Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 24., kedd 20:44

BlancoMark írta:
Realista24 írta: Birono ellen is eljaras indult, aki szerint nem osszeferhetetlen, hogy a ferje uzleti kapcsolatban all a Barcelonaval.

Alakul ez, ha lassan is, de valami tortenik.
Mondd legyszi hogy uj birot rendeltek az ugyhoz. :lol:
A sztori egeszen szurrealis :lol:
Masik biro van, de kozben valami birot beperelnek a jatekvezetok, akiket csalassal vadolt meg, mondvan nincs bizonyiteka :lol:

En mar kovetni nem tudom hany testulet, hany biroja, es hany hivatal vizsgalodik. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. október 24., kedd 20:42

Realista24 írta: Birono ellen is eljaras indult, aki szerint nem osszeferhetetlen, hogy a ferje uzleti kapcsolatban all a Barcelonaval.

Alakul ez, ha lassan is, de valami tortenik.
Társadalmi madridizmus!!!!

:D

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. október 24., kedd 20:41

Realista24 írta: Birono ellen is eljaras indult, aki szerint nem osszeferhetetlen, hogy a ferje uzleti kapcsolatban all a Barcelonaval.

Alakul ez, ha lassan is, de valami tortenik.
Mondd legyszi hogy uj birot rendeltek az ugyhoz. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 24., kedd 20:36

Birono ellen is eljaras indult, aki szerint nem osszeferhetetlen, hogy a ferje uzleti kapcsolatban all a Barcelonaval.

Alakul ez, ha lassan is, de valami tortenik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. október 24., kedd 17:17

fixX írta: A szombati klasszikó szerintem nagyjából olyan lesz mint a kupa visszavágós 0 4.Semmi esélyt nem látok a barsza részéréről.Most olvastam hogy a sérültjeik közül senki nem tér vissza a holnapi bl meccsre.Valójában ez azt jelenti hogy szombaton sem számol velük Xavi,mert ha látna esélyt akkor már most kapniuk kellett volna pár perc bemelegítést.Általában mindig megnézem a klasszikust,de most nem biztos....szerintem ez nagyon egyoldalú lesz.


Nem, nem azert nem neveztek oket, mert nem epulnek fel, hanem mert gozerovel keszulnek a hetvegi rangadora. Lewa, Pedri tuti jatszani fognak, de meg Raphinha is felepulhet.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 24., kedd 16:56

fixX írta: A szombati klasszikó szerintem nagyjából olyan lesz mint a kupa visszavágós 0 4.Semmi esélyt nem látok a barsza részéréről.Most olvastam hogy a sérültjeik közül senki nem tér vissza a holnapi bl meccsre.Valójában ez azt jelenti hogy szombaton sem számol velük Xavi,mert ha látna esélyt akkor már most kapniuk kellett volna pár perc bemelegítést.Általában mindig megnézem a klasszikust,de most nem biztos....szerintem ez nagyon egyoldalú lesz.
Ilyenkor szopunk gólokat Kessietől, Sergi Robertótól, Fermin Lopeztől meg nevenincs féllábúaktól akik addig gólt nem lőttek soha.

Papíron nekünk kéne nyerni, de tavaly is kellett volna aztán szoptunk 5-ből 3-szor. Szóval inkább utólag legyen nagy a mellényünk idén :mrgreen:

Ráadásul a bírókra mindig van céltartalékuk :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. október 24., kedd 16:16

fixX írta: A szombati klasszikó szerintem nagyjából olyan lesz mint a kupa visszavágós 0 4.Semmi esélyt nem látok a barsza részéréről.Most olvastam hogy a sérültjeik közül senki nem tér vissza a holnapi bl meccsre.Valójában ez azt jelenti hogy szombaton sem számol velük Xavi,mert ha látna esélyt akkor már most kapniuk kellett volna pár perc bemelegítést.Általában mindig megnézem a klasszikust,de most nem biztos....szerintem ez nagyon egyoldalú lesz.
Már csak Remynek kell megerősítenie a feltételezésr, és kész a káosz.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

fixX
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2023. október 21., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Bernardo silva
Kedvenc csapatod: Man city

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fixX » 2023. október 24., kedd 16:04

A szombati klasszikó szerintem nagyjából olyan lesz mint a kupa visszavágós 0 4.Semmi esélyt nem látok a barsza részéréről.Most olvastam hogy a sérültjeik közül senki nem tér vissza a holnapi bl meccsre.Valójában ez azt jelenti hogy szombaton sem számol velük Xavi,mert ha látna esélyt akkor már most kapniuk kellett volna pár perc bemelegítést.Általában mindig megnézem a klasszikust,de most nem biztos....szerintem ez nagyon egyoldalú lesz.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. október 24., kedd 15:44

centeno81 írta: gondolom az eddigi piros lapjait is azért kapta, mert támogatásáról biztosította a mindenkori bírót
Szombaton Clásico! Be kell egy kicsit nyalni, hogy még véletlenül se jöjjünk ki jól a játékvezetésből :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

centeno81
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2018. augusztus 28., kedd 17:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: centeno81 » 2023. október 24., kedd 15:28

Xavi Hernández odaszúrt a Real Madridnak, a katalán edzőt kérdezték a játékvezetőkről.
Nem szeretem a játékvezetői technikai bizottságra nehezedő nyomást amit a Madrid tesz rájuk, szerintem hagyni kell őket dolgozni, én hiszek a játékvezetők őszinteségében és tisztaságában.
gondolom az eddigi piros lapjait is azért kapta, mert támogatásáról biztosította a mindenkori bírót

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. október 24., kedd 9:27

Remy írta:
dzsi91 írta: Az a szép ebben, hogy ezeknél a 2 meccses tinisztároknál is a saját kardjukba dőlnek bele mint minden másban is.

Másfél évtizedig nyomatják a hazugságpropagandát, hogy ők kinevelik az aranylabdásokat meg lamasia aztán ha valaki rúg egy egyeneset a labdába náluk arról már majdhogynem doku sorozat készül next messi címmel. 1-2 hónap és már akkora nyomás van rajtuk mint egy 28 évesen aztán 2 szezon utàn meg már a transfermarkt is alig talàlja meg,hogy ezek a goldenboyok hol játszanak éppen.

Ez a gyamal se lesz semmi. Eddig az egyetlen nagy dolog benne, hogy 16 éves de ez nem jelenti azt, hogy majd 23 evesen 5szor jobb lesz.
Pont belefutottam egy 10es listaba, ahol a legfiatalabb barcas golszerzok voltak. Nagyresze egy darab semmi lett.

Yamal, Fati, Krkic, Gavi, Guiu, Messi, Pedri, Moriba, Dos Santos, Dongou.

Es akkor ezek csak a fiatal golszerzok, a Tello, Cuenca es tarsai vonal benne sincs.
Őszintén én rosszabbra számítottam, ebből szerintem 3 (Krkic, Moriba, Dongou) aki tényleg bust. Messi, Pedri, Gio szerintem teljesen korrekt karriert futottak be, többiek meg még fiatalok a megítéléshez.

Nálunk Brahim, Higu, Hakimi, Cama, Rodrygo, Alvaro Rodriguez, Vinicius, Varane, Raul és Alberto Rivera a sorrend (10.-től 1.)

Ami egyébként érdekes hogy mindkét csapatnál mennyi a modern játékos, régen ezek szerint nem kaptak ennyi lehetőséget az akár igazolt, akár nevelt fiatalok.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 24., kedd 9:11

Ginyu Forceba mehetne is a nagyrésze. :mrgreen:

Ginyu, Guldo, Jeice, Recoome, Burter. :kalapos:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 24., kedd 9:04

Remy írta:
dzsi91 írta: Az a szép ebben, hogy ezeknél a 2 meccses tinisztároknál is a saját kardjukba dőlnek bele mint minden másban is.

Másfél évtizedig nyomatják a hazugságpropagandát, hogy ők kinevelik az aranylabdásokat meg lamasia aztán ha valaki rúg egy egyeneset a labdába náluk arról már majdhogynem doku sorozat készül next messi címmel. 1-2 hónap és már akkora nyomás van rajtuk mint egy 28 évesen aztán 2 szezon utàn meg már a transfermarkt is alig talàlja meg,hogy ezek a goldenboyok hol játszanak éppen.

Ez a gyamal se lesz semmi. Eddig az egyetlen nagy dolog benne, hogy 16 éves de ez nem jelenti azt, hogy majd 23 evesen 5szor jobb lesz.
Pont belefutottam egy 10es listaba, ahol a legfiatalabb barcas golszerzok voltak. Nagyresze egy darab semmi lett.

Yamal, Fati, Krkic, Gavi, Guiu, Messi, Pedri, Moriba, Dos Santos, Dongou.

Es akkor ezek csak a fiatal golszerzok, a Tello, Cuenca es tarsai vonal benne sincs.
Mint valami Dragon Ball Z stablista :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 24., kedd 9:00

dzsi91 írta: Az a szép ebben, hogy ezeknél a 2 meccses tinisztároknál is a saját kardjukba dőlnek bele mint minden másban is.

Másfél évtizedig nyomatják a hazugságpropagandát, hogy ők kinevelik az aranylabdásokat meg lamasia aztán ha valaki rúg egy egyeneset a labdába náluk arról már majdhogynem doku sorozat készül next messi címmel. 1-2 hónap és már akkora nyomás van rajtuk mint egy 28 évesen aztán 2 szezon utàn meg már a transfermarkt is alig talàlja meg,hogy ezek a goldenboyok hol játszanak éppen.

Ez a gyamal se lesz semmi. Eddig az egyetlen nagy dolog benne, hogy 16 éves de ez nem jelenti azt, hogy majd 23 evesen 5szor jobb lesz.
Pont belefutottam egy 10es listaba, ahol a legfiatalabb barcas golszerzok voltak. Nagyresze egy darab semmi lett.

Yamal, Fati, Krkic, Gavi, Guiu, Messi, Pedri, Moriba, Dos Santos, Dongou.

Es akkor ezek csak a fiatal golszerzok, a Tello, Cuenca es tarsai vonal benne sincs.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. október 23., hétfő 16:30

Torquemada írta:
realbeckham írta:

Vágom én fatit. Annak idején irtam is rola, hogy fati az jo, szimpatikus és sajnálatos dolog a sérülés.

De amiről írsz, az (nem akarok hehe lenni) nekem pato. Ő rá ratudom mondani az elképesztő szót. És a mi lett volna ha kozhelyet. A brazilnak a tudatunkba égett több megmozdulasa, gólja, amit csinalt a blben. Zsigeri zseni. Ansu konkretan a "Prime" 8 honapjában mit csinált azon kívül hogy ilyen getafenaknak lőtt golt. Most ugyanezt jatszak el yamallal is.
Szamomra fati egy korrekt szélső volt. Az atlagnal tebetsegesebb gyerek, de nem az a kategória, ahova őt betette minden barcas, farkas norbi, meg még sokan mások. Tulfujt hypelufi
Azért egy-két komolyabb sérülés rendesen haza tud vágni egy karriert rossz esetben. Lásd nálunk Jesé Rodriguez esetét, egy nagyon korrekt 12. játékos volt, szép jövővel. Aztán derült égből villámcsapás, és szétcsúszott a gyerek teljesen. (Hazard "haveromat" nem mondom, neki nem (csak) Mönié tett be, ő szerintem az aláírás pillanatában elengedte az egészet ezen a szinten, és örült a jő kiszállónak, szépen, korrektül ki is maxolt mindent, amit lehetett.)
Szerintem is átlagon felüli lehetett volna a kis néger gyerek, azért minket is megszívatott egy párszor. Nem halilovic, deloufeu, stb. kategória. De ezt már nem tudjuk meg. Gyanús, hogy pedri ugyanebben a cipőben lesz, ha ilyen üveglábú marad. Tudom, hogy nagyon csúnya vagyok, de a franc sem bánja, nem hiányoznak az új messik, éppen elég volt a régi is.
En Pedrinel azt latom, hogy az elso eveben csapagyasra hajtottak azzal a 70 valahany meccsel, aztan azota sem tudta meg osszeszedni magat ebbol. Szerintem ezt nagyon elkurtak nala, ami hosszutavon is hatassal lesz ra.

Ugyes, igeretes srac, de bele is tobbet lattak, mint ami. Ugyanez van a tobbi novendekkel is. Iszonyat nagy pr-ja van a la masianak. Aztan ugye ennek nem csak elonyei vannak.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. október 23., hétfő 15:29

KAG írta: November elején, munka ügyben Barcelonába kell utaznom.
Ha már ott vagyok, kitaláltam, hogy bemennék lerakni egy méretes barnát a spotify arénába.

WC-ig ingyenes a belépés? :D
2006-ban voltunk Barcelonaba focizni egy tornan,az egyik csapattarsam faterja nagy realos volt,de a hetvegen barca-villarreal volt es kitalalta hogy megnezi oket.
Elment jegyet venni a stadionhoz par nappal a meccs elott realos melegito folsobe,senki nem szolt egy szot sem,kb ketto oras sort vegig allta,kerte a jegyet,a srac ramosolygott es mondta,hogy a pulcsit vegye le,es ugorjon neki megegyszer a sornak. :lol: :lol:
Kiment kb delben a stadionhoz es este 6 orakor ert haza. :lol:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. október 23., hétfő 15:14

hehetheoriginal írta:
Galacticos írta:
Felujitas alatt a stadionjuk.
pont azért egyszerűbb bejutni a káosz közepette :lol: :mrgreen:
egy madridos figo képet is tehetsz mellé, kösz
Jó ötlet :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 23., hétfő 14:04

Az a szép ebben, hogy ezeknél a 2 meccses tinisztároknál is a saját kardjukba dőlnek bele mint minden másban is.

Másfél évtizedig nyomatják a hazugságpropagandát, hogy ők kinevelik az aranylabdásokat meg lamasia aztán ha valaki rúg egy egyeneset a labdába náluk arról már majdhogynem doku sorozat készül next messi címmel. 1-2 hónap és már akkora nyomás van rajtuk mint egy 28 évesen aztán 2 szezon utàn meg már a transfermarkt is alig talàlja meg,hogy ezek a goldenboyok hol játszanak éppen.

Ez a gyamal se lesz semmi. Eddig az egyetlen nagy dolog benne, hogy 16 éves de ez nem jelenti azt, hogy majd 23 evesen 5szor jobb lesz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

florentino007
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2023. április 24., hétfő 21:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Cristiano
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: florentino007 » 2023. október 23., hétfő 14:04

Pad'em írta:
'shutterisland írta: eletemben nem hallottam a gyerekrol, nem is latok bele hirtelen valami szupersztart, de szerintem az egyszeru szurkolo (farkasnorbi vagy romano is az. :mrgreen: ) ertheto, hogy belelkesul ilyenkor.
gondoljatok vissza, mennyi szo esett nalatok is a magas uruguayi sracrol, aki szuperul allt be par meccsen tavaly, azota meg mar emlites szinten sem olvastam a nevet.
Ja Romano hasonlóan lelkes volt Álvarónál is. Kinyomott róla egy darab one to watchos posztot annó, tegnap meg videó a gólörömről, a családtagok öröméről, Xavi nyilatkozat, mind külön tweetben. :D

Tök mindegy csak vicces mennyire recskázik a masia növendékekre a média.
Mondjuk meg van ez a fajta bolond nálunk is, Tomas Roncero vagy hogy hívják :kalapos:

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2023. október 23., hétfő 13:52

realbeckham írta:
ferni írta: [elképesztő volt a gyerek.
Őt kicsinálták teljesen a sérülések.
Vágom én fatit. Annak idején irtam is rola, hogy fati az jo, szimpatikus és sajnálatos dolog a sérülés.

De amiről írsz, az (nem akarok hehe lenni) nekem pato. Ő rá ratudom mondani az elképesztő szót. És a mi lett volna ha kozhelyet. A brazilnak a tudatunkba égett több megmozdulasa, gólja, amit csinalt a blben. Zsigeri zseni. Ansu konkretan a "Prime" 8 honapjában mit csinált azon kívül hogy ilyen getafenaknak lőtt golt. Most ugyanezt jatszak el yamallal is.
Szamomra fati egy korrekt szélső volt. Az atlagnal tebetsegesebb gyerek, de nem az a kategória, ahova őt betette minden barcas, farkas norbi, meg még sokan mások. Tulfujt hypelufi
Azért egy-két komolyabb sérülés rendesen haza tud vágni egy karriert rossz esetben. Lásd nálunk Jesé Rodriguez esetét, egy nagyon korrekt 12. játékos volt, szép jövővel. Aztán derült égből villámcsapás, és szétcsúszott a gyerek teljesen. (Hazard "haveromat" nem mondom, neki nem (csak) Mönié tett be, ő szerintem az aláírás pillanatában elengedte az egészet ezen a szinten, és örült a jő kiszállónak, szépen, korrektül ki is maxolt mindent, amit lehetett.)
Szerintem is átlagon felüli lehetett volna a kis néger gyerek, azért minket is megszívatott egy párszor. Nem halilovic, deloufeu, stb. kategória. De ezt már nem tudjuk meg. Gyanús, hogy pedri ugyanebben a cipőben lesz, ha ilyen üveglábú marad. Tudom, hogy nagyon csúnya vagyok, de a franc sem bánja, nem hiányoznak az új messik, éppen elég volt a régi is.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég