Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

jollybarca
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2023. június 28., szerda 16:22

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: jollybarca » 2023. június 28., szerda 20:36

dzsi91 írta: De ezaz, hogy 20 éve követem a Realt és a mi mocskos és gyanús ügyeinkről csak is az eurobarszán olvastam még. :lol: még az nson se találkoztam olyannal ami bármi illegális Tevékenységről szólna a Realnal. Aztan mindig jön a helyi kefírevő bajnok onnan és összemossa a barszaforumok konteoit a barszelona világhírű maffiatörténeteivel :lol:
ezzel tele volt a net még az utóbbi években is. miért hazudsz?
h3x0r írta:
az a vicces, hogy egy csomó mocskos és gyanús esettel rendelkező klub szurkolójaként ültök fel valami erkölcsi magasságra :lol:
Hoztal egy(!) darab ugyet 25 evvel ezelottrol, amikor az onkormanyzat elvileg a piaci arnal dragabban vett meg egy teruletet. :lol:
de hová tűnt a kommentem amit idéztél? :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 28., szerda 20:32

h3x0r írta:
az a vicces, hogy egy csomó mocskos és gyanús esettel rendelkező klub szurkolójaként ültök fel valami erkölcsi magasságra :lol:
Hoztal egy(!) darab ugyet 25 evvel ezelottrol, amikor az onkormanyzat elvileg a piaci arnal dragabban vett meg egy teruletet. :lol:
Az mondjuk egyértelmű hogy nem tiszta biznisz volt. Csak Perez nem akkor lúzer mint ezek a szerencsétlen katalánok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. június 28., szerda 20:31

De ezaz, hogy 20 éve követem a Realt és a mi mocskos és gyanús ügyeinkről csak is az eurobarszán olvastam még. :lol: még az nson se találkoztam olyannal ami bármi illegális Tevékenységről szólna a Realnal. Aztan mindig jön a helyi kefírevő bajnok onnan és összemossa a barszaforumok konteoit a barszelona világhírű maffiatörténeteivel :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. június 28., szerda 20:29

az a vicces, hogy egy csomó mocskos és gyanús esettel rendelkező klub szurkolójaként ültök fel valami erkölcsi magasságra :lol:
Hoztal egy(!) darab ugyet 25 evvel ezelottrol, amikor az onkormanyzat elvileg a piaci arnal dragabban vett meg egy teruletet. :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 28., szerda 20:16

RealMadridFanatic írta: Tudsz bizonyitekot hozni vagy csak vagdalozol alaptalanul? Ha jol tudom nem ellenunk nyomoz mindenki is, nem nekunk kell Barca studios reszesedest eladni haveroknak irrealis aron es okoz gondot regisztralni barkit is az elso keretbe.

Birok kapcsan meg vegkepp melyen hallgatnek Ovrebo, de bajnoksagon belulrol is volt itt mar egy rakat statisztika buntetokrol es minden finomsagrol. De ha mar Casemiro, a kis szerencsetlen Gavi hany sargat/pirosat uszott meg? Egy szerencseje, amire fogni lehetne, hogy az ovis testevel nem tud kart tenni senkiben, mert alapjaraton olyan, mint egy csivava.
olvasta a barca kifogás kézikönyvben :lol: elkell engedni, időről-időre idejön valaki csaholni, provokálni, engem is frusztrálna ha évek óta nulla lenne a csapatom a bl-ben és még az is kiderülne h bírókat vettünk meg :lol:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. június 28., szerda 20:13

Tudsz bizonyitekot hozni vagy csak vagdalozol alaptalanul? Ha jol tudom nem ellenunk nyomoz mindenki is, nem nekunk kell Barca studios reszesedest eladni haveroknak irrealis aron es okoz gondot regisztralni barkit is az elso keretbe.

Birok kapcsan meg vegkepp melyen hallgatnek Ovrebo, de bajnoksagon belulrol is volt itt mar egy rakat statisztika buntetokrol es minden finomsagrol. De ha mar Casemiro, a kis szerencsetlen Gavi hany sargat/pirosat uszott meg? Egy szerencseje, amire fogni lehetne, hogy az ovis testevel nem tud kart tenni senkiben, mert alapjaraton olyan, mint egy csivava.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. június 28., szerda 20:10

De még neki áll fentebb, pedig vakon van mint Esmeralda...
Casemiro, bírózás?

uh bazmeg, valamit nagyon tolsz, de adj már nekem is :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

jollybarca
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2023. június 28., szerda 16:22

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: jollybarca » 2023. június 28., szerda 20:07

RealMadridFanatic írta:
Csak kozben csodkozelbol a trukkozes menti meg a klubot, nem tudnak uj jatekost regisztralni es minden idok egyik leggyalazatosabb birobotranya is lehet meg a csodabarca sikerkorszakabol.
hozzuk át a helyére

vicces ez az erkölcsi magasság az állami támogatások vagy a 25 évvel ezelőtti önkormányzatos földmutyi ügyek megúszása után. és akkor arról ne is beszéljünk, hogy perez a csőd szélén állva hirtelen fordulattal tudott figokat igazolni :lol:

vagy a bírózás, akik valami furcsa módon évekig hagyták casemirot ámokfutni, hogy aztán más csapatba igazolva sírjon a meglepődöttségében, mert piros jár azért ha nyújtott lábbal és stoplival csúszik oda az ellenfélnek.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 28., szerda 14:29

Na mókolnak nagyban Tebasék a bérkeretekkel, hogy a Barca tudjon regisztrálni :D

OFFICIAL: Changes in La Liga's Financial Fair Play Rules.

- Clubs exceeding the wage cap will be able to use 50% of their savings in registering new players, earlier it was 40%.
- From savings from players taking up more than 5% space in the wage bill they will be able to use 60%, earlier it was 50%.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 27., kedd 5:23

ANDS írta:
gutihaz14 írta:

direkt tavalyi cikket linkeltel? vagy en nem ertek valamit?
Direkt.
Ez a tavalyi nyilatkozata.

De 2017- ben sem igazolt Madridba, amikor egy csapatban játszhatott volna olyanokkal, mint:
Cr7, Benzema, Modric, Kroos, Ramos, Varane, Marcelo.
Akkor is, és tavaly is a több pénzt választotta.
Vagy csak nem igazolt ide, mert játszani akart folyamatosan. Pénz ide vagy oda.
Itt ez nem lett volna garantálva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5171
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. június 27., kedd 0:30

ANDS írta:
Remy írta: ....

Ettől még kisköcsög, mert nem 1997-et írunk, :mrgreen: de a média kegyetlenül el tudja szarni a dolgokat.
A média kérdésben igazad van, de abban is, hogy kisköcsög a beceneve :mrgreen:

Benzema, Modric, Kroos a média ellenére ember tudott maradni.
Modric a legjobb példa, a végtelen pénz helyett a Real Madridot választotta.

Mbappe:
https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/labdar ... ermainnel/

“Úgy döntöttem, hogy meghosszabbítom a szerződésemet a Paris Saint-Germainnel, aminek természetesen nagyon örülök. Meggyőződésem, hogy itt tovább tudok fejlődni, egy olyan klubban, amely minden eszközt megad, hogy a legmagasabb szinten teljesíthessek. Nagyon örülök annak is, hogy ezt Franciaországban tehetem, abban az országban, ahol születtem, felnőttem és kivirágoztam. Szeretnék köszönetet mondani Nasser Al-Khelaïfi elnök úrnak a bizalmáért, a megértéséért és a türelméért. Szintén gondolok a Paris Saint-Germain szurkolóira Franciaországban és szerte a világon, hogy hányszor kinyilvánították szeretetüket, főként az elmúlt hónapokban” – mondta a szerződés aláírása után Mbappé.
direkt tavalyi cikket linkeltel? vagy en nem ertek valamit?
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 26., hétfő 23:59

ANDS írta: Volt már játékos, akit a leigazolása előtt ennyire utáltak a madridi szurkolók, hogy kisköcsögnek becézték? Elég két gyenge meccs, és már ki fogják fütyülni. Aztán kezd majd golfozni tanulni, abban sok a pénz.
Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy ehhez tökéletesen asszisztált a média is. 1997-et írnánk, magas ívből szarná le az ember, hogy mi a helyzet Bappéval. Jön vagy nem jön, majd az újságban vagy a TVben meglátod. Most meg percenként vannak fals infók a neten, amiből a random emberek ítéletet hoznak.

Ettől még kisköcsög, mert nem 1997-et írunk, :mrgreen: de a média kegyetlenül el tudja szarni a dolgokat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 26., hétfő 22:02

dzsi91 írta:
hehetheoriginal írta: Azt kene megerteni,hogy nincs olyan hogy brazil ronaldo meg portugal ronaldo.
Egy ronaldo van, es o veletlenul brazil :sziv: :zoldsalas: :iszunk: :goat:
A portugál fiu, az ceronaldo neven lett anyakonyvezve.
Ez eddig is tiszta volt, Ronaldo az R betűnél a telefonkönyvben Céronaldo meg a G-nél. :mrgreen:
Hujujjuju. :mrgreen: :D :D :D Touché :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Peti765
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2022. április 7., csütörtök 21:46
Kedvenc játékosaid: Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Peti765 » 2023. június 26., hétfő 21:57

hehetheoriginal írta: Azt kene megerteni,hogy nincs olyan hogy brazil ronaldo meg portugal ronaldo.
Egy ronaldo van, es o veletlenul brazil :sziv: :zoldsalas: :iszunk: :goat:
A portugál fiu, az ceronaldo neven lett anyakonyvezve.
https://www.youtube.com/watch?v=je-Na51RZcU
Ő az? :mrgreen:
Azért ilyet sem előtte, sem azóta senkitől sem...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. június 26., hétfő 21:53

hehetheoriginal írta: Azt kene megerteni,hogy nincs olyan hogy brazil ronaldo meg portugal ronaldo.
Egy ronaldo van, es o veletlenul brazil :sziv: :zoldsalas: :iszunk: :goat:
A portugál fiu, az ceronaldo neven lett anyakonyvezve.
Ez eddig is tiszta volt, Ronaldo az R betűnél a telefonkönyvben Céronaldo meg a G-nél. :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 26., hétfő 21:19

Azt kene megerteni,hogy nincs olyan hogy brazil ronaldo meg portugal ronaldo.
Egy ronaldo van, es o veletlenul brazil :sziv: :zoldsalas: :iszunk: :goat:
A portugál fiu, az ceronaldo neven lett anyakonyvezve.
thereisonly1ronaldo

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. június 26., hétfő 21:11

Halfkey írta: Barcás kolléga akkora CR fan hogy nem tudja ki az a Ronaldo :)
Vagy csak mivel a fórumtárs CR-rel példálózott a hsz-ben amire reagáltam, így evidens hogy melyik Ronaldoról beszéltem :)

Mondjuk a brazil Ronaldoval se lőttem volna sokat mellé, mert vb-t ő is 26évesen nyert, és nálatok se volt rossz, sőt.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. június 26., hétfő 20:11

Remy írta: Szerintem nála nem az a kérdés, hogy jó lesz-e itt vagy máshol, hanem, hogy legenda lesz-e, olyan játékos, akire emlékezni fog-e az adott csapat, büszkén, sőt emlegetni fogják-e az egész világon, vagy szimplán "csak egy jó" játékos, aki hozott néhány kupát a csapatnak, BL döntőzött, elődöntőzött, elrakott X gólt, de se viselkedésben, se a belelátott szintet nem volt képes hozni.

CR vagy Benzema lesz-e vagy Bale. Ez a nagy kérdés.
Baszó lesz. Olyan lenne mint CR7 volt anno.
Ugyanaz szinte.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 26., hétfő 19:17

Szerintem nála nem az a kérdés, hogy jó lesz-e itt vagy máshol, hanem, hogy legenda lesz-e, olyan játékos, akire emlékezni fog-e az adott csapat, büszkén, sőt emlegetni fogják-e az egész világon, vagy szimplán "csak egy jó" játékos, aki hozott néhány kupát a csapatnak, BL döntőzött, elődöntőzött, elrakott X gólt, de se viselkedésben, se a belelátott szintet nem volt képes hozni.

CR vagy Benzema lesz-e vagy Bale. Ez a nagy kérdés.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. június 26., hétfő 19:11

kiserik írta: A kérdés már csak az, hogy Mbappe ezen környezet áldozata, vagy részese (vezére)?

Nekem nagyon benne van a popómban a zabszem vele kapcsolatban és nem a játéktudása miatt.
20-21 évesen?
Azon azért meglepődnék ha 20-21 évesen ő irányította volna az öltözőt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég