Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. január 24., kedd 2:30

BlancoMark írta: hanem hogy csak azert mert kicsi ossze kene fosnia magat egy nagyobb embertol. Nem ugyanaz a ketto.
Akkor nem jól fejeztem ki magam. A lényege az lett volna, hogy normális ember, akinél fejben rendben vannak a dolgok, nem megy neki idegből egy nálánál 2x nagyobb embernek. Egy súlycsoportúnak se, nemhogy egy ekkora állatnak.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

el magico
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. január 23., hétfő 19:56

Fiatal még Gavi, idővel kinőheti ezt a túlbuzgóságot. Szerintem is sokszor hajmeresztő, amit csinál, és meccsenként érdemelne kb. 1 lapot, de rutinnal talán letisztul. Inkább ilyen legyen egy játékos, mint tutyimutyi.


Mondjuk azért lehet fizetnék, hogy egy Gattuso, vagy Roy Keane ellen "okuljon" kicsit a Golden Boy :mrgreen:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4883
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. január 23., hétfő 18:37

M1Ö írta:
BlancoMark írta:Most nem azert, de ez miota negativum
Hogy mi a negatívum? A labda már rég nem volt játékban, szokásos Barcás kavarodás volt az ítélet után. A kis kölyök meg neki ment felslegesen a nagy embernek. De lehet nem vagyunk egyformák és te támogatod az ilyeneket. Szóval neked lehet nem negatívum, nekem az jött le belőle, hogy a kisgyerek a falnak is neki menne, ha igaza van, ha nem... Magyarán egy kis mitugrálsz...
Na de a korabbi gondolatmeneted nem arrol szolt, hogy problemas, hogy jatekon kivul izmozott, hanem hogy csak azert mert kicsi ossze kene fosnia magat egy nagyobb embertol. Nem ugyanaz a ketto.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. január 23., hétfő 18:32

p.csabi1 írta: Azért akik itt Viniznek azokat megnézném ha annyit kapnának mint ő mit csinálnának.
Gondolom mosolyogva tűrnétek,a majmozást is meg azt is hogy kis túlzással minden figyelmeztetés és szankció nélkül agyon rúgjanak,leüssenk,letapossanak benneteket a pályán. :lol:
Sőt,még talán meg is köszönnétek a törődést. :lol:
Szarni kell bele, pont nem a fórum érdekli sztm.
Focizzon, azért kapja a fizetését, legyünk vele előrébb, ami nem mindig van így.

A csapattársai, meg a környezete és a Real legyen mellette, többi le van ejtve.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. január 23., hétfő 17:19

BlancoMark írta:Most nem azert, de ez miota negativum
Hogy mi a negatívum? A labda már rég nem volt játékban, szokásos Barcás kavarodás volt az ítélet után. A kis kölyök meg neki ment felslegesen a nagy embernek. De lehet nem vagyunk egyformák és te támogatod az ilyeneket. Szóval neked lehet nem negatívum, nekem az jött le belőle, hogy a kisgyerek a falnak is neki menne, ha igaza van, ha nem... Magyarán egy kis mitugrálsz...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. január 23., hétfő 16:04

Azért akik itt Viniznek azokat megnézném ha annyit kapnának mint ő mit csinálnának.
Gondolom mosolyogva tűrnétek,a majmozást is meg azt is hogy kis túlzással minden figyelmeztetés és szankció nélkül agyon rúgjanak,leüssenk,letapossanak benneteket a pályán. :lol:
Sőt,még talán meg is köszönnétek a törődést. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

csala
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022. december 31., szombat 10:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csala » 2023. január 23., hétfő 15:36

DinhoL írta:
wZoLee7 írta:

szinte minden meccsre jut neki egy szitu ahol teljesen indokolatlanul neki rohan az ellenfélnek és csak arra megy h lebirkózza, abszolút szarik a labdára, lapot pedig nem kap...nem tudom ennek mi az oka, de vele ellentétben meg Cama mindenre kapja a lapot és nekem senki ne is próbálja megmagyarázni, hogy ez jól van így
A ligában mindketten 17 meccs 3 sárga. egyébként elhiszem, hogy idegesítő játékos de legalább mindenhol ott van, robotol így nagyobb rá az esély, hogy egyszer beleszalad egy leütésesbe. :D
Vinivel együtt előbb utóbb valaki agyon rúgja őket.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2023. január 23., hétfő 15:08

wZoLee7 írta:
Toti írta: amugy sztem sincs ezzel gond, mert nem ügyetlen gyerek, de bazdmeg legyen már helyén kezelve. ha úgy lenne akkor kb 23 éves korára ramos laprekordjait kezdené döntögetni. :roll:
szinte minden meccsre jut neki egy szitu ahol teljesen indokolatlanul neki rohan az ellenfélnek és csak arra megy h lebirkózza, abszolút szarik a labdára, lapot pedig nem kap...nem tudom ennek mi az oka, de vele ellentétben meg Cama mindenre kapja a lapot és nekem senki ne is próbálja megmagyarázni, hogy ez jól van így
A ligában mindketten 17 meccs 3 sárga. egyébként elhiszem, hogy idegesítő játékos de legalább mindenhol ott van, robotol így nagyobb rá az esély, hogy egyszer beleszalad egy leütésesbe. :D
Som i Serem!
6oat

mila
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 1:19
Kedvenc játékosaid: ramos, kroos
Kedvenc csapatod: rmcf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mila » 2023. január 23., hétfő 12:51

Csabi írta: nem az a probléma vele, hogy keményen játszik meg olyan mint a piranha, nem szakad le rólad. sokkal inkább az, hogy álló játéknál oda megy az ellenfélhez beleállni, "emberkedni", keménykedni meg provokálni.
ah, kár hogy nincs már kázmér. mit csinálna vele te jó ég. :lol:
majd az EL-ben :shifty:
92:48

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. január 23., hétfő 11:52

Toti írta: amugy sztem sincs ezzel gond, mert nem ügyetlen gyerek, de bazdmeg legyen már helyén kezelve. ha úgy lenne akkor kb 23 éves korára ramos laprekordjait kezdené döntögetni. :roll:
szinte minden meccsre jut neki egy szitu ahol teljesen indokolatlanul neki rohan az ellenfélnek és csak arra megy h lebirkózza, abszolút szarik a labdára, lapot pedig nem kap...nem tudom ennek mi az oka, de vele ellentétben meg Cama mindenre kapja a lapot és nekem senki ne is próbálja megmagyarázni, hogy ez jól van így

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. január 23., hétfő 11:48

nem az a probléma vele, hogy keményen játszik meg olyan mint a piranha, nem szakad le rólad. sokkal inkább az, hogy álló játéknál oda megy az ellenfélhez beleállni, "emberkedni", keménykedni meg provokálni.
ah, kár hogy nincs már kázmér. mit csinálna vele te jó ég. :lol:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. január 23., hétfő 11:46

Az, hogy valaki küzd és megalkuvást nem tűrően játszik nem egyenlő azzal, hogy agyatlanul beleszáll mindenkibe aki a közelébe ér. Ráadásul büntetlenül. Ha madridista lenne is pont ugyanígy irritálna.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. január 23., hétfő 11:31

amugy sztem sincs ezzel gond, mert nem ügyetlen gyerek, de bazdmeg legyen már helyén kezelve. ha úgy lenne akkor kb 23 éves korára ramos laprekordjait kezdené döntögetni. :roll:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 23., hétfő 11:10

BlancoMark írta:
M1Ö írta:

Tavaly az volt a kedvenc jelenetem, mikor a VB-n neki ment egy Costa Ricai, 2 méter magas, mázsás nagy feka állatnak. :lol: Nem találok róla videót, de kb olyan volt, mintha egy csivava neki menne egy német dognak. Pályán kívül, az életbe ketté törte volna.

Szóval lényeg a lényeg, hogy nála valami tényleg nincs rendben fejben, ha már a kis 20 kilójával egy ekkora állatnak is neki megy.
Most nem azert, de ez miota negativum, hogy nem ismer lehetetlent es nem fossa ossze magat semmitol? Lehet rohogni rajta, de ez a nyertes mentalitas.
Ha valaki igy jatszana nalunk, o lenne a madridizmus megtestesitoje. :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. január 23., hétfő 11:10

Reszben egyetertek. Egy vakarcs, aki ha ellened van, idegesito. Ha veled, akkor nem.

Viszont… ha Ramos lenne a hatara irva, kb minden masodik meccsen le lenne kuldve a palyarol.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4883
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. január 23., hétfő 11:05

M1Ö írta:
RealMadridFanatic írta: Azt nem nagyon értem, hogy ezt a kis taknyot hogy nem törte még ketté senki.
Tavaly az volt a kedvenc jelenetem, mikor a VB-n neki ment egy Costa Ricai, 2 méter magas, mázsás nagy feka állatnak. :lol: Nem találok róla videót, de kb olyan volt, mintha egy csivava neki menne egy német dognak. Pályán kívül, az életbe ketté törte volna.

Szóval lényeg a lényeg, hogy nála valami tényleg nincs rendben fejben, ha már a kis 20 kilójával egy ekkora állatnak is neki megy.
Most nem azert, de ez miota negativum, hogy nem ismer lehetetlent es nem fossa ossze magat semmitol? Lehet rohogni rajta, de ez a nyertes mentalitas.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. január 23., hétfő 10:45

RealMadridFanatic írta: Azt nem nagyon értem, hogy ezt a kis taknyot hogy nem törte még ketté senki.
Tavaly az volt a kedvenc jelenetem, mikor a VB-n neki ment egy Costa Ricai, 2 méter magas, mázsás nagy feka állatnak. :lol: Nem találok róla videót, de kb olyan volt, mintha egy csivava neki menne egy német dognak. Pályán kívül, az életbe ketté törte volna.

Szóval lényeg a lényeg, hogy nála valami tényleg nincs rendben fejben, ha már a kis 20 kilójával egy ekkora állatnak is neki megy.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2023. január 23., hétfő 10:41

RealMadridFanatic írta: Azt nem nagyon értem, hogy ezt a kis taknyot hogy nem törte még ketté senki. Nevetséges ovis kisfiú testével minden meccsen száll bele mindenkibe, furcsa, hogy még senkinek nem ment le a redőny.
Nem lenne vele semmi baj, ha neki is úgy osztogatnák a lapot, mint Camának. Az első ilyenért kapná a sárgát, utána már o se lenne olyan bátor.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. január 23., hétfő 10:34

Azt nem nagyon értem, hogy ezt a kis taknyot hogy nem törte még ketté senki. Nevetséges ovis kisfiú testével minden meccsen száll bele mindenkibe, furcsa, hogy még senkinek nem ment le a redőny.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5288
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. január 23., hétfő 10:31

p.csabi1 írta: https://twitter.com/JLSanchez78/status/ ... JittA&s=19

Ez már nem az első eset ebben a szezonban. :agree:
Olyan szinten tolják őket hogy az kicsit sem felháborító.
csicska gavinak ez sem sarga

https://twitter.com/Ultra_Suristic/stat ... GNJxw&s=19
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég