Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 5., péntek 9:38

Na ha poronty videóján se látjátok akkor szemműtét :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

poronty
Hozzászólások: 2720
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: poronty » 2024. január 5., péntek 9:32

https://streamin.me/v/1eb6f18a

Szerintem teljesen egyértelmű tizenegyes. Ha nincs ott a védő kényelmesen befejeli az üres kapuba.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 5., péntek 9:27

Ez egy nekem kellemetlen kategoriaju bunteto, amekkora homoritast csinalt a kebabos.
En sem latom a lokest, pedig harom kamerallasbol is lattam videot, szoval ha van valami, ahol latni az egyertelmu lokest, en is orommel fogadom, addig kitartok az allaspontom mellett. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2024. január 5., péntek 9:25

Pad'em írta:
KAG írta:

Tobb ilyen volt velünk idén ahol erre lofaszt kaptunk nem tizit
Ilyen egyértelműre én nem emlékszem de mutathatsz párat. Tchouamenit egyszer kilökték a labda alól szögletnél arra emlékszem, az is 11-es volt és persze nem kaptuk meg, de az sem volt ennyire nyílt színen, ötösön üres kapunál. Ezt a tegnapit 10-ből 10-szer befújják (be kéne fújják) mindenhol, teljesen egyértelmű tizi.
___Samy___ írta: En mondjuk itt azt latom, hogy a barcas csunyan alaszaladt a labdanak (vagy magas volt a beadas), eselye sem volt elerni, a las palmasos gyerek meg a hatara tette a kezet. Nem tudom, en loko mozdulatot nem latok.
Ne csak a ferni által linkelt megvágott pixeles 1 másodpercest nézd, normális videón egyértelmű lökés.
Az utolso linkje elt mar csak, azon tudtam visszanezni az esetet. Ha esetleg van meg masfele is, szivesen megneznem.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. január 5., péntek 9:20

Amúgy ez a Farkas Norbi pénzt kap Tebastól? Minden spanyol meccset úgy közvetít,mintha valami bl vagy vb döntő lenne. Egy sima passznál is üvöltözik, hogy micsoda labdakezelés, meg micsoda játékos, közben egy sima passz volt oldalra. Oké ,hogy barca szurkoló, ezt tudjuk, nem is szeretem mikor real vagy barca meccset közvetít, gusztustalan, hogy egy kommentátor ennyire nem tud független maradni 1,5 órára. De kisebb csapatok meccsein is megfigyeltem, hogy szinte már erőszakosan próbál minden sima megmozdulást "eladni" szenzációs mozdulatnak. És idén is már nem 1x hangsúlyozta ki dicsérve egy játékost, hogy itt a világ legjobb,és legerősebb bajnokságában is megállja a helyét. Oké szeresse a spanyol bajnokságot, szeresse Spanyolországot, a kultúrát, ez mind szép és jó, de miért kell ennyire túltolni és beleerőszakolni azt ami nincs úgy?

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 5., péntek 8:34

KAG írta:
Pad'em írta: Speciel ezt szerintem a legtöbb esetben megadják, látványos lökés az ötösön, ugrás közben hátulról. Gündogan nyilván ráhomorított egy szépet ahogy kell.

A játékuk viszont hitvány, tele közepes túlhypeolt emberrel, vezér nélkül. A vén pocakos Gündogan a legjobb kb. Védelmük lehetne az erősségük idén is de szerencsére a tavalyi mákjukból már kevés maradt.
Tobb ilyen volt velünk idén ahol erre lofaszt kaptunk nem tizit
Ilyen egyértelműre én nem emlékszem de mutathatsz párat. Tchouamenit egyszer kilökték a labda alól szögletnél arra emlékszem, az is 11-es volt és persze nem kaptuk meg, de az sem volt ennyire nyílt színen, ötösön üres kapunál. Ezt a tegnapit 10-ből 10-szer befújják (be kéne fújják) mindenhol, teljesen egyértelmű tizi.
___Samy___ írta: En mondjuk itt azt latom, hogy a barcas csunyan alaszaladt a labdanak (vagy magas volt a beadas), eselye sem volt elerni, a las palmasos gyerek meg a hatara tette a kezet. Nem tudom, en loko mozdulatot nem latok.
Ne csak a ferni által linkelt megvágott pixeles 1 másodpercest nézd, normális videón egyértelmű lökés.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2024. január 5., péntek 6:42

En mondjuk itt azt latom, hogy a barcas csunyan alaszaladt a labdanak (vagy magas volt a beadas), eselye sem volt elerni, a las palmasos gyerek meg a hatara tette a kezet. Nem tudom, en loko mozdulatot nem latok.

Nalam ez nagyon necces, es egyaltalan nem egyertelmu. Bar az ilyen ketes szitukat is csont nelkul befujjak nekik.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2024. január 5., péntek 6:23

Amilyen ive volt a labdanak meg gundogan ritmusa szvsz el sem fejelte volna. Volt kis kontkat ez tisztan látszódott. Sőt levegőben uszva egy ilyen apro lökés is el tud tolni, de amilyet rahomoritott gundi nem adtam volna meg. Kurvara tuljatszotta a nagyhalalt.
Persze, hogy megadjak. Ez a gyökér Norbi is "TIZENEGYEEES!!! orditva. A szivbaj jött rám, ugy beszartam hirtelen.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2024. január 5., péntek 5:53

Pad'em írta: Speciel ezt szerintem a legtöbb esetben megadják, látványos lökés az ötösön, ugrás közben hátulról. Gündogan nyilván ráhomorított egy szépet ahogy kell.

A játékuk viszont hitvány, tele közepes túlhypeolt emberrel, vezér nélkül. A vén pocakos Gündogan a legjobb kb. Védelmük lehetne az erősségük idén is de szerencsére a tavalyi mákjukból már kevés maradt.
Tobb ilyen volt velünk idén ahol erre lofaszt kaptunk nem tizit
ZIDANE

illgner
Hozzászólások: 2528
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: illgner » 2024. január 5., péntek 1:03

ferni írta: A tagot előre"lökik" papíron és felfelé ugrik.

Ott a VAR, visszanézik és képesek megadni ember.

Bohócok.
Nem elég tisztességesnek lenni, annak is kell látszani. Azon lehet vitatkozni persze, hogy mekkora volt a lökés ereje, de ha nem tapizza a védő Gündogan hátát, ahol amúgy semmi keresnivalója nem volt a kezének, akkor nincs büntető, mert nincs mire befújni.

MVPP
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MVPP » 2024. január 5., péntek 0:55

Csabi írta:
ferni írta: Aki lemaradt volna róla

Másik kameraállás

Ez a kedvencem


Mi ez ha nem nyílt csalás

Kiderül fizették a bírókat geci, amiért nem fognak kapni semmi büntetést, majd ugyanez megy tovább

És ezt viseld el csöndben
a labda felé ment, üres kapu, meglökte. nincs miről beszélni.
Nem is értem mire fel megy a sírás megint, egyértelmű büntető volt, piros is jogos mivel nem a labdát akarta megjátszani.

Ferni legközelebb olyan helyről linkelj, amit 10 perc múlva nem lőnek ki.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 5., péntek 0:27

Speciel ezt szerintem a legtöbb esetben megadják, látványos lökés az ötösön, ugrás közben hátulról. Gündogan nyilván ráhomorított egy szépet ahogy kell.

A játékuk viszont hitvány, tele közepes túlhypeolt emberrel, vezér nélkül. A vén pocakos Gündogan a legjobb kb. Védelmük lehetne az erősségük idén is de szerencsére a tavalyi mákjukból már kevés maradt.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2024. január 5., péntek 0:26

ferni írta: Aki lemaradt volna róla

Másik kameraállás

Ez a kedvencem


Mi ez ha nem nyílt csalás

Kiderül fizették a bírókat geci, amiért nem fognak kapni semmi büntetést, majd ugyanez megy tovább

És ezt viseld el csöndben
a labda felé ment, üres kapu, meglökte. nincs miről beszélni.

ELSiete
Hozzászólások: 2872
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 5., péntek 0:11

Las Palmas’s Kirian Rodriguez on the penalty call for Barcelona:

"I'm not going to say what I think. I hope the audios come out because it's not normal. Let's use the regulations the same for everyone."
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. január 5., péntek 0:03

A tagot előre"lökik" papíron és felfelé ugrik.

Ott a VAR, visszanézik és képesek megadni ember.

Bohócok.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2024. január 4., csütörtök 23:56

ferni írta:
RaúlCF írta: persze mondjuk Araujo erősebben kilökte a Las Palmas emberét az Barca bedobás volt.
Ez hányadik perc körül volt nagyon kb?
Nem emlékszem kb az utolsó 20 percre kapcsoltam oda, hogy megnézzem hogy hozzák ki a győzelmet.

Ezért van a liga színvonala a béka segge alatt. A ligából megnézem a mi meccsünket és annyi. Ezzel szemben egy random angol bajnokit bármikor megnéz az ember. Lehet panaszkodni, hogy csúnya pl, de ott megcsinálják azt, hogy nézhető legyen a termék. Itt mit nézzek? Azt hogy csalják el a meccseket a megvehető úriemberek?

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. január 4., csütörtök 23:52

RaúlCF írta: persze mondjuk Araujo erősebben kilökte a Las Palmas emberét az Barca bedobás volt.
Ez hányadik perc körül volt nagyon kb?

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. január 4., csütörtök 23:47

filatáska írta:
ateeemadrid írta: Ez a las palmas védelem botrány, nemtudom, hogy nem sima barca win. Ott is a tizi, bár jogosnak tűnt elsőre.
Konkrétan utánunk a 2. legkevesebb gólt kapták. :lol:
Sokat elmond a bajnokság színvonaláról. :mrgreen:
Ez a mai feltolt védelem sztem nagyon gyenge volt, csak a barca mélységi labdái nem ültek.

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. január 4., csütörtök 23:45

Aki lemaradt volna róla

Másik kameraállás

Ez a kedvencem


Mi ez ha nem nyílt csalás

Kiderül fizették a bírókat geci, amiért nem fognak kapni semmi büntetést, majd ugyanez megy tovább

És ezt viseld el csöndben
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2024. január 4., csütörtök 23:48-kor.

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: filatáska » 2024. január 4., csütörtök 23:38

ateeemadrid írta: Ez a las palmas védelem botrány, nemtudom, hogy nem sima barca win. Ott is a tizi, bár jogosnak tűnt elsőre.
Konkrétan utánunk a 2. legkevesebb gólt kapták. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég