Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 10., péntek 13:37

GT37 írta:
torjack a Kommentáld a híreket topikban írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... at-2306483
Ez meg a no comment kategória...
megint nem vette a bogyóját :D

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 10., péntek 11:49

Labdázgatás meccs előtt:
https://www.youtube.com/watch?v=uxV6jb9qo08
Valdés :lol: :lol:
torjack a Kommentáld a híreket topikban írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... at-2306483
Ez meg a no comment kategória...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 9., csütörtök 20:49

messi visszatért
atyaúúúúúúúristen. megy ám a nyallerkodás ezerrel.


Persze,mindegyik kezdő akar lenni. :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. január 9., csütörtök 18:06

Géci írta:
morientes írta:esetleg még Paulinho
Inkább Khedira mankóval a pályán mint, hogy megint üzleteljünk a Spursel :mrgreen: :lol:

Amúgy sok igazság van abban amit irtok... :hmmm:
inkább jöjjön az a középszerű paulinho 150M euróért, mint egy 110%-os khedira...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 9., csütörtök 17:52

morientes írta:esetleg még Paulinho
Inkább Khedira mankóval a pályán mint, hogy megint üzleteljünk a Spursel :mrgreen: :lol:

Amúgy sok igazság van abban amit irtok... :hmmm:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 9., csütörtök 17:45

thiago11...
Simán leírtad azt amit fentebb én :)
Khediraval kapcsolatban meg csak annyit,hogy már jócskán kiveséztük az előnyeit(???) is,meg a hátrányait is...és a Real szurkerek 99%-a arra jutott hogy nem ide való...
Songal kapcsolatban meg nem akarom RMCF-et idézni,de igen csak fel van ***kodva...annyira nem jó.Yaya,Vidal,Ramires,akik sztm igazán ide illene.Mert nekem Pogba talány,Gündogan meg nem biztos hogy az a megoldás arra a posztra ami tökéletes lenne,pláne hogy azt sem tudják mibaja,esetleg még Paulinho,esetleg Fernandinho lehetne még opcio.Esetleg még Matuidi,de ezek közül kb egyik sem hozható.Viszont a fociban nagyot változnak a dolgok az egyik pillanatról a másikra,így aztán soha se mond azt hogy sose...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2014. január 9., csütörtök 16:21

'shutterisland írta:azért a messihez hasonló felépítésű, spanyolországból átigazolt arcok többnyire szépen megélnek ott is.
silva,mata,cazorla,özil,aguero,stb.
Megelőztél.
Kicsit puffogtatott közhelyek már ezek. Ugyanolyan, minthogy az angol csapatok csak ívelgetnek, a spanyolok meg a tökükön pörgetik a labdát. Ennyi erővel egy technikásabb, latinos focit játszó labdarúgó sem igazoljon a PL-be, ha nincs 190 cm és minimum 80 kg. Persze túlzok, csak érzékeltetni akarom a lényeget. Tény hogy a bíróknak egy kicsit más a szemléletmódjuk, de annyira nem, hogy lényegében változtassák meg egy játékos teljesítményét. Kun a legjobb példa erre.
Inkább az lehet meghatározó, hogy milyen csapatba kerül, milyen taktikát favorizálnak. Szerintem egy Cityben képes lenne ilyen teljesítményre. Félelmetes milyen lenne ott Kunnal, Yayaval, Silvaval megtámogatva.

Ezek a sérülések sem jellemzők rá. 4 vagy 5 éve volt hasonló időtartamú sérülése, abszolút nem jellemző rá, pedig faragják rendesen. Most is azért jött ki többször, mert nem hagyták, hogy teljesen rendbe jöjjön, ahogy lábra állt ment is a pályára. Hogy ez ki hibája lehet gondolkozni. Azért is tartott eddig, mert ki akarták várni, hogy teljesen regenerálódjon.

Az Atma nagy falat lesz, nagyon X szagú, de inkább háromesélyes. Nagyobb meglepetés lenne, ha 2 vagy 3 góllal nyerne az egyik csapat, mintha a Barca kikapna. Ilyen pedig a Clasícócon kívül nagyon rég volt a bajnokságban. De a nagy számok törvénye alapján nekik is kellene pontot veszíteni, habár nem tudom, hogy ez a Calderónban jön-e el.

Kíváncsi lennék, hogy Suarezt le tudnátok igazolni. Persze kevés olyan játékos van akit, ha Perez akar nem tud leigazolni, de ezzel a hosszabbítással, biztos, hogy benne lenne 75-80 millióba. Annyit pedig biztosan nem ér. Ugyanakkor Benzema helyett szerezni kellene valakit, aki kellően jó játékos, de elfogadja a padot. Egy Suarezt rotálni nagy luxus, főleg, ha bombaigazolásként érkezik, Benzema pedig túl jó ahhoz, hogy csak kiegészítő ember legyen.
Ilyet találni pedig szintén nagyon nehéz, ahogy elmozdítani is, mert Suarez is sérülhet, évi cirka 60 meccset pedig vele lehozni. Persze lehet alakítgatni, de abból sosem szokott sok jó kisülni. Morata szerintem kevés ehhez.

Khedira-t szerintem méltatlanul nézitek le. Nagyon sokat számít a jelenléte. Nyilván van nála jobb opció, de az többnyire elérhetetlen. Szerintem Song nektek oda tökéletes lenne, dehát ő tudjuk hol játszik. Persze ő is mozdítható, van az a pénz, de bőven az valós értéke fölött kellene fizetni.
Most a vele szemben való szimpátiát félretéve írtam.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. január 9., csütörtök 15:55

messi visszatért
atyaúúúúúúúristen. megy ám a nyallerkodás ezerrel. :lol: :lol:
xavi nem postolt semmit? semmi kép? gondolom ő már a játékoskijáróban leobizta. :mrgreen:

ha még lenne egy újfalusi az atleticóba... :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 9., csütörtök 14:39

Messivel kapcsolatban azért gondolkozok így, mert neki azért olyan lába van amit párszor összeraktak már + tömték külön féle gyógyszerekkel. Én úgy vagyok vele, hogy amihez hozzányúlnak az sosem lesz olyan amilyennek lennie kellene,
Előfordult már mással is hogy megsérült,aztán ott folytatta ahol abbahagyta.
A másik...a PL-be nem csak bivalybendik vannak,ha csak azt nézem hogy Kun,Özil,Oscar,Coutinho,Silva,Hazard,csak a teljesség igénye nélkül,de mint technikás és nem rúgják fel egyiket sem az 5. sorba meccsenként...Megélne ott a bolha simán,pláne egy citybe.Ott játszana Yaya előtt,mellette egy Agüeroval meg egy Negredoval...az isten mentsen meg minket ettől...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8399
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 9., csütörtök 14:33

azért a messihez hasonló felépítésű, spanyolországból átigazolt arcok többnyire szépen megélnek ott is.
silva,mata,cazorla,özil,aguero,stb.

az meg megint egy más kérdés, hogy mihez kezdene messi mondjuk a több területtel, vagy ha egy olyan csapatban játszik, ahol vannak kontrák, stb.

persze az is lehet, hogy szétrúgják, de ezt remélhetőleg sosem tudjuk meg, mert remélem, hogy itt fejezi be az érdemi pályafutását, és ha nem is innen vonul vissza, akkor az a klub a newell's lesz.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 9., csütörtök 14:26

Messivel kapcsolatban azért gondolkozok így, mert neki azért olyan lába van amit párszor összeraktak már + tömték külön féle gyógyszerekkel. Én úgy vagyok vele, hogy amihez hozzányúlnak az sosem lesz olyan amilyennek lennie kellene, és ez által sérülékenyebbek lesznek. Amiben igazatok lehet, hogy lehet semmivel nem rugdosnák jobban, és nem terhelnék annyira mint itt, és fölös lovagolni a témán. A lényeg, hogy hülye lenne, ha váltana, mert a barcában ki van nyalva a valaga...

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 9., csütörtök 14:24

hehe írta:özilt a kurvák a cigi meg a szesz eszik meg :mrgreen:
Élni tudni kell :mrgreen:

Nem azt írtam, hogy szar lenne a PL-ben, hanem azt írtam, hogy szétrúgnák!
CR sem fémlábakon battyogott át Spanyolországba...vagy legalábbis még nem tudták rábizonyítani. :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. január 9., csütörtök 14:16

özilt a kurvák a cigi meg a szesz eszik meg :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 9., csütörtök 14:11

De ez a szétrúgnák meg meghalna a PL-ben már olyan elcsépelt közhely, hogy hihetetlen... Özilt is megette a PL, nem? Totál hülyeség... Nem sokkal keményebbek, inkább csak a bírók lazábbak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 9., csütörtök 13:59

Tény, hogy nem csípem, de ki sem kell forgatni a szavam
Forgathatod a szemed, de azt írtad, hogy egy senki lenne a pl-ben. Igaz hogy odaírtad, azért mert szétrúgnák, de akkor Suarezt miért nem rúgták még szét? Vagy azt a néhány technikás játékost, aki ott játszik?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 9., csütörtök 13:38

Realista24 írta:
PL-ben meg semmi nem lenne belőle, mert többet lenne sérült mint egésséges...
??? :x
Értem én, hogy Messi, meg utáljuk, stb., de ez :lol:
Jó hát Costát jobban utálom na :coffee: ... Viszont úgy látom, hogy rosszul értelmezted a mondatot... Nem azt írtam, hogy szar lenne a PL-ben, hanem azt írtam, hogy szétrúgnák! A kettő nem ugyan az. Tény, hogy nem csípem, de ki sem kell forgatni a szavam :roll:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 9., csütörtök 12:46

Egyébként arra leszek kíváncsi, hogy ki fog nálunk kezdeni hátul... Mert az Elche ellen ugyebár a Piqué-Bartra páros kezdett, aztán tegnap Puyol-Mascherano. szóval nem tartom elképzelhetetlennek, hogy szombaton megint az előbbi kettőst láthatjuk majd. :hmmm:
Majd összeáll a Pique-Mascherano álompáros :mrgreen: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. január 9., csütörtök 12:43

Egyébként arra leszek kíváncsi, hogy ki fog nálunk kezdeni hátul... Mert az Elche ellen ugyebár a Piqué-Bartra páros kezdett, aztán tegnap Puyol-Mascherano. szóval nem tartom elképzelhetetlennek, hogy szombaton megint az előbbi kettőst láthatjuk majd. :hmmm:
ez sztem annyira érdekel itt egy madrid fórumon akárkit, mint furcsány gyerenc ánuszrózsája reggel hétkor :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 9., csütörtök 12:40

morientes írta:Ugyan már,Simeone a minap nyilatkozta egy meccs után hogy ők keményen játszanak,de nem durván,pláne nem alattomosan... :lol:
Hát, ha ő mondja... :hmmm: :lol:

Egyébként arra leszek kíváncsi, hogy ki fog nálunk kezdeni hátul... Mert az Elche ellen ugyebár a Piqué-Bartra páros kezdett, aztán tegnap Puyol-Mascherano. szóval nem tartom elképzelhetetlennek, hogy szombaton megint az előbbi kettőst láthatjuk majd. :hmmm:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 9., csütörtök 12:37

pheco írta:Biztos, hogy az Atletico minden patkányságot be fog vetni a győzelem érdekében. Első helyért játszanak, szerintem Costa is gyűjti már a csulát a tenyerében :roll: Remélem hajtós meccsen egy nagy adok-kapok alakul ki és vagy behúzza az Atletico a meccset vagy x.
Ugyan már,Simeone a minap nyilatkozta egy meccs után hogy ők keményen játszanak,de nem durván,pláne nem alattomosan... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég