Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. november 16., vasárnap 0:01

Ha csak Mourinhon múlik (már meg van az ajánlat a Barcától), akkor ő rábólintana. Nem szívbajos, nem értékeli a múltat, az adott legjobb ajánlatot fogadja el. Ugye Barca másodedző volt, abból lett Real edző több kitérő után. Ha 1-2 év múlva repül a Chelseatől, és kap egy ajánlatot elfogadja. Talán a BM/MU ajánlat esetén kikosarazná a Barcát, de más csapat ajánlata ezzel nem konkurálhatna. Ha egyszerre hívja a Real és a Barca, akkor szerintem az fog dönteni, hol erősebb a keret...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 15., szombat 22:45

palesz77 írta:
CS0ki írta:Nem hinném. Barcaára azért nem jellemző, hogy szezon közben kivágják az edzőt. Persze ez a vezetés se volt még eddig...Viszont most év közben nem nagyon tudnának hozni senkit, Mancini se szabad már! :mrgreen: Komolyabb problémák kellenek ahhoz szerintem, hogy kirakják, pár rossz eredmény kevés.
Alapból én is így vagyok vele, de most Bartoék nagyon szar helyzetbe vannak, ha még hagyják is dolgozni a sajtó és a culék által kikezdett Luchot - a botlások után szétszednék kb -, akkor végleg elszállna a támogatottságuk szerintem. Ők meg még ki akarják tölteni a mandátumot.. :fpalm: Úgyhogy emiatt én el tudom képzelni, hogy akár szezon közben is leváltanák Luchot - értelmét nem látnám amúgy, aki mozdítható szezon közben, az nagy eséllyel nem lenne jobb LE-nél..
Amúgy, ha én Barcelona elnök lennék, tuti Pinyőt vinném oda... Amúgy, ha Barcelona drukker lennék, akkor meg Rudi Garciat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 15., szombat 22:41

CS0ki írta:Nem hinném. Barcaára azért nem jellemző, hogy szezon közben kivágják az edzőt. Persze ez a vezetés se volt még eddig...Viszont most év közben nem nagyon tudnának hozni senkit, Mancini se szabad már! :mrgreen: Komolyabb problémák kellenek ahhoz szerintem, hogy kirakják, pár rossz eredmény kevés.
Alapból én is így vagyok vele, de most Bartoék nagyon szar helyzetbe vannak, ha még hagyják is dolgozni a sajtó és a culék által kikezdett Luchot - a botlások után szétszednék kb -, akkor végleg elszállna a támogatottságuk szerintem. Ők meg még ki akarják tölteni a mandátumot.. :fpalm: Úgyhogy emiatt én el tudom képzelni, hogy akár szezon közben is leváltanák Luchot - értelmét nem látnám amúgy, aki mozdítható szezon közben, az nagy eséllyel nem lenne jobb LE-nél..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 15., szombat 22:16

CS0ki írta:
Kíváncsi vagyok amúgy mi lesz a sztori vége, meg hogy meddig marad Lucho. Ha most a válogatott szünet után bukja a rangadókat, akkor szerintem már most röpülni fog.
Nem hinném. Barcaára azért nem jellemző, hogy szezon közben kivágják az edzőt. Persze ez a vezetés se volt még eddig...Viszont most év közben nem nagyon tudnának hozni senkit, Mancini se szabad már! :mrgreen: Komolyabb problémák kellenek ahhoz szerintem, hogy kirakják, pár rossz eredmény kevés.
viszont egy újabb zseniális olasz edző legenda Ranieri személyében állásnélkülivé vált
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 15., szombat 21:18

Kíváncsi vagyok amúgy mi lesz a sztori vége, meg hogy meddig marad Lucho. Ha most a válogatott szünet után bukja a rangadókat, akkor szerintem már most röpülni fog.
Nem hinném. Barcaára azért nem jellemző, hogy szezon közben kivágják az edzőt. Persze ez a vezetés se volt még eddig...Viszont most év közben nem nagyon tudnának hozni senkit, Mancini se szabad már! :mrgreen: Komolyabb problémák kellenek ahhoz szerintem, hogy kirakják, pár rossz eredmény kevés.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. november 15., szombat 21:03

danianevem írta:
wxyz írta:Rosszul emlékszel, ezt az Arsenalra mondta
Ugyanebben az interjúban beszélt a Barcelonáról. Azt mondta, ha gyerekként Barcelona meccseket látott volna csak, akkor inkább elment volna teniszezni
Tényleg, jogos. De akkor legalább az Arsenalhoz nem megy. :mrgreen: Viszont a teniszes hasonlatán túl így nyilatkozott azzal kapcsolatosan, mi számára a futball: "fighting football, not serenity football; rainy day, heavy pitch, everybody has a dirty face and then they go home and can't play football for the next four weeks. That's what Borussia are all about."
Lehet, hogy ezért kevertem a kettő? :hmmm:
Ezt is ugyanakkor nyilatkozta

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 15., szombat 21:02

Laporta megszerezne CR-t es Mout a Barcanak, mekkorat neznenk :lol:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 15., szombat 20:57

Na, itt úgysincs sűrűn szavazás :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. november 15., szombat 20:55

wxyz írta:Rosszul emlékszel, ezt az Arsenalra mondta
Ugyanebben az interjúban beszélt a Barcelonáról. Azt mondta, ha gyerekként Barcelona meccseket látott volna csak, akkor inkább elment volna teniszezni
Tényleg, jogos. De akkor legalább az Arsenalhoz nem megy. :mrgreen: Viszont a teniszes hasonlatán túl így nyilatkozott azzal kapcsolatosan, mi számára a futball: "fighting football, not serenity football; rainy day, heavy pitch, everybody has a dirty face and then they go home and can't play football for the next four weeks. That's what Borussia are all about."
Lehet, hogy ezért kevertem a kettő? :hmmm:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. november 15., szombat 20:47

danianevem írta:
GT37 írta:Laporta met with Jorge Mendes a couple of days ago. Mendes recommended Nuno Espírito (Valencia coach), Laporta wanted info of Jürgen Klopp. [AS]

Klopp... Szép is lenne, de szerintem esélytelen.
Régebben valami olyasmit nyilatkozott, hogy a Barcelona olyan mint a komolyzene és ő pedig a Rockot (Dortmund) szereti. Azóta már sokat változott a játék/keret, szóval talán nem elképzelhetetlen. Én is örülnék neki, már csak a stílusa miatt is. :rock:
Rosszul emlékszel, ezt az Arsenalra mondta
Ugyanebben az interjúban beszélt a Barcelonáról. Azt mondta, ha gyerekként Barcelona meccseket látott volna csak, akkor inkább elment volna teniszezni

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 15., szombat 20:41

GT37 írta:Laporta met with Jorge Mendes a couple of days ago. Mendes recommended Nuno Espírito (Valencia coach), Laporta wanted info of Jürgen Klopp. [AS]

Klopp... Szép is lenne, de szerintem esélytelen.
Kloppék hányadikak is a bajnokságban? Lucho > Klopp :Đ

Kíváncsi vagyok amúgy mi lesz a sztori vége, meg hogy meddig marad Lucho. Ha most a válogatott szünet után bukja a rangadókat, akkor szerintem már most röpülni fog.

Amúgy EB-n Bielsaról írt valaki pont, hogy vele hoztak szóba minket..

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. november 15., szombat 20:41

GT37 írta:Laporta met with Jorge Mendes a couple of days ago. Mendes recommended Nuno Espírito (Valencia coach), Laporta wanted info of Jürgen Klopp. [AS]

Klopp... Szép is lenne, de szerintem esélytelen.
Régebben valami olyasmit nyilatkozott, hogy a Barcelona olyan mint a komolyzene és ő pedig a Rockot (Dortmund) szereti. Azóta már sokat változott a játék/keret, szóval talán nem elképzelhetetlen. Én is örülnék neki, már csak a stílusa miatt is. :rock:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 15., szombat 20:40

GT37 írta:Laporta met with Jorge Mendes a couple of days ago. Mendes recommended Nuno Espírito (Valencia coach), Laporta wanted info of Jürgen Klopp. [AS]

Klopp... Szép is lenne, de szerintem esélytelen.

Miert akart Laporta Klopprol erdeklodni Mendestol? :hmmm: Mit tudhatott neki mondani a nemetrol amit Laporta eddig nem tudhatott? :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. november 15., szombat 20:33

GT37 írta:Laporta met with Jorge Mendes a couple of days ago. Mendes recommended Nuno Espírito (Valencia coach), Laporta wanted info of Jürgen Klopp. [AS]

Klopp... Szép is lenne, de szerintem esélytelen.
Szerintem van rá esély. És én nagyon nem örülnék neki! Klopp jó, nagyon jó... Menjen inkább az Arsenalhoz.

Wenger jó lesz nektek. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. november 15., szombat 20:29

Laporta met with Jorge Mendes a couple of days ago. Mendes recommended Nuno Espírito (Valencia coach), Laporta wanted info of Jürgen Klopp. [AS]

Klopp... Szép is lenne, de szerintem esélytelen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 15., szombat 17:33

tucsoki írta:
Xavi: "Messi would be even better in the Premier League"
Az ukránban tuti...
Csak már látnám, hogy máshol focizik...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 15., szombat 17:31

Xavi: "Messi would be even better in the Premier League"
Az ukránban tuti...

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: schranzer » 2014. november 15., szombat 17:19

Soha a budos eletbe nemjon vissza a Spanyol ligába Mourinho. Neki a La liga korszak lezarult, neki a Premier league a szerelme. Masik tényezo meg az, hogy utálja a Barcelonát, és tobb ez szimpla utálatnál. Meg amúgy is, beleunt o teljesen a spanyol média állandó kikezdéseibe. A Chelsea utan esetleg meg egy MANU az elkepzelheto, Cityhez nemfog menni, akarmilyen dusgazdag csapat, neki presztizs kell, nagy multtal rendelkezo csapat. Alább már nemfog menni. De azis lehet, hogy meg marad a Chelseanel jópár évig, és utána egybol a Portugál válogatottat veszi át, ami szintén koztudott.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 15., szombat 16:55

Realista24 írta:
Azt meg gondoltam, a helyetekben én is ezért szurkolnék.. :D
Nem, én viccen kívül megnézném, hogy mit csinálna Messivel, milyen nyilatkozatok jönnének tőle, a klubtól, egy-két játékostól. Kiket igazolna, stb., na és persze, milyen focit tolnátok.
lehet Messi lenne a következő áldozata, akit a padon rohasztana.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 15., szombat 16:53

Főleg ha mi kontráztunk volna.....de nem igazán. Néha...taktikából. Az egy másik film.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég