Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 31., hétfő 16:25

Realista24 írta:
realmadrid95 írta:


Mar megdumaztuk, hogy neked mas a sajat neveles fogalma, amit elfogadok. 😁
Jo, de azt irtad, hogy az anyja szulte oda :mrgreen: Azt hittem ugy gondolod, hogy eleve kataloniaban szuletett.

Amugy Gavi nem egy nagy durranas, siman elboltolnam en is Laporta helyeben egy top3-as jatekosra, ha tudnam.
Igen, nem a legjobban fogalmaztam meg, jogos. :D

Mi igen, de tudjuk, hogy ok teljesen mashogy latjak ezt. Visszautasitottak 120 milliot Gaviert tavaly, iden is volt elvileg 140 millios ajanlat Pedriert, Fatit sem adtak oda a Poolnak 2 eve kozel 120 ert. Ok szerintem teljesen elhiszik, hogy a top 3 talent az ez a sorrend. Teljesen alomvilag van naluk… ne tudd meg, hogy hanyszor nyilatkoztak, hogy amikor volt ra lehetoseg, hogy elhozzak Bappet, vegul Dembelet szereztek meg, hogy mennyivel jobb Dembi, mint a masik francia. :lol:

Ez az egyik nyilatkozat errol, ha valaki nem olvasta meg:
https://www.origo.hu/sport/futball/2021 ... bappe.html

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 31., hétfő 15:56

realmadrid95 írta:
Realista24 írta:

Hova? Betis akademian kezdett.

Amugy sem tobb, mint egy katalan Gattuso.

Mar megdumaztuk, hogy neked mas a sajat neveles fogalma, amit elfogadok. 😁
Jo, de azt irtad, hogy az anyja szulte oda :mrgreen: Azt hittem ugy gondolod, hogy eleve kataloniaban szuletett.

Amugy Gavi nem egy nagy durranas, siman elboltolnam en is Laporta helyeben egy top3-as jatekosra, ha tudnam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 31., hétfő 15:52

Realista24 írta:
realmadrid95 írta:



Ah szerintem kizart, hogy Gavit belevontak volna. En tisztelem a Barcat, de ezt a kis gothost oda szulte az anyja, oda valo teljes mertekben.
Hova? Betis akademian kezdett.

Amugy sem tobb, mint egy katalan Gattuso.

Mar megdumaztuk, hogy neked mas a sajat neveles fogalma, amit elfogadok. 😁

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. július 31., hétfő 15:36

ami a 648 824 000 fős csapat
Én meg még azthittem a Chelsea kerete a bő :D

csala
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022. december 31., szombat 10:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csala » 2023. július 31., hétfő 15:27

Ha a PSG ma kifizetné a játékos 50 milliós záradékát, akkor csak a fele kerülne a Barcelonához, a másik 25 pedig a játékos képviselőjéhez. Akkor a Barcelona kezdetben ennek a pénznek a 40%-át tudta csak játékosok regisztrálására vagy szerződtetésére fordítani. Vagyis 10 millió euró.

De teljesen más a forgatókönyv, ha a műveletet keddtől hajtják végre, és a PSG hajlandó lenne kifizetni a 100 milliós záradékot. Ez kezdetben lehetővé teszi a Barcelona számára, hogy 40 milliót fordítson új beruházásokra, legyen szó regisztrációról vagy új szerződésekről. Illetve még most is azért a 60 milliós eltérésért, amit a tavaly nyári karos klub nem kapott meg, és az új német befektető bezárása hiányában.

De ez az arány még magasabb is lehet. Dembélé évente körülbelül 23 millió eurót keres, ami a 648 824 000 fős csapat összköltségének valamivel több, mint 3%-a a liga tavaly februári adatai szerint, ahol Busquets és Jordi Alba számítanak, de nem jelentenek új szerződéseket. mint például Gündogan (kb. nettó 10 millió euró szezononként) és Iñigo Martínez (nettó 4,5 millió szezononként). Jelenleg a francia a harmadik legjobban fizetett játékos a csapatban ezzel az évi bruttó 23 millió euróval (nettó 11 762 millió euró), csak a holland Frenkie de Jong (bruttó 27 millió euró) és a lengyel Robert Lewandowski (34) előzi meg. bruttó millió euró). Ezzel az új csapatfrissítéssel a legfrissebb indulásokkal és eladásokkal, és abban az esetben, ha a francia fizetése a Barça csapat teljes új költségének több mint 5%-át teszi ki, ez a 40% 60%-ra emelkedik a közelmúltban történt befektetések vagy szerződések esetében. változás a LaLiga szabályzatában.

Aztán az augusztus 1-jei eladási forgatókönyv szerint az FC Barcelona 60 millió eurót használhat fel a játékos záradékából amellett, hogy jelentősen csökkenti a keretköltséget.
Fordítóval van,de nagyjából meg lehet érteni a lényeget.

csala
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022. december 31., szombat 10:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csala » 2023. július 31., hétfő 15:15

CONFIRMED: Ousmane Dembélé has just asked FC Barcelona for ‘formal permission’ to start talks with PSG!
There's a feeling that his €50M release clause cannot be activated in time today. Ousmane wants to do everything the correct way. @FabrizioRomano

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 31., hétfő 14:51

Azért ketyeg az óra, holnap már 100 millióba kerül. Dembélé meg Sissoko abból is 25-öt kap, nekik mindegy. De mivel magas az adó, hajlottak volna külön megegyezésre a klubok közt de a Barca nem hajlandó tárgyalni. Gondolom abban reménykednek, hogy nem sikerül ma lezongorázni mindent és akkor már 100-ast kene fizetnie a Párizsnak. Mondjuk annyit meg már nem fognak, szóval gondolom füstölnek a parizsi faxok.

Na most már azt írják, hogy nem aktiválja Dembélé ma a kivásárlási árat és mégis külön megegyezés lesz 40M körül. Jó sztori ez is
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. július 31., hétfő 14:40

tcskhun írta: FC Barcelona's official offer for Ivan Fresneda: €8M fixed+ variables. There's a possibility that Estanis Pedrola may be included in the deal as well. @gerardromero
Ennyit megérne nekünk is...

tcskhun
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2023. július 31., hétfő 14:34

FC Barcelona's official offer for Ivan Fresneda: €8M fixed+ variables. There's a possibility that Estanis Pedrola may be included in the deal as well. @gerardromero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 31., hétfő 13:41

realmadrid95 írta:
Realista24 írta:

A csomag resze lett volna allitolag Gavi is. :smile: :kalapos:


Ah szerintem kizart, hogy Gavit belevontak volna. En tisztelem a Barcat, de ezt a kis gothost oda szulte az anyja, oda valo teljes mertekben.
Hova? Betis akademian kezdett.

Amugy sem tobb, mint egy katalan Gattuso.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 31., hétfő 13:39

Realista24 írta:
Realista24 írta: Azt írják hogy Dembelenrk eszébe sem jutott az hogy tavozik. Majd a Barca bele akarta vonni az Mbappe üzletbe és így más lett az álláspontja :lol:
A csomag resze lett volna allitolag Gavi is. :smile: :kalapos:


Ah szerintem kizart, hogy Gavit belevontak volna. En tisztelem a Barcat, de ezt a kis gothost oda szulte az anyja, oda valo teljes mertekben.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 31., hétfő 13:32

Realista24 írta: Azt írják hogy Dembelenrk eszébe sem jutott az hogy tavozik. Majd a Barca bele akarta vonni az Mbappe üzletbe és így más lett az álláspontja :lol:
A csomag resze lett volna allitolag Gavi is. :smile: :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realfan » 2023. július 31., hétfő 11:55

Pad'em írta:
Realista24 írta:
De husegbonusz augusztus 31-re? Hat ott is milyen dilettans ul, hogy nem szeptember 1-et irtak bele...vagy szeptember 30-at, akarmit.
Hacsak nem 23:59 vagy ilyesmi van benne.
Szeptember 1-jén zár a transfer ablak, szóval a 23:59-el sem mennek sokra. Azon se lennék meglepve ha Perez szeptember 1-én 0 óra 1 perckor küldené a 100 millás ajánlatot :lol:
csak ne faxon :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 31., hétfő 11:48

Pad'em írta:
Realista24 írta:
De husegbonusz augusztus 31-re? Hat ott is milyen dilettans ul, hogy nem szeptember 1-et irtak bele...vagy szeptember 30-at, akarmit.
Hacsak nem 23:59 vagy ilyesmi van benne.
Szeptember 1-jén zár a transfer ablak, szóval a 23:59-el sem mennek sokra. Azon se lennék meglepve ha Perez szeptember 1-én 0 óra 1 perckor küldené a 100 millás ajánlatot :lol:
Na plane :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 31., hétfő 11:39

Realista24 írta:
realmadrid95 írta:


Ha porgeti, ha nem, a husegbonuszt mindenkepp megvarja Bappe szerintem, ugyhogy azt aligha ussza meg a psg.
De husegbonusz augusztus 31-re? Hat ott is milyen dilettans ul, hogy nem szeptember 1-et irtak bele...vagy szeptember 30-at, akarmit.
Hacsak nem 23:59 vagy ilyesmi van benne.
Szeptember 1-jén zár a transfer ablak, szóval a 23:59-el sem mennek sokra. Azon se lennék meglepve ha Perez szeptember 1-én 0 óra 1 perckor küldené a 100 millás ajánlatot :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 31., hétfő 11:35

Mas: A Barca (Laporta) megy az UEFA-hoz es feljelenti a PSG-t de legalabbis kivizsgalast ker az FFP miatt :lol:

Ezek tenyleg ennyire hulyek?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 31., hétfő 11:31

realmadrid95 írta:
centeno81 írta: pont az jutott eszembe, hogy ez a mai nap lehet, hogy egy kisebb augusztus 31-el fog felérni. a psg ha fel tudja pörgetni a dolgokat, akkor megszerezheti dembelét olcsóbban és ha enged bappe árából akkor a hűségbónuszt is megúszhatja
persze valószínűbb, hogy csak az újságírók fognak pörögni, mi meg olvashatjuk szeptemberig az "mbappecloserthanever" szintű cikkeket:D

Ha porgeti, ha nem, a husegbonuszt mindenkepp megvarja Bappe szerintem, ugyhogy azt aligha ussza meg a psg.
De husegbonusz augusztus 31-re? Hat ott is milyen dilettans ul, hogy nem szeptember 1-et irtak bele...vagy szeptember 30-at, akarmit.
Hacsak nem 23:59 vagy ilyesmi van benne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 31., hétfő 11:28

centeno81 írta: pont az jutott eszembe, hogy ez a mai nap lehet, hogy egy kisebb augusztus 31-el fog felérni. a psg ha fel tudja pörgetni a dolgokat, akkor megszerezheti dembelét olcsóbban és ha enged bappe árából akkor a hűségbónuszt is megúszhatja
persze valószínűbb, hogy csak az újságírók fognak pörögni, mi meg olvashatjuk szeptemberig az "mbappecloserthanever" szintű cikkeket:D

Ha porgeti, ha nem, a husegbonuszt mindenkepp megvarja Bappe szerintem, ugyhogy azt aligha ussza meg a psg.

centeno81
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2018. augusztus 28., kedd 17:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: centeno81 » 2023. július 31., hétfő 9:54

pont az jutott eszembe, hogy ez a mai nap lehet, hogy egy kisebb augusztus 31-el fog felérni. a psg ha fel tudja pörgetni a dolgokat, akkor megszerezheti dembelét olcsóbban és ha enged bappe árából akkor a hűségbónuszt is megúszhatja
persze valószínűbb, hogy csak az újságírók fognak pörögni, mi meg olvashatjuk szeptemberig az "mbappecloserthanever" szintű cikkeket:D

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 31., hétfő 9:02

hehetheoriginal írta: Mondom elviszik dembit, papi latja, hogy erositenek vegre, ezert marad es év közben hosszabbit :lol:

Mi meg nezhetjuk a botlabuak el clasicojat full noname arcokkal :coffee:
Egy tuti, Mbappe egyik legjobb baratja. Ettol fuggetlenul szerintem nem fogja maradasra keztetni Dembele ot, sokkal inkabb a helyere erkezik, mintsem melle.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég