Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 17., csütörtök 22:39

sanszosan legközelebb akkor hallunk a gyerekről, amikor sír november fele, hogy nem kap elég időt a pályán, menni akar..vagy majd akkor menőzzön, mikor messi leüvölti mert nem passzolt :lol:
Nem illik.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 17., csütörtök 22:37

Matyi írta:Nem kell ezt nagy dobra verni, fordított esetben szerintem ti is mosolyognátok egyet rajta, ennyi.
ha te ezen csak mosolyogsz egyet és ennyi akkor gratulálok és azt mondom maradj inkább a haxballnál.
palesz77 írta:De így, hogy valaki lesből lencsevégre kapta, így nem tudok köpni rá.
jaaaaaj, mintha nem tudná hogy mindenhova követik főleg a bemutatása napján. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 17., csütörtök 22:35

Nem kell ezt nagy dobra verni, fordított esetben szerintem ti is mosolyognátok egyet rajta, ennyi. :)
Ne keverj össze magaddal minket. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2014. július 17., csütörtök 22:34

csabi* írta:megnézném mit csinálna a katalán szurkolótábor és sajtó, ha mondjuk ezt jesé tette volna meg messivel :roll:
Miért, miben figurázná ki Jesé Messit, sétálásban? :mrgreen:

Nem kell ezt nagy dobra verni, fordított esetben szerintem ti is mosolyognátok egyet rajta, ennyi. :)

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 17., csütörtök 22:29

csabi* írta:megnézném mit csinálna a katalán szurkolótábor és sajtó, ha mondjuk ezt jesé tette volna meg messivel :roll:
Igen, ezzel én is tisztában vagyok.. Még lehet nagyobb hiszti is lenne emiatt. De ÉN akkor se értenék vele egyet.. :D
Realista24 írta:Mondjuk én simán leekéztem volna, ha mondjuk Jesé kifigurázza Messit az első napján, a bemutatás előtt/után, amikor visszatér az Everton kispadjáról...
Ha valami sajtótájékoztatón csinálja, ahol tudja hogy látják, akkor rohadt gáz lenne, ezzel egyetértek. De így, hogy valaki lesből lencsevégre kapta, így nem tudok köpni rá. Nem lesz sose egy példakép a srác, ez már most látszik a stílusából - Jese pl sokkal szimpatikusabb (leszámítva a dalait, bár azok is igen jók :lol: ) -, de nem is ettől lesz tuskó szerintem.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. július 17., csütörtök 22:22

palesz77 írta: De például anno Dinho is kiparodizálta Ibrát edzésen
egy valami tűnt fel. ritka az olyan Milanos edzésvideó, amin Pato egészséges. :lol:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. július 17., csütörtök 22:20

csabi* írta:megnézném mit csinálna a katalán szurkolótábor és sajtó, ha mondjuk ezt jesé tette volna meg messivel :roll:
DE mi nem vagyunk a katalán szurkolótábor :roll:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 17., csütörtök 22:19

palesz77 írta:Előre látom mit fogok kapni ezért.. :lol:

De azért kicsit túlzónak érzem ezt a reakciót.. Ez egy parkolóban felvett paparazzo videó, amin épp a haverjával viccelődik egyet. Szerintem fogalma nem volt róla, hogy épp felveszik.. Ebbe semmi egyedi nincs, szerintem más is szokott ilyet csinálni, van egy tippem, hogy haverok közt ti is szoktatok mást kiparodizálni - mi pl unokatesóimmal úgy szoktunk focizni, hogy mindig valakit imitálunk, pedig a cipőjét se köthetnénk be az illetőnek, mégsem érzem gáznak.. De például anno Dinho is kiparodizálta Ibrát edzésen, mégse lett egy tuskó miatta. Sőt, még Marcelo is utánozta Ronaldo egy gólörömét..

Persze tőlem aztán lehet szidni, tényleg van arca a srácnak, úgyhogy adja a támadási felületet.. De azért azt valaki magyarázza el nekem, hogy mitől gáz az, ha a haverok közt valaki parodizál egy másik embert? :hmmm: (És az nem érv, hogy a cipőjét se köthetné be..:D )
Mondjuk én simán leekéztem volna, ha mondjuk Jesé kifigurázza Messit az első napján, a bemutatás előtt/után, amikor visszatér az Everton kispadjáról...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 17., csütörtök 22:18

megnézném mit csinálna a katalán szurkolótábor és sajtó, ha mondjuk ezt jesé tette volna meg messivel :roll:
Kép

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 17., csütörtök 22:17

palesz77 írta:Előre látom mit fogok kapni ezért.. :lol:

De azért kicsit túlzónak érzem ezt a reakciót.. Ez egy parkolóban felvett paparazzo videó, amin épp a haverjával viccelődik egyet. Szerintem fogalma nem volt róla, hogy épp felveszik.. Ebbe semmi egyedi nincs, szerintem más is szokott ilyet csinálni, van egy tippem, hogy haverok közt ti is szoktatok mást kiparodizálni - mi pl unokatesóimmal úgy szoktunk focizni, hogy mindig valakit imitálunk, pedig a cipőjét se köthetnénk be az illetőnek, mégsem érzem gáznak.. De például anno Dinho is kiparodizálta Ibrát edzésen, mégse lett egy tuskó miatta. Sőt, még Marcelo is utánozta Ronaldo egy gólörömét..

Persze tőlem aztán lehet szidni, tényleg van arca a srácnak, úgyhogy adja a támadási felületet.. De azért azt valaki magyarázza el nekem, hogy mitől gáz az, ha a haverok közt valakit parodizál egy másik embert? :hmmm: (És az nem érv, hogy a cipőjét se köthetné be..:D )

Csak itt az a baj, hogy Marcelo és CR7 akkor kb a legjobb haverok voltak, így érthető. Ronaldinho és Ibrahimovic akkor csapattársak voltak. Remélem te is érzed a különbséget. :)
Más, ha egy csapattársadat, barátodat szekálod így, mintha egy számára "idegen" kétszeres aranylabdást parodizál úgy, hogy ő semmilyen baráti, csapattársi kapcsolatban nem áll vele, sőt még a cipőjét se köthetné be. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 17., csütörtök 22:14

Előre látom mit fogok kapni ezért.. :lol:

De azért kicsit túlzónak érzem ezt a reakciót.. Ez egy parkolóban felvett paparazzo videó, amin épp a haverjával viccelődik egyet. Szerintem fogalma nem volt róla, hogy épp felveszik.. Ebbe semmi egyedi nincs, szerintem más is szokott ilyet csinálni, van egy tippem, hogy haverok közt ti is szoktatok mást kiparodizálni - mi pl unokatesóimmal úgy szoktunk focizni, hogy mindig valakit imitálunk, pedig a cipőjét se köthetnénk be az illetőnek, mégsem érzem gáznak.. De például anno Dinho is kiparodizálta Ibrát edzésen, mégse lett egy tuskó miatta. Sőt, még Marcelo is utánozta Ronaldo egy gólörömét..

Persze tőlem aztán lehet szidni, tényleg van arca a srácnak, úgyhogy adja a támadási felületet.. De azért azt valaki magyarázza el nekem, hogy mitől gáz az, ha a haverok közt valaki parodizál egy másik embert? :hmmm: (És az nem érv, hogy a cipőjét se köthetné be..:D )

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. július 17., csütörtök 22:10

Ahogy nézem 25 Premier League meccsen az Evertonban 3 gólt szórt, illetve 4 gólpasszt adott. Veretes, na. Ezzel már kifigurázhatod a jelenlegi (egyik) legjobb játékost.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. július 17., csütörtök 22:05

Ő is akkora szupertehetségnek van beállítva mint Raúl méltóutódja Bojan ?
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
rm222
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2013. október 23., szerda 21:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rm222 » 2014. július 17., csütörtök 22:02

csak frusztráltak a barcelonai srácok. :lol: :lol: de majd ő megmutatja dölöfejű

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. július 17., csütörtök 22:00

Nem semmi a srác. Bevágódik a harmadik számú kapusnál azzal, hogy kifiguráz egy olyan játékost akinek a cipőjét se kötheti be? :lol: Mit idegeskedtek? :lol: Én röhögök a formán, majd ahogy törölgeti a könnyes szemét a gránátvörös-kék mezzel az első egymás elleni bajnoki után(#nojinxmadafaka) kárpótol titeket. :Đ

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 17., csütörtök 21:57

R.M.C.F írta:
Inkább tanulna tőle ez a fartúró,de ma már ez a divat,hülyehaj,szinescsuka és arc. Mennek az elbuzulás felé..
Fehér csukában volt fehér pólóban meg farmerban. Haja is normális főképp már a mai világban. Lásd VB-n Pogba pl. de sorolhatnám.
Ennyit a védelméről. Amúgy meg egy kis majom. Lehet még nem mondták neki, hogy az az állat szokott utánozni...

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2014. július 17., csütörtök 21:54

Ez a nagy különbség a két klub között, az egyik hallgat, a másik állandóan a másikkal törődik, a másikról nyilatkozgat és próbálja rossz színben feltüntetni. Ki lehet találni melyik leírás melyik klubra igaz. :roll:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 17., csütörtök 21:53

Bravó, ismét minősítve lett a Barcelona. Gratulálok nekik, egyre jobban süllyednek el a szarkupacban. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. július 17., csütörtök 21:52

Még ha Messi csinálná, akkor el tudnám fogadni -legalább is nem idegesítene ennyire- de az ilyen tini divatmajomtól, aki egy Evertonban is a padot koptatta...


Egyébként meg CR-nek ez a gólöröme is elég gáz, csak nem nyílvánosan kéne kifigurázni...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 17., csütörtök 21:51

cart írta:Ti értitek amúgy, hogy mi történik a videón?
https://www.youtube.com/watch?v=5CaxOvOBMEs
21-22 mp-nél, többet most nem keresek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég