Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 28., kedd 19:20

Realista24 írta:Katalán szuperkupa?
Ez mi alapján vagy hogyan van? Valaki homályosítson már fel.
Holnap játszik a Barca az Espanyollal.
kedvükre, hogy a gamper(asszem) mellé nyerjenek még valamit
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. október 28., kedd 19:16

Hát szép-lassan a legelvakultabb Pep-féle Barcán nevelkedett katalán fanok is kénytelenek lesznek visszaszállni a földre és megbarátkozni egy teljesen más helyzettel! Van ott a szomszédban probléma bőven, ami eddig is egyértelmű volt, de most hogy még kevésbé megy, egyre többször boncolgatja a nemzetközi sajtó is. -->
Ezért gyűlölöm a jelenlegi Barca vezetést. Ezt a Rosell hagyatékot. Balhé, balhé hátán és akkor mindent meg akarnak magyarázni
1. Botrányos vezetés, mondhatni a fejétől bűzlik a hal! :coffee: :shifty:
Alves-Pique-Busquets-Xavi-Iniesta-Messi...Valaki tényleg elhiszi ,hogy ők képesek újra csúcsra járatni a Barcát? Neymar és Suarez, ők igen de így nem,túl sok a lagymatag jóllakott pöcs abban a csapatban pedig ez a két ember egy stabil háttérrel megteremtheti a különbséget, de a háttér nem stabil sőt...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mathieu kiöregszik.
2. Korosodó, hiányos, hanyatló keret; elbaltázott átigazolási politika, stratégia (védelem), FIFA szankció stb.! B-)
Rafinhaban meg én is többet látok
---------------------------------------------------------------------------
Thiago
nem apu intézte el, hanem a pep meg a barca, hogy a vén xavi még mindig faktor lehet :lol:

ráadásul Fabregast is elűzte az öreg,
3. Középpálya elvesztése. Óriási baki :ozil: ; miközben ezen csapatrészben nem is oly régen még a legerősebb, legminőségibb volt a katalán gárda az egész világon, zsebben a pótlással Thiago Alcantara és Fabregas személyében. :ike: :agree: :-* Nem probléma; Rakitic + Rafinha majd megoldja. :salute: :rock:
Tito-Tata-LE
4. Edzőkeringő! Hmmm, veretes névsor. :Đ >:]
Messit lassan lehet elfelejteni
Blatter: "Hiba volt Messinek adni a VB aranylabdát."
Én is azt érzem, hogy Messi kiégett és egyre gyengébb lesz. Esetleg egy erős csapattal még hozhat valamit a tökéletes technikája miatt, de másért már nem. Ott már Neymarra kell kihegyezni a taktikát és most még Suárezzel elöl meg is lennének remekül.
Messi óriási probléma jelenleg,de már tavaly is az volt, nem képes már azt a szintet hozni, valószínűleg nem is lesz képes már soha de ők minden nagy meccsnek úgy indulnak neki,hogy van egy Messi-ük aki majd dönthet...
5. Messi (és nagy 3-as) visszaesése, az argentin messze a régi formájától! Egyetértek a többséggel; ő már valószínűleg túl van a karrierje csúcsán és szerintem hamarosan eljön az idő amikor már egyértelműen Neymar-ra kell fogadnia a Barcának. :rock:

Hmmm; hasonló köröket futottunk mi is pár éve és de baromi jó, hogy vége! :cheers: :smile: :taps:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. október 28., kedd 15:08

Realista24 írta:Katalán szuperkupa?
Ez mi alapján vagy hogyan van? Valaki homályosítson már fel.
Holnap játszik a Barca az Espanyollal.
2012-től van ez a dolog, a katalán szövetség rendezésében. Előtte volt Copa Catalunya, meg Copa Generalitat, aztán 2012-ben döntöttek úgy, hogy a korábbi rendszert eltörlik, és marad a Copa Catalunya, amiben az alsóbb osztályokban szereplő katalán csapatok vesznek részt (itt a Barça és az Espanyol is a B csapatával van jelen, ha jól tudom), valamint a Supercopa de Catalunya, a Katalán Szuperkupa, amiért az aktuálisan legmagasabban jegyzett két katalán csapat (jelenleg a Barça és az Espanyol) küzdhet meg egy egymeccses párharc során.

Mondjuk az biztos, hogy nem csak a nagycsapat tagjai fognak pályára lépni ezen a meccsen, sőt, ha jól emlékszem, tavaly és tavalyelőtt nagyrészt B- és Juvenil-játékosokkal álltunk ki. Most talán Suárezt berakjuk 50-60 percre, hadd játsszon, meg esetleg olyanok is lehetőséget kaphatnak, akiket idén egyelőre mellőz Lucho (Montoya például).

http://www.fcbarcelona.com/football/fir ... ctive-game

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 28., kedd 15:05

LE: " "As a coach, I always recommend and advise players against having painkilling injections, but it's the player's decision. You have to ask the doctors about medical issues: all I know is that Messi was fit".
:lol: :lol:
Mutatja a fukkot rendesen az ex madridista :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 28., kedd 14:38

Katalán szuperkupa?
Ez mi alapján vagy hogyan van? Valaki homályosítson már fel.
Holnap játszik a Barca az Espanyollal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. október 28., kedd 13:04

Laportát és elnökségét nem találta bűnösnek a bíróság (még Rosellék kezdeményeztek jogi lépéseket ellenük 2010-ben). Bartomeuék fellebbezhetnek, de lévén, hogy népszerűségük a sociók körében igencsak ingadozó, szerintem ezt nem fogják megtenni. Egyelőre maga Laporta nem nyilatkozott semmit, de esélyesnek tartom, hogy 2016-ban ő is el fog indulni a választáson. Arra leszek kíváncsi, hogy Benedito (akit összeboronáltak ugyebár a Sevilla sportigazgatójával, Monchival) csatlakozik-e Laportához, vagy inkább külön indul majd.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. október 28., kedd 10:35

Ezért sem értettem Alba padozását
Valószínüleg azért,mert ő is szivesen ragad fönn a támadásoknál,és Alves elég hibafaktor ebből kifolyólag úgy is...és persze ki tudja mi van az öltözőben...lehet hogy nem jön ki Enriquevel,ki tudja...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 28., kedd 10:02

hehe írta: nem apu intézte el, hanem a pep meg a barca, hogy a vén xavi még mindig faktor lehet :lol:

ráadásul fabregast is elűzte az öreg, gg :lol:

persze jött rakitic, aki bőven jobb, mint modrics vagy krósz. nincs probléma.
Thiago nem Pep miatt ment el. Az első felnőtt évében Guardiola alatt majdnem 3.000 percet játszott, utána Titonál meg 2.000-et se, és meg is mondta neki, hogy ezen nem fog változtatni.. Szóval őt sajnos Tito üldözte el. Az ironikus a dologban az, hogy ez után 2 héttel le kellett mondania sajnos, és jött Tata, aki meg lehet számolt volna vele..

Fabregast meg a Pep-Tito-Tata trió üldözte el azzal a baromi jó ötlettel, hogy Cesc hamis9-es igazából.. :fpalm: Szóval ez részben tényleg Pep hibája. :D

Rakitic meg csak pár drukker szemében jobb mint Modric vagy Kroos, aki nem gránátvörös-kék napszemüvegben nézi a meccseket - és néha belepillant a ti meccseitekbe is -, az nem mond ilyet. Mezőnymunkában lehet még valamivel jobb, mint a másik kettő - bár lehet inkább csak egál -, de Modricos megindulásai egyáltalán nincsenek, és olyan passzai se, amilyeneket ez a duó szokott nyomatni meccsről meccsre. Mondjuk a passzok hiányához köze van Alvesnek is, aki helyett jobbhátvédet játszik sokszor, de alapból sincs olyan szeme azért mint az említett két úriembernek sajnos.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 28., kedd 9:39

:lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 28., kedd 8:52

Messi is nyert tegnap este
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 28., kedd 8:09

Mathieu: "Meglepődtem, hogy balhátvédként kell játszanom az El Clásicón" :D

Számok:
Guardiola idején 15 El Clásico volt, abból kettőt nyert a Real, kilencet a Barca.
Azóta 10 klasszikusból ötöt nyert meg a Real, ebből kettő döntő volt, háromszor nyert a Barca.

Olvasom az edzők nevét...Schuster, Ramos, Pellegrini.... :roll: :x
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. október 28., kedd 6:59

palesz77 írta:
tucsoki írta:Egyébként van egy olyan érzésem, hogy Thiago előbb-utóbb vissza fog térni a Barcához. Nagyjából egy időben lesz Pep távozásával....
Bárcsak.. Akkor még Koke és Isco se kéne! :D De őszintén kétlem, apu elintézte a dolgot sajnos.. :-(
nem apu intézte el, hanem a pep meg a barca, hogy a vén xavi még mindig faktor lehet :lol:

ráadásul fabregast is elűzte az öreg, gg :lol:

persze jött rakitic, aki bőven jobb, mint modrics vagy krósz. nincs probléma.
Kép
Kép
Kép

karesz46
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:30
Kedvenc játékosaid: CR7, Bale, Ramos
Kedvenc csapatod: real

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: karesz46 » 2014. október 28., kedd 0:29

https://vine.co/v/OhUwlFVIUa5
mint egy régi orosz robogó :mrgreen:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 27., hétfő 22:48

tucsoki írta:Egyébként van egy olyan érzésem, hogy Thiago előbb-utóbb vissza fog térni a Barcához. Nagyjából egy időben lesz Pep távozásával....
Bárcsak.. Akkor még Koke és Isco se kéne! :D De őszintén kétlem, apu elintézte a dolgot sajnos.. :-(

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 27., hétfő 22:39

Egyébként van egy olyan érzésem, hogy Thiago előbb-utóbb vissza fog térni a Barcához. Nagyjából egy időben lesz Pep távozásával....

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 27., hétfő 22:34

Géci írta:Szarabb zene nem volt? :mrgreen:
Nem rossz amúgy, de szerintem a bátyus jobb. Egy valamibe egyformák. Mind a kettő egy porcelán baba... :/
Pont a bátyus egyik videója alól szedtem! :D

Amúgy a mostani miatt direkt utánanéztem, eddig szezononként max 5 meccset hagyott ki sérülés miatt, úgyhogy reménykedek benne, hogy ez csak egy kivételes alkalom volt.. De ez a mostani rejtélyes sérülése kicsit aggasztó, remélem innentől sima szezonja lesz. A bátyus meg szerintem is jobb, Rafinha viszont alázatosabbnak tűnik, ami pluszpont az irányába.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 27., hétfő 22:28

palesz77 írta:És ha már Rafinha, csináltam egy szösszenetet róla, akit érdekel az nézze meg.
Szarabb zene nem volt? :mrgreen:
Nem rossz amúgy, de szerintem a bátyus jobb. Egy valamibe egyformák. Mind a kettő egy porcelán baba... :/

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 27., hétfő 22:24

tucsoki írta:Eddig rendre láttam Sergi Roberto-t, még az U21-es spanyol meccseket is néztem (no nem miatta), átlagos, tölteléknek elférő, de közel sem Barca szintű játékos. Valószínűleg amíg nem igazolhattok megtartja a vezetőség, de utána irány a Celta Vigo....
Rafinha-ban lehet spiritusz, kérdés, hogy mikor tud majd játékba lendülni.
Egy az egybe adom. SR kb olyan mint pár éve Victro Sanchez volt anno nálunk - nem hiszem, hogy ti emlékeztek rá -, full középszerű, semmi extra, de mivel saját nevelés, ezért megkapja az esélyt. Csak Victrot Pep hamar kidobta a francba hál istennek, Robi viszont valamiért maradt.. :(

Rafinhaban meg én is többet látok, tavaly ellenetek is elég jól tolta, meg egész szezonban, - Februárban asszem a hónapjátékosa lett -, nálunk egyelőre nem alkotott sokat, de még alig játszott igazából, úgyhogy van ideje. Most remélem a lehetőséget is megkapja majd, úgy tűnik kilábalt a sérüléséből, Ini kihullott előle, szabad a pálya.. Még az is az ő kezére játszik, hogy tavaly Lucho volt az edzője - és alig hagyott ki pár meccset -, úgyhogy tudja mire képes, szinte biztos vagyok benne, hogy számítani is fog rá.

És ha már Rafinha, csináltam egy szösszenetet róla, akit érdekel az nézze meg. :)
Ha ez szabályellenes, akkor ezt a részt töröljétek, és akkor bocsánatot kérek emiatt..

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. október 27., hétfő 22:16

CS0ki írta:De Vertonghent csodálom, hogy nem vitték el a spursből, több poszton bevethető, a bemutatkozó szezonja nagyon jó volt, azóta talán kicsit visszaesett, de gyors, jó védő. Inigo Martinez ha nem is olcsón, de kivásárlási áron vihető, vagy a Villarrealból Musacchio. Na mindegy, nyilván ti is tudtatok volna jobb igazolásokat elképzelni.
És persze Vermalen bejöhet még, meg bejöhetett volna, de aki kapitányként kiszorul az Arsenalból, meg akinek ilyen szar a sérülési statisztikája...a barcának pont nem ilyesmivel kellett volna kísérleteznie. Vagy 30-40-ért biztosabb megoldás, vagy több, fiatal védő a franciáktól, portugáloktól.
Vertonghent nagyon sajnálom. A nyár elején nálam ő volt az első számú jelölt, minden szempontból beleillett volna a Barçába, szinte tökéletes igazolás lett volna... De az érdekes az, hogy komolyabban nem is jött szóba a neve a nyáron, ha jól emlékszem, pedig szinte minden értékelhető középhátvéddel összehozott minket valamelyik sportlap. Vertonghen nevét háromszor-négyszer ha megemlítették, de ennyi. Talán Levy közismert makacssága és ellentmondást nem tűrése miatt nem akartunk ringbe szállni a belgáért, nem tudom.

Martínez jó példa, ahogy Musacchio, vagy előtte Mangala is. Egyikük érkezését támogattam volna. Vermaelent én is elég kockázatosnak érzem, évekkel ezelőtt volt utoljára csúcsformában, azóta gyengén játszik - ha játszik egyáltalán. Egyelőre megvagyunk nélküle is, mert Mascherano tud a védelemben is játszani, csak mondjuk nem a legfontosabb meccseken kellene az argentint ezen a poszton szerepeltetni.

Amúgy ezer százalékig biztos vagyok benne, hogy 2016-ban jön majd legalább egy középhátvéd, Vermaelen sérülékenysége és/vagy Piqué eladása és/vagy Bartra távozása és/vagy Mathieu kora miatt. A B-ben mondjuk van most három tehetséges afrikai középhátvéd, nem is teljesítenek rosszul, de egyelőre elég nehéz megjósolni, hogy mire lennének képesek magasabb szinten is. Mindenesetre azért örülnék, ha legalább az egyiküket be tudnánk építeni majd a nagycsapatba.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 27., hétfő 21:43

CS0ki írta:Benitia talán túl lassú hozzátok...(szerintem a bayernhez is, remélem rá is csesznek majd...)
Abszolút így van. Sőt még csak igazán labdabiztosnak se mondanám. Mondjuk egy Dantéhoz képest előrelépés, de fognak még szívni miatta, mikor elindul egy RM kontra.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 73 regisztrált és 0 vendég