem kiejtés szerint? :D
Tessék. :D

BBCKPH
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014. június 28., szombat 22:05

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBCKPH » 2014. július 5., szombat 12:50

Ugyanúgy kell kiejteni mint ahogy leírod: Deulofeu

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 5., szombat 12:36

gt most új acc-al irogat vagy mi? :lol:
dulifuli nevét valaki leírná nekem kiejtés szerint? :D
messit ha kirakják szélre szerintem gyengébb lesz, mint eddig
Kép

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 5., szombat 11:09

MyStiQ írta:Más: Barcásokat kérdezném, hogy mi a véleményük a Barca vezetőségének ténykedéséről? Nekem úgy tűnik, hogy még mindig ragaszkodnak a tiki-takához, ami már többszörösen is megbukott. Most odaviszik Suarezt, aki előre segítség lehet (nem mondom, hogy lesz, láttunk már rá példát, hogy egy adott duó/trió között nincs meg a kémia :mrgreen: ), ugyanakkor a védelem lyukas, és egyelőre a középpálya sem tűnik számomra átjátszhatatlannak. Most az oké, hogy vesznek 1 vagy 2 védőt, de nekem úgy tűnik, hogy továbbra is az a cél, hogy eldugjátok a labdát, az ellenfél meg majd kontrázik. Ez viszont már nem megy olyan hatékonyan, mint régen. Szóval: Meg sem fordul a vezetőség fejében az, hogy sokkal direktebb focit nyomjon a csapat, feláldozván ezzel a labdabirtoklás egy részét?
Hát, úgy nagyon röviden: -> :fpalm:

Hosszabban:
Igazából szerintem senki sem érti, hogy mit miért csinálnak a nyáron..
Kezdtük úgy, hogy úgy tűnt, a középpálya az egyetlen olyan csapatrész, ami megvan, lévén ott volt a Cesc-Ini páros a kezdőbe, hazatért Rafinha, 4. embernek meg Xavi ott volt - bár tőle megváltam volna én a nyáron. Aztán Cesc ment, jött Rakitic, Xavi megy(?), helyette ott van Sergi oldalpassz Roberto.. Hát nem túl acélos.. És mivel Koke hosszabbított, ezért senki mást nem akarunk oda igazolni - bár ha Yaya menni akar a Cityből lehet lecsapunk rá.. :mrgreen:
A védelem katasztrófa évek óta, erre Mathieuvel, és egy olyan 20 évessel akarják befoltozni, aki alig játszott a PSG-ben - mondom ezt úgy, hogy én örülnék Marquinhosnak, de belátom, hogy jelenleg nem rá lenne szükségünk. Ez gondolom amúgy azzal is járna, hogy Pique lenne jövőre a védelemben a vezér. Ezt meg a VB alapján is láthattuk, hogy nem a legjobb megoldás. Alves meg úgy tűnik, hogy végül maradni fog, de ha meg mégsem, akkor Cuadrado a fő kiszemelt a helyére.. Ezt sem kell magyaráznom szerintem, mintha ti Balet balhátvédnek vettétek volna.
A kapuskérdést szintén nem érti szinte senki, hogy minek kellett MatS mellé egy 31 éves kapust elhozni, aki nem elégszik meg a második számú kapus poszttal. Plusz felhozták azért Masipot is harmadik számú kapusnak, biztos ami biztos..
A támadószekció átalakítása meg igazából nekem tetszik, de megint egy csomó pénzt elköltünk, védő meg nem jön.. Annak örülök, hogy végre jön egy középcsatár, régóta esedékes ez már - bár nem tudom, hogy pont SUárez-e a legjobb választás, de legalább jött valaki oda, aki elég jónak is mondható.. Alexist kicsit sajnálom ha elmegy, de abból a szempontból örülni fogok neki, hogy végre olyan csapatban játszhat majd, ahol igazán értékelni fogják. Deulofeu visszajött, rá kíváncsi leszek, remélem egy Jesé szintet megfog ütni. Ami nem tetszik, az Pedro.. Miért nem tudunk már végre túladni rajta?? Csak azért van még mindig itt, mert saját nevelés. Ha nem a La Masiából jött volna, már 3 szezonnal ezelőtt kidobtuk volna a francba, de így persze érinthetetlen szinte.. Természetesen LE számol vele jövőre is..

A taktikához meg annyit, hogy szerintem nem marad teljesen ugyan ez a helyzet, az igazolások valami változtatásra engednek következtetni. A középcsatár dolog már alapból ilyen, úgy hírlik LE '9'-essel szeretne játszani jövőre, úgyhogy nem hinném, hogy a szélre hoznánk Suárezt. Ez már alapból egy jó dolog, idén ugyanis rendre senki nem volt középen, mert Leo a félpályán sétafikált épp, amikor befejeztük volna már a támadásokat.. Lehet itt jönni azzal, hogy Leo mit szól ehhez, de LE szerintem játékosként is megmutatta, hogy elég karakán személyiség, nem hinném, hogy annyira gyenge akaratú lesz, mint Tata volt. Úgyhogy bízom benne, hogy a Leo kérdést is meg tudja majd oldani.. Aztán a középpályára jött Rakitic és Rafinha, e mellé Lucho Mascheranot is oda szánja, ez szintén kisebb átalakulásra enged következtetni. Mindegyikük sokkal többet melózik, mint a Xavi-Ini-Busi trió tette, úgyhogy ez sokat fog dobni a csapatvédekezésen is szerintem, és egy direktebb támadójátékra is alkalmasabbak, mint Xavi pl.. A védelembe meg lehet, hogy azért űzzük ennyire a Cuadrado-Mathieu-Marquinhos hármast, mert többször akar LE 3-5-2-t játszatni például. Cuadrado oda tökéletesen passzolna a jobb szélre, a két védő meg mivel szélső védőként is megállja a helyét jó lenne a 3 védős rendszerbe jobb és baloldalra.

Na de nem írok többet, így is sok lett - megint :-( :mrgreen: -, a lényeg, hogy vezetőség munkája egyelőre nagyon nem tetszik, viszont még így sem vagyok teljesen reménytelen a jövő évvel kapcsolatban, mert taktikai változások szerintem lesznek. Mondjuk nyerni nem fogunk szerintem semmit, de betudom egy tanulóévnek a következő szezont, és ha utána már összeáll a csapat, akkor akár ismét pályázhatunk minden címre..

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. július 5., szombat 10:18

palesz77: VB topikba is nézz át. :)


Más: Barcásokat kérdezném, hogy mi a véleményük a Barca vezetőségének ténykedéséről? Nekem úgy tűnik, hogy még mindig ragaszkodnak a tiki-takához, ami már többszörösen is megbukott. Most odaviszik Suarezt, aki előre segítség lehet (nem mondom, hogy lesz, láttunk már rá példát, hogy egy adott duó/trió között nincs meg a kémia :mrgreen: ), ugyanakkor a védelem lyukas, és egyelőre a középpálya sem tűnik számomra átjátszhatatlannak. Most az oké, hogy vesznek 1 vagy 2 védőt, de nekem úgy tűnik, hogy továbbra is az a cél, hogy eldugjátok a labdát, az ellenfél meg majd kontrázik. Ez viszont már nem megy olyan hatékonyan, mint régen. Szóval: Meg sem fordul a vezetőség fejében az, hogy sokkal direktebb focit nyomjon a csapat, feláldozván ezzel a labdabirtoklás egy részét?

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 5., szombat 10:09

Géci írta:Szerintem nem... Azt se nézte hol van Neymar. Nézte a labdát és futott mint a mérgezett egér. Nem kötelező egyet érteni. Nekem ez a véleményem. :)
Mondjuk ebbe van valami, nemigen nézett fel, közbe meg futott mint a barom.. Abba biztos vagyok, hogy feldönteni fel akarta - egész meccsen csak faultolt mindenki -, de lehet, hogy nem akart ennyire belemenni, csak vitte a lendület.. :hmmm: Gondolom így Barcásként kevésbé tudok objektív lenni ebben a dologban.. Mindenesetre Neymart nagyon sajnálom, hazai rendezésű VB-n ilyen miatt "kiesni".. Szar érzés lehet.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 5., szombat 10:07

Nincs mirol beszelni. A sarga lap valami megvaltas lenne itt egyeseknek? Kiestek nemszamit sehova hogy kapott sargat vagy nem. Amugy is fortelem az osszes spori tevekenysege a vbn szoval ez mar nem oszt enm szoroz
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 5., szombat 9:58

palesz77 írta:
Géci írta: semmi tudatosság nem volt benne... Ilyen a foci
Szerinted nem akarta megtérdelni Neymart? Nehogymár..
Szerintem nem... Azt se nézte hol van Neymar. Nézte a labdát és futott mint a mérgezett egér. Nem kötelező egyet érteni. Nekem ez a véleményem. :)

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 5., szombat 9:53

Géci írta: semmi tudatosság nem volt benne... Ilyen a foci
Szerinted nem akarta megtérdelni Neymart? Nehogymár..

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 5., szombat 9:44

palesz77 írta:
Realista24 írta: De edzhet.
Mégse edzhet.. Zuniga vajon hány meccset fog kapni akkor..? :hmmm: Ja hogy nullát..
semmi tudatosság nem volt benne... Ilyen a foci

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 5., szombat 9:40

Irtam mar tegnap is hogy goal.com szerint sem edzhet.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 5., szombat 9:17

Realista24 írta: De edzhet.
Mégse edzhet.. Zuniga vajon hány meccset fog kapni akkor..? :hmmm: Ja hogy nullát..

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: szilamer » 2014. július 5., szombat 8:20

Neymarnak elvileg csigolyatörése van. Az szerintme több mint 4-6 hét, vagy nem?
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 5., szombat 8:06

Egész biztosan a Bale-Ronaldo-Kaká transzfereknek semmi olyan része nem volt, amit nem hoztak nyilvánosságra.. :roll:
Nem a részletek nyilvánosságra hozatala a baj,hanem a pofátlan,szemet szúró hazudozás.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 5., szombat 8:03

Géci írta:
Realista24 írta:Előszezon:
bejárják fél Európát, de messze nem utaznak.
Suarez pedig október 26-ig nem edzhet a csapattal
De edzhet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég