Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8382
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 11., szombat 11:34

Naivak ne legyünk, voltak itt még bőven pénzezések, csak egyelőre ennyiről lehet tudni.

Súlyos millió eurókra nem derült még fény, lehet nem is fog.
95%, hogy nem ennyiben állt itt meg a dolog, aki olvassa mik voltak, elég egyértelmű, hogy belülről rohadt az egész és ebben voltak még benne emberek.

Tökéletesen látjuk minden egyes kibaszott nap, hogy működnek ezek a dolgok itt Magyarországon…

Persze ezek csak feltételezések, de szerencsére elég az is bőven ami kiderült.

csala
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022. december 31., szombat 10:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csala » 2023. március 11., szombat 11:26

Én úgy tudom hogy Negreira alelnök(szóvalvolt főnöke) és nem ő jelölte ki a meccsekre a játékvezetőket,hanem a spanyol szövetség.Még mindig nem értem hogy kivitelezték a bíróküldést a barsza javára ha eleve Negreirának erre nem volt ráhatása.Vagy akkor Negreira meg lefizette a spanyol szövetséget a barszától kapott pénzből? :hmmm: Köszönöm Realista,bíztam benned.Nyílván ha nem egy oldalról nézi az ember a dolgokat akkor az itt nem álja meg a helyét,és úgy érzi magát mint a szerencsétlen túrázók az Appaleche hegységben mikor találkoztak azzal a belterjes családdal a halálos kitérőben.Nyílván kifog derülni mi történt,és ha bűnösök akkor mehetnek a sülyesztőbe,de ha valaki elfogulatlanul véleményt mond az ügyről,nem kéne betámadni.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. március 11., szombat 11:18

Kemény, hogy a szeretett klubodról kiderül, hogy csalnak ahol és ahogyan tudtak.
Ennek ellenére, te jössz röhögni meg arcoskodni.

Madriddal történt volna ez, én konkrétan törölném magam a fórumról és nem néznék több focit.
Dehát nem véletlen vagy te ott, én meg itt.
ZIDANE

Sebestyen
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2022. január 16., vasárnap 20:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sebestyen » 2023. március 11., szombat 11:04

krisz24 írta:
Mester77 írta: itthon miért ilyen nagy a csend a témában ? Nem látom sehol ORDÍTÓ NAGY BETŰKKEL és címlapokkal.

Pedig, lássuk be, azért kezd egyre erősebb lenni a sztori. Ez nem bír hírértékkel?

Persze értem én, a viniciust újra balhezott a meccsen, amin nem volt kaput eltaláló lövése a királyi gárdának az valóban hasznosabb :-@
Ugyanazért amiért például a Psg bayern után senki fel se hozta, hogy Messi mekkora egy nulla volt a két meccsen. (ezzel szembe ugye a vb győzelemkor csak messit lathattuk a cimlapokon.) tehat mert egy undorító elfogult szar a média itthon.
Úgy néz ki az egész világsajtót is lefizették Messiék és Laportáék.
Még az is lehet, hogy Messi egy gyík ember és ő írányítja az egész háttérhatalmat. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 11., szombat 10:57

BlancoMark írta:
.Vagy a Betis elleni meg nem adott gól,ami majd egy méterrel áthaladt a vonalon,és a bíró meg a "partjelző nem látta.
Ezt nyilvan nem ugy kell elkepzelni, hogy minden birot sikerult megvenni ezert az osszes itelet a Barcanak kedvezett, hanem aki megkornyekezheto es befolyasolhato volt azt bizonyos eszkozokkel ($$$) meggyoztek vagy mostak az agyat, hogy a Barcanak kell kedveznie.
Itt arról is szó volt, hogy azok a bírok akik “jól” teljesítettek, promotalva lettek, akik nem, azokat partvonalra tettek. Aki követtek az előirányzott trendet, anyagilag is jól járt, nem feltétlenül plusz pénzzel a Barcatol, de több meccsel, nagyobb meccsel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8382
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 11., szombat 10:49

Negreirának, aki a bírók között valami vezető volt, mentek a pènzek 2003-2018 között folyamatosan, ha jól szerepelt a Barca (vagyis a bírók), akkor prémiumot is kaptak :lol:

Ebben az időszakban Európában magasan a Barcának lett a legjobb statja a büntetők ellenük meg nekik és piros ellenük meg az ellenfélnek nézve. Magasan. Ezek után biztos véletlenül.

Mikor a legnagyobb kifizetések volt 2016-2018 között kb 2 évig büntetőt nem ítéltek a Barca ellen, aztán ahogy abbamaradtak az utalások hirtelen jöttek a büntetők is ellenük :lol:

Tavaly októberben borult a bili belső berkeken belül, csodàk csodájára decemberben megszavazták a Spanyol Szövetségben egy exBarca Igazgatósági tag indítványára, hogy bármi szabálysértés van az elévül 3 éven belűl :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És még fix vannak ilyen szépségek ezeken kívül is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 11., szombat 10:45

A 20 év távlatához hozzátartozik az is, hogy amióta már minden azonnal visszanezheto, megállítható, stb. sokkal egyszerűbb meglátni ha “tévedés” történt.

15 éve kaptal két ismétlést, ami vagy segített vagy nem, aztán elfogadtad.

Nem hinnem hogy az is véletlen, hogy a var bevezetése óta szinte csak szenvednek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. március 11., szombat 10:29

Az utalások ténye az bizonyított elvileg, gondolom a pénzügyi kivonatok vannak meg valamelyik oldalról.

A nyomozás meg arról megy, hogy mit kaptak ezért a - nagy - pénzért, mert a hivatalos állításokhoz képest (konzultáció sporival való viselkedésrõl) viccesen nagy a fizetett összeg.

Én egyébként személy szerint nem éreztem az hogy 20 éve konzekvensen ellenünk fújnának és nekik. Ez jelenthet persze több mindent.

1. Nem volt ilyen összeesküvés
2. Nem mérem fel jól mennyire fújtak ellenünk
3. Finoman csinálták, nem minden meccset lehet megvenni.
4. Ezesetben mondjuk vigyáznék, mert ha egyes meccseket megvettek másokat nem, könnyen lehet h más klubok is èltek ilyen eszközökkel más meccseken, csak még nem derült ki.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. március 11., szombat 10:18

Realista24 írta: Azert kivancsi lennek, hogy mi jatszodhat le a jatekosok fejeben, hogy ha kicsit jobban belegondolnak, hogy az elmult 20 ev egy kikurt nagy csalas volt.

Bocsi, kérdés.
Nem követem ezt a dolgot, mert már beleuntam a botrányokba, meg úgy nagyjából arra korlátozódik a barcával való kapcsolatom, hogy megnézem a meccseket, és ennyi.

Szóval most mi is a bizonyíték? Tényleg nem tudom, hogy most mi is van, máshol meg nem jönnek szembe ilyen hírek velem.
Hogy áll ez az ügy, mik a kézzelfogható bizonyítékok, ki mit állít, stb.
Össze tudja valaki foglalni?


Én amúgy semmin nem lepődök meg, lehet itt Bartozni, de Rossell és Laporta is politikusbűnözők , semmivel sem különbek.
De majd jön harvardpiqué mint az új elnök, de szép lesz :lol:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

csala
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022. december 31., szombat 10:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csala » 2023. március 11., szombat 10:12

Na áljunk meg egy baráti szóra...sose voltam barszás,de valóban szeretem nézni a barszát és a reál meccseit. A kettő közül pedig a madrid áll hozzám közelebb,de nem vagyok Reálos.Amennyiben a csapataim már nem érdekeltek az európai kupákban(már jó ideje)de az idei kivétel még egyenlőre akkor általában a két spanyolnak drukkolok,vagy pedig egy egy esélytelenebb meglepetés csapatnak pl Ajax vagy most Napoli a Real mellett.A lényeg hogy én azt gondolom itt nem meccs manipulálások voltak lefizetésekkel,hanem visszaosztás.Kíváncsi leszek mit fognak megállapítani,és remélem a börtönbe kerülnek a felelősök.Egy a lényeg!Tebasz szétbarmolta a la liga presztizsét,bartó meg a barszát szemétdombá tette.H valóban bírói manipulálások történtek a barsza javára,akkor el kell tiltani öket évekre minden sorozattól évekre.De én kétlem hogy ez meg fog állni a bíróságon.Több mint 20 éve követem a spanyol ligát,soha nem éreztem azt hogy egyik nagyot jobban tolnák mint a másikat,viszont mind a kettőt tolják ez tény.Nem lefizetések miatt,hanem bírói szimpátia alapján,és a sajtó,médiatol való félelem nyomására mindenhol a nagyobnak kedveznek egy kicsit.Nekem ez a véleményem.Egyébként meg 89 óta Milan,és 96 tól Arsenal drukker vagyok.Nekem ez a két csapat az első,aztán pedig a jó foci.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4891
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. március 11., szombat 10:10

.Vagy a Betis elleni meg nem adott gól,ami majd egy méterrel áthaladt a vonalon,és a bíró meg a "partjelző nem látta.
Ezt nyilvan nem ugy kell elkepzelni, hogy minden birot sikerult megvenni ezert az osszes itelet a Barcanak kedvezett, hanem aki megkornyekezheto es befolyasolhato volt azt bizonyos eszkozokkel ($$$) meggyoztek vagy mostak az agyat, hogy a Barcanak kell kedveznie.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 11., szombat 10:01

Azert kivancsi lennek, hogy mi jatszodhat le a jatekosok fejeben, hogy ha kicsit jobban belegondolnak, hogy az elmult 20 ev egy kikurt nagy csalas volt.

Es ez fuggetlen attol, hogy elitelik-e oket vagy sem. Az mar csak azon mulik, hogy kinek jobb az ugyvedje, meg le tudjak e fizetni a megfelelo embereket vagy sem, vagy kinek hogy serul az erdeke. A teny attol meg teny marad, hogy csaltak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5300
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. március 11., szombat 9:59

kutyat nem erdekel ez a kopedek csalo csapat. menjenek a blasz4 ig megerdemlik. addig meg a tvs penzuket megkapjak a kicsik es hatha kis anyagi boostot kapnak.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

cart
Hozzászólások: 2631
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: cart » 2023. március 11., szombat 9:58

Ilyen botrány után meglepődnék ha nagy fantáziát látnának a szponzorok a La Ligában. Szerintem így még inkább lejtmenetbe kapcsol mint a Serie A annak idején.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27339
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. március 11., szombat 9:54

Egy percig nem érdekel a sorsuk, tőlem a 4. ligáig is lemehetnek, helyette jöjjön fel a Zaragoza, Depor, Valencia, Santander, stb... Teljes mértékben élvezni tudnám ezek ellen is a párharcot.

Konkrétan az elmúlt 10en pár év alapján a Klasszikus lett a legutáltabb párharc a szememben. Egyszerűen okádni tudnék tőle.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. március 11., szombat 9:44

A tavaly nyári tevékenységüket is -hát hívjuk könyvelési csodának- már sokan nyíltan kikezdték, ezért ne legyen kétsége afelől senkinek, hogy saját maguknak keresték a gondott, hogy csőd helyzetben hazardiroztak és valakinek ez szemetszúrt.

Aztán szépen elkezdték hivatalból átvizsgálni őket és láss csodát kiderült, hogy egy csaló brigád. Azért ezen nem lepődök meg, amikor ilyen Busquets es Piqué féle emberek képviselik a klubot, illetve amilyen hangnemet megutottek sokszor a mediaban. Egyszeruen egy perxig sem sajnalom oket, minden szutykot kivanok a nyakukba.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

realmadrid95
Hozzászólások: 1850
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. március 11., szombat 9:17

Realista24 írta: A Szuperliga az angolokon múlik, nem a Barcan.

Nem tudom, én így erzem ezt nem tudjak megúszni. Az ügyészség nem ment volna bele ebbe, ha nem lennének biztosak sztem.

Itt az a nagyobb kep sztem, hogy a liga fogja ezt kegyetlenül megszivni. Ha kizárják őket, ha csak pénzbüntetés, de a szponzorok, tv jogok, stb. jó eséllyel mehetnek a levesbe.


Ha mennek a mostani szponzorok, tv jogok, most kellene valami nagyot huzni. Ujra gondolni az egeszet, mint anno a plt. Jojjenek penzesebb szponzorok, legyenek jobbak a tv jogok elosztasa, igy a kisebb spanyol csapatok is tudjanak igazolni, ugy, hogy nem mennek csodbe. Igy egyertelmuen javulna a liga szinvonala. Rengeteg milliardos ceg van, akinek szinten jot tehet hosszutavon(!!), ha felhuzza a la ligat. Persze hatalmas melo lenne es lehet csak alom, de szerintem lenne ra esely.

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2023. március 11., szombat 9:17

Realista24 írta: Ezt a csala hszt azért nevezném év hsze kategóriában.
A neve, hogy csal(a) is a kedvenc csapatához illik. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 11., szombat 8:57

Ezt a csala hszt azért nevezném év hsze kategóriában.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11198
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 11., szombat 8:45

Sorrentino írta: Egyre cikibb ez a legfényesebb időszak a Barca történetében. Csak nehogy "kiderüljön", hogy Messi aranylabdáinak többségét is összecsalták. :lol:
Igazából a többségét az elcsalt bajnoki címeikre kapta úgyhogy egyikből következett a másik :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 258 regisztrált és 0 vendég