Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. május 27., kedd 13:16

Géci írta:Alves, Mascherano, Fabregas. Ez a hármas fog távozni a hírek szerint...
Fabregas hozzánk is jöhetne. Úgyis rövid a pad. :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 27., kedd 13:04

Alves, Mascherano, Fabregas. Ez a hármas fog távozni a hírek szerint...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 27., kedd 12:58

dzsi91 írta:és most egy kibaszott nehéz korszak elé néztek, mert 2009-2011 között valamilyen szinten elértétek azt a státuszt ami nálunk évtizedek óta van. Nyerni KELL AZONNAL, igazolni KELL ,hogy ott maradjatok, ez rohadt nehéz mi vagyunk rá az élő példa, ha LE 2015 végéig nem mutat semmit megint edző csere lesz, egy ördögi körbe kerültetek innen nincs vissza, sztár csapat lettetek, és már nem lehetnek elveitek (amik amúgy se voltak) mert akkor gyorsan visszakerültök oda ahol 2003ig voltatok...
A barcanal a fo kerdes az, hogy hogy tudjak potolni es idoben elengedni a csodabarca kulcsembereit.

A Xavi - Thiago - Fabregas harmasbol kiindulva nem sok jora szamitanek a barcasok helyeben.
(Tavaly nyaron Thiagot sikeresen elengedtek, vagy mondhatnam azt is hogy eluldoztek a nem jatszatassal, a hirek szerint Fabregast is el akarjak adni, de legalabb ott lesz a 35 eves Xavi a kezdoben :lol: )

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: volt » 2014. május 27., kedd 12:43

h3x0r írta:A mas szemebe csak a jot, vagy a rosszat is finomat talalva, a hata mogott meg kb elkuldod a k. anyjaba. En ezt nevezem ketszinusegnek.
Erre céloztam én is, kicsit máshogy megfogalmazva. :Đ

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 27., kedd 12:28

csababarca írta:
vagy a chelseat is magasztaltátok 2012ben a bekkelésért. Nagyjából ugyanazt csináljuk most mi is.
Ezzel az a gond, hogy a madridisták képesek a focit,komplexen nézni, többségünk értékeli a kemény munkás csapatokat is, összetettebb a látásmódunk ha a focit nézzük. Nektek viszont elveitek vannak, erre veritek már évek óta ,hogy ti valójában a labdarúgásnak szurkoltok... ehhez képest idén csúnyán arcon köptétek a nagy elveiteket nem egyszer amikor hirtelen átálltatok az antifoci táborába, ez az elvakuúlt médiára is igaz, Simeone egy isten de Mourinho... az egy szemét ő az antikrisztus, pedig ugyanaz a kettő, ugyanazt képviseli...

Mind1 kemény év volt ez a barcások számára:
- Messi adót csalt
- A Neymar biznisz egy kamu volt
- FIFA büntetés, ami végül el lett tusolva
- lélektelen fos játék
- CR aranylabda, minden szinten megverte Messit idén ami egy barsza szurkolónak nagyon fáj...
- Kis csapatok gyakran nullázták le kedvenceiteket
- A BL 8! után búcsúztatok , pont az Atleti ellen
- kikaptatok a kupadöntőben a Real Madrid-tól
- Azt hittétek bajnokok lehettek , erre az atleti a Camp Nou-ban szerezte meg a bajnokságot
- Biztatok Guardiolában ,hogy nyer a tiki-taka de ehelyett totálisan megsemmisítettük azt a csapatot amelyik tavaly leszivatott titeket nagyon csúnyán
- majd egy bl döntőben, egy nagyon drámai meccsen kitömtük az atleti-t , azt az atletit amelyik ellen ti 6 meccsen át nem tudtatok nyerni. A mi mérlegünk 1 vereség egy döntetlen és 3 győzelem...
- CR megdöntötte Messi bl rekordját, Cr aranycipős,Cr spanyol gólkirály
- Neymar első szezonja eltörpül a falábú Bale szezonja mellett
- egy BL döntőben ilyen mentális erőt mutatni a 93ik percben bizony írigységre ad okot, főleg akkor amikor a ti játékosaitokban semmi akarat nem volt egész szezonban...

+ Véget ért egy korszak nálatok és ezt mi meg is ünnepeltük egy duplázással, méltó búcsú szerintem, még Puyolért se volt képes harcolni a csapatotok...

Csak ennyi fájdalom ért titeket idén, egyetlen kapaszkodótok egy elcsalt 4-3as klasszikó de a bl döntős hosszabbítás az bizony óriási csalás a Neymar bukfenchez képest...

így összegezve nagyon dúrva szezonon vagytok túl, csoda ,hogy nem volt öngyilkos köztetek, és most egy kibaszott nehéz korszak elé néztek, mert 2009-2011 között valamilyen szinten elértétek azt a státuszt ami nálunk évtizedek óta van. Nyerni KELL AZONNAL, igazolni KELL ,hogy ott maradjatok, ez rohadt nehéz mi vagyunk rá az élő példa, ha LE 2015 végéig nem mutat semmit megint edző csere lesz, egy ördögi körbe kerültetek innen nincs vissza, sztár csapat lettetek, és már nem lehetnek elveitek (amik amúgy se voltak) mert akkor gyorsan visszakerültök oda ahol 2003ig voltatok...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 27., kedd 12:16

volt írta: Nem ellenünk irányult? Te emlékszel is miket írtál?
Rip foci, spori menjen vegye át a kupát a csapattal, szánalmas banda mindenestül, szégyen meg ,h a Madrid mákos csapat ( :mrgreen: )
Hát ha ezek nem ellenünk irányultak akkor beszarok.. De nem is lenne gond ,h ha nem járnál ide írogatni. Persze itt sosem írsz hasonlókat. Pont ezért vagy kétszínű. Itt tutyi mutyi seggbe kuki, "oda haza" meg te vagy kb. a legnagyobb, legelvakultabb Real gyűlölő.
A mas szemebe csak a jot, vagy a rosszat is finomat talalva, a hata mogott meg kb elkuldod a k. anyjaba. En ezt nevezem ketszinusegnek.
Géci írta:
volt írta:"oda haza" meg te vagy kb. a legnagyobb, legelvakultabb Real gyűlölő.
Az Leon :x
Egyebkent a poen hogy Leon teljesen korrektul ertekelt a meccs utan. Meg is lepodtem rajta. :coffee:

AmonRe
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. augusztus 26., hétfő 15:38

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: AmonRe » 2014. május 27., kedd 12:14

Én is visszaolvastam a vita miatt a másik fórumot, nagyszerű volt. Sokakkal ellentétben én nem idegesítem fel magam rajta, számomra iszonyat élvezetes ahogy vergődnek a kis gyíkok.

Tényleg annyi önkritikája nincs az emberek túlnyomó többségének, mint egy tál levesnek, egyszerűen csak elolvasod a hszeket és tudod nagyjából mekkora iqval rendelkezik az ember. Többek között Csabika is, de azért gyere ide kimagyarázni az elmebetegségedet, nekem ez is tetszik! :)

100 millióznak itt, 1 milliárdoznak itt, könnyű ellenfeleznek, bíróznak. Mintha ők szignifikánsan kevesebbet költöttek volna játékosokra/fizetésekre, miközben az egész barca vezetőség 5. alkalommal szopja be mélyen bő nyállal a Messi kedvet, vagy mintha nem idén buktak volna le a szar csaló gusztustalan igazoláspolitikájukkal. Én úgy lapítanék baszd meg 2-3 évig, mint egy háznyi fosadék a fűben, ezek meg 2 hónapra rá milliárdoznak. Tyúkeszű banda.

A bírózás meg a legnagyobb vicc, amit valaha hallottam, igaz a világ legcsodálatosabb korszakos űberhyperbanda a Chelsea ellen olyan 5 11-est mákolt ki egy bl-címért, nálunk 1-2 percért hisztiznek. Így megy ez. Másban a szálka, magadban a kibaszott 3 km-es vasbetongerenda sem...

Minden kritika, minden szardobálás (legalábbis ezekkel az érvekkel) gyakorlatilag a lófasz betolása a saját szájukba, csak tényleg annyira szűk látókörűek, annyira mérhetetlenül ostobák, hogy észre sem veszik.

Ezen feleslegesen idegesíti fel magát akárki, ez sokkal inkább vicces, mint dühítő.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 27., kedd 12:02

volt írta:"oda haza" meg te vagy kb. a legnagyobb, legelvakultabb Real gyűlölő.
Az Leon :x
hehe írta:menjetek ebédelni!
Nyugi közben eszek :Đ

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 27., kedd 11:57

ha ő nem érezte magát kétszínűnek, akkor nem volt az!
menjetek ebédelni! :lol: :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 27., kedd 11:56

Itt tutyi mutyi seggbe kuki,
Van/volt még itt egy pár ilyen... :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: volt » 2014. május 27., kedd 11:55

csababarca írta:Na,ha már meglettem szólítva igen szép módon,akkor reagálok.
Mondjuk amikor leköpedékeznek,csak mert más a véleményem,akkor nehéz higgadtnak maradni.
Szóval, amiket írtam,azokat a meccs hevében írtam,"otthon", nem jöttem ide senkit hergelni, napokig, direkt, nem akartam vitába keveredni, mert nem akartam teleírni ezt a fórumot az öröm pillanataiban.
Igazából az zavart,hogy elennünk 3 meccsen is ki tudták védekezni, pedig mi is nyomtunk (nem úgy mint Ti,de magunkhoz képest mentünk előre a bajnokin is,meg a bl-meccseken is, főleg az idei magunkhoz képest), nekünk nem sikerült,nektek igen, ez az ami igazán rosszul esett, hogy az egyetlen veszélyforrásra nem tudtak koncentrálni.

Leírtam tegnap is, vasárnap is, Ramosnak óriási respect, kegyetlen a pali, mint ahogy dícsérettel illettem Modricot is, Di Mariat is,mert szerintem ez a három ember volt a fő letéteményese a szombati diadalnak, Marceloval kiegészítve.
Szóval dicséret is elhangzott, persze azt nem kell észrevenni. Meg Carlot is méltatom,mert nagyon jól összerakta ezt a realt, és piszok jól tudott meccselni a BL-ben egész tavasszal.

Igen,utálom a realt, ezt sosem tagadtam le,és ellenetek drukkoltam a döntőben, még akkor is ha az atletico játéka távol áll tőlem. De úgy voltam vele,ha már eddig szétölték a focit,akkor még egyszer csinálják már meg.
Szóval bocs attól,akit rosszul érintett a felindulásból megírt hozzászólásom, nem ellenetek irányult,csak dühös voltam, főleg magunkra,meg az atleticora is.
De nem hiszem,hogy kétszínű vagyok, ahogy dzsi írta, mert nem szoktam itt nyalni,aztán visszamenni az eb-re, ott meg szidni Titeket. Maximum ide nem írom be a véleményemet egy két dologról,mert nem szeretek konfliktusba keveredni, feleslegesnek érzem,hogy itt térítsek. Szóval a kétszínűség nem a műfajom, aki ismer az tudja, a realos haverjaimnak elmondtam a véleményemet a meccsről, elfogadták, még ha nem is értettünk egyet egymással.
Úgyhogy ez a kétszínűzést,meg köpedékedést nem érzem jogosnak, attól mert valaki más véleményen van, még nem rongy.
Nem ellenünk irányult? Te emlékszel is miket írtál?
Rip foci, spori menjen vegye át a kupát a csapattal, szánalmas banda mindenestül, szégyen meg ,h a Madrid mákos csapat ( :mrgreen: )
Hát ha ezek nem ellenünk irányultak akkor beszarok.. De nem is lenne gond ,h ha nem járnál ide írogatni. Persze itt sosem írsz hasonlókat. Pont ezért vagy kétszínű. Itt tutyi mutyi seggbe kuki, "oda haza" meg te vagy kb. a legnagyobb, legelvakultabb Real gyűlölő.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 27., kedd 11:51

A két klub között mindig mindenben megvolt a különbség és ez a drukkerekre is átragadt,talán a jó szó rá a pitiánerek.
Mi felálltunk és tapsoltunk a bernabeuban....amikor még korrekt volt a játékvezetés, aztán persze a világnak be kellett csukni a szemét ha a barca játszott,és a megérdemelt sikerkorszakukban el kellett fogadni azt is hogy észrevehetőleg nekik kedveztek a bírók, mi tettük a dolgunkat, akartunk,sokszor túlzottan is,sokszor erőszakosan,de ez egy férfias sportág,itt a fetrengés a cikibb nem az odapakolás....és ezt is le kellett nyelni, hogy mi voltunk a megbélyegzettek,akik nem a becsapást,a színlelést választottuk.

Én bár csak hülyeségeket beszélek,ezt tudjuk,de azt mondom,addig a barca csak álmodik arról, hogy annyira sikeres legyen mint a madrid amíg pitik, köpködnek és nem tudnak se veszíteni se elismerni a győztest.


Még is mit akarnak ezek? AM semmiben nem volt jobb,aki itt megérdemelte,az a real. ezt magyarázni sem szükséges,elég megnézni a meccset......vagy az egész bl sorozatot,a real kitömte a világot,41 góllal.....akarattal,szenzációs focival.
Ez foci volt....és erre mindenki büszke lehet.......ilyen nagy diadalok nem teremnek minden bokorban.

a többiek meg le vannak [email protected] is ez volt,amióta madrid drukker vagyok,mi még egy darab bl-t nem nyertünk megérdemelten.Sőt...semmit sem.
Ez az emberi ostobaság,ahogy mondtam is már korábban,a drukker nem egy észlény és ezt nem átallják mindig be is bizonyítani,mint itt is.
napok óta olvasom a véleményeket több oldalon,több drukkeri körben.....szánalmas b*d*s pa****tok a többség.
nem kell velük foglalkozni.....legyinteni,és menni tovább.....hogy jöjjön a 11.

:rock: :rock: :lilasalas: :lilasalas: 10
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

MorataMartin
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. május 27., kedd 11:48

csababarca írta:Na,ha már meglettem szólítva igen szép módon,akkor reagálok.
Mondjuk amikor leköpedékeznek,csak mert más a véleményem,akkor nehéz higgadtnak maradni.
Szóval, amiket írtam,azokat a meccs hevében írtam,"otthon", nem jöttem ide senkit hergelni, napokig, direkt, nem akartam vitába keveredni, mert nem akartam teleírni ezt a fórumot az öröm pillanataiban.
Igazából az zavart,hogy elennünk 3 meccsen is ki tudták védekezni, pedig mi is nyomtunk (nem úgy mint Ti,de magunkhoz képest mentünk előre a bajnokin is,meg a bl-meccseken is, főleg az idei magunkhoz képest), nekünk nem sikerült,nektek igen, ez az ami igazán rosszul esett, hogy az egyetlen veszélyforrásra nem tudtak koncentrálni.

Leírtam tegnap is, vasárnap is, Ramosnak óriási respect, kegyetlen a pali, mint ahogy dícsérettel illettem Modricot is, Di Mariat is,mert szerintem ez a három ember volt a fő letéteményese a szombati diadalnak, Marceloval kiegészítve.
Szóval dicséret is elhangzott, persze azt nem kell észrevenni. Meg Carlot is méltatom,mert nagyon jól összerakta ezt a realt, és piszok jól tudott meccselni a BL-ben egész tavasszal.

Igen,utálom a realt, ezt sosem tagadtam le,és ellenetek drukkoltam a döntőben, még akkor is ha az atletico játéka távol áll tőlem. De úgy voltam vele,ha már eddig szétölték a focit,akkor még egyszer csinálják már meg.
Szóval bocs attól,akit rosszul érintett a felindulásból megírt hozzászólásom, nem ellenetek irányult,csak dühös voltam, főleg magunkra,meg az atleticora is.
De nem hiszem,hogy kétszínű vagyok, ahogy dzsi írta, mert nem szoktam itt nyalni,aztán visszamenni az eb-re, ott meg szidni Titeket. Maximum ide nem írom be a véleményemet egy két dologról,mert nem szeretek konfliktusba keveredni, feleslegesnek érzem,hogy itt térítsek. Szóval a kétszínűség nem a műfajom, aki ismer az tudja, a realos haverjaimnak elmondtam a véleményemet a meccsről, elfogadták, még ha nem is értettünk egyet egymással.
Úgyhogy ez a kétszínűzést,meg köpedékedést nem érzem jogosnak, attól mert valaki más véleményen van, még nem rongy.
Ahol néztem a meccset óriáskivetítőn is tele volt a hely Atl. Madridnak álcázott Barca-drukkerekkel. Annyira felhúztak, hogy 2-3 emberkével össze is vesztem. Ramos góljánál ezért direkt mellettük ünnepeltem. Annyira undorító volt, ahogyan látványosan a Real ellen drukkoltak, hogy nem igaz. Haverom mondta jól az ilyenekre:"Tavalyelőtt Barcás volt, tavaly bayernes, idén Atleticós, jövőre meg realos lesz." Én mikor 2011-ben és 2009-ben döntőt játszott a Barca szándékosan nem néztem meg a döntőt, mert nem akartam a Barca ellen szurkolni.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2830
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. május 27., kedd 11:44

csababarca.
szerintem ez a szidás dolog ugyanígy megvan a mi oldalunkról is a meccs hevében a Barca fele, ha ti játszotok, de a többségünk nem írja le őket (mert azért mire leírod ezeket a dolgokat, akkor is meg tudod gondolni magad, hogy talán ezt mégse kéne). és szerintem ez igenis kétszínűség. nem akarsz konfliktusba keveredni, ezért nem az igazi véleményedet írod le, vagy csak a pozitívat a madridomon. nekem ez nem tetszik. GT például leírta, hogy ő is kurvaideges volt Ramos góljánál, mégis korrekten tudott EB-re is kommentelni a meccs végén.


"Ronaldo rongyember; kamutizi; nyerni se tudnak; spori, menj fel átvenni a kupát; RIP foci;" makk. ezeken kívül a hosszabbításon lovagolsz, mikor a 93. percben fejelte Ramos a gólt, és ha megnézed higgadtan még egyszer a meccset, akkor láthatod, hogy bőven adható volt az 5 perc is. egy sima bajnokin, amin abszolút nincs időhúzás, azon szokott lenni 3. na most egy olyan meccsen, ahol az Atletico a második félidőben végig húzza az időt, a játékosuk 2 percet fekszik a földön, és nem engedi a pálya mellett ápoltatni magát, azon 5 perc az átlag. nézd meg Angliát. kis időhúzás után is 4 percről indulnak a hosszabbítások, csak a spanyol bíróknak van beszűkülve az agya, hogy bármi van 4 a maximum.

reméltem, hogy nem jössz ide kimagyarázni a szart. én személy szerint, most azonnal kitennélek 6 hónapra, annak ellenére, hogy nincs ilyen pont a szabályzatban.

azzal nincs gondom, ha valaki olyan elvakult, hogy ne tudja feldolgozni a rivális sikerét, de ezzel a kétszínűséggel (ami szerinted nem az, pedig kurvára de) sokkal inkább.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 27., kedd 11:37

csababarca írta:Dortmund az aki közepes volt talán, a hiányzói miatt,
Szerintem a Dortmund lett volna a másik csapat akik megfogták volna az Atleticot... :hmmm:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4228
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. május 27., kedd 11:34

Géci írta:
csababarca írta:Igazából az zavart,hogy elennünk 3 meccsen is ki tudták védekezni, pedig mi is nyomtunk (nem úgy mint Ti,de magunkhoz képest mentünk előre a bajnokin is,meg a bl-meccseken is, főleg az idei magunkhoz képest), nekünk nem sikerült,nektek igen, ez az ami igazán rosszul esett, hogy az egyetlen veszélyforrásra nem tudtak koncentrálni.
Akkor a saját csapatodat szidd mert nem küzd igazán, ne pedig minket nevezzetek makkos margitnak, mert az utolsó percig küzdöttünk. Az első sípszótól az utolsóig kb 2 helyzete volt maximum az Atleticonak, de egyesek erre adnának BL címet, és ez nonszensz...
csababarca írta:utálom a realt, ezt sosem tagadtam le,és ellenetek drukkoltam a döntőben,
csababarca írta:nem ellenetek irányult,
:hmmm:

Szidtam is eleget. Csak tudod, Ti is neveztetek minket elégszer mákosnak,vagy istenítettétek az atleticot,mert kibekkelte ellenünk többször,hasonló játékkal, vagy a chelseat is magasztaltátok 2012ben a bekkelésért. Nagyjából ugyanazt csináljuk most mi is. De mindegy, elmúlt, én még pár napig dünnyögök, aztán nem fog érdekelni. Csak nem kéne leköpedékezni valakit,mert nem tetszik a véleménye,szerintem.

Ellenetek drukkoltam,de nem ellenetek,szurkolók ellen irányult amiket írtam.

Azokkal a véleményekkel meg nem értettem egyet,akik azt mondták könnyű a sorsolásotok. Egyedül a Schalke volt komolytalan,nem BL szintű ellenfél, a többi rendben volt erősségre. Dortmund az aki közepes volt talán, a hiányzói miatt, ugye akkor még titeket olyan nagy mértékű sérülések nem gátoltak,ha jól emlékszem, de 8 között már nem volt könnyű ellenfél,szóval mindegy. Elődöntőbe meg a legnehezebb jött szembe, tudjuk mi volt.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 27., kedd 11:33

Realista24 írta:Az eurobarcán mindenki azt csinál, amit akar, és azt ír, amit akar. Ott margitozhat, amíg itt nem teszi, nincs gond.
Ez ki is ment a fejemből :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 27., kedd 11:30

Az eurobarcán mindenki azt csinál, amit akar, és azt ír, amit akar. Ott margitozhat, amíg itt nem teszi, nincs gond. Makkosnak is nevezhet minket, mindenkinek más a véleménye.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. május 27., kedd 11:27

Az ilyen embereket mindet egy bottal verném.
Vicc bazdmeg! :roll:
Nem hiszem el,hogy nehéz lenne nekik elismerni hogy igen ebben az évben ti voltatok a legjobbak.
Ennyi lenne az egész.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 27., kedd 11:24

csababarca írta:Igazából az zavart,hogy elennünk 3 meccsen is ki tudták védekezni, pedig mi is nyomtunk (nem úgy mint Ti,de magunkhoz képest mentünk előre a bajnokin is,meg a bl-meccseken is, főleg az idei magunkhoz képest), nekünk nem sikerült,nektek igen, ez az ami igazán rosszul esett, hogy az egyetlen veszélyforrásra nem tudtak koncentrálni.
Akkor a saját csapatodat szidd mert nem küzd igazán, ne pedig minket nevezzetek makkos margitnak, mert az utolsó percig küzdöttünk. Az első sípszótól az utolsóig kb 2 helyzete volt maximum az Atleticonak, de egyesek erre adnának BL címet, és ez nonszensz...
csababarca írta:utálom a realt, ezt sosem tagadtam le,és ellenetek drukkoltam a döntőben,
csababarca írta:nem ellenetek irányult,
:hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég