Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 12., péntek 22:48

Crespo semmi olyat nem mondott,amit épelméjű,cselekvőképes,nem autista, társadalomban beilleszkedett,egészséges ember ne tudna.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27400
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 12., péntek 13:48

„Egyszerűen nem lehet egy kalap alá venni két játékost két teljesen különböző korból. Amikor én futballoztam, olyan játékosok ellen küzdöttem, mint Fabio Cannavaro, Alessandro Nesta, Paolo Maldini, vagy épp Lilian Thuram. Értik már, mire gondolok? Sokan megpróbálják összehasonlítani Messit és Maradonát, de ez lehetetlen. A katalánok támadója valóban különlegesen jó játékos, de ne vicceljünk, soha nem érhet Maradona nyomdokaiba” – mondta Crespo a La Gazzetta dello Sportnak.
Crespo :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 10., szerda 14:47

h3x0r írta:
Realista24 írta:Október 25, 18 óra...várunk szeretettel titeket :box: :box: >:] :workout:

De kummára félek a meccstől :lol:
Pedig remenykedtem benne, hogy vasarnapra teszik a meccset, mivel a Barca kedden jatszik az Ajax ellen hazai palyan, mi pedig szerdan a Liverpool ellen idegenben. Raadasul kovetkezo heten csak hetvegen lesznek meccseink, ugyhogy nem ertem miert nem raktak vasarnapra. Na de mindegy.
Hát marhára nem mindegy... :x
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. szeptember 10., szerda 14:46

Realista24 írta:Október 25, 18 óra...várunk szeretettel titeket :box: :box: >:] :workout:

De kummára félek a meccstől :lol:
Pedig remenykedtem benne, hogy vasarnapra teszik a meccset, mivel a Barca kedden jatszik az Ajax ellen hazai palyan, mi pedig szerdan a Liverpool ellen idegenben. Raadasul kovetkezo heten csak hetvegen lesznek meccseink, ugyhogy nem ertem miert nem raktak vasarnapra. Na de mindegy.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 10., szerda 14:37

Október 25, 18 óra...várunk szeretettel titeket :box: :box: >:] :workout:

De kummára félek a meccstől :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. szeptember 9., kedd 21:28

piké meg sakira kinn van a szlovén-usa meccsen
Kép
Kép
Kép

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. szeptember 9., kedd 21:13

Tajti Barcelonában már Mathías néven fut :fpalm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 7., vasárnap 15:08

Gerard Piqué: "Felhívott, hogy nem érzi elég jó állapotban magát ahhoz, hogy a spanyol válogatottban játsszon. Később megbeszéljük a dolgot."
Tehát VdB behívta volna. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8470
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. szeptember 7., vasárnap 13:02

Toti írta: de honnan tudod egyáltalán suarez v siqueira akartak-e volna ideigazolni?
mondjuk Siqueria kész tény volt, hogy ha Coentrao elmegy ő jön ide, ezen nincs mit magyarázni, nem véletlen váltott ő is éjfél előtt kicsivel csapatot, mert várták kell-e jönnie a Realba Coentrao helyett.
szerencsére a portugál itt maradt és még nagyon is jó teljesítményt nyújtott.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. szeptember 6., szombat 21:07

Kerlon írta:Most süllyedek le és leszek nagyképű: :lol: :lol: :lol: .
gratulálok hozzá.

de, ha ettől jobban érzed magad, ám legyen.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 6., szombat 20:12

Most süllyedek le és leszek nagyképű: :lol: :lol: :lol: .
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. szeptember 6., szombat 19:54

Kerlon írta:
Toti írta:[
mértne értettem volna meg?

akkor magyarázzuk meg, h mit értünk "esély" alatt? mivel így fogalmazott.
legalább ugyan azt a szót emeld ki, amit használtam, mondjuk a lehetőség az, hogy minden adott, akkor Kroos miért nem ment volna oda? Ebbe az is benne van, hogy oda is akarna menni, akkor meg lett volna rá lehetőség. Suáreznek is volt lehetősége az ideigazolásra, de aztán inkább megkóstolta Chiellinit. Vagy Siqueirranak is volt esélye ideigazolni, de Coentrao még is maradt. STB. Ez a lehetőség.
nemtudom mit nagyképűsködsz egyébként, de nem áll jól.

de úgy tűnik te sem tudsz sokkal jobban értelmezni, mint én.
olvasd már el mit írtam. azért írtam, h esély, mivel Enrique így fogalmazott. (amit szintén beleírtam a kommentbe, kicsit utalva arra, h nem jól idéztél) a lehetőséget te írtad falsul, ott van olvass vissza, nem kell sokat. segítek:
Enrique írta:Nem egy kategória a két játékos, ha a Barcának lett volna esélye elvinni, megtette volna.
de honnan tudod egyáltalán suarez v siqueira akartak-e volna ideigazolni? azért mert a klubok megállapodtak? ezek nem magyarázatok. most is ott röhög siqueira a szerződéssel... ha értitek.

de egyébként tökmindegy.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 6., szombat 10:20

Toti írta:[
mértne értettem volna meg?

akkor magyarázzuk meg, h mit értünk "esély" alatt? mivel így fogalmazott.
legalább ugyan azt a szót emeld ki, amit használtam, mondjuk a lehetőség az, hogy minden adott, akkor Kroos miért nem ment volna oda? Ebbe az is benne van, hogy oda is akarna menni, akkor meg lett volna rá lehetőség. Suáreznek is volt lehetősége az ideigazolásra, de aztán inkább megkóstolta Chiellinit. Vagy Siqueirranak is volt esélye ideigazolni, de Coentrao még is maradt. STB. Ez a lehetőség.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. szeptember 6., szombat 10:07

Arról volt szó, hogy egy pletyka szerint a Barca is vihette volna Kroos-t, meg is egyeztek, de aztán mégsem őt választották, mire több Barcás leírta, hogy nekik amúgy is inkább Rakitic kellett, mert(..).
Erre írtam én, hogy mivel a német a játék minden elemében jobb, ezért ha a Barcának valóban lett volna esélye elvinni, akkor már ott lenne, de nyilván a játékos a Madridot választotta.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. szeptember 6., szombat 9:58

Toti írta:mértne értettem volna meg?

akkor magyarázzuk meg, h mit értünk "esély" alatt? mivel így fogalmazott.
Ha Kroos hozzánk akart volna jönni, és nem hozzátok, akkor megvettük volna.. Szerintem így értette.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. szeptember 6., szombat 9:53

Kerlon írta:
Enrique írta:Szerintem félreértettél valamit.
Egyébként az életben is így társalognak néhányan, hogy beleröhögnek a másik arcába? Némi véleménykülönbség, és máris mintha a másik valami szellemi fogyatékos hülye lenne.. :roll:
Minek törődsz vele? Nem értette meg a "lett volna lehetősége" mondatot.
mértne értettem volna meg?

akkor magyarázzuk meg, h mit értünk "esély" alatt? mivel így fogalmazott.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8519
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. szeptember 6., szombat 2:27

vermaelen esetében a 10 milliós vételár felett :

+ 5 millió jár az arsenalnak, ha egy bizonyos meccsszámot elér, vélhetően a sérülése miatt lett beiktatva.
+ 3.5 millió ütheti a markukat, ha 2 bl-t nyerünk verminatorral a kezdőben. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 5., péntek 17:43

Ugy látom bezárt az eb :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 5., péntek 17:26

'shutterisland írta:
kroos vs rakitic
ráadásul azért baromi nagy különbség nincs is köztük.

össze lehet hasonlítani őket, mert hasonló stílusú játékosok.
egyik sem gyors, egyik sem kiemelkedő fejjel, egyik sem egy cselgép, viszont mind a kettő kreatív, jól passzoló, magas munkabírású, jól lövő és jó pontrúgó játékos.

kroos nálam azért jobb, mert a német precizítás miatt stabilabb játékos, és fizikailag szerintem jobb, a többi paraméterben hasonló szintet képviselnek, kisebb-nagyobb különbségekkel.
Egyetértek és szerintem 20 millióért Rakitic is hatalmas vétel volt. Nem túl sok jobb játékost lehetne nála felsorolni a poszton...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. szeptember 5., péntek 17:25

Senki nem állította, hogy Rakitic jobb mint Kroos. Nem ezt írtuk.
Nekünk hasonló kaliberre volt szükség, nem egy Kroos-ra. Játékszervezőnk van elég. Vki említette Yaya nevét. Igen, mikor nálunk játszott mondtuk, hogy a világ egyik legjobbja lehet posztján. Kb hasonló hangvételű írások jöttek mint most. Aztán azóta Yaya az lett aki és minden Real drukker megkönnyezte volna, ha vmikor hozzátok igazol. De nem értem miért baj, ha bízunk a horvát-svájciban, aki azért a Sevilla motorja volt. James a francia ligából se igen tűnt ki, volt 4 v 5 jó meccse nyáron és többen már Zidane utódját látták benne.

Perezről: Ahogy várható volt, megmagyarázta. :-)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég