Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 7., vasárnap 9:22

danianevem írta:
tucsoki írta:Van még olyan sportoló a világon akiről 27 éves korában mozifilm készült?
Van, Kubala. 1954-ben készült róla egy életrajzi film, a főszerepet is elvállalta.

Arról nem is beszélve, hogy ez nem egy hoolywoodi gigaprodukció, hanem egy dokumentumfilm Messiről, amit majd leadnak pár moziban...
És micsoda véletlen, még egy Barca játékos.... :mrgreen:

Viccet félretéve, tudtam, hogy még az aktív pályafutása alatt készült, de hogy annyira korán....
Illetve, nem tudom melyik könyvben olvastam, de az is rémlik, hogy nagy politikai nyomásra készítették, amihez Kubala az akkori szélsőséges helyzetek miatt szívesen asszisztált. Nem mintha ez bármit is befolyásolna, inkább csak érdekességként jegyeztem meg, de ha valaki látta akkor ne tartsa magában a tényeket. Valamikor mostanra ígérték a magyar feldolgozást is.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. december 7., vasárnap 9:02

Remy írta:Egy dokufilm, ami hamis képet fest majd róla. Mondjuk esélytelen, hogy megnézzem, így nem fogom megtudni, de sejteni lehet.

Amúgy a barca játszott már délben bajnokit?
Látatlanban nem ítélkeznék egy filmről, bár szerintem (is) inkább a karrierje után kellett volna készíteni.

A bajnokisat nem tudom, de van amikor jobban jönne egy déli időpont.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 7., vasárnap 8:57

danianevem írta:
tucsoki írta:Van még olyan sportoló a világon akiről 27 éves korában mozifilm készült?
Van, Kubala. 1954-ben készült róla egy életrajzi film, a főszerepet is elvállalta.

Arról nem is beszélve, hogy ez nem egy hoolywoodi gigaprodukció, hanem egy dokumentumfilm Messiről, amit majd leadnak a moziban...
Egy dokufilm, ami hamis képet fest majd róla. Mondjuk esélytelen, hogy megnézzem, így nem fogom megtudni, de sejteni lehet.

Amúgy a barca játszott már délben bajnokit?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. december 7., vasárnap 8:55

tucsoki írta:Van még olyan sportoló a világon akiről 27 éves korában mozifilm készült?
Van, Kubala. 1954-ben készült róla egy életrajzi film, a főszerepet is elvállalta.

Arról nem is beszélve, hogy ez nem egy hoolywoodi gigaprodukció, hanem egy dokumentumfilm Messiről, amit majd leadnak pár moziban...

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pátkán » 2014. december 7., vasárnap 8:41

Remy írta:
tucsoki írta:Van még olyan sportoló a világon akiről 27 éves korában mozifilm készült?
Nem tudom, de remélem jól kiemelik benne, hogy kapta a cuccot anno, hogy focista lehessen... :roll: :lol:
ja persze.. max azt hozzák le róla h literszámra tolta a tejsavóproteint. :lol:

remélem lesznek benne ilyen best of jelentek minthogy Messi a magasban, vagy hogy Anyák napján Messis kártyát adnak a gyerkőcök az anyukájuknak. :lol:
joabulicsak

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 7., vasárnap 8:29

tucsoki írta:Van még olyan sportoló a világon akiről 27 éves korában mozifilm készült?
Nem tudom, de remélem jól kiemelik benne, hogy kapta a cuccot anno, hogy focista lehessen... :roll: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 7., vasárnap 8:13

Van még olyan sportoló a világon akiről 27 éves korában mozifilm készült?

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. december 7., vasárnap 4:16

tucsoki írta:Messi film a mozikban
Hat ha iden Aranylabda nem is lesz, talan meg az oscarra befuthat ha idoben jon a film. Mondjuk nem szep dolog Messitol, nagy onzoseg hogy nem engedi Busquetset hogy o legyen az elso oscar dijas focista. :roll:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 6., szombat 22:00

Messi film a mozikban

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 6., szombat 21:15

Jól mondta veb a túloldalon.Ezt a "nagy3-ast" meg a "2006-2011" elkezdte RMCF a többi meg megy utána. :lol:
És mennyire igaz nemde?


Nekem csak egy dolog a "büdös" ebben, hogy vannak olyan gyengeelméjűek,akik valami idióta,megmagyarázhatatlan okból,azt hitték,hogy 2006-2011 közötti időszak barcája a barca. Pont hogy tökéletesen nem az.

Már akkor ott,jeleztem,ez a saját nevelés hitegetés,a szépfoci egyedülállói,meg a többi,egy nagy hazugság,és sajnálom ha ezt cselekvőképes emberek benyalják.....benyalták.
szóval nem olyan nagy hülyeség ez. :)
Bocs,de nem szoktam hülyeségeket írni. Ezt azért illene már tudni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 6., szombat 21:10

Drake írta: Jól mondta veb a túloldalon.Ezt a "nagy3-ast" meg a "2006-2011" elkezdte RMCF a többi meg megy utána. :lol:
Igazából előtte nem voltatok olyan "húha" csapat. Nem voltatok világelit. 1 BL-t tudtatok összvissz felmutatni. A bajnoki címetek nagy részét is az új évezredben nyertétek (14 év telt el és 6 bajnoki cím a 22-ből), szóval nem olyan nagy hülyeség ez. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 6., szombat 21:10

Mondjuk nem a humoros vagy vicces ugratásokat mondtam,az oké,abban én is partner vagyok,és a leszólásokat,szemétkedéseket mondom.


Palesz, nem tudom,lehet,biztos úgy van ahogy mondod,nem lehet kétségem,hogy Te egy normális értékrendű barcás vagy,mint mondtam is,van pár a sokból.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. december 6., szombat 21:09

h3x0r írta: A Bayern elleni 7-0-nal az odavagot nem otthon nezte, szoval ez varta amikor hazaert :lol: :mrgreen:
Mondanám, hogy meglepődtem, de.. :mrgreen: :lol:

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. december 6., szombat 21:07

mathers írta:
Ma pont azon gondolkodtam,hogy a barcának mostanában állitólag nem megy annyira(ezt mondjuk én teljességgel vitatom,szerintem semmi különös probléma nincsen velük)
Barca kb mindig is ilyen volt. Annyi, hogy most volt egy rohadt jó hármasuk iniesta xavi és messi személyében. Viszont most már mennek kifelé és vissza áll minden a régibe. Oké, hogy ott van Neymar meg Suarez. De nem jelentenek annyit, mint anno ez a hármas.
Jól mondta veb a túloldalon.Ezt a "nagy3-ast" meg a "2006-2011" elkezdte RMCF a többi meg megy utána. :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. december 6., szombat 21:05

palesz77 írta:
R.M.C.F írta:.... :hmmm: mindenesetre érdekes.
Engem meg basztatnak a Realos haverjaim, hogy ki hányadik is most és társai, pedig én nem szólogattam be nekik amikor mi voltunk jobbak.. :hmmm:
Lakotarsam Barcas, szoval szivatjuk egymast rendesen amikor csak lehet. A Bayern elleni 7-0-nal az odavagot nem otthon nezte, szoval ez varta amikor hazaert :lol: :mrgreen:
Mondjuk rovid ideig tartott az orom, mert masnap mi is kaptunk egy 4-est Lewatol, de legalabb lottunk egy golt. A vegen meg egyutt "unnepeltuk" meg a remek teljesitmenyt par korsó sör tarsasagaban. Ilyen a foci. B-)
Drake írta:Jól mondta veb a túloldalon.Ezt a "nagy3-ast" meg a "2006-2011" elkezdte RMCF a többi meg megy utána. :lol:
Oke, mostmar tuti szinvonalas lesz a beszelgetes ebben a topikban. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2014. december 6., szombat 21:10-kor.

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. december 6., szombat 21:03

Ma pont azon gondolkodtam,hogy a barcának mostanában állitólag nem megy annyira(ezt mondjuk én teljességgel vitatom,szerintem semmi különös probléma nincsen velük)
Barca kb mindig is ilyen volt. Annyi, hogy most volt egy rohadt jó hármasuk iniesta xavi és messi személyében. Viszont most már mennek kifelé és vissza áll minden a régibe. Oké, hogy ott van Neymar meg Suarez. De nem jelentenek annyit, mint anno ez a hármas.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 6., szombat 21:00

Gondolom,most nem érzik át odaát,hogy volt kontakt :lol: :lol: :lol:

Hogy is volt? Neymar olyan sebességel száguldozott ,hogy egy minimális érintéstől is kilehet billenteni :lol: :lol: akkor most Cé fénysebességen volt,nem is értem mi a probléma. :mrgreen:

Decima# LaLiga nr1# CristanoBallonD'oor# UEFAMadrid#

Legalább lesz miről beszélgessenek napokig :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. december 6., szombat 20:53

R.M.C.F írta:.... :hmmm: mindenesetre érdekes.
Engem meg basztatnak a Realos haverjaim, hogy ki hányadik is most és társai, pedig én nem szólogattam be nekik amikor mi voltunk jobbak.. :hmmm:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 6., szombat 20:15

Ma pont azon gondolkodtam,hogy a barcának mostanában állitólag nem megy annyira(ezt mondjuk én teljességgel vitatom,szerintem semmi különös probléma nincsen velük), szóval ez a széria ami van,vagy emberek a klubnál,igazolások stb...ez kritizálható,vagy éppen gúnyolható lenne.......van több barcás barátom,és egyikkel szemben sem fordult meg még egy pillanatra sem a fejemben,hogy beszóljak,gúnyoljam őket,vagy ne adj isten alázzam őket......ellenben ők,közel egy évtizedig ahogy tudtak úgy basztattak.....szinte minden találkozáskor.

.... :hmmm: mindenesetre érdekes.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. december 5., péntek 22:58

Hogy felkaptak :D


Amugy szep h a barcanal mar a nyari atigazolasokat is lassan lezsirozzak, kar h nem igazolhatnak....ebbol is oatszik h az egesz egy nagy kamu, csak betettek a nepet, majd szepen visszavonjak


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég