Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. július 7., hétfő 14:26

palesz77 írta:Másik topicban olvastam, hogy Kroos megvan. Ezt a főoldali cikk alapján mondjátok, vagy tényleg biztos már?
Csodálkoznék ha nem lenne biztos, ilyen nyilatkozatok és cikkek után... :)
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 7., hétfő 14:22

wZoLee7 írta:Hatott rá a katalán felfogás és mentalitás
Értem mire célzol, de pont azt írtam, hogy a Santosos fetrengése eltűnt a szezon elejére, majd később visszatért.

Másik topicban olvastam, hogy Kroos megvan. Ezt a főoldali cikk alapján mondjátok, vagy tényleg biztos már?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 7., hétfő 14:17

palesz77 írta:Szezon elején amúgy tök jól is indult, nem tudom mi lett vele. Nem sikítozott esés közben, rögtön felkelt, a bírókkal se pofázott.. Erre év végén meg már az ellenfél játékosaival is rendre kötekedett.
Hatott rá a katalán felfogás és mentalitás

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 7., hétfő 14:14

Géci írta:Jó tanács palesz. Itt nem nyerő a becézgetés. Nem Neymikézünk meg ilyenek. Abban viszont igazad van, hogy CR dobálta magát a MU-ban. Annyira szerintem nem mint Neymar, de benne is volt színészi véna rendesen...
Sorry, fel se tűnt hogy így írtam.. Legközelebb jobban figyelek. :)

Amúgy én is bízok benne, hogy Neymar idővel kinövi majd ezt a szokását, úgy mint Ronaldo. Szezon elején amúgy tök jól is indult, nem tudom mi lett vele. Nem sikítozott esés közben, rögtön felkelt, a bírókkal se pofázott.. Erre év végén meg már az ellenfél játékosaival is rendre kötekedett. :hmmm: Remélem LE alatt visszatér az őszi énjéhez, az valahogy jobban tetszett..

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 7., hétfő 14:09

Jó tanács palesz. Itt nem nyerő a becézgetés. Nem Neymikézünk meg ilyenek. Abban viszont igazad van, hogy CR dobálta magát a MU-ban. Annyira szerintem nem mint Neymar, de benne is volt színészi véna rendesen...

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 7., hétfő 14:03

Kerlon írta:Az életben nem dobálta magát CR ilyen szinten, mint Neymar. Minden egyes eleséskor úgy repül meg hempereg, mintha katapultból lőtték volna ki.
CR nem dobálta magát ennyire anno? :lol: Jó vicc.. Roncika akkora színészkirály volt mint az állat régebben, a Realba érkezése előtt 1-2 évvel már kinőtte nagyjából, nálatok meg már végképp, de anno burult és sírt ő mindentől. Emlékszem még milyen hisztiket lerendezett a meccsek alatt..

Ezt meg nem tudom mennyire igaz, de hallottam olyat, hogy Fergie több évig edzéseken direkt "rugdaltatta" CR-t Scholesszal - így kell elírni? :hmmm: -, hogy szokja a rúgásokat, és kevésbé színészkedjen. Persze nem lábtörő belépőkre kell gondolni..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 7., hétfő 13:34

Az életben nem dobálta magát CR ilyen szinten, mint Neymar. Minden egyes eleséskor úgy repül meg hempereg, mintha katapultból lőtték volna ki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. július 7., hétfő 13:27

Hagyjuk már a marhaságot. Ha igazságot szolgáltatna a karma, CR-nek ennyi idősen szakadt térdszalagja lett volna, a sok szimulálás miatt. Egyáltalán nincs mártírnak beállítva.
Csak ugye fel van copkodva. Semmi eye-test, inkább olvasgatja mindenki az NS-t meg a különféle szennylapokat, amire a kutya nem kíváncsi, aztán jön itt mindenki a felcopkodással. :lol:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7353
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 7., hétfő 12:30

Persze hagyjad már, szimulál
Nem kell mártírnak beállítani, Karma csak igazságot szolgáltatott. Visszanyalt a fagyi.
Ha van egy kis esze, akkor ezt intőjelnek fogja fel és abbahagyja a bohóckodást. de nem fogja
Love football, hate antifa.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 7., hétfő 11:21

sander írta:Scolari: "Neymar azt mondta, nem érzi a lábát"
Persze hagyjad már, szimulál :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sander » 2014. július 7., hétfő 10:29

Scolari: "Neymar azt mondta, nem érzi a lábát"

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sander » 2014. július 6., vasárnap 23:09

Buitre írta:
Géci írta:Nálunk Benzema rengeteget védekezik és robotol azon a poszton ami rengeteget jelent
mi vaaan??? :lol:

Benzema és a robotolás... Kicsit figyeljünk már oda, milyen intenzitással végzik ezt a melót egyes csatárok. Én csípem Karimot meg minden, de ez pont nem tartozik az erősségeihez, sőt, átlag alatti.
Erősen ajánlom hogy nézd meg a két Juve elleni meccset... és akkor majd rájössz hogy ezzel az átlagon aluli védekező munkával úgy lekapta Pirlot a pályáról mint a sz@rt.... de bőven voltak még olyan meccsek amikor nagyon sokat kivett a védekező munkájával....

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 6., vasárnap 23:08

ahol Neymar és Suarez szabadon tolja elöl, a kp-n támadás szervezésben Messi és Iniesta lenne...akadnának gondok ellenük..
1 db tiszteletteljes kérésem lenne ha szabad a madridistákhoz,azért mert a barca most hirtelen kinevelte suarezt,meg a két kapust,rakiticet és kijön a lamasiából egy 30 millás védő is....nehogymár tele***rjátok a gatyátokat.

Kb azt kezdték el csinálni mint mi a galaktikus korszak után,nagy reformok,igazoláshegyek...nagy remények.

Ne szarjon senki sem,jobbak vagyunk náluk,és ez ki is fog jönni jövőre,mert miénk lesz a liga,ezt most mondom.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1354
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Buitre » 2014. július 6., vasárnap 23:04

Géci írta:Nálunk Benzema rengeteget védekezik és robotol azon a poszton ami rengeteget jelent
mi vaaan??? :lol:

Benzema és a robotolás... Kicsit figyeljünk már oda, milyen intenzitással végzik ezt a melót más csatárok. Én csípem Karimot meg minden, de ez pont nem tartozik az erősségeihez, sőt, átlag alatti.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Buitre 2014. július 6., vasárnap 23:09-kor.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 6., vasárnap 22:33

Géci írta:Nálunk Benzema rengeteget védekezik és robotol azon a poszton ami rengeteget jelent. A másik, hogy Suarez nem sokat védekezik. Kontrákkal ugyan ùgy szét lesztek kapva szerintem mint eddig, és támadásban se nagyon erősödtök. Sanchez sokat robotolt, és a kapura is veszélyes volt. Az meg főleg dùrva, hogy erre elmegy 50 milla... A lényeg, hogy Messi azon a poszton nem lenne olyan jó hùzás, csak akkor, ha képes lenne robotolni nem pedig csak kocogni.
Ez amúgy szerintem minden posztra igaz lenne, manapság nem fér bele, hogy valaki annyit dolgozzon mezőnyben, mint Leo mostanság..

Suárezt meg ilyen szempontból nem féltem annyira, azért nem csak álldogálni szokott emlékeim szerint. Ha nem is fog Alexist megközelítő mezőnymunkát végezni, de azért egy hasznos szinten ő is képes lesz védekezni, még Ibrának is ment anno.. :D

Az egész szerintem inkább azon fog állni vagy bukni, hogy őLeosága hajlandó lesz-e mezőnymunkát is végezni..

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 6., vasárnap 22:31

azért egy átalakított barca ellen ahol Neymar és Suarez szabadon tolja elöl, a kp-n támadás szervezésben Messi és Iniesta lenne...akadnának gondok ellenük...csak remélni tudom, hogy Messi gyomra ezt nem veszi be és a védelem marad ugyan olyan gyenge mint amilyen már jó ideje

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 6., vasárnap 22:25

Nálunk Benzema rengeteget védekezik és robotol azon a poszton ami rengeteget jelent. A másik, hogy Suarez nem sokat védekezik. Kontrákkal ugyan ùgy szét lesztek kapva szerintem mint eddig, és támadásban se nagyon erősödtök. Sanchez sokat robotolt, és a kapura is veszélyes volt. Az meg főleg dùrva, hogy erre elmegy 50 milla... A lényeg, hogy Messi azon a poszton nem lenne olyan jó hùzás, csak akkor, ha képes lenne robotolni nem pedig csak kocogni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 6., vasárnap 22:12

BlancoMark írta: Azt sem tartom kizártnak, hogy Messire Luis Enrique középpályásként számítson. Elnézve ezt az igazolást és Messi jelenlegi (már régóta tartó) formáját ez simán elképzelhető. Kulcspasszokban is nagyon komoly az emberünk, csak kérdés, hogy bevenné-e azt az egója, hogy kevesebb gólt termel.
Védekezés miatt is necces az. Ahogy idősebb lesz, logikus lenne hátrébb vinni, de nem olyan egyszerű azt összeraknia az edzőnek.
Nem illik.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 6., vasárnap 22:10

Géci írta:Pont erre gondolok. Kicsit Ibra feelingje van az egésznek. Ott eladták Eto'o-t aki abban az évben jó szezont futott, és hoztak egy Ibrát komoly ráfizetéssel. Ne most ugyan ez történik. A külömbség az, hogy most még erősebb személyiségekről beszélünk. Ennek legnagyobb áldozata szerintem Neymar lesz.
Az Ibra ügy amúgy ilyen szempontból érdekes, mert a szezon elején tökéletesen jól működött az Henry(/Pedro)-Ibra-Messi hármas, amíg Zlatan középcsatárt játszott - nem piszkálódásból, de szerintem ti is emlékeztek, hogy ott veszélyes is volt.. Akkor lett csak baj, amikor Messit behozta Pep középre, ezzel Ibra a szélre szorult, ahol meg nem tud játszani.. Na már most jelenleg ilyen gond nem hinném hogy lesz, mivel Suárez pont azért jön, hogy jöjjön valaki középre, mert a "Messi a hamis9-es" féle támadójátékunk kifújt. Úgyhogy ha mindenki olyan poszton fog játszani, ahol tud, akkor nem hiszem, hogy a történelem megismétli majd önmagát.

Azt meg őszintén kétlem, hogy Neymar lenne a "szenvedő alany" a hármasból, ha valaki esetleg szezon végén távozna. Jelenleg előbb adnánk el Messit szerintem, mint őt. Persze lehet csak én gondolom így, de valamiért ezt érzem.

Én amúgy jövőre el tudnék képzelni egy hasonló támadószekciót:
-blablabla az egész csapat -
------------Messi--------------
----Suárez-------Neymar-----

Nem tudom mennyire működne ez jól - nincs szélső támadó aki védekezik, meg egyéb gondok -, de szerintem így tudnánk a legtöbbet kihozni ebből a hármasból. Csak ehhez az is kéne, hogy Leo elfogadja, hogy nem ő fogja lőni a legtöbb gólt, sőt akár azt is, hogy gólpasszból több lesz neki mint gólból..
Géci írta:Meg Fabregast, ami megint nem volt egy jó hùzás...
Cesc magától akart menni, sok mindent nem tehetett senki ez ügyben - kivéve az edzők, akik hamis9-esbe játszatták évekig, de hát ez már mindegy sajna..
Anyaka írta:Az összeget ilyenkor még nem kell nézni. Itt az egyezség ténye a lényeges, ha igaz még éjjel, vagy holnap délelőtt bejelentik.
Így kicsit megnyugodtam, remélem abból a fontból euró lesz hirtelen Suáreznél, és akkor még úgyahogy félig elfogadható lesz..
sander írta:Ez körülbelül 88.5 millió euró.
Tudom, azért akadtam ki.. :D Nagyon remélem, hogy tényleg csak 70 körül hozzuk el..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014. július 6., vasárnap 22:13-kor.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4893
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2014. július 6., vasárnap 22:09

ziro4vr írta:
Géci írta: Pont erre gondolok. Kicsit Ibra feelingje van az egésznek. Ott eladták Eto'o-t aki abban az évben jó szezont futott, és hoztak egy Ibrát komoly ráfizetéssel. Ne most ugyan ez történik. A külömbség az, hogy most még erősebb személyiségekről beszélünk. Ennek legnagyobb áldozata szerintem Neymar lesz.
Esélyes. Messi nem fog a másik kettő kezére játszani, pedig képes lenne rá. Suarez nem tud annyira, nem abban a legjobb. Neymar vagy a saját fejlődését, brandjét tartja szem előtt, vagy beáll mögéjük és iniestásodik kicsit.
Azt sem tartom kizártnak, hogy Messire Luis Enrique középpályásként számítson. Elnézve ezt az igazolást és Messi jelenlegi (már régóta tartó) formáját ez simán elképzelhető. Kulcspasszokban is nagyon komoly az emberünk, csak kérdés, hogy bevenné-e azt az egója, hogy kevesebb gólt termel.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég