Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 20., szerda 17:34

na most átnéztem :lol: :lol: :lol: nevetséges, elfogult, gyűlölködő alakok.. regisztrálni nincs értelme, észérveket nem tudnak felfogni, csak a beszólogatás menne, aztán a ban
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 20., szerda 16:59

Géci írta:
Kerlon írta:Bazzeg átmentem a túloldalra... Lefáradtam agyilag, hogy egyes emberek mennyire nem tudnak értelmezni pár egyszerűbb mondatot.
Nem értem miért erőltetitek... Ott olyan elvakult emberek tömkelege van, hogy arra szó nincs... Az mind1, hogy Ramos fejéba 2x könyököl bele Mandzu az esetnél. Az is mind1, hogy örülhetnének, hogy igazolhattak, erre puffognak össze-vissza, meg megy a mutogatás, hogy biztos más is csinálja...
Vicces, de átmentek még páran, akik semmivel se jobbak náluk. Offenzív jellegű hozzászólások, enyhe provokációval... Tiszta szégyen a hely. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. augusztus 20., szerda 16:59

dzsi91 írta: Nevetséges az egész szépen bevásárolhattak, de szerintem nem jól vásároltak így nem vagyok felháborodva.
Minden esélyük meg volt rá, ők baszták el. Az a nevetséges, hogy egyáltalán az esélyt megkapták.

Amúgy kár belelovalni a szép álomba magunkat, hogy majd jól nem igazolhatnak egy évig, fogadni mernék rá, hogy a szarban leznek, valamilyen úton-módon eltörlik/mérséklik a "büntetést". Még ha nem is róluk lenne szó, akkor is volt már rá példa, pölö City.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. augusztus 20., szerda 16:15

Imádom a túloldalt :lol: 4 hónapos eltiltást akarnának Ramosnak a tegnapi ütésért. De a harapásért sokallják a büntetést :lol: Hatalmas brigád van odaát.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 20., szerda 16:01

Kerlon írta:Bazzeg átmentem a túloldalra... Lefáradtam agyilag, hogy egyes emberek mennyire nem tudnak értelmezni pár egyszerűbb mondatot.
Nem értem miért erőltetitek... Ott olyan elvakult emberek tömkelege van, hogy arra szó nincs... Az mind1, hogy Ramos fejéba 2x könyököl bele Mandzu az esetnél. Az is mind1, hogy örülhetnének, hogy igazolhattak, erre puffognak össze-vissza, meg megy a mutogatás, hogy biztos más is csinálja...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 20., szerda 15:18

Bazzeg átmentem a túloldalra... Lefáradtam agyilag, hogy egyes emberek mennyire nem tudnak értelmezni pár egyszerűbb mondatot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 20., szerda 14:35

nem véletlenül húzódott eddig, kár magyarázni, mindenki látta mi ment ott...Börnit meg idekeverni, vesztegetés vádjával állt bíróság elé, lefizetett mindenkit és szabad mint a madár, nem látok a két eset között hasonlóságot :lol:

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. augusztus 20., szerda 14:09

h3x0r írta:Az lett volna igazan nagy buntetes ha iden se igazolhattak volnak, akkor tenyleg azt mondanam, hogy ez igen, a FIFA bekemenyitett. Igy viszont most bevasaroltak 1 evvel elore. Nyilvan nem lehetett teljesen eltussolni a dolgot. Ez ilyen nesze semmi, fogd meg jol.
Nem volt még jogerős a döntés, éltek a fellebbezés lehetőségével, de visszautasították. Nem egyedi eset, Ecclestonet sem vágták egyből börtönbe...
Bbeno írta:ennek tudatában meg elég szánalmas. lehet nem is kapkodták volna magukat erre meg bevásárolhatnak még a jóból. és gondolom az FFP-nek is eleget tesznek közben...
Cuadrado elvileg már pont az FFP miatt nem jöhet, ezért élénkülhettek fel a Douglas leigazolásával kapcsolatos pletykák.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. augusztus 20., szerda 14:08

Szerintem most már ez a bünti marad, szóval akkor lesznek óriási szarban , ha LE nem tudja összerakni őket(amire bőven van esély), mert akkor +1 évre ki lesznek vonva a forgalomból.

Nevetséges az egész szépen bevásárolhattak, de szerintem nem jól vásároltak így nem vagyok felháborodva.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. augusztus 20., szerda 14:02

És szerintetek kit lehetne már leigazolni ennyi idő alatt?Senkit.Cuadradóról elcsendesültek a pletykák,egyedül Douglas maradt a Sao-ból,aki meg nem hiszem hogy erősítés lehetne.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. augusztus 20., szerda 13:57

ennek tudatában meg elég szánalmas. lehet nem is kapkodták volna magukat erre meg bevásárolhatnak még a jóból. és gondolom az FFP-nek is eleget tesznek közben...
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. augusztus 20., szerda 13:55

BBeno írta:ez amúgy mától érvényes? tehát akkor aug 31-ig sem igazolhatnak már?
De. Ez még viccesebbé teszi az egészet. Elvileg a büntetés csak 2015 jan 1.-el nyíló időszaktól érvényes. Aug 31.-ig még igazolhatnak. :roll:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. augusztus 20., szerda 13:50

ez amúgy mától érvényes? tehát akkor aug 31-ig sem igazolhatnak már?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 20., szerda 13:48

Nevetséges. Kaptak ajándékba egy teljes nyarat, hogy igazoljanak. A védelmet a lehető legrosszabbul erősítették meg. Most meg már mindenki őket bántja? Na ne. Volt lehetőségük, hogy suarez árából vegyenek egy top védőt, és egy top kp-st. Akit idén nyáron leigazoltak az csak a fifa ajándéka, inkább örüljenek.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 20., szerda 13:43

"Odaát" most megy a duma, hogy ennyit az uefalona dumáról, és, hogy itt is látszik, hogy ez kamu... Az ne is zavarjon senkit, hogy addig gondolkozott a FIFA, ameddig szépen bevásároltak... :lol: :lol:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. augusztus 20., szerda 13:13

morientes írta:
Franco sokat segített nekünk, előfordult hogy nem mindig a legszabályosabb módon járt el (pl. Puskás leigazolása), de az ő regnálása alatt is ugyan úgy fújtak ellenünk. Rengeteg ember gyűlölte a Real-t, Franco pedig csak olaj volt a tűzre.
Puskáshoz semmi köze Francohoz...a Real Madrid akkori szakmai igazgatója,Österreich Emil bírta rá Don Santjagot,hogy igazolja le Öcsi bácsit....
Puskás Öcsi-t a tiltólista ellenére is leigazoltuk, Franco ezzel akart üzenni az UEFA-nak, hogy ő a főnök...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 20., szerda 13:10

Akkor viszont ezt a Cuardado gyereket se tudják megvenni már ugye? :hmmm: Mert akkor Alves marad :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 20., szerda 13:07

Caraway írta:Barcanak szép lesz, 2016 januárjáig nem igazolhat.
Az lett volna igazan nagy buntetes ha iden se igazolhattak volnak, akkor tenyleg azt mondanam, hogy ez igen, a FIFA bekemenyitett. Igy viszont most bevasaroltak 1 evvel elore. Nyilvan nem lehetett teljesen eltussolni a dolgot. Ez ilyen nesze semmi, fogd meg jol.
hunmadridista írta:Még a nemzetközi Sportdöntőbírósághoz fordulhatnak...szóval én még várnék vele...
Biztos hogy az ottani szallodaban kapnak valami kedvezmenyt. Visszajaro vendegek. :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 20., szerda 13:05

Franco sokat segített nekünk, előfordult hogy nem mindig a legszabályosabb módon járt el (pl. Puskás leigazolása), de az ő regnálása alatt is ugyan úgy fújtak ellenünk. Rengeteg ember gyűlölte a Real-t, Franco pedig csak olaj volt a tűzre.
Puskásnak semmi köze Francohoz...a Real Madrid akkori szakmai igazgatója,Österreich Emil bírta rá Don Santjagot,hogy igazolja le Öcsi bácsit....
Franco egy diktátor volt,semmi több,megfűszerezve erőteljes fasiszta beütéssel,aki még a focit sem szerette,csak propaganda fogásnak használta,hogy népszerű legyen...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: cart » 2014. augusztus 20., szerda 13:03

Fuentealbilla írta: Fú de acélos bünti. 2 évből 1 lett...
Nem tudom, milyen két évről beszélsz. Két átigazolási időszakról volt szó eredetileg is. Ez egy téli, és egy nyárit jelent.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 164 regisztrált és 0 vendég