Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: füst » 2023. március 14., kedd 12:29

Ergo piszkos pénze is volt a Barcának? Senki nem mondta Piquének, hogy fogja be a pof... azaz maradjon csendbe, amíg zajlik az ügy? :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 14., kedd 12:22

Pique vedekezese meglehetosen egyszeru.

Az aranykorszakukban mindenki felett alltak, es ha birot akartak volna venni, akkor azt piszkos penzzel teszik, es nem ugy, hogy nyomokat meg szamlakat hagyjanak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. március 14., kedd 12:14

Aztan tovabblepnek es kiderul, hogy Argentina kisse konnyu sippal kapott mindenre is buntetot es a GOATbol leves lesz. :kalapos:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 14., kedd 12:13

Es innen mar csak egy lepes az Aranylabdak kiosztasa a jogos tulajdonosoknak :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5293
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. március 14., kedd 12:13

BlancoMark írta:
hehetheoriginal írta:
drogba, de foleg ballack a millio ezustermevel sztem ongyilok lesz ezek után :lol:
Megkapjak utolag es Messi BL nelkul marad. :lol:
mondjuk ballackon az nem segit mert nem donto volt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gutihaz14 2023. március 14., kedd 12:13-kor.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4884
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. március 14., kedd 12:11

hehetheoriginal írta:
BlancoMark írta:
Azta kurva, tehat a teljes sikerkorszakuk csalasra epulhetett. :|
drogba, de foleg ballack a millio ezustermevel sztem ongyilok lesz ezek után :lol:
Megkapjak utolag es Messi BL nelkul marad. :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 14., kedd 12:04

BlancoMark írta:
Realista24 írta: Ujabb szintre lephet az ugy, mert ugy tudjak, es ezt keszulnek bizonyitani, hogy a fokolompos volt a kapocs az UEFA fele is a kedvezo feltetelek biztositasa erdekeben.
Azta kurva, tehat a teljes sikerkorszakuk csalasra epulhetett. :|
drogba, de foleg ballack a millio ezustermevel sztem ongyilok lesz ezek után :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4884
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. március 14., kedd 11:59

Realista24 írta: Ujabb szintre lephet az ugy, mert ugy tudjak, es ezt keszulnek bizonyitani, hogy a fokolompos volt a kapocs az UEFA fele is a kedvezo feltetelek biztositasa erdekeben.
Azta kurva, tehat a teljes sikerkorszakuk csalasra epulhetett. :|

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 14., kedd 11:51

José Manuel, President of the Superior Council of Sport, on the Negreira case:

"The government will take part in the investigations. A club does not pay the vice-president of referees like that for no reason"
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 14., kedd 11:21

Ujabb szintre lephet az ugy, mert ugy tudjak, es ezt keszulnek bizonyitani, hogy a fokolompos volt a kapocs az UEFA fele is a kedvezo feltetelek biztositasa erdekeben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 14., kedd 9:42

Former Barceloma executives who paid Negreira, in leaked conversations: "We paid out of self-defense, because the referees help Real Madrid. We hide it from you to protect you."

Remelem jegyzőkönyvezve is lesz ilyen és akkor nincs mit tenni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. március 14., kedd 9:42

Realista24 írta: Mínuszt kaptal tőlem kivételesen hexor :kalapos: mem tetszik amit írtál :kalapos:
Jonnek a hirek, porognek a tweetek, beleeljuk magunkat, mint egy jo Mbappe igazolasba, majd kovetkezik a seggreeses. Nekem se tetszik, (meg mindjart en is nyomok ra egy minuszt :kalapos: ) de meg mindig ezt erzem realitasnak. too big to fail.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 14., kedd 9:36

Mínuszt kaptal tőlem kivételesen hexor :kalapos: nem tetszik amit írtál :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. március 14., kedd 9:32

Akkor par gyors tipp (amin jovo ilyenkor majd rohogok, hogy milyen kis naiv voltam :lol: )

Negreira: borton. ot tuti el fogjak meszelni

Bartomeu: o se fogja meguszni a bortont. vedekezhet azzal, hogy megszuntette, de eveken keresztul mentek a kifizetesek

Laporta: valoszinuleg az elozo elnoksege alatti kifizetesek mar elevultek, nem jut bortonbe. kerdes, hogy maradhat-e elnok. szerintem igen.

Tebas: nem fog belebukni, par biro szezon vegen visszavonul, par vezeto kicserelodik, de o marad

Barcelona: teljes meguszas, kamu penzbuntetes, nehany pontlevonas (amivel max nem lesznek bajnokok), komolyabb penzbuntetes (nehany tiz millio euro), atigazolasi szezonbol kizaras, nagyobb pontlevonas (mezony kozepe), 1-2 ev europai meccsekrol kizaras (az uefa reszerol), nehany cim elvetele, masodosztalyba kizaras, spotify soval beszorasa :mrgreen: .

Nagyjabol ezek az opciok. Azon mar szerintem tul vagyunk, hogy teljesen megusszak. A jogos buntetes a masodosztalyba kizaras lenne, de az a liganak se erdeke. Talan az uefa kizarja oket 1-2 evre a BL-bol meg kapnak egy penzbutit, szerintem ez a max. Majd mennek a CAS-hoz, ott ugyis mindenkit felmentenek. :lol:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. március 14., kedd 9:17

BlancoMark írta: The prosecution has requested that former Barcelona coaches Luis Enrique Martínez and Ernesto Valverde testify as witnesses in the Negreira case, judicial sources have confirmed to EFE. The prosecutor wants both coaches to be summoned to testify so that they confirm or deny that there were reports on the profile of the referees that José María Enríquez Negreira, who was then vice president of the Technical Referee Committee, allegedly prepared for Barça.

Valverde already declared a few days ago at a press conference that he was not aware of these reports or had accessed them as Barça coach. Luis Enrique, on the other hand, has not yet ruled on the case.


Valverde nem emlekszik, hogy kaptak volna barmilyen jelentest a jatekvezetok stilusarol (amivel eloszor vedekeztek), milyen meglepo. :D
Elvileg azert fizettek, hogy - a krumpli feju csavo, illetve Laporta szavaival eljek - etikaljak a jatekosokat a jatekvezetok viselkedesevel kapcsolatban. Valverde szerint ilyen nem is tortent.
Az ugy kirobbanasa elott par honappal hoztak torvenybe azt, hogy egy ilyen vagy ehhez hasonlo ugy 3 ev utan elevuljon.
Azzal fognak vedekezni, hogy a Real Madrid miatt csinaltak ezt az egeszet 20 even keresztul.
Nem tudom mar melyik jatekvezeto szerint Perez arra kerte ot, hogy ugy fujjon nekunk is, mint a barcanak.

Csak szerintem mondanak sajat maguknak ellent, vagy tenyleg kezdek hulyulni? Annyira mutyizzak mar ezt a sztorit, hogy sajat magukat buktatjak le.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 14., kedd 9:01

Tovabbra is: teljesen mindegy, hogy az ujsagok es szurkolok mit irnak. A tenyek szamitanak.

Ugyeszseg eljarast inditott.
CSD eljarast fog inditani.
La Liga vizsgalatot inditott.
UEFA bekert minden anyagot.
Real Madrid kulon pert indit.
Spanyol kormany is figyeli a torteneseket, es adott esetben hivatalbol eljarast indit.

Ez eltarthat hosszu ideig is, kerdes, hogy mennyi elozetes nyomozas es kutatomunka elozte meg, tehat mivel mentek a szervekhez. Viszont ugy gondolom, hogy egy ekkora hordereju ugyet, csak gyanura nem inditanak, igy velemenyem szerint rengeteg bizonyitek van ellenuk, es most kerul elo meg tobb.

Az ügy lefolyasanak gyorsasagat gondolom nagyban fogja befolyasolni, hogy a regen erintettek kozul kik lesznek az elsok, akik megtornek enyhitesert cserebe. Legyen az korabbi igazgatotanacs tag, biro vagy akar klubvezeto.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2023. március 14., kedd 8:54

Realista24 írta: Azt irjak, hogy a Barcelona ugy fog vedekezni, hogy azt allitjak, azert fizettek a biroknak, mert azok a Realnak fujtak, es igy vedekeztek. :mrgreen:

A nyomozas soran most elojott, hogy osszesen 7 ceget hasznaltak a kifizetesekre.
Annyira tipikus volna. Ez jellemző erre az egész rohadt brigádra, szurkolókkal együtt. Tisztelet a kivételnek, akikből eddig kb 2t láttam.

Ahelyett, hogy szépen csendben, magukba szállva várnák, hogy mi lesz a vége,
( vagy védekeznének úgy, hogy felmutatjak a bizonyítékokat maguk mellett, de az láthatóan nincs)
az a taktika, hogy ránk krákognak. Komolyan?

Itthon eddig csak abba futottam bele, hogy bezzeg a Real az alapítása óta korrupt. A Franco. A Perez ( zacskók, szobába zárás) féligazságokból, elferdített valóságot krealnak és nem képesek visszavenni az arcból.

Döbbenetes és egészen hihetetlen
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4884
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. március 14., kedd 8:50

The prosecution has requested that former Barcelona coaches Luis Enrique Martínez and Ernesto Valverde testify as witnesses in the Negreira case, judicial sources have confirmed to EFE. The prosecutor wants both coaches to be summoned to testify so that they confirm or deny that there were reports on the profile of the referees that José María Enríquez Negreira, who was then vice president of the Technical Referee Committee, allegedly prepared for Barça.

Valverde already declared a few days ago at a press conference that he was not aware of these reports or had accessed them as Barça coach. Luis Enrique, on the other hand, has not yet ruled on the case.


Valverde nem emlekszik, hogy kaptak volna barmilyen jelentest a jatekvezetok stilusarol (amivel eloszor vedekeztek), milyen meglepo. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 14., kedd 8:49

BlancoMark írta: Egyebkent lehet az lenne a legjobb nekik, ha kizarnak oket a francba es a vezetoseget mind lesittelnek vagy elkergetnek. Lathato, hogy a mindenkori vezetes maffiaszeruen igazgatja a szervezetet, az egesz klub kultura a kiskapuk keresese es az 'okosban megoldom' mentalitas jellemzo. Amit a nyaron muveltek is egy szegyen volt, ahogy trukkoznek a penzekkel, ahogy ravesznek klubokat hogy eladjak a jatekosaikat etc. Szerintem teljes megtisztulasra van szukseguk, ilyen Laportakkal ez nem fog menni.

Btw ha jol ertem, akkor a Mundo Deportivo azt irja, hogy bizonyitek van arra, hogy Laporta es Gaspart kozott volt egy meeting 2003-ban ahol egyetertettek, hogy szukseg van a Negreiras penzek kifizetesenek folytatasara. :smile:
Igen, ezt beszeltek meg elvileg egy ülesen, mert feltek, hogy ha elvagjak a penzcsapot, akkor bajba kerulnek. Es ezt Rosell az igazgatotanacsnak is talalta, hogy mi volt es mi lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. március 14., kedd 8:48

Nyomnak egy restartot, eladova teszik a klubot, jon egy arab es ott is a vegtelen penz. Bappe, Haaland, stb.

1-2 szezont bealdoznak miutan ugyis all int nyomtak es gaz van a klubnal.

Meglepheto lenne amugy? Marmint hogy megvaltozott a klub mukodese es elnok helyett tulaja legyen a klubnak? Mert ha igen, meg jol is kijohetnek ebbol a szarbol… :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég