Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. október 1., szerda 7:37

szerintem azért nem ilyen drámai a helyzet a Barcánál. rendben van, hogy eddig nem kaptak gólt, de mindenki tudta, hogy azért nem ez a realitás. tegnap becsúszott egy vereség idegenben egy extra motivált PSG ellen, akik idén már nagyon szeretnének valamit alkotni a BL-ben, amihez meg is van a keretük. szerintem még a legelvakultabb hungarokatalánok sem gondolták azt, hogy majd minden meccset lehoz ez a védősor 0 kapott góllal vagy minden meccset meg fog nyerni, és újra olyan erős lesz a csapat, mint 3 éve. azt a szintet egyszerűen szinte lehetetlen újra elérni. reálisan nézve a Barcával ettől a meccstől függetlenül is számolni kell, és aki nem a világvalahavoltlegjobbcsapata Barcelonát várta ebben a szezonban, akkor annak nem fog meglepetést okozni pár ilyen eredmény.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 1., szerda 4:50

Most Függetlenül a meccs eredményétől, ez a Barca még mindig Pep Barcája, és Pep Barcája 2012ben meghalt.Szerencsére ezt odaát nem nagyon észlelik még mindig.

Engem nem győz meg senki,hogy Tito-Tata vagy Lucho bármi komoly változást eszközöltek volna...csak belemaszatoltak,kicsit motiváltak azt Ennyi,Barcelonába egy komoly külsős edző kell aki végre szétbombázná Pep maradványait a felfogását,a kiégett játékosait...De hálistennek nem fog ak olyan edzőt hozni,így inkább a Chelseare koncentrálok, ők kemények,ha kell a címvédés rajtuk keresztül vezet az út.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. október 1., szerda 2:07

egyet értek shutterisland véleményével.
azért ez a Barca még sokat változhat Suarez beépülésével. Mondjuk én Vermalent sosem tartottam olyan nagy számnak, szóval inkább Suarez beilleszkedése adhat választ sok kérdésre...

viszont...
én személy szerint nem hiszek ebben a Luis Enrique-s dologban..
Majd ő lesz az aki jött a Barca családból, és akárcsak Pep, majd felturbózza a dolgokat?? (persze nem kell akkora változásokat eszközölnie mint anno Guardiolának, de..) Én ezt nagyon nehezen tudom elképzelni, ez szerintem nem így működik.
Guardiola egy nagyszerű edző, neki volt és azóta is van egy örökös koncepciója, amit ha törik, ha szakad de végigvisz.
És ennek az elképzelésnek a jeleit az ő új Barcaján már nagyon gyorsan fel lehetett fedezni. Persze, jókor volt jó helyen, meg vannak baromságai, és csak nyelt a Bayern egy négyest a mi Real Madridunktól, de ettől függetlenül neki van egy komoly filozófiája a fociról, amit meg tud valósítani, és eredményes is vele.
Szerintem az elmúlt 10 -12 évben aki teljesen vakon volt, de jókor volt jó helyen az Rijkard. Az az ember azóta sem tudott egy komolyan clubcsapatnál vagy válogatottnál sem megmaradni, vagy felmutatni valamit. Sehol sem. Neki a Barca előtt volt egy hazai EB 3. helyezése, amit világklasszisokkal teletűzdelt csapattal ért el, majd leült a katalán kispadra, megkapta a világ legjobb játékosát, meg pár játszótársat mellé, és ameddig Ronaldinhonak volt kedve játszani, addig Rijkaard is meg a Barca is eredményes volt. Jó nyilván ezt nagyon leegyszerűsítem, de tény, hogy a kétezres évek közepén volt egy óriási "vákum". Rengeteg nagy sztár, nagy generációk öregedtek ki, és ebben a vákumban a Ronaldinho vezette Barca uralkodott.
Pep más volt, ő felépített valamit, viszonylag új, vagy újonnan felfedezett emberekkel.
Most Lucho akar lenni az újabb Barca családtag? aki házon belülről jön és hozza a sikereket??
Én nem tudom, de számomra meglepő lenne, ha ez igazán beválna...
Hogy miért? Lucho már letette névjegyét más csapatoknál is. Ahol egy tök átlagosat, vagy éppen az alattit produkált. Neki nincsen olyan konkrét, és eredményes elképzelése a labdarúgásról mint Pepnek, ez nyilvánvaló, ráadásul az a "vákum" sincs meg, ami Rijkaard alatt megvolt. Nem egy kiöregedett Real Madrid az ellenfél, nem egy partvonalon vergődő Bayern, nem csak 1 szem Chelsea van, meg egy öregekből álló Milan a Bl-ben.. Vagy egy Luis Garcia vezette Liverpool. :D
Vannak más világválogatottak is, így neki nem elég csak bizonyos dolgokat eszközölnie, aztán majd a sztárok megoldják a pályán. Szerintem ez nem így megy, illetve így nem megy.
A Real Madridnál is csak igazán komoly szakemberek váltak be Bosque után. Bosque-val belenyúltak anno a tutiba, de ezt utána nem lehetett megismételni. Egy átlagos edző (Pelle) vagy picivel átlag alatt (Schuster) hosszú távon megbuktak. Capello, Mourinho, Carlo. Ők olyan szakemberek akik ott vannak a világ 10 legjobb edzői között. Nem átlagosak.
Lucho meg csak azért mert a Barca család tagja, így egy sztárokkal teletűzdelt kerettel le fogja győzni a kétszeres Bl győztes Mourinho jól összerakott gépezetét, a világbajnokokkal teletűzdelt Pep vezette Bayernt, vagy a dörzsölt Carlo 500 milliós Real Madridját? És más "kisebb" világválogatottakról (PSG, City) vagy tökéletes taktikai gépezetekről (Dortmund, Atletico) nem is beszélve..
Hát én ezt kétlem.
Lehet, hogy Luchoval nyer majd trófeát a Barca, (mondjuk egy bajnoki címet, mint anno a Real Schusterrel, aztán ennyi..) de én meglepődnék ha itt évekig tartó dominancia lenne, vagy többkupás szezonok...

aztán meg.. ki tudja..

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 1., szerda 2:06

Pedig a katalán sajtó (és Xavi) már a 2008-as szeleket érezte.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. október 1., szerda 1:24

addig szerintem felesleges túl sok konzekvenciát levonni az idényre nézve, amíg suarez és vermaelen be nem mutatkoznak.

suarez a világ egyik legjobb támadója, alapjaiban írhatja át az előzetes esélylatolgatásokat az, hogy ha beválik, ahogyan az is, ha teszem azt szélen szenved majd, vagy nem tud beilleszkedni és orrvérzésig lesz erőltetve.
nyilván nem mindegy, hogy game changer lesz belőle, aki ki tudja párszor húzni a csávából a csapatot, vagy mondjuk világi flop lesz, ne adj isten 3 hét múlva megint alkot valamit és eltiltják egy évre.

vermaelen pedig a másik kérdőjel.
nem mindegy, hogy berobban majd, vagy fogalmatlan lesz és kapjuk róla a gólokat.
arról nem álmodom, hogy újra god mode-ban tolja, mint a legjobb időszakában, mert egyrészt azért annak már jó pár éve, másrészt pedig bármennyire is jó hatással lehet egyes játékosokra a környezetváltás, azért csodát nem várok.
viszont ha csak meg tudná közelíteni a legjobb formáját, simán a kezdőben lenne a helye.

a két játékos közül inkább suarezre igaz, hogy lehet a mérleg nyelve a szezon tekintetében, mert ő a szűk elithez tartozik a posztján belül, míg vermalen azért nem.
ettől függetlenül mindketten ismeretlenek az egyenletben.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. október 1., szerda 0:44

hmm gt ez nagyon intresting volt
mi a véleményed, ha suarez visszajön messi hogy fog hozzá állni, hogy 2en is előtte lesznek gólszerzés szempontjából?
off : sajnos nem fogom mert nem értek hozzá :s
Kép

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. október 1., szerda 0:38

Áthozom ide.
___Samy___ a BL-topikban Busquetsről és Mascheranóról írta:mascherano (...) sokkal labdabiztosabb, jobban olvassa a játékot
Ezzel mondjuk nem értek egyet, de a többiben van igazság. Azt nem mondanám, hogy nem ad már semmi pluszt a csapatnak Busquets, de bizonyos ellenfelek ellen kevés egymagában, ami a védekezést illeti, még úgy is, hogy Rakitic azért jóval többet segít be neki, mint Xavi vagy Fabregas tavaly.

Szóval mondjuk ma szívesen megnéztem volna Mascheranót szűrőként (annak ellenére, hogy a korábbi években játszott néha ezen a poszton, és finoman szólva sem tündökölt az esetek többségében), Bartrát és Mathieu-t pedig hátul, így talán a beíveléseknél sem lettünk volna akkora gondban.

Amúgy annyira nem vagyok elkeseredve a meccs miatt, egyedül az idegesít, hogy ilyen hülye gólokat kaptunk. Túlzás, hogy eddig csak a jóisten mentett meg minket a kapott góloktól, mert azért volt ám csapatszintű védekezés, letámadás és pár remek egyéni teljesítmény is, de azért láthattuk, hogy a PSG kicsit más szint, mint az Elche, a Villarreal vagy a Bilbao. Abból a szempontból talán nem volt jó a rengeteg clean sheet, hogy valószínűleg már Luchóék is elhitték, hogy rendben van a védelem, a védekezés, sokat nem kell már változtatni rajta. Most viszont kijött, hogy nagyobb csapatok ellen még mindig bőven sebezhető ez a hátsó alakzat, a letámadás hatékonysága (még?) nem az igazi, illetve a pontrúgások továbbra is a csapat Achilles-sarkát jelentik. Ezen jó lenne változtatni.

Illetve Alves miatt sem vagyok boldog, a mai teljesítménye is kritikán aluli volt. Még mindig próbálja azt játszani, mint a Guardiola-érában, rengeteget megy előre, csak sajnos egyre ritkábban ér időben hátra labdavesztés után, illetve elöl is rendszeresen rossz döntéseket hoz, gyakran amiatt, mert 10-ből 9-szer Messit próbálja megjátszani. Vannak kétségeim Montoyát illetően, de egy esély járna neki. Ennél sokkal rosszabb úgysem lehet.

De voltak jó periódusaink is, amikor pörgősen ment a labdajáratás, sok volt a mozgás elöl, nem pedig a fantáziátlan tilitoli ment, mint tavaly sokszor (ebből volt most is, de nem olyan sok). Messinek jó első félideje volt, Neymar játéka úgy-ahogy tetszett, és Masch sem volt rossz, az első gólnál elkövetett hibájától eltekintve.

Ter Stegent én nem hibáztatnám, Verratti fejesénél valóban bakizott egyet, de szerintem Lucho hibázott, hogy két hét kihagyás után rögtön egy PSG elleni meccsen dobta be ismét a németet. Nem örülnék, ha maradna ez a felosztás (Bravóé a liga, TS-é a BL), minél több játéklehetőség kellene a németnek.

Ja, Cavaninak jár a pacsi, csúnya lett volna a vége, ha nem balfaszkodik ennyit.

Off: csabi*: te is felmoshatnád...

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. szeptember 30., kedd 23:47

Nem gondoltam volna, hogy már ez első komolyabb ellenfél ellen ennyire kijönnek a hibák
Kapus poszt, Alves, középső védők. A játékukon sem látszik semmi érdemleges változtatás, fejlődés

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. szeptember 30., kedd 23:46

Azért nézzük mert mindig tanul az ember tőlük. Mint ahogyan ma is megtudhattuk, hogy csak Messi tud löbbölni. :D

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. szeptember 30., kedd 23:40

Géci írta:
___Samy___ írta:...
...
Nem is értem miért néztek félidei elemzéseket, mazochisták vagytok? :D Én már jó 2 éve félidőben lehalkítom a tv-t, aztán sétálok egyet, vagy eszek, bármi mást, csak őket ne kelljen hallgatni.. Pedig én Barcás vagyok, de már engem idegesít a sok ökörségük.. :D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. szeptember 30., kedd 23:30

___Samy___ írta:nem figyeltem annyira ki volt ottó mellett a másik nagy szakértő a stúdióban, de a félidei elemzésnél eleresztett egy olyat, hogy csak messi képes a világon olyan belöbbölt labdát adni, mint amilyet neymarnak adott :roll:

azért na....remélem ismeri luka modricot
László Csaba volt az az okos... Én is pislogtam rajta :roll:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. szeptember 30., kedd 23:09

nem figyeltem annyira ki volt ottó mellett a másik nagy szakértő a stúdióban, de a félidei elemzésnél eleresztett egy olyat, hogy csak messi képes a világon olyan belöbbölt labdát adni, mint amilyet neymarnak adott :roll:

azért na....remélem ismeri luka modricot
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 30., kedd 20:58

Lassan kikophatna ez a két alak is,hogy 20-30 évre csönd legyen. :lol: :lol: :lol:

David liuz....vak tyúk is talál szemet.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2014. szeptember 30., kedd 20:58

Hát...ez szép gyors gólváltás volt... :D

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. szeptember 30., kedd 20:56

Ma is lehozzuk kapott gól nélkül, simán. :coffee:

:lol: :lol: :|

És tessék.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 30., kedd 20:45

kecsu10 írta:
tucsoki írta:Puhl nekem eleinte szimpatikus volt, és nem kérdőjelezem meg az elismert szaktekintélyét, de nagyon sok részhajlást látni/hallani tőle. Nála sem utolsó a szimpátia.
Most online behoztam a sport1-et, fárasztó nap utan hatha kapok valami jo foci élményt, de gyerekek en ezer eve nem hallgattam meg ezeket a szakerteseket... Hat valami borzasztó de az meg, h valaki ezert fizet is nekik, h mondjak a nettó semmit.. Mindegy remelem a meccs legalabb jo lesz, bar nem tusom hany párizsi fog hiányozni.
Hál istennek a helyi kábel tv szolgáltató kivette a sport tv-t és sport klubot a kínálatból, helyére bekerült a digisport, szóval már egy ideje én sem hergelem magam. A meccseket streamelni szoktam, és néha muszáj a sport tv-t nézni a magyar nyelv miatt (nem mindig egyedül vagyok), elég annyit is hallani...

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2014. szeptember 30., kedd 20:41

tucsoki írta:Puhl nekem eleinte szimpatikus volt, és nem kérdőjelezem meg az elismert szaktekintélyét, de nagyon sok részhajlást látni/hallani tőle. Nála sem utolsó a szimpátia.
Most online behoztam a sport1-et, fárasztó nap utan hatha kapok valami jo foci élményt, de gyerekek en ezer eve nem hallgattam meg ezeket a szakerteseket... Hat valami borzasztó de az meg, h valaki ezert fizet is nekik, h mondjak a nettó semmit.. Mindegy remelem a meccs legalabb jo lesz, bar nem tusom hany párizsi fog hiányozni.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 30., kedd 20:38

Puhl nekem eleinte (anno) szimpatikus volt, és nem kérdőjelezem meg az elismert szaktekintélyét, de nagyon sok részhajlást látni/hallani tőle. Nála sem utolsó a szimpátia.

Avatar
kredenc
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2014. május 9., péntek 11:17
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kredenc » 2014. szeptember 30., kedd 20:36

R.M.C.F írta:
Géci írta:Hazajöttem melóból, és edzés előtt bekapcsoltam a tv-t. Láttam, hogy kezdődik a fiesta, és azonnal tovább is léptem. Régen folyamatosan néztem és már-már gondolkoztam, hogy néha jól jönne egy szanax. Majd leszoktam a fiesztáról és megoldódott a probléma :lol: :lol:
Látom minden a régi...

Én nem nézem meg soha,csak hallomásból tudok róla,így vagy igaz vagy nem......de eltudom képzelni,hogy a sok divatbarcás mennyire torzít,odahúz.

Hegyit nem kommentálom,mert nem ért a focihoz,20 évvel elvan maradva,és csak a régmúltat puffogtatja,azt hiszi az még működne,vagy elérne bármit is.......ja,és szándékosan a real ellen gerjeszt.

Farkas Norbi egyszerű elvakult barcás,aki másként éli meg ugyanazt a meccset és szitut ha real vagy ha barca játssza. Meccsek közben "okosba,finoman" torzít infókkal, a realnál azt a szitut nem akkora elánnal éli meg,míg egy ellenfélnél szinte megőrül.

Puhl van még ott? Ő benne az a jó,hogy italosan jelenik meg,és beszólogat.....kurva jó bíró volt,nagy tisztelője vagyok a munkásságának,de szerintem ma már néha behibázik kicsit,vagy én nem tudom jól a szabálykönyvet,ami lehetséges.

Akkor ott szokott lenni az a két főgörény a gülüszemű(barcás) meg a ganxta zoli(riveres és bocás-ami nincsen valójában, atleticos,mert valahonnan régen divatból felszedte),ezek sima divatbohócok,akik próbálnak a magyar celebségben tudás és tehetség nélkül elvergődni,és megélni. A labdarúgásról mint sportról,fogalmuk sincsen.

Vincze Ottó is szokott lenni? Ő saját nevelés a barcánál. Utálja a realt,de vissza fogja magát.

Hajdú, korrekt,bár hagyja hogy mellette leszólják a madridot,és elmegy mellette,én biztos odakönyökölnék egyet,hogy a székről is lefordul valamelyik ha okoskodik.
Lehet,hogy rosszul látom és túlzás is,de ha az ottani szakértők szakértők lennének,akkor nem ott bohóckodnának.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 30., kedd 20:32

Géci írta:Hazajöttem melóból, és edzés előtt bekapcsoltam a tv-t. Láttam, hogy kezdődik a fiesta, és azonnal tovább is léptem. Régen folyamatosan néztem és már-már gondolkoztam, hogy néha jól jönne egy szanax. Majd leszoktam a fiesztáról és megoldódott a probléma :lol: :lol:
Látom minden a régi...

Én nem nézem meg soha,csak hallomásból tudok róla,így vagy igaz vagy nem......de eltudom képzelni,hogy a sok divatbarcás mennyire torzít,odahúz.

Hegyit nem kommentálom,mert nem ért a focihoz,20 évvel elvan maradva,és csak a régmúltat puffogtatja,azt hiszi az még működne,vagy elérne bármit is.......ja,és szándékosan a real ellen gerjeszt.

Farkas Norbi egyszerű elvakult barcás,aki másként éli meg ugyanazt a meccset és szitut ha real vagy ha barca játssza. Meccsek közben "okosba,finoman" torzít infókkal, a realnál azt a szitut nem akkora elánnal éli meg,míg egy ellenfélnél szinte megőrül.

Puhl van még ott? Ő benne az a jó,hogy italosan jelenik meg,és beszólogat.....kurva jó bíró volt,nagy tisztelője vagyok a munkásságának,de szerintem ma már néha behibázik kicsit,vagy én nem tudom jól a szabálykönyvet,ami lehetséges.

Akkor ott szokott lenni az a két főgörény a gülüszemű(barcás) meg a ganxta zoli(riveres és bocás-ami nincsen valójában, atleticos,mert valahonnan régen divatból felszedte),ezek sima divatbohócok,akik próbálnak a magyar celebségben tudás és tehetség nélkül elvergődni,és megélni. A labdarúgásról mint sportról,fogalmuk sincsen.

Vincze Ottó is szokott lenni? Ő saját nevelés a barcánál. Utálja a realt,de vissza fogja magát.

Hajdú, korrekt,bár hagyja hogy mellette leszólják a madridot,és elmegy mellette,én biztos odakönyökölnék egyet,hogy a székről is lefordul valamelyik ha okoskodik.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 111 regisztrált és 0 vendég