Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 2., vasárnap 1:47

'shutterisland írta:
dzsi91 írta:...

persze ki vagyok én, hogy ezt megszóljam, csak nem igazán értem, hogy ezzel most mi a célod.
ha az nso-n vagy eb-n triplázásra számító, kroos-t rakiticnél gyengébbnek tartó, stb. trollok miatt folytatod ezt a lejáratókampányt, akkor nem szóltam.


akkor úgy veszeem,hogy nem szóltál.

Tetszik,hogy érdeklődsz utánam :-* Nem hiszem,hogy baromságokat írok,ugyanezt írtam nyáron is tavaly is, ez egy nagyon jól látható folyamat,tavaly még te sem láttad, idén már belátod te is(csak ha már ennyire érdeklődsz utánam kikeresheted a tavalyi hozzászólásaimat is)...Messi nagy probléma lesz és fog még másik európai top csapatban játszani szerintem, ezt is jegyezd meg.

Az meg,hogy miért ide írok a legtöbbet...Ez az 5év ömlesztett fekália amit a média és az újdonsült szurkolói generációtok lenyomott az dúrva volt, ha mondani valóm volt valszeg ez a topic volt, mert sok igazságtalanság volt aminek a Barca volt a forrása...A csapatomról meg mit írjak? jelenleg a világ tetején vagyunk, most vitatkozzak azon,hogy hámesz lassú és ezért nem 6 hanem csak 4-0 lett vagy mi? Nem vagyok az az idegeskedő típus így nem fogom egy vereség után pánikhangulatban bajnokká avatni a barcát... Nem kedvelem a barcát,nagyon nem de nem hiszem,hogy baromságokat írok róluk nagyon jól látható ahogy ugyanabba a kulába lép bele a barca amiben mi hemperegtünk éveken át és ők különbnek hitték magukat,hogy ők ilyet nem...Elvekről beszéltek,amiket aztán ahogy aktualitásukat vesztették lehúztak a klotyón mintha meg se történt volna...

Biztos rossz ember vagyok de tetszik ahogy minden egyes nagy szava a barca szurkolói társadalomnak visszaüt,mert hazudtak,legyen szó a mi nemköltünk marhaságról akár a csakatikitakaafocin át egészen a vezetőségünktiszta dumákig...

Leírom a dolgokat ahogy én látom ennyi a célom,ha zavar állíts be haragosnak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4947
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2014. november 2., vasárnap 1:05

Barca meccsei a következő fordulókban: Katt

Ezekben a meccsekben mind ott van a lehetőség a hibázásra és pár pont elvesztésére, pláne a mostani formájukkal.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. november 2., vasárnap 0:39

Én még azért egyáltalán nem temetném a Barcelonát...még nagyon kevés meccs ment le a szezonból, így nagyon messzemenő következtetéseket még nem vonnék le a szezon hátralevő részére...nálunk is ugyanúgy lesz majd hullámvölgy, meg különben is a kupákat csak tavasszal osztják...akkor kell majd csúcsformában nyomni...hosszú még a szezon...

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. november 2., vasárnap 0:28

Nem szabad leirni a Barcat. Nem a legjobbak. Ez teny. De
Erosek,es barmikor kepesek lehetnek lenduletbe jonni... Hosszu a szezon. Jok vagyunk,jol allunk,de legyunk tovabbra is ovatosak!:)
:goat:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. november 1., szombat 23:54

dzsi91 írta:...
én azt nem vágom, miért vagy így rápörögve a barcelonára.
realosként a hozzászólásaidnak több, mint a harmada ez a topic, és hát nagyon nagy része gúnyolódás, leszólás, hogy ilyen szarok vagyunk, olyan szarok vagyunk, ez nulla, az nulla, ez kiégett, az kiégett.

mintha valakinek állandóan be szeretnéd bizonyítani, hogy milyen gyengék vagyunk és milyen gyengék leszünk, holott szerintem itt mindenki látja, hogy ez a barca már nem a világ legjobb csapata, sőt, van pár csapat, amely jobb nálunk, köztük a real, és még néhány olyan, amely hasonló szintet képvisel, ezt bármennyire is fáj, szerintem az értelmesebbje elfogadta közülünk is.

mondjuk szerencsére a többség azért itt is egy-egy kis gúnyolódás vagy leíró komment mellett azért még mindig elismeri a csapatot és nem húzza le kis túlzással kozármisleny szintre.

persze ki vagyok én, hogy ezt megszóljam, csak nem igazán értem, hogy ezzel most mi a célod.
ha az nso-n vagy eb-n triplázásra számító, kroos-t rakiticnél gyengébbnek tartó, stb. trollok miatt folytatod ezt a lejáratókampányt, akkor nem szóltam.

ps. : mielőtt még valaki támadna, én sem tartozom a tökéletes fórumozók közé távolról sem, de meg is szoktam kapni az oltásokat.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. november 1., szombat 23:36

Csabi írta:nagyon örülök, mert már lassan-lassan látható hogy a barca idei igazolásai legfeljebb a jó kategóriát ütik meg, de attól feljebb semmiképp, és ha megnézem a mostani 23-as keretet, és hozzáveszem, hogy se télen se nyáron nem igazolnak, hát nagyon jó kedvem lesz.
hát, az már amikor bejelentették őket látható volt,hogy max erre lesznek jók.
Legalábbis én személy szerint nem láttam bele Mathieube,hogy mekkora császár mint egyesek,vagy hogy Rakitic jobb mint Kroos,meg egyéb bullshitek.
Egyedül Suárezre mondtam,hogy jó gazolás lehet, illetve ter Stegennek örültem,aki meg nem véd.
A többi az töltelék, peremember lehetne jó esetben, Rakitic véleményes, azért ő elég hasznos, csak hát arra kevés,hogy passzsávokat nyisson meg,meg különbséget teremtsen a középpályán,az azért már nem az ő szintje.

Nyáron én (bár nem hiszem hogy egyedül vagyok),hoztam volna egy magasabb kaliberű védőt,egy vezért hátra, mert ez nagyon hiányzik,illetve kimondom, amit nyáron is mondtam, Kroos kellett volna nekünk a kp-ra. Ez a két igazolás után kellett volna elkezdeni a többin gondolkozni,hogy Suárez, még egy középső védő, stb...de tök más irányt vett a nyár, és most főhetünk a saját levünkben,ezzel a beszűkült lehetőségű kerettel.

ez van.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 1., szombat 23:20

realfan91 írta:MSN? :lol: Az még működött amikor általános iskolás voltam..ma már csődött mondott és a Skype vette át a helyét.

:lol:
Igazából SNM=ShowNoMery=SuárezNeymarMessi. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 1., szombat 23:18

Ez a 2 vereség igazából nem csak a pontvesztések miatt szép hanem mert egy gyomrost kaptak,Le kezdi elveszteni az öltözőt a szurkolók bizalmát,lassan Messiről is lekerül az érinthetetlen titulus és akkor jönnek a sportszakmai hiányosságok aztán a büntetések... Mi meg csak darálunk és fejlődünk egy olyan irányba amibe én azt szerettem volna,egy csapat amely a labdatartásban is erős(de nem a meddő labdatartásban) és a brutál kontrákban Továbbra is világelső,rengeteg meccsstituációban erősek vagyunk, kontrákban,pontrúgásokban labdatartásban védekezésben stb..
Egyedül a pontrúgások levédekezése amin javítanunk kell meg az Atlético féle buszok áttörése(ebben azért javultunk kiscsapatok ellen) Én a Barcát már egyetlen meccs szituációban sem látom a legjobbnak,labdatartásban a Bayern jobb már,egyedül játékosaik klasszis megoldásaikra alapozhatnak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. november 1., szombat 23:14

MSN? :lol: Az még működött amikor általános iskolás voltam..ma már csődött mondott és a Skype vette át a helyét.

:lol:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. november 1., szombat 23:09

Mikor a srác megcsinálta Mathieu mellett az esernyőt az nem volt gyenge, pedig még rosszul is indult, mert kicsúszott a lába.
erről vki dobna egy linket, ha tud?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. november 1., szombat 23:05

Csabi írta:az új igazolások nem elég jók: matyó vicc, bravo egy jó kapus semmi több, rakitic se annyira kiemelkedő, douglas az meg ki?
vettek még egy védőt, csak nem jut eszembe a neve, mer még egyszer se játszott... :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. november 1., szombat 23:03

nagyon örülök, mert már lassan-lassan látható hogy a barca idei igazolásai legfeljebb a jó kategóriát ütik meg, de attól feljebb semmiképp, és ha megnézem a mostani 23-as keretet, és hozzáveszem, hogy se télen se nyáron nem igazolnak, hát nagyon jó kedvem lesz.

a keret egy része már rég kifelé megy: xavi, alves.
mások teljesítménye rohamosan esik vissza: piké, iniesta, messi
az új igazolások nem elég jók: matyó vicc, bravo egy jó kapus semmi több, rakitic se annyira kiemelkedő, douglas az meg ki?

marad nekik ott jövőre egy nagyon szűköcske keret, amiből sokan 30 felett lesznek (masch, adriano, iniesta). marad nekik egy jó 16 fős keret amit lehet majd használni. good luck. :lol: van egy brutális támadósoruk, és mögötte egy nagy semmi. se középpálya, se védelem. semmi.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 1., szombat 23:01

dzsi91 írta:...
Ez igaz, a középpályánk elég gázos, és sajnos nem csak a védekezés része.. Abban bízok egyedül kicsit, hogy Lucho észreveszi, hogy házon belül is meg lehetne oldani a dolgot - legalábbis részben. A védekezésünk sokat javulhatna ha Busi kikerülne a csapatból, Alves helyett is Montoya tolná - védekezésben sokkal jobb -, Masch és Rakitic egy vonalban tolnák mindketten vkp szerűségként, előttük meg támadhatna Ini, Bartra is tolhatná akkor.. Meg még biztos van pár dolog, de most hirtelen ezek jutottak eszembe. :D Nem vagyok benne biztos, hogy ezekkel sikeresek lennénk, de szerintem a mostaninál jobban működne a csapat így..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 1., szombat 22:52

Csabi írta:én azon röhögök még mindig, hogy kiment a 100000 birka megnézni messi rekorddöntését. :lol:
és tényleg :lol: :lol: :lol:

https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hph ... e=54E2144D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:




Amúgy akármennyi helyzet volt, de gyenge volt a Barca. A Celta góljáig kb. 3 értelmes, tudatos helyzetük volt... A többi meg mind szerencsésen visszapattanókból volt. Amúgy meg garantálom, hogy Messi ma csak fék volt. Nagyon sokat cipelte a labdát és nagyon lassan döntött több helyzetben is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 1., szombat 22:46

palesz77 írta: Ezekkel nem értek egyet, Suárez szinte csuttra ott játszott ma is, mint anno a Poolban - magyarul a támadó harmad szinte minden posztján. (Még várok a hőtérképemre azért, de 99%-ig biztos vagyok benne) Ha formába lett volna, akkor ma lő 3 gólt kb - vagy ha a kapus nem god mode-ban tolja, akkor is egyet lőtt volna legalább. Az MSN szerintem jól fog működni - relatíve -, a középpálya már inkább kevésbé. Ma is Rafinhaban volt a legtöbb kreativitás, pedig ő is csak egy elfogadható szintet hozott..
Itt nem konkrétan erről a hármasról van szó, ez a csapat így velük nem működhet.Neymarral és Suarezzel egy pofás kis csapt lenne,ha mondjuk megerősítenék Macsheranoval a középpályát Messi helyett.De így ez a hármas nem fog műküdni, gólokat persze fognak rúgni, de hatásos nem lesz, mert a bl 8ban röhögve szaladnak majd át rajtatok...Régi motoros vagy ha jól emlékszem, volt nekünk egy elég pofás támadó sorunk, össze is voltak szokva, zseniális dolgokat műveltek és azthiszem,nem vagyok elfogult ha azt mondom kicsit erősebb névsor volt mint az MSN (Figo-Zidane-Ronaldo-Raul), miért nem gyalultuk le a világot velük? Mert a hátsóalakzatunk és a középpályánk védekező része egy kabaré volt...mit csinált a vezetőségünk?Hoztak még támadókat...nagyon hasonló a helyzet és a végkimenetel is hasonló lesz ez már most látható... Ettől függetlenüs Suarez nagy erősítés lenne mert kiszabott jó játékos, de így nem lesz az...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. november 1., szombat 22:45

én azon röhögök még mindig, hogy kiment a 100000 birka megnézni messi rekorddöntését. :lol:

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nagyi » 2014. november 1., szombat 22:21

Nem kötekedésből de a szezon elején még ment a Rakitic>Kroos most azért körbekérdeznék megint.

És nem a mai eredmény miatt!

Megkérdezném "odaát" is de nem szoktam ott fórumozni inkább csak olvasok.

Meg ilyenkor úgyis provokálásnak nézne ki szóval inkább nem......

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 1., szombat 22:21

Suarez (januárban 28 éves) megítélésével (a Barca szurkolók részéről is) szerintem illene legalább megvárni a szezon végét, de még az a határidő sem feltétlenül lenne fair.

Az persze elmondható, hogy míg nálunk a CR-Bale (25 lett idén) duó mellett egy melléjük illő, "tökéletes" figura játszik (igen, Karim), addig a Messi-Neymar-Suarez trió nem biztos hogy valaha is megfogja találni a tökéletes harmóniát. Ezért örültem személy szerint, hogy nem hozzánk jött, mert nálunk még kevesebb esélyt látok erre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tucsoki 2014. november 1., szombat 22:24-kor.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 1., szombat 22:20

dzsi91 írta:Suarez lehet,hogy volt már életében szélső de nem ott lett világklasszis, olyan mintha megvettük volna Bale-t és visszarakjuk balhátvédnek,

akkor én most megyek és összecsinálom magam a félelmetes MSN-től, aztán kiplakátozom a házat Rakitic poszterekkel(istenem miéééért pont Kroos, miért nem rakitic :( )...
Ezekkel nem értek egyet, Suárez szinte csuttra ott játszott ma is, mint anno a Poolban - magyarul a támadó harmad szinte minden posztján. (Még várok a hőtérképemre azért, de 99%-ig biztos vagyok benne) Ha formába lett volna, akkor ma lő 3 gólt kb - vagy ha a kapus nem god mode-ban tolja, akkor is egyet lőtt volna legalább. Az MSN szerintem jól fog működni - relatíve -, a középpálya már inkább kevésbé. Ma is Rafinhaban volt a legtöbb kreativitás, pedig ő is csak egy elfogadható szintet hozott..
dzsi91 írta:Nekünk is lesz amikor nem jön be semmi, 2-3 olyan meccs tuti, de mi rendben vagyunk, darálunk megyünk mint a vonat,, ők nagyon nincsenek rendben.
Ez viszont teljesen igaz.
mathers írta:Barcás haveroktól hallgattam még az év elején. Na meg hogy gólt se kapnak. :mrgreen: Meg egy két helyen olvastam is már neten.
Ne a 12 évesek véleményére adj, és ne az NSO kommentek alapján ítélj, és nem fogsz ilyen ökörségeket hallani..

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. november 1., szombat 22:19

ez most azért nem egy olyan pontvesztés volt, mint mondjuk a malaga ellen, ahol kapura sem lőttünk, vagy mint 1-2 esetben tavaly, mikor akadozott az előrejáték és nem volt annyi lehetőségünk sem.
itt megvoltak a helyzetek, több ziccer is volt, és volt 4 kapufa, ez most tényleg csak a szerencsén múlott.

ma kivételesen nem tudok haragudni a csapatra, mert próbálkoztak, a végén már 4 csatárral mentünk, egyszerűen nem jött össze semmi.

inkább csak bosszantó, hogy ennyi lehetőségből egy rosszabb napján is 2-3 gólt rúg a csapat, ma pedig egész egyszerűen el voltak átkozva.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég