Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. szeptember 16., csütörtök 18:59

De már tavasszal/ nyáron is el akrták küldeni, csak nem találtak jobbat. Most van jobb? Ès ha igen, attól jobb lesz a keret?
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. szeptember 16., csütörtök 18:48

jon most egy 5 meccses sorozat 12 napon belul, az utolso ketto az benfica es atleti, szinte biztos vagyok benne, hogy ha ebbol a menetbol rosszul jovunk ki, akkor repul.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 16., csütörtök 18:39

Laportát több vezetőségi tag is kérte, hogy rúgja ki Koemant.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 16., csütörtök 12:04

Arra mondjuk nem mernek fogadni, hogy Aguerora erdemes varni. Nem lepodnek meg ha telig serult lenne aztan eligazolna, eleg kemenyen rafutott a Messivel jatszhatok a barcaban dologra

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. szeptember 16., csütörtök 11:02

Nagyon nincs miről beszélni, olyanok játszottak a Barcában, akik ilyen 4-5-6 opciók a csapaton belül, kb. mint amikor tavasszal elfogyott a keretünk, és Zidane a Castillásokat dobta be a kezdőbe. Sokkal jobb kerettel is kaptak ki a Bayerntől, ez nem tragédia, főleg hogy idén sok reményük úgy sem lehet a BL-ben.
A spanyol kis és közép csapatokkal így is elbírnak, meglátjuk a rangadókon mire mennek egy teljesebb kerettel.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. szeptember 16., csütörtök 10:59

Ebben a lyukas keretben ennyi volt. Az egyik kolléga írta le nagyon jól, Koeman megnézte, hogy milyen felállással lehet esélye a Bayern ellen, csak nem nézett körül az öltözőben.
Szerintem jó húzás volt a 3-5-2, csak kellett volna hozzá egy normális jhv (Robi volt szvsz a legvállalhatatlanabb, ennél Emerson csak jobb lehetett volna). LDJ meg baromi lassú, neki ez nem feküdt.
2 bevethető támadó volt, amelyikből az egyik most jött.
3 épkézláb kp van az egész szezonra (amiből az egyik 18, a másik 33) + a fiatalok. Az a 3 meg rommá van járatva, látjuk Pedri-nek mennyit használt a 2 hét pihenő...
A védelem is egyelőre inkább csak létszámban van meg, eléggé össze kell még szokniuk, de az Araujo-Mingueza-Garcia sorban lehet jövő.

Nekem nem a 3-0 a gáz, csak dühítenek a flippergólok. Egész rendben volt a védelem Pique-n is meglátszik, ha nem egy Lenglet mellett kell játszania. Szerintem amúgy Messi-vel se lett volna szorosabb a meccs.

Mindegy, szerintem ez ennél csak jobb lesz, ha visszatér Fati, Dembele, Dest, bevethető lesz Aguero és visszaszokik Coutinho meg Mingueza, mert baromira foghíjas egyelőre a keret.. Elvárásaim nincsenek, Koeman szerintem jövőre már úgysem nem lesz itt. Nyomassa a Balde-Gavi-Nico-Yusuf stb. vonalat és akkor nekem nem fog fájni, ha kupa nélkül maradunk idén.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. szeptember 16., csütörtök 10:44

kp is iszonyat gyenge, erőtlen ebben a formában.
hiába volt összerakva a védekezés valamelyest (túl sok bm helyzet nem volt), de szinte állandó volt a nyomás a védelmen, mivel a kp semmit sem szűrt, Pedri és Busquets légüres térben szaladgáltak A-ból B-be, mindig úton voltak, de sose jó helyen.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2021. szeptember 16., csütörtök 10:37

En vegig neztem. Lenyegeben egy bundesliga meccs volt. A bayern jatszott egy nemet kozepcsapattal. Fogalmuk se volt hol vannak. A barca tamadasat nagyon durvan elfojtottak ezert se volt kaput eltalalo helyzetuk emlekeim szerint.

Itt nem messi hianya volt a gond, hanem tobb poszton is kaki a barca. Fati, aguero, dembele kell nekik akkor talan valtozik a helyzet.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 16., csütörtök 10:36

Tjacks írta:
babaking írta: Katalánékat is utolérte a várható végzetük -> Pedri off izomsérüléssel. Nem meglepő, mert a világ össze percét lejátszotta az elmúlt évben.


Ha van valakinek a túloldalról ideje, írhatna néhány sort a Bayern elleni meccsről - nem láttam és kíváncsi lennék az okokra. Messi hiányzott a kirakósból, vagy csak nincs még kész az új taktika, vagy csak gyenge a keret. (vagy makkja volt a Bayernnek és 0 helyzetből lőtt hármat)

És ha már belelendültök akkor írhattok a bajnokikról is, és hogy látszik-e már valami, hogy milyen irányt vesz a csapat Messi után.
Én itteni vagyok, de az első félidőt végig néztem + a gólokat.

Nagyon darabos volt a bayern az első 45 percben, igazából egy unalmas 0-0nak nézett ki.

A bayern 3 góljából 2 nagy mák volt szerintem, úgyhogy egy 0-1es meccsnek mondanám. Nem volt hengerelés, talán az látszik hogy Koeman nem szarja telibe a védekezést.

Abszolút vállalható volt katalán oldalról, a 8-2 után :mrgreen:
En is neztem az elso felidot, de nekem pont nem igy jott le. Egy percig sem volt eselyes a barca. Hatalmas kulonbseg volt a csapatok kozott. A barcanal rengeteg volt a pontatlansag es a fejetlenseg sokszor. A jobb oldalukat akkor es ugy vertek meg ahogy akartak. Lewara felkeszultek de kb ennyi. Sergi Robertot volt a legrosszabb nezni. Ebben a 3 vedos rendszerben elvarjak tole h lehozza az egesz jobb oldalt vedekezesben es tamadasban is, de a vak is latja, hogy egyikkel sem birna nem hogy egyszerre. Azt hozza kell tenni, hogy a tamadok kozul szinte mindenki vagy elhuzott vagy serult. Mintha mi az Asensio Mariano Vasquez trioval tamadnank. Rengeteg a lyukas posztjuk jelenleg, durva, de szerintem ez a barca a bl ben pont ennyire lehet kepes ezekkel a jatekosokkal.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2021. szeptember 16., csütörtök 10:31

Tjacks írta:
babaking írta: Katalánékat is utolérte a várható végzetük -> Pedri off izomsérüléssel. Nem meglepő, mert a világ össze percét lejátszotta az elmúlt évben.


Ha van valakinek a túloldalról ideje, írhatna néhány sort a Bayern elleni meccsről - nem láttam és kíváncsi lennék az okokra. Messi hiányzott a kirakósból, vagy csak nincs még kész az új taktika, vagy csak gyenge a keret. (vagy makkja volt a Bayernnek és 0 helyzetből lőtt hármat)

És ha már belelendültök akkor írhattok a bajnokikról is, és hogy látszik-e már valami, hogy milyen irányt vesz a csapat Messi után.
Én itteni vagyok, de az első félidőt végig néztem + a gólokat.

Nagyon darabos volt a bayern az első 45 percben, igazából egy unalmas 0-0nak nézett ki.

A bayern 3 góljából 2 nagy mák volt szerintem, úgyhogy egy 0-1es meccsnek mondanám. Nem volt hengerelés, talán az látszik hogy Koeman nem szarja telibe a védekezést.

Abszolút vállalható volt katalán oldalról, a 8-2 után :mrgreen:
En is itteni vagyok, de en azert kicsit maskepp lattam.

Barcanak nem volt kaput eltalalo lovese… igazabol kozuk nem volt a meccshez. Minden szinten folejuk nott egy nem 100% on porgo Bayern. A golok makosak voltak, de tobb nagy lehetoseg meg kimaradt. Teljesen megerdemelt volt a Bayern gyozelme.

Robertot kifityultek es allitolag zokogott az oltozoben. Alba 1 honap off. Pedri 2 het. Look de Jong rettenet gyenge volt. Depay elveszett bar o benne van lehetoseg.

Frankit pedig Kimmich keresztbe lenyelte. Sima meccs volt. Barca teljesen veszelytelen volt meghozza otthon.

Vedelem a harom bekapott gol mellett tenyleg nem volt rossz foleg Araujo vitezkedett, de osszessegeben csapatkent nagyon gyengek voltak.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. szeptember 16., csütörtök 10:18

babaking írta: Katalánékat is utolérte a várható végzetük -> Pedri off izomsérüléssel. Nem meglepő, mert a világ össze percét lejátszotta az elmúlt évben.


Ha van valakinek a túloldalról ideje, írhatna néhány sort a Bayern elleni meccsről - nem láttam és kíváncsi lennék az okokra. Messi hiányzott a kirakósból, vagy csak nincs még kész az új taktika, vagy csak gyenge a keret. (vagy makkja volt a Bayernnek és 0 helyzetből lőtt hármat)

És ha már belelendültök akkor írhattok a bajnokikról is, és hogy látszik-e már valami, hogy milyen irányt vesz a csapat Messi után.
Én itteni vagyok, de az első félidőt végig néztem + a gólokat.

Nagyon darabos volt a bayern az első 45 percben, igazából egy unalmas 0-0nak nézett ki.

A bayern 3 góljából 2 nagy mák volt szerintem, úgyhogy egy 0-1es meccsnek mondanám. Nem volt hengerelés, talán az látszik hogy Koeman nem szarja telibe a védekezést.

Abszolút vállalható volt katalán oldalról, a 8-2 után :mrgreen:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. szeptember 16., csütörtök 10:15

Bár nem a túloldalról vagyok és nem is láttam, de mindenhol azt olvastam, hogy ez a Barca ennyit tud (Piquenbauer is valami ilyemit magyarázott) és a Bayern megkímélte őket egy méretesebb zakótól.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. szeptember 16., csütörtök 10:10

Katalánékat is utolérte a várható végzetük -> Pedri off izomsérüléssel. Nem meglepő, mert a világ össze percét lejátszotta az elmúlt évben.


Ha van valakinek a túloldalról ideje, írhatna néhány sort a Bayern elleni meccsről - nem láttam és kíváncsi lennék az okokra. Messi hiányzott a kirakósból, vagy csak nincs még kész az új taktika, vagy csak gyenge a keret. (vagy makkja volt a Bayernnek és 0 helyzetből lőtt hármat)

És ha már belelendültök akkor írhattok a bajnokikról is, és hogy látszik-e már valami, hogy milyen irányt vesz a csapat Messi után.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. szeptember 13., hétfő 21:10

blekk13 írta:Európai Szuperkupa bejelentése óta
Simán csak Szuperliga. :D

Avatar
blekk13
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2021. május 5., szerda 15:33
Kedvenc játékosaid: Mbappe,Zidane,Cr,R9,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: blekk13 » 2021. szeptember 13., hétfő 20:15

“A La Liga elnöke, Javier Tebas és a Real Madrid első embere, Florentino Perez kapcsolata koránt sem mondható felhőtlennek, különösen az Európai Szuperkupa bejelentése óta. Tebas most ráadásul arra célozgatott, hogy Perezt hibáztatja azért, hogy Lionel Messinek távoznia kellett a Barcelonától.”

:lol:
< Courtois-Alaba-Pau-Militao-Carvajal-Casemiro-Camavinga-Valverde-Mbappe-Vini-Halaand > #future22’

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. szeptember 12., vasárnap 21:16

Realista24 írta: Braithwaite 3-4 hónap off.
Messi vitte magával a gumibogyó szörpöt is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 12., vasárnap 19:16

Braithwaite 3-4 hónap off.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. szeptember 11., szombat 11:41

Pad'em írta: Az elérhető 40ezerből csak alig több mint 31ezer jegy kelt el a Bayern elleni meccsre.

No Messi, no fans? :roll:
Meccsnapon az a 9ezer jegy még elmehet.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. szeptember 11., szombat 10:45

Az elérhető 40ezerből csak alig több mint 31ezer jegy kelt el a Bayern elleni meccsre.

No Messi, no fans? :roll:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. szeptember 4., szombat 15:22

sonic írta:
alexoxladjackoxi írta: Csak a tehetségét pocsékolja, ha eddig ennyire jegelték, kötve hiszem, hogy ezután bármi is változna. Kb. mindenki előtte van a sorban. Pedig sok csapatnak komoly erősítés lenne. Mi is rámehettünk volna.
Ezt ertem de en arrol beszelek hogy a MU-nak nem erdeke eladni. VDB meg alairt, ugyhogy ez van.
De ha egyáltalán nem számolnak vele, akkor csak esik vissza az ára... Mert előbb-utóbb úgyis lécelni akar. Én csak a játékost sajnálom, mert van benne potenciál, nem ezt érdemli.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég