Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 10:40

Az a jó hogy megint mellébeszélsz, mert az eredeti téma nem ez volt. De ügyesen kanyarodsz el.

De kanyarodjunk tovább, ki hány BLt nyert az elmúlt 10 évben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11453
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 20., szerda 10:35

Nincs itt ideg draga baratom, egyszeruen csak fassagot irtal.
nana ne barátozz :lol: :mrgreen:
egyszerűen lehet bizonyitani, valaki, akinek van ideje es energiája, keresse vissza, hogy az elmúlt mondjuk 5 évben hányszor nyert a barca es hanyszor a madrid 3 vagy 4 gólos különbséggel.
aztán rövidre is zárhatjuk.
én a meccsek képéről beszélek, én állandóan nyögvenyelős, izomszagú erőlködést látok tőlünk, 1-1 góllal nyerve a meccseket max
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 10:31

hehetheoriginal írta: érzem, ahogy gyűlik az ideg, felesleges, chill bro
akkor még egyszer. :lol: :kalapos:
kiszedted a pool meccset, az 1 db meccs volt, a kivétel, ami erősíti a szabályt. én meg konstans, stabil baszó domináns támadójátékról beszélek, ahol különösebb erőlködés es szenvedés nélkül basszuk szét a spanyol kiscsapatokat például rendre.
sok éve nincs nálunk ilyen produktum, vitatkozhatsz ezzel, de a keret, a tények, a statok is ezt mutatják.


pl ma domináns focival kellene egy 4-est guritani a berlinnek, ezt várnám el - amig végig nem nézek a kereten...
Nincs itt ideg draga baratom, egyszeruen csak fassagot irtal. De akkor a masik pelda, a Barcanak negyet rugtunk, ami lehetett volna meg tobb is.

A kicsik ellen meg az a jellemzo, hogy nem nagyon porgunk, a Barca igen, ennek ellenere a tobbseget nyerjuk. A nagy meccseken ott vagyunk a Barca meg nem, de cserebe a Barca nem is nyeri a nagy meccseket altalaban.

+a Barca formaidozitese teljesen mas, mint a Reale. Ilyenkor mi szenvedunk, ok lubickolnak.

Lehet valasztani, hogy ki melyiket preferalja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11453
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 20., szerda 10:25

érzem, ahogy gyűlik az ideg, felesleges, chill bro
akkor még egyszer. :lol: :kalapos:
kiszedted a pool meccset, az 1 db meccs volt, a kivétel, ami erősíti a szabályt. én meg konstans, stabil baszó domináns támadójátékról beszélek, ahol különösebb erőlködés es szenvedés nélkül basszuk szét a spanyol kiscsapatokat például rendre.
sok éve nincs nálunk ilyen produktum, vitatkozhatsz ezzel, de a keret, a tények, a statok is ezt mutatják.


pl ma domináns focival kellene egy 4-est guritani a berlinnek, ezt várnám el - amig végig nem nézek a kereten...
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 10:09

hehetheoriginal írta: ott vannak a tények, mindenki látja a meccseket.
ez a barca lett a bajnok tavaly.
nekünk van egy joselunk támadóba. :coffee:
Ez a teny, ezt irtad, erre reagaltam, de magyarazd meg es kezdj el teljesen masrol beszelni, ahogy szoktad.
hehetheoriginal írta:
hany evet kell varni, hogy mi egyaltalan 3-4 gólokat rugjunk, nemhogy 5-öt :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11453
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 20., szerda 10:08

ott vannak a tények, mindenki látja a meccseket.
ez a barca lett a bajnok tavaly.
nekünk van egy joselunk támadóba. :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 10:05

hehetheoriginal írta: ne menj még, nincs kedvem dolgozni. :coffee: :mrgreen:
a barca többször vert el minket nagy gólkülönbséggel, mint mi őket.
kiszedtél egy liverpool elleni meccset, aminél saját maguk balfaszsaga lett a vesztük.
antwerpent meg hétvégén a a betist összesen egy 10 db góllal küldték zuhanyozni.
mi mikor nyertünk utoljára stabil kérdést nem tűrő domináns támadójátékkal?
hány éve volt az? akkor is általában kontrákból rugdossuk/rugdostuk a gólokat, nem domináns, labdajáratós űrfocival, mikor konkrétan lefocizzuk az ellenfelet. (mint amit mi pl a citytol kaptunk tavasszal....)
nyilván túlzások, végletek ezek, csak szeretném már látni, hogy jól ledominálunk vmi csapatot, ha már real madrid cimer van a mezen.
de ezzel a jelenlegi kerettel es felhozatallal nem lesz semmi ilyen.
Kiszedtem baszod, mert azt irtad, hogy hany evet kell varni arra, hogy 3-4 golt rugjunk? Megint atmentel egy olyan hataron, ami tavol all a realitastol, es erre a vonatra meg fel is ulnek sokan, mert a siras es irigykedes mindig is nagyon nepszeru volt a madridistak koreben.

Egyszeru a keplet, azon csesztem fel magam, hogy megint hulyesegeket irsz, majd nyilvan a "tudod, hogy gondoltam" meg a "nem ugy ertettem" frazisokkal.

Föleg, hogy a Barcat taknyosra szopattak az elmult 8 evben Europaban, de nyilvan most, hogy kikaptunk a Citytol, ez nem szamit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11453
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 20., szerda 10:01

ne menj még, nincs kedvem dolgozni. :coffee: :mrgreen:
a barca többször vert el minket nagy gólkülönbséggel, mint mi őket.
kiszedtél egy liverpool elleni meccset, aminél saját maguk balfaszsaga lett a vesztük.
antwerpent meg hétvégén a a betist összesen egy 10 db góllal küldték zuhanyozni.
mi mikor nyertünk utoljára stabil kérdést nem tűrő domináns támadójátékkal?
hány éve volt az? akkor is általában kontrákból rugdossuk/rugdostuk a gólokat, nem domináns, labdajáratós űrfocival, mikor konkrétan lefocizzuk az ellenfelet. (mint amit mi pl a citytol kaptunk tavasszal....)
nyilván túlzások, végletek ezek, csak szeretném már látni, hogy jól ledominálunk vmi csapatot, ha már real madrid cimer van a mezen.
de ezzel a jelenlegi kerettel es felhozatallal nem lesz semmi ilyen.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 9:55

hehetheoriginal írta: valladolid nem csapat, liverpool saját magát verte el, a barca meg általában nekünk szokott 4-5-öket rugdosni, nem mi nekik :smile: :kalapos:

de sztem erted mire gondolok, csak nem akarod bevallani magadnak.
néha kijön a lépés, kapunk hozzá segítséget is bőven az ellenféltől, évente 1-szer beleszalad vmi ellenfél a leütésesbe.
de amugy se firepower, se konstans, stabil, baszó támadójáték nincs, ahol érezné a néző, hogy bármikor jöhet a gól, mert annyira potens és veszélyes, agilis a támadójátékunk.
Szoval, ha mi rugunk ötöt egy Liverpoolnak vagy Barcanak, az kevesebbet er, mint amikor a Barca rug ötöt egy Antwerpennek.
Illetve, ha mi kapunk negyet a Barcatol, akkor csoves szar Real, ha a Barca kap tolunk negyet, akkor az kevesebbet er, mint forditva.

Kiszalltam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

marcell
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2023. augusztus 4., péntek 12:53

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: marcell » 2023. szeptember 20., szerda 9:53

Szerintem rendben van a csapat, és még jön vissza Araujo és Pedri. Ha minden igaz jön télen a brazil fiatal csatár is, akire nagyon kíváncsi leszek.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11453
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 20., szerda 9:51

valladolid nem csapat, liverpool saját magát verte el, a barca meg általában nekünk szokott 4-5-öket rugdosni, nem mi nekik :smile: :kalapos:

de sztem erted mire gondolok, csak nem akarod bevallani magadnak.
néha kijön a lépés, kapunk hozzá segítséget is bőven az ellenféltől, évente 1-szer beleszalad vmi ellenfél a leütésesbe.
de amugy se firepower, se konstans, stabil, baszó támadójáték nincs, ahol érezné a néző, hogy bármikor jöhet a gól, mert annyira potens és veszélyes, agilis a támadójátékunk.
fati es pedri serulesei aggasztoak
integet és köszi szépen jól érzi magát dél-angliaban
mert a kicsik bedaralasara van annyira jo a keret
pont ez a baj, hogy mi még a kicsiket is csak nagynehezen győzzük le, erőlködés izomszag általában az egész évek óta.
thereisonly1ronaldo

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8519
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. szeptember 20., szerda 9:47

hosszu tavon sok a kerdojel.

mi lesz baldeval, kozben araujo, fati es pedri serulesei aggasztoak, gavinal kerdes, hogy beerik e fejben, yamal meg rohadt fiatal, de kozben gundogan es lewa az "utolsokat rugja", cancelo es felix mennek vissza, stb.

a mostani egyveleg egesz jo lett a vegere, de ehhez kellett, hogy beessen a ket portugal.
mindketto jo kepessegu de periferian kivulre kerult jatekos aki illik a felfogasba, ez rovid tavon altalaban boostol.

a ligaert biztosan versenyben leszunk, mert a kicsik bedaralasara van annyira jo a keret, hogy eles legyen a verseny az aranyert, de europaban szerintem csak akkor megyunk 8 koze, ha ezt az amugy konnyebb csoportot megnyerjuk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 9:46

hehetheoriginal írta: hany evet kell varni, hogy mi egyaltalan 3-4 gólokat rugjunk, nemhogy 5-öt :lol:
namindegy.
Tavaly negyet rugtunk a Barcanak. Elötte pont a Valladolidnak hatot, a Liverpoolnak meg ötöt.
:smile: :ike:
:basszalakki:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11453
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 20., szerda 9:43

hany evet kell varni, hogy mi egyaltalan 3-4 gólokat rugjunk, nemhogy 5-öt :lol:
namindegy.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 20., szerda 9:38

Kár elvitatni hogy egész pofás keretet raktak össze a szarból.

De azt is hogy a hosszú távú jövőjük finoman szólva is ingoványos.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. szeptember 20., szerda 9:30

Kezdőjük szerintem komplettebb amúgy. Ahol mi erősebbek vagyunk, ott éppen nem vagyunk negbízhatóbbal (védelem), cserébe a támadósorukban több a ráció.

Érdekes szezon lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 9:24

Galacticos írta:
wZoLee7 írta: Az elso egybol Raphinha, Torresert alig kapnanak valamit nem sok ertelme van eladni, de pl lehet talalnak egy marhat akit lehuzhatnak Gavival.
Szerintem raphinha torres parost a premier leaguebe siman jo aron el tudnak adni, foleg elobbit, piackepes lehet. Tobb csapat is akarta mikor elvittek.
De lenyegtelen, leao ne menjen oda. Oriasi erosites lenne. Egy stabil dembele a csavo, jobb fizikummal.
Ha mar Dembele. 5 meccs, 0gp, 0 gol. Off vege.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 9:17

tubatibi írta: Mennyire nem érdekel ez, amikor konkrétan fossák a gólokat és élvezhető focit játszanak a lesajnált ingyen igazolásokkal.
Golfoso Barca 5 meccsen 3 gollal rugott tobbet nalunk a bajnoksagban, es csak kettovel tobbet, mint a Girona. Mindjart beszarok es irigykedek en is.

Egy Antwerpennek meg rugtak 5 golt. Legalabb vegre meg tudtak verni egy Konferencia liga szintu csapatot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. szeptember 20., szerda 9:13

Mennyire nem érdekel ez, amikor konkrétan fossák a gólokat és élvezhető focit játszanak a lesajnált ingyen igazolásokkal.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. szeptember 20., szerda 9:08

Realista24 írta: A Barca ketszer is olyan idosavban dolgozott a stadionon, ami nem volt engedelyezett.

A varosi tanacs penzbirsagot szabott ki rajuk.

300 eurot. :mrgreen:
megint el kell adni a panel tv jogait


:lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég