Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. május 30., péntek 10:52

Toti írta:ez a cruyff mekkora egy szerencsétlen.
én pont telibeszarom, h milyen és mekkora focista volt.
de ez a nyilatkozata már megint mennyire szánalmas már. egyszerűen bicskanyitogató az egész.
Mindig is az volt, egy tipikus "szembenúszok az árral" idióta. Még házon belül is.
Love football, hate antifa.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. május 30., péntek 10:51

Toti írta:ez a cruyff mekkora egy szerencsétlen.
én pont telibeszarom, h milyen és mekkora focista volt.
de ez a nyilatkozata már megint mennyire szánalmas már. egyszerűen bicskanyitogató az egész.
Milyen nyilatkozatról van szó? Lemaradtam róla, úgy tűnik.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 30., péntek 10:47

ez a cruyff mekkora egy szerencsétlen.
én pont telibeszarom, h milyen és mekkora focista volt.
de ez a nyilatkozata már megint mennyire szánalmas már. egyszerűen bicskanyitogató az egész.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 29., csütörtök 14:48

hehe írta:hát ja, sztem neymar vonuljon is vissza már, felesleges is erőltetni.
Én csípem,abban a barcaban még ő akart úgy-ahogy....az kicsit visszás hogy dobálja magát,de ez bele van nevelve,nem tud vele mit kezdeni.De attól még jó futballista.Hogy aztán lesz egyszer legenda,azt majd eldönti a jövő...
Sok fejlődést abból amit láttam,nem produkált,de vannak jelek,habár ebből a barcabol nehéz kitűnni,mikor egy deka koncepcio sincs ma ott...de az akarat megvan,az látszik.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 29., csütörtök 13:53

"Én szerintem egy a lényg, hogy a Realnak tegnap éjel eszméletlen nagy mázlia volt. a 94' percben egy BL döntőben GólÓlt lőni..na ne nevetesettek.! :lol: csicska REAL MÁK."
akkor a MU "aranygenerációjának", fergifiókákkal dúsított kiscsapatánál nagyobb mákkal senki nem nyert semmit :lol:
ők mást se nyertek monnyuk ezen kívül európában :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 29., csütörtök 13:33

Tavaly jo erzekkel kiszortuk a felesleget, iden is meg kell tenni, aztan nem lesz gond. Egy friss bl gyoztes, vb elodontos khedira lehet iden a piac sztarja :D
Nem illik.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 29., csütörtök 13:20

És akkor ne feledkezzünk meg Özilről semi, akinek büdös volt a munka így végignézhette tévén,hogy khedira bl győztes lesz... :lol: :lol: :lol: :lol:
kit érdekel a biszem-baszom bl, amikor nyerhetsz fakupát is? :lol: :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 29., csütörtök 13:19

hát ja, sztem neymar vonuljon is vissza már, felesleges is erőltetni.
Kép
Kép
Kép

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 29., csütörtök 13:18

DavieS írta:Azért így visszatekintve elég sokaknak bejött ez a Madridba szerzödés, Bale, Isco, Illarramendi, Carvajal, de idevehetjük még Casemirot, Diego Lópezt is, ők is nemrég csatlakoztak...mindannyian elég hamar béell győztesek lettek, ami elég nagy szó, tekintve, hogy milyen neveknek nem sikerült...

és persze van másik oldala is - most figyelj Neymar :mrgreen: :mrgreen: - akik... :lol: :lol:
És akkor ne feledkezzünk meg Özilről semi, akinek büdös volt a munka így végignézhette tévén,hogy khedira bl győztes lesz... :lol: :lol: :lol: :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. május 29., csütörtök 12:31

Azért így visszatekintve elég sokaknak bejött ez a Madridba szerzödés, Bale, Isco, Illarramendi, Carvajal, de idevehetjük még Casemirot, Diego Lópezt is, ők is nemrég csatlakoztak...mindannyian elég hamar béell győztesek lettek, ami elég nagy szó, tekintve, hogy milyen neveknek nem sikerült...

és persze van másik oldala is - most figyelj Neymar :mrgreen: :mrgreen: - akik... :lol: :lol:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sander » 2014. május 29., csütörtök 10:45

morientes írta:
Nem beszélve arról, hogy mindenkinek az volt a véleménye látva a legjobb 8 mezőnyét (Real,Barca,Bayern,Chelsea,PSG,Dortmund,Mu,Atletico) ,
Pont ezt mondom hogy nem kell itt nekünk magyarázkodni meg vitatkozni...még a végén azt hiszik,hogy van valami igazságtartalma annak amit köpködnek,hogy ilyen szenvedélyesen bizonygatjuk az igazunk...
Nem kwll.A győzelmet sosem kell megmagyarázni.Úgy sem tudod befogni a sok idióta pofáját,akkor meg csak felesleges karakterpocsékolás.Az ilyeneket csak kiröhögöm,ha meg nem tetszik lehet reklámálni face to face...
Itt a lényeg :) Amugy meg tök mindegy hogy ki nyeri a BL-t valamit mindig fel lehet hozni ellene... csak egy pár példa:
- a tavalyi BM ellen ... a döntőben simán ki lehetett volna állítani Ribery-t
- a tavaly előtti Chelsea... a váratlanok esélyével nyerte meg a BL-t teljes bunkerfocival.
- 2011-ben hadd ne mondjam hogy a Barca hogyan jutott tovább ellenünk...

minden egyes döntőt nyerő csapat ellen van ellenérv... csak szerintem pont azok ne beszéljenek akiknek nem kellene...

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 28., szerda 14:35

most télleg luis enrique lett a barca edzője? :lol:
biztos őskatalán barcanevelés ő is, sőt, olyan teljesítményt pakolt le az asztalra, mint kevesen ennyi idősen.

remélhetőleg változtatni fog a játékon, messivel meg elbeszélget, hogy ne legyen már akkora kiskirály.




oh wait. :fpalm:
Kép
Kép
Kép

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. május 28., szerda 14:31

Press írta:így állnak a barca átigazolásai a hírek szerint:

-Megállapodtak Claudio Bravoval, már csak a Szosziedádon múlik, hogy mennyiért engedik el a kapust.
-Mirandáért megy a fight a MU-val
-Markinnyosszal a hírek ellenére nincs közeledés, sőt ő nem is nyilatkozott semmit arról, h mekkora álom lenne a Barcában játszani csak valami brazil tv összekeverte egy Marcos nevű játkéossal... ( :fpalm: :mrgreen: balf*szok), viszont 20 millió +Dani Alvest adnának érte
-Cuadradoról, Mathieuről semmi hír,
-Alexisről meg azt mondta az elnökük h nem eladó, ahogyan Kokét sem adja az Atletico.
1. Bravónak örülnék, mondjuk 15 milliós vételárról írnak vele kapcsolatban, ezt kicsit sokallom. De ha sikerül elhoznunk őt, Caballerót vagy Keylor Navast, akkor elégedett leszek. Nálam egyébként a kopasz argentin lenne az első számú jelölt.

2. Angol lapok szerint most jóval több esélye van annak, hogy Manchesterbe igazol, mint annak, hogy hozzánk. Elvileg 10 millió eurót adnánk érte, plusz Tellót. Nem lenne rossz igazolás, az egyetlen problémám vele, hogy nemsokára már 30 éves lesz. Inkább Benatiát preferálnám, de nem dőlök kardomba, ha a brazil jön végül.

3. Közeledés van, csak az a nyilatkozat kamu, amit lehoztak. A PSG meg szépen próbálja felsrófolni az árát, kezdetben 15 millió + Alvesről volt szó, most már 20+Alves... Jó lenne már a vébé előtt lezárni az üzletet, nagy erősítés lenne a fiatal brazil, de azért elmebeteg összeget ne adjunk ki érte.

4.Igen, úgy tűnik, Cuadrado kikerült a képből, ennek borzasztóan örülök. Mathieu negyedik számú középhátvédnek talán nem lenne olyan rossz, de ehhez képest irreálisan sokat kellene fizetnünk érte, szóval szerintem jobb, ha másfelé nézelődünk.

5. Mondjuk ennek a nyilatkozatnak lehet az is a célja, hogy még egy kicsit felverje Alexis árát... De remélem, nem így van, és tényleg számolunk vele jövőre is.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Press » 2014. május 28., szerda 13:32

így állnak a barca átigazolásai a hírek szerint:

-Megállapodtak Claudio Bravoval, már csak a Szosziedádon múlik, hogy mennyiért engedik el a kapust.
-Mirandáért megy a fight a MU-val
-Markinnyosszal a hírek ellenére nincs közeledés, sőt ő nem is nyilatkozott semmit arról, h mekkora álom lenne a Barcában játszani csak valami brazil tv összekeverte egy Marcos nevű játkéossal... ( :fpalm: :mrgreen: balf*szok), viszont 20 millió +Dani Alvest adnának érte
-Cuadradoról, Mathieuről semmi hír,
-Alexisről meg azt mondta az elnökük h nem eladó, ahogyan Kokét sem adja az Atletico.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 27., kedd 14:09

Nem beszélve arról, hogy mindenkinek az volt a véleménye látva a legjobb 8 mezőnyét (Real,Barca,Bayern,Chelsea,PSG,Dortmund,Mu,Atletico) ,
Pont ezt mondom hogy nem kell itt nekünk magyarázkodni meg vitatkozni...még a végén azt hiszik,hogy van valami igazságtartalma annak amit köpködnek,hogy ilyen szenvedélyesen bizonygatjuk az igazunk...
Nem kwll.A győzelmet sosem kell megmagyarázni.Úgy sem tudod befogni a sok idióta pofáját,akkor meg csak felesleges karakterpocsékolás.Az ilyeneket csak kiröhögöm,ha meg nem tetszik lehet reklámálni face to face...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 27., kedd 14:07

petiamadridista írta:na nem tudtam, hogy itt miről megy a vita, így hát szétnéztem a világhálón. :D

Tudom nem szabad más oldalról idézni, de most akkor muszáj vagyok a tisztánlátás miatt.
Foci.
RIP.
Többet nem jövök!
Spori,menj fel átvenni a kupát,okosan összehoztad nekik, legjobb igazolása pereznek.
Csababarca, ez te voltál? :lol:
Be voltál rúgva ember? :lol:
Foci. RIP. :D

Huhu srác, a helyedbe nem jönnék egy darabig errefelé ezután. :D
Ő nem kétszínű, csak fáj neki, nagyooooooooooooon... 10... 32... számok, tények amin nem tud változtatni, amit nem lehet útólérni 10 év alatt sem, 10 év kemény munkája sem volt elég a barcának ehhez... mert ez történelem 1902 óta folyamatosan.

szívjatok le :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 27., kedd 14:00

ment is aláírásba :lol:
Kép
Kép
Kép

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. május 27., kedd 13:56

na nem tudtam, hogy itt miről megy a vita, így hát szétnéztem a világhálón. :D

Tudom nem szabad más oldalról idézni, de most akkor muszáj vagyok a tisztánlátás miatt.
Foci.
RIP.
Többet nem jövök!
Spori,menj fel átvenni a kupát,okosan összehoztad nekik, legjobb igazolása pereznek.
Csababarca, ez te voltál? :lol:
Be voltál rúgva ember? :lol:
Foci. RIP. :D

Huhu srác, a helyedbe nem jönnék egy darabig errefelé ezután. :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 27., kedd 13:41

Nem beszélve arról, hogy mindenkinek az volt a véleménye látva a legjobb 8 mezőnyét (Real,Barca,Bayern,Chelsea,PSG,Dortmund,Mu,Atletico) ,hogy bárki nyeri megérdemli egy ilyen mezőnyből...Itt csak egy gondja van a "semlegeseknek" ,hogy a világ legnagyobb klubja van ismét ott ahova való, és ez fáj , nagyon... Van történelmünk, van pénzünk, sikeresek vagyunk és óriási küzdőszellemünk van, soha nem adjuk fel, Soha! Ez a Real Madrid, Ez Ronaldo és ez Ramos...Mennyi pofont kapott ez a csapat az évek során te jó ég, de csak mentek előre előre és megcsinálták, imádom ezt a klub-ot!
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 27., kedd 13:24

Most komolyan ilyeneken megy a buli hogy kik voltak az ellenfelek a csoportban,meg úgy általában?Hát ki a lófaszt érdekel az?Nehogy már még a végén itt szabadkozni kelljen...megnyertük a BL-t,szart sem érdekel hogy hogyan meg hogy ki ellen...Ha a somosi baszdelőre lett volna az ellenfél,akkor is a tény,tény marad...kit érdekel ki mit pofázik erről,megnyertük oszt kész...
Manapság klasszikus korokat élünk...nekünk klassz,a többi top csapatnak meg kuss...és kb ennyi.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég