Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2024. január 23., kedd 9:18

Halfkey írta: Vini gólját 10-ből 9 meccsen nem adják meg, szemből volt a legtisztább kameraszög, és azon inkább kéz.

Többi ítélettel nem volt gond szerintem.
Nálam ez sehol nem kéz. Ha a vállizmot tekintjük vállnak, akkor az majdnem a felkar fele. Nem volt olyan kameraállás amiben úgy láttam volna, hogy a felkara alsó részéhez érne a labda.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 23., kedd 9:12

Xavi :lol: Vesztes a mentalitása, mindene, egy vesztes alak. Sosem volt sem top játékos sem top edző, utóbbinak még jó sem. Nagyon hamar eljön a pillanat amikor megköszönik neki és valszeg el is tűnik a süllyesztőben. Pont ennyit ér az is amiket mond, semmit.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 23., kedd 9:07

RMTV’s Director to Xavi:

“It’s curious he finds strange things in La Liga but it’s normal that for 20 years his club has been paying the VP of the referees 8 million.

For 20 years, 600 games of Mr. Xavi Hernández's career at Barcelona, with all titles are under suspicion. We are NOT saying it, the judge, the prosecutor's office, the Civil Guard say it.” @marca

Tűpontos fogalmazás.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 23., kedd 7:37

Real Madrid TV’s Director on Xavi’s comments:

“All this is a smokescreen to justify everything that is happening there (Negreira Case), so we do not talk about what is under investigation by a judge, the Civil Guard and the Prosecutor's Office.”@marca

Figyelem elterelés a valóságról.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 23., kedd 6:53

Realista24 írta: Toni Freixa (Former Barça presidential candidate): “Xavi criticizing Real Madrid & Almería’s game? I’m ashamed that Xavi is talking about a game he hasn’t even watched. If he wins, he says ‘I’m the f***ing master’ & if he loses, it’s the other guy’s fault that he’s wronged.”
Na megkapta a 160 centis. Bár jövő héten valószínű megint velunk fog foglalkozni, ahogy egész pályafutása alatt tette.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 23., kedd 6:07

Toni Freixa (Former Barça presidential candidate): “Xavi criticizing Real Madrid & Almería’s game? I’m ashamed that Xavi is talking about a game he hasn’t even watched. If he wins, he says ‘I’m the f***ing master’ & if he loses, it’s the other guy’s fault that he’s wronged.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 22., hétfő 21:34

Joan Laporta: “What happened at the Bernabéu yesterday was a shame.”

:lol: :lol: sok volt a pia, puffadt fejű. :lol:
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2024. január 22., hétfő 19:24

A barcelona es xavi idén a szegény ember gironaja es Michele.

Főleg az edző reszre igaz ez. Még kulsore is, ruha, minden.

Szerintem ha megnézzük michelt, meg xavit akkor az embernek az az érzése, hogy ezt a barcelona akarta volna. Mint intézmény szeretett volna krealni egy teremtményt, ami szép focival, fiatalos stilusban, dominalva demonstrál erőt a bajnoksagban, filozofiaja van es modern. De lett egy Frankenstein szörnye kinézetű büdös lószar. Es a kis pattanás 3 meccsenként kap sárgát a padrol, mert egy frusztrált kis geci, aki jatekoskent is 26 évesen ert be mire lettek körülötte focisták is, akik elbirjak az 57 hatrapasszat meccsenkent. Best.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2024. január 22., hétfő 19:14

BlancoMark írta: Egy ennyire gerinctelen emberre felesleges is figyelni, mindent elmond rola ez az eset es hogy folyamatosan szapulja a Realt akarmi van.
Tokeletesen hordozza a Barca DNS-t.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. január 22., hétfő 19:07

Az a Xavi pofazik, aki 'kiharcolta' mindenidok legszanalmasabb tizenegyeset (megbotlott a sajat lababan) es egy budos szot nem szolt rola se a bironak vagy esetleg a meccs utan egy bocsanatkeressel.

https://amp.marca.com/en/football/barce ... b4597.html

Egy ennyire gerinctelen emberre felesleges is figyelni, mindent elmond rola ez az eset es hogy folyamatosan szapulja a Realt akarmi van.

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: el magico » 2024. január 22., hétfő 18:43

Én azon csodálkozom, hogy Ti még ezen meglepődtök. Amióta világ a világ, ez így megy. Nekünk mindig minden csak a szerencsének, a bírónak, vagy éppen annak köszönhető, hogy Messinek nem volt kedve játszani :D Ilyen az internet.

Sosem fogjuk meggyőzni a másik oldalt, nekem meg pont elég, hogy tudom, hogy nem mi vagyunk a hülyék :lol:

Arra is készüljetek, hogyha mi nyerjük a ligát, akkor tökmindegy mivan, minket keresztre feszítenek :kalapos: Mert most éppen a City, vagyis izé a Girona az aktuális közkedvenc, szimpatikus kiscsapat, akik sokkal jobban megérdemelnék, mint mi.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. január 22., hétfő 18:38

Vicces amúgy hogy mindegyiket simán lehetett ide meg oda is fújni, rohadtul messze volt a csalástól, de ahogy nálunk van valami hogy a kétes szarokat nem végre ellenünk fújják egyből megy a közfelháborodás :lol: :lol: :lol:

Mikor még nyíltan ellenünk fújnak meg le se szarják :lol:

Bellingham elpasszol egy labdát és sárgát kap, meg se említették :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8014
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. január 22., hétfő 18:01

Az.

Jó hogy amikor nem kaptuk meg az egyértelmű fújásokat az Atletico ellen, utána még a bírót is elmeszelték akkor bezzeg nem volt világszintű felháborodás.

Kussolt a média is, Xávi is. Nagyon érdekes.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11143
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 22., hétfő 17:54

Ebbol is latszik, hogy teljesen elmebeteg a vilag, mikor egy bizonyitekok alapjan csalással megvadolt oldal masvalakit vadol meg csalassal....
thereisonly1ronaldo

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2024. január 22., hétfő 17:50

Egészen undorító, ahogy xavi még belehempereg ebbe a bírózásba, azért ennél kicsit komolyabb ember benyomását kelthetné. Reméljük elég lesz majd ez a szezon végén is, ott majd a kupák helyét kell magyarázni.

Vini gólját én sem adtam volna meg, főleg úgy, hogy szerintem rúgtunk volna helyette másikat, ha nem is nyerünk. Ez a hülye meg twitteren még beláll, hogy ő a strandon így csinálja. :lol:

A tizi is necces volt Rüdiger miatt, de a sztori árnyalásához azért itt egy példa, csak hogy mennyire csalás a csalás:

Arsenal meccs, Gabriel gól - https://twitter.com/Arsenal/status/1749054254218948835

Ebbe most beleszaladtunk, egészen undorító ami a neten megy.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. január 22., hétfő 15:13

Halfkey írta: Vini gólját 10-ből 9 meccsen nem adják meg, szemből volt a legtisztább kameraszög, és azon inkább kéz.

Többi ítélettel nem volt gond szerintem.
Igy van, egyertelmu kez volt. Viszont en amondo vagyok, hogy 100 evente mi is kaphatunk egy kis “segitseget”.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. január 22., hétfő 15:06

Sok értelme van egy VAR előtti egyértelműen hibás döntést összehasonlítani ezzel. Gratulálok.

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 22., hétfő 15:02

Halfkey írta: Vini gólját 10-ből 9 meccsen nem adják meg, szemből volt a legtisztább kameraszög, és azon inkább kéz.

Többi ítélettel nem volt gond szerintem.
Hát Messi már tenyérrel is ütött be labdát, szóval ha az a 10ből 1 a Barca, akkor lehet igazad van.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. január 22., hétfő 14:57

Vini gólját 10-ből 9 meccsen nem adják meg, szemből volt a legtisztább kameraszög, és azon inkább kéz.

Többi ítélettel nem volt gond szerintem.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2024. január 22., hétfő 14:48

Ja, hogy az. Az egyertelmuen les volt. Azt hittem mar a harmadik golunkra ertette :mrgreen:

Amugy nalam a bunteto nem volt bunteto, mert Rudi tamaszkodott. Vini meg vallal tette be. Nem is ertem siman felkarrol hogyan pattanhatna akkorat a labda.

De amugy az Almeria a ket talalt golon kivul semmit nem nyujtott. Nem ertem mire haborognak az emberek, hogy elvettek toluk harom pontot. Mar az egynek is orulhettek volna.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég