Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 10., kedd 11:19

Géci írta:Erre azért kíváncsi leszek... Rakitic meghatározó embere volt a Sevillának. Olyan volt ott kb mint a Barcában jelenleg Messi kb. Minden labda rá volt nyomva stb. A Barcában meg kb sokad hegedős lesz. Ez elsülhet jól is meg rosszul is, de ha egy Fabregas megfőtt akkor Rakiticcel nem tudom mi lesz. Igazából mind1 ki megy oda ameddig ott van Messi szerintem... :coffee:

Viszont így a Sevilla nagyot fog gyengülni... :hmmm:
Az egy dolog hogy Messi miatt tobb jatekos nem tudott kiteljesedni, viszont ne allitsuk mar be egy no name senkinek, aki az egesz csapatot visszahuzza. Azert nem egy Khedirarol beszelunk. Tudom, ennek egy reszet te nem is allitottad, de nem csak a te hsz-edre reagaltam, hanem kicsit mar nevetseges, hogy sokan mennyire lenezik a barcat az utobbi idoben. Persze, nem olyan erosek mint par evvel ezelott, de attol meg mindig a legnagyobb ellenfelunk.

Rakitic jo jatekos, de szerintem Fabregas akkor is jobb nala. Mondjuk lenyegtelen, mert ugyis Xavi fog jatszani a fontos (!) meccseken.

Nem tudom hogy az EL gyozelem mennyi plusz penzt hozott nekik, de azert remelem, hogy tudjak minosegileg potolni a horvatot.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2014. június 10., kedd 11:13

Géci írta:Viszont így a Sevilla nagyot fog gyengülni... :hmmm:
ha lesz 11 épkézláb játékosunk akik bírnak futni akkor meg is lesz az a trófea majd aug. 12.-én :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 10., kedd 11:02

tubatibi írta:A sport.es és a Mundo szerint Rakitic aláírt az Fc Barcelona csapatához. Ma lehet hivatalos bejelentése az érkezésének, egyben az is hivatalos lehet, hogy Cesc Fabregas a Chelsea-ben folytatja pályafutását.

Reméljük ígyvan. :agree:
Erre azért kíváncsi leszek... Rakitic meghatározó embere volt a Sevillának. Olyan volt ott kb mint a Barcában jelenleg Messi kb. Minden labda rá volt nyomva stb. A Barcában meg kb sokad hegedős lesz. Ez elsülhet jól is meg rosszul is, de ha egy Fabregas megfőtt akkor Rakiticcel nem tudom mi lesz. Igazából mind1 ki megy oda ameddig ott van Messi szerintem... :coffee:

Viszont így a Sevilla nagyot fog gyengülni... :hmmm:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. június 10., kedd 10:21

A sport.es és a Mundo szerint Rakitic aláírt az Fc Barcelona csapatához. Ma lehet hivatalos bejelentése az érkezésének, egyben az is hivatalos lehet, hogy Cesc Fabregas a Chelsea-ben folytatja pályafutását.

Reméljük ígyvan. :agree:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. június 9., hétfő 15:56

Én még annyit érzek ,benne hogy most a vb-n dobjon egy nagyot, de hogy a Barcát ismét a csúcsra vigye azt kizártnak tartom.Talán egy másik csapatban, de ez a Barca-Messi kapcsolat már tényleg csak inkább megszokás mint jó dolog. :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. június 9., hétfő 15:49

Szerintem nem kell ezt túl misztifikálni, egyszerűen kiégett az ember, még mindig tud focizni de azt a tempót már nembírja vagy a teste vagy fejben tökmind1 ... A hányásai meg tényleg nagy talány, de kétlem ,hogy ha valami nagy baj lenne hagyná vagy a barca vagy a válogatott pályára lépni, max ha Messi mindenáron játszani akar, de mondjuk ez idén rohadtul nem látszott rajta ,hogy ő mindenképp a pályán akar lenni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. június 9., hétfő 15:39

R.M.C.F írta:Alapvetően egész élete egy dopping,az amivel emberi formára hozták,az ma már tiltott mert teljesitmény növelőnek minősül.
Csont és izomsűrüség növelőt kapott annyit mint 4 versenyló. Ma már nem kapja,ma már tiltott,ő kapta tizenX éven át.
Attól ilyen veszett robbanékony.

Laborba meg ne menjen....mert zölden fog világitani mindenki szeme. :lol: :lol: :lol: :lol:
Pont két nappal ezelőtt írtam ezt egy másik fórumra:

"Messi eléggé megtokásodott :roll: Nagyon nem kívánom neki, akármennyire is nem szeretem, de félek tőle hogy csóri egyszercsak össze fog esni a pályán és ott marad. Agyonnyomták mindenféle csúcscuccal, aminek köszönhetően néhány évig tökéletes gépként működött a teste, hiába volt vagy 50 kiló, és rúgták rendesen, soha nem sérült meg, olyan robbanékony volt, amit szerek nélkül a büdös életben nem lehetett volna elérni. Most meg hetente végigokádja a pályát, meccsenként 6 kilométert fut, és a teljesítménye is keményen visszaesett. Most meg már tokásodni is keményen elkezdett, őt számomra leginkább a média tette unszimpatikussá, meg a sunyi, kétszínű viselkedése, de nagyon remélem hogy nincs igazam és egyszerűen csak jóllakott a sikerekkel és meccsek előtt bebaszik és azért hány annyit, de erre nem látok sok esélyt. Simán el tudom képzelni az FC Barcelona-ról hogy tisztában vannak vele hogy ezzel kivégzik Messi-t, de nem állhatnak le vele, túl nagy focista és marketingérték lett belőle. Ezért is kap irreálisan nagy fizetést, ezért nyalják még jobban a seggét mint a United Rooney-ét, mert bűntudatuk van, a kis autista meg lehet észre sem veszi/fel sem fogja.

Lehet ezért is sokkal rosszabb a válogatottban, ott nem kapja meg meccs előtt a gumibogyószörpöt..."

Egyre jobban kezdem elhinni hogy nem velem van a gond...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. június 9., hétfő 9:28

cuadrado megint képbe került?
hát nem tudom, nem ügyetlen a gyerek az biztos, de legalább annyira támadó szellemű, mint alves, sőt..

legújabb név arda turan. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. június 8., vasárnap 23:13

Marky írta:már egyre gyakrabban dobja ki a gyomrát. nem igaz, hogy ez természetes dolog.. bármennyire is antipatikus nekem a kis argentin, egyáltalán nem kívánom, hogy összeessen a pályán. így is elegen haltak már meg ebben a gyönyörű játékban :-(
Az kéne még ,hogy Messi feldobja a talpát ... Az univerzum legjobb játékosa lenne az elkövetkezendő 20ezer évre, aki vérét adta a labdáért :lol: :lol: :lol: De komolyan a halott hírességeket olyan szinten fel.zopják,hogy egy ilyen alapjáraton is szanaszétt cumizott Messi esetében teljesen felboúlna a bolygó keringése :lol:

Éljen csak száz évet, szüksége van rá a Madrid-nak ... :)
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 8., vasárnap 23:05

Alapvetően egész élete egy dopping,az amivel emberi formára hozták,az ma már tiltott mert teljesitmény növelőnek minősül.
Csont és izomsűrüség növelőt kapott annyit mint 4 versenyló. Ma már nem kapja,ma már tiltott,ő kapta tizenX éven át.
Attól ilyen veszett robbanékony.

Laborba meg ne menjen....mert zölden fog világitani mindenki szeme. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. június 8., vasárnap 23:01

már egyre gyakrabban dobja ki a gyomrát. nem igaz, hogy ez természetes dolog.. bármennyire is antipatikus nekem a kis argentin, egyáltalán nem kívánom, hogy összeessen a pályán. így is elegen haltak már meg ebben a gyönyörű játékban :-(
igazán kivizsgálhatnák, elküldhetnék laborba, meg minden. aztán lehet, hogy tényleg csak a kezeléseinek a mellékhatása jön már ki így tizenakárhány év után....

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. június 8., vasárnap 21:07

Puding írta:
dzsi91 írta:Istenem mekkora nyomás lessz a futball istenén jövőhéttől :lol: :lol: :lol: szerintem fejbe is lövik az argentínok ha nem nyer vb-t ... lesz ám pofára esés :mrgreen:
"Ismét a pályán, a Szlovénia elleni tesztmérkőzésen pályán hányta el magát Lionel Messi, a csütörtökön kezdődő brazíliai világbajnokságra készülő argentinok futballsztárja. Alejandro Sabella szövetségi kapitány közölte, hogy a szombati eset a közelgő vb miatti idegességre vezethető vissza." :roll:

http://broadsport.eu/hirek?date=2014-06 ... mag%C3%A1t
csak aztán össze ne kakilja magát a futball istene :lol: bizony nehéz az élet egy csúcsformában lévő iniesta-xavi páros nélkül :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 8., vasárnap 21:06

ha az első két meccsen nem talál be..akkor mekkora görcsösség lesz ott édes istenem :lol: a legjobb Messi kéne kb, hogy bármi komoly esélyük legyen, azt meg nem hinném, hogy csak úgy előkapná hirtelen
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 8., vasárnap 21:05

Az a baj az efféle alakokkal,hogy azt sem tudják mit beszélnek. Ilyenkor odaállnék szivesen melléjük,és levágnék egy nagy pofont,majd betennék pár youtube videot és minden alkalommal odavernék egyet rá,hogy megtanulja,vagy ne hazudozzon,vagy ne szóljon ha tudatlan.

Messi bár az elmúlt évek egyik legjobbja,volt hogy éveken át a legjobb volt,de egy kis sunyi alak,aki csalt is,hiszen az apjától genetikailag is örökölte az adócsalás fogalmát,na meg a pályán is voltak dolgai.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Puding » 2014. június 8., vasárnap 21:03

dzsi91 írta:Istenem mekkora nyomás lessz a futball istenén jövőhéttől :lol: :lol: :lol: szerintem fejbe is lövik az argentínok ha nem nyer vb-t ... lesz ám pofára esés :mrgreen:
"Ismét a pályán, a Szlovénia elleni tesztmérkőzésen pályán hányta el magát Lionel Messi, a csütörtökön kezdődő brazíliai világbajnokságra készülő argentinok futballsztárja. Alejandro Sabella szövetségi kapitány közölte, hogy a szombati eset a közelgő vb miatti idegességre vezethető vissza." :roll:

http://broadsport.eu/hirek?date=2014-06 ... mag%C3%A1t
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. június 8., vasárnap 20:58

Istenem mekkora nyomás lessz a futball istenén jövőhéttől :lol: :lol: :lol: szerintem fejbe is lövik az argentínok ha nem nyer vb-t ... lesz ám pofára esés :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. június 8., vasárnap 20:51

a köpködéseiről már szót sem kell ejteni.....
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. június 8., vasárnap 20:42

BBeno írta:
Gary Lineker: "Számomra Messi a futball Isteneinek ajándéka. Soha nem színészkedik, soha nem csal. Ragyogó példa mindenhol a futballisták számára. Úgy vélem, Ronaldo fenomenális tehetség, de egy kicsit magának játszik. Messi mindig megfelelő döntéseket hoz, passzoknál és befejezéseknél is. Ez az ember egy géniusz."
messi soha. nem ütött kézzel gólt amin majdnem a bajnoki címünk ment el. ő nem. nem csal.

Kell egy két ilyen nyilatkozat, hogy el ne felejtsék az emberek, mert a pályán nem nagyon láttuk idén.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: poronty » 2014. június 8., vasárnap 20:42

Illetve nem töri ki Maicon fogát, majd nem löki fel szintén Maicon-t a reklámtáblákra, nem lövi szét a Bernabeú nézőit 3 méterről.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. június 8., vasárnap 20:38

Gary Lineker: "Számomra Messi a futball Isteneinek ajándéka. Soha nem színészkedik, soha nem csal. Ragyogó példa mindenhol a futballisták számára. Úgy vélem, Ronaldo fenomenális tehetség, de egy kicsit magának játszik. Messi mindig megfelelő döntéseket hoz, passzoknál és befejezéseknél is. Ez az ember egy géniusz."
messi soha. nem ütött kézzel gólt amin majdnem a bajnoki címünk ment el. ő nem. nem csal.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 130 regisztrált és 0 vendég