Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » kevesebb mint egy perce

Nika91127 írta:
Realista24 írta: Xavi döntött, maradni akar. Laportae a döntés. Írja az AS.
Oh, mily meglepő.
És az a narratíva, hogy segíteni akarja a klubbot, a világ igazságtalan, mindenki a Real Madridnak fúj, és ő nem hagyja cserben a TSHAAALÁDOT!!!! :roll: :roll:
ládeszizsón. :mrgreen: Nemtudom melyik barszás örül ennek. Szerintem ennek mégrosszabb vége lesz jövőre mint idén volt.

Gondolom nem tudja elengedni, hogy most a világ bohóca mindenhol a viselkedése miatt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: füst » 6 perccel ezelőtt

Támogatom, Xavi 10/10. :D

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 9 perccel ezelőtt

Realista24 írta: Xavi döntött, maradni akar. Laportae a döntés. Írja az AS.
Oh, mily meglepő.
És az a narratíva, hogy segíteni akarja a klubbot, a világ igazságtalan, mindenki a Real Madridnak fúj, és ő nem hagyja cserben a TSHAAALÁDOT!!!! :roll: :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 12 perccel ezelőtt

Xavi döntött, maradni akar. Laportae a döntés. Írja az AS.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 36 perccel ezelőtt

MarioCirolo írta: Eleg sok tweetet latok mostanaban Pedri alkohol/buli problemairol, hiteles forrastol olvasott valaki ilyet?
Elég ránézni szegénynek a fejére, 2 év alatt 15-öt öregedett.

MarioCirolo
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 59 perccel ezelőtt

Eleg sok tweetet latok mostanaban Pedri alkohol/buli problemairol, hiteles forrastol olvasott valaki ilyet?

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » Ma, 14:59

Kellett a della arra a szerény 50%-os emelésére. Nevetséges bohóc, remélem kirak még pár bejegyzést arról a 10 esetről amiknél hibázott a gólvonal technológia.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

ELSiete
Hozzászólások: 2981
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ELSiete » Ma, 14:57

At the beginning of the season Real Madrid was the ONLY club voted for Goal-line technology & semi automatic offside

Athletic Bilbao joined Real Madrid later,

The other 18 club REFUSED according to Tebas request
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

realmadrid95
Hozzászólások: 1887
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » Ma, 14:38

Donát írta:
Realista24 írta: Katalan sport szerint Araujo most mar elado, ha olyan ajanlat erkezik erte.
O az egyik olyan jatekos, akiert jo penzt lehet leakasztani, a Barcanak pedig szuksege van lovera.
Plusz a hosszabbitasi ajanlat, amivel megkinaltak nem tetszik neki annyira, hogy egyertelmu legyen a maradasa.
Hatalmas lúzerség lenne a részükről eladni, múlt heti piros lappal együtt is. Legyen így! Kíváncsian figyelem a fejleményeket.
Penz nagy ur. 50 milliot buktak a szuperkupan, hogy nem jutottak be vegul, raadasul elkezdett gyuruzni a sok f0shalmaz, amit felhalmoztak evek alatt. Nem a piroslap miatt akarjak eladni.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3923
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » Ma, 14:34

Xavi marad. Arajuot eladják.
még csak Lewa és Cancelo kellene maradjon és jövőre is biztató a kép
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1771
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » Ma, 14:23

Realista24 írta: Katalan sport szerint Araujo most mar elado, ha olyan ajanlat erkezik erte.
O az egyik olyan jatekos, akiert jo penzt lehet leakasztani, a Barcanak pedig szuksege van lovera.
Plusz a hosszabbitasi ajanlat, amivel megkinaltak nem tetszik neki annyira, hogy egyertelmu legyen a maradasa.
Hatalmas lúzerség lenne a részükről eladni, múlt heti piros lappal együtt is. Legyen így! Kíváncsian figyelem a fejleményeket.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 14:15

Katalan sport szerint Araujo most mar elado, ha olyan ajanlat erkezik erte.
O az egyik olyan jatekos, akiert jo penzt lehet leakasztani, a Barcanak pedig szuksege van lovera.
Plusz a hosszabbitasi ajanlat, amivel megkinaltak nem tetszik neki annyira, hogy egyertelmu legyen a maradasa.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » Ma, 14:08

Realista24 írta:
wZoLee7 írta: Függetlenül attól, hogy ki mit látott, bent volt vagy sem, meg a többi ítéletnél ugyan így, irtó szégyen ez a ligára nézve. Ha meg tényleg 3 millióba fájna a technológia, akkor nem is értem.
Hogy van ez amúgy? BL-ben van, tehát a szükséges készülékek minden bl és el résztvevővél adottak?
Szerintem azokban a stadionokban, ahol rendezhetnek UEFA meccset, ott kötelező.
BL-ben az utolso selejtezo korben mar kotelezo, EL-ben a csoprotkortol. A konferencia ligaban ha akarod, a csoportkortol hasznalhatod.

Amugy azt figyeltem, hogy az angol 1-2, olasz 1-2, nemet, francia es holland ligaban is van.
Realista24 írta:
h3x0r írta:
Ebben kivetelesen nincsenek lemaradva a spanyolok, mindket bajnoksag bevezeti a kovetkezo szezontol.
En ugy tudom, hogy csak tervben van a bevezetes, palyazatot is irtak ki ra, aztan majd kiderul, hogy mennyibe fog kerulni, es a vegen megvan ra az esely, hogy lehuzzak, mint a golvonal technologiat.

Egyedul relevot lattam, hogy tenykent kozolte, de ha azota a liga megerositette, akkor orommel veszem.
Hivatalos kozlemenyt nem lattam, csak mult heten szembe jott velem, hogy mindket liga bevezeti. Ezek szerint akkor megse olyan biztos.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 14:02

h3x0r írta:
Realista24 írta: Nem csak golvonaltech kene, hanem ugyanugy szoglet es bedobasra is, hogy kint volt-e vagy sem. Angolok mar felautomata lesnel jarnak...ezek meg tiz percig videoznak meg mindig.
Ebben kivetelesen nincsenek lemaradva a spanyolok, mindket bajnoksag bevezeti a kovetkezo szezontol.
En ugy tudom, hogy csak tervben van a bevezetes, palyazatot is irtak ki ra, aztan majd kiderul, hogy mennyibe fog kerulni, es a vegen megvan ra az esely, hogy lehuzzak, mint a golvonal technologiat.

Egyedul relevot lattam, hogy tenykent kozolte, de ha azota a liga megerositette, akkor orommel veszem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » Ma, 13:52

Realista24 írta: Nem csak golvonaltech kene, hanem ugyanugy szoglet es bedobasra is, hogy kint volt-e vagy sem. Angolok mar felautomata lesnel jarnak...ezek meg tiz percig videoznak meg mindig.
Ebben kivetelesen nincsenek lemaradva a spanyolok, mindket bajnoksag bevezeti a kovetkezo szezontol.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » Ma, 13:38

Én élvezem ahogy vergődnek, még jobb mintha 4:0-ra nyertünk volna :))
Így azt hiszik valójában ők voltak a jobbak, nem kell változtatni semmin, Xavi is maradhat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 13:11

wZoLee7 írta: Függetlenül attól, hogy ki mit látott, bent volt vagy sem, meg a többi ítéletnél ugyan így, irtó szégyen ez a ligára nézve. Ha meg tényleg 3 millióba fájna a technológia, akkor nem is értem.
Hogy van ez amúgy? BL-ben van, tehát a szükséges készülékek minden bl és el résztvevővél adottak?
Szerintem azokban a stadionokban, ahol rendezhetnek UEFA meccset, ott kötelező.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: istimester » Ma, 13:02

Abszolút.
Az egy EB bíróval be is árazták az egész spanyol bíráskodást.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13158
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » Ma, 12:54

Függetlenül attól, hogy ki mit látott, bent volt vagy sem, meg a többi ítéletnél ugyan így, irtó szégyen ez a ligára nézve. Ha meg tényleg 3 millióba fájna a technológia, akkor nem is értem.
Hogy van ez amúgy? BL-ben van, tehát a szükséges készülékek minden bl és el résztvevővél adottak?

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pipita » Ma, 10:26

babaking írta: Egész korrekt a kommunikáció. Jól értem, hogy Yamalnak mondja, hogy ezt most lefújta, de legközelebb ne adja ennyire könnyen magát?


Nem tudom, hogy máskor is kiadtak-e hangfelvételeket, de szerintem ezt be kellene vezetni. (mint ahogy a gólvonaltechnológiát is)
Nem, van a mondat végén egy "ahí", és mutat is a büntetőterületre. Azt mondja, hogy oda ne repüljön be ilyen könnyen, majd ha büntető lesz, büntetőt fúj, de ne akarja becsapni, kb ez volt a lényege. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 154 regisztrált és 0 vendég