Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2024. január 22., hétfő 19:14

BlancoMark írta: Egy ennyire gerinctelen emberre felesleges is figyelni, mindent elmond rola ez az eset es hogy folyamatosan szapulja a Realt akarmi van.
Tokeletesen hordozza a Barca DNS-t.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4884
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. január 22., hétfő 19:07

Az a Xavi pofazik, aki 'kiharcolta' mindenidok legszanalmasabb tizenegyeset (megbotlott a sajat lababan) es egy budos szot nem szolt rola se a bironak vagy esetleg a meccs utan egy bocsanatkeressel.

https://amp.marca.com/en/football/barce ... b4597.html

Egy ennyire gerinctelen emberre felesleges is figyelni, mindent elmond rola ez az eset es hogy folyamatosan szapulja a Realt akarmi van.

el magico
Hozzászólások: 878
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: el magico » 2024. január 22., hétfő 18:43

Én azon csodálkozom, hogy Ti még ezen meglepődtök. Amióta világ a világ, ez így megy. Nekünk mindig minden csak a szerencsének, a bírónak, vagy éppen annak köszönhető, hogy Messinek nem volt kedve játszani :D Ilyen az internet.

Sosem fogjuk meggyőzni a másik oldalt, nekem meg pont elég, hogy tudom, hogy nem mi vagyunk a hülyék :lol:

Arra is készüljetek, hogyha mi nyerjük a ligát, akkor tökmindegy mivan, minket keresztre feszítenek :kalapos: Mert most éppen a City, vagyis izé a Girona az aktuális közkedvenc, szimpatikus kiscsapat, akik sokkal jobban megérdemelnék, mint mi.

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. január 22., hétfő 18:38

Vicces amúgy hogy mindegyiket simán lehetett ide meg oda is fújni, rohadtul messze volt a csalástól, de ahogy nálunk van valami hogy a kétes szarokat nem végre ellenünk fújják egyből megy a közfelháborodás :lol: :lol: :lol:

Mikor még nyíltan ellenünk fújnak meg le se szarják :lol:

Bellingham elpasszol egy labdát és sárgát kap, meg se említették :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. január 22., hétfő 18:01

Az.

Jó hogy amikor nem kaptuk meg az egyértelmű fújásokat az Atletico ellen, utána még a bírót is elmeszelték akkor bezzeg nem volt világszintű felháborodás.

Kussolt a média is, Xávi is. Nagyon érdekes.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 22., hétfő 17:54

Ebbol is latszik, hogy teljesen elmebeteg a vilag, mikor egy bizonyitekok alapjan csalással megvadolt oldal masvalakit vadol meg csalassal....
thereisonly1ronaldo

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2024. január 22., hétfő 17:50

Egészen undorító, ahogy xavi még belehempereg ebbe a bírózásba, azért ennél kicsit komolyabb ember benyomását kelthetné. Reméljük elég lesz majd ez a szezon végén is, ott majd a kupák helyét kell magyarázni.

Vini gólját én sem adtam volna meg, főleg úgy, hogy szerintem rúgtunk volna helyette másikat, ha nem is nyerünk. Ez a hülye meg twitteren még beláll, hogy ő a strandon így csinálja. :lol:

A tizi is necces volt Rüdiger miatt, de a sztori árnyalásához azért itt egy példa, csak hogy mennyire csalás a csalás:

Arsenal meccs, Gabriel gól - https://twitter.com/Arsenal/status/1749054254218948835

Ebbe most beleszaladtunk, egészen undorító ami a neten megy.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

realmadrid95
Hozzászólások: 1840
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. január 22., hétfő 15:13

Halfkey írta: Vini gólját 10-ből 9 meccsen nem adják meg, szemből volt a legtisztább kameraszög, és azon inkább kéz.

Többi ítélettel nem volt gond szerintem.
Igy van, egyertelmu kez volt. Viszont en amondo vagyok, hogy 100 evente mi is kaphatunk egy kis “segitseget”.

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. január 22., hétfő 15:06

Sok értelme van egy VAR előtti egyértelműen hibás döntést összehasonlítani ezzel. Gratulálok.

ELSiete
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 22., hétfő 15:02

Halfkey írta: Vini gólját 10-ből 9 meccsen nem adják meg, szemből volt a legtisztább kameraszög, és azon inkább kéz.

Többi ítélettel nem volt gond szerintem.
Hát Messi már tenyérrel is ütött be labdát, szóval ha az a 10ből 1 a Barca, akkor lehet igazad van.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. január 22., hétfő 14:57

Vini gólját 10-ből 9 meccsen nem adják meg, szemből volt a legtisztább kameraszög, és azon inkább kéz.

Többi ítélettel nem volt gond szerintem.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2024. január 22., hétfő 14:48

Ja, hogy az. Az egyertelmuen les volt. Azt hittem mar a harmadik golunkra ertette :mrgreen:

Amugy nalam a bunteto nem volt bunteto, mert Rudi tamaszkodott. Vini meg vallal tette be. Nem is ertem siman felkarrol hogyan pattanhatna akkorat a labda.

De amugy az Almeria a ket talalt golon kivul semmit nem nyujtott. Nem ertem mire haborognak az emberek, hogy elvettek toluk harom pontot. Mar az egynek is orulhettek volna.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. január 22., hétfő 14:47

Pad'em írta:
dzsi91 írta: Én csak azt nem értem miért csinálnak úgy mintha versenyben lennének a bajnoki címért :lol:

max a zsirona reklamálhatna.
Azt magyarázta Xavi hogy 6 ponttal többjük lenne ha nem ellenük fújnának a bírók :-(
Barszelonában a matek az nagyon megy.Amióta a labdával nem tudnak a számokkal varázsolnak a könyveléstől a trófeaszámításokon át messi kapufájiig. :lol: 10el több bl győzelmük van? Nembaj adjuk hozzá a női csapat címeit meg a hörhoki válogatottét. Messi 1 gól rúgott a szezonban? Nembaj adjuk hozzá a gólpasszokat meg a kapufákat. :kalapos:

Az ilyen elbaszott pontmatekozás amúgy egy ujságcikknél még oké, de hogy az edző tolja az elég kínos. Már azoknak akiknek maradt bárminemű tartása is odaát :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1217
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Bencze » 2024. január 22., hétfő 14:45

___Samy___ írta:Lesgolunk?
Bellingham vert egyet amit jogosan visszafujtak

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2024. január 22., hétfő 14:44

Lesgolunk?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2024. január 22., hétfő 14:38

Egyébként mire fel ez a felháborodás az Almeriától, meg mindenkitől a tegnapi meccs miatt? Ma újra megnéztem, lehiggadva: a tizenegyes tizenegyes volt, az almeria 3. góljánál a gyerek leütötte Bellinghamet, Viniciusnál a második gól az váll volt és nem kéz. A lesgólunk pedig tényleg les volt.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. január 22., hétfő 14:34

Pad'em írta:
dzsi91 írta: Én csak azt nem értem miért csinálnak úgy mintha versenyben lennének a bajnoki címért :lol:

max a zsirona reklamálhatna.
Azt magyarázta Xavi hogy 6 ponttal többjük lenne ha nem ellenük fújnának a bírók :-( Ha tegnap is Negreira bíró van, akkor nem szerzünk gondolom szerinte pontot, és máris csak 1 pont lenne a különbség. Katalán logic szerint valszeg így gondolkodik :D
de :cens:
pont Ő / Ők magyarázzák a bizonyítványt? Bíróznak meg pontokról hadoválnak ?
Pofa kell ehhez az egészhez, vastag bőr, kacska gerinc etc...Csak a szokásos.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 22., hétfő 14:27

dzsi91 írta: Én csak azt nem értem miért csinálnak úgy mintha versenyben lennének a bajnoki címért :lol:

max a zsirona reklamálhatna.
Azt magyarázta Xavi hogy 6 ponttal többjük lenne ha nem ellenük fújnának a bírók :-( Ha tegnap is Negreira bíró van, akkor nem szerzünk gondolom szerinte pontot, és máris csak 1 pont lenne a különbség. Katalán logic szerint valszeg így gondolkodik :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. január 22., hétfő 13:20

Hányszor kommentáltuk a Barcelona meccseit, amikor nem is ellenünk játszottak?

Ők ha jól emlékszem tavaly még az Európa Ligából is ugattak valamit a mi BL meccsünkre.

Szánalmas bagázs.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2024. január 22., hétfő 13:14

Azert van bőr a kepukon vastagon, ha csak ujsagiroi agyszulemeny, akkor ott.

Persze tudom, hogy egeszen biztosan artatlanok, de azert okosabb lenne melysegesen hallgatni.

Xavi is egy igazi kisebbsegi komplexusos kreten.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég