Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 17., hétfő 15:45

Simeone egy gyenge Mourinho utánzat.Klopp tényleg jó lenne a Barcába, mondjuk ő úgy vágná ki Messi-t meg az egész klánt onnan mint macskát szarni.

ui.: Zsenális lenne,ha a José lenne a Barca edzője :lol: :lol: :lol: Sztem 300 évig ezt hallgatnák tőlünk... a nagy elveik, aztán majd szól a nou camp-ban a "hóóssszééééé mooiirnhooooo" rigmus. De José faszacsávó, kikacagná őket majd lecsapná a telefont :mrgreen: :'(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsi91 2014. november 17., hétfő 15:48-kor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 17., hétfő 15:32

ha már ilyen, erősebb, karizmatikusabb edzőt keresünk, akkor cholo vagy klopp inkább.
Simeone személyisége mivel jobb, mint Mourinhoé?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. november 17., hétfő 15:28

mourinho :

lenne pozitív és negatív vonzata is.

szerintem a csapat védekezése javulna, pár jómadár (pedro és társai) végre talán kevesebbet játszanának vagy esetleg távoznának is, illetve a kontráink is biztosan fejlődnének.

ellenben a személyisége és stílusa miatt biztosan lennének itt is belső viszályok és vannak olyan hülyeségei sportszakmailag is (például az 1-0 utáni visszaállás vagy a "gálakezdő" erőltetése") amelyek nem biztos, hogy jók lennének.
arról most nem is beszélve, hogy a múlt miatt nem a szurkolók szíve csücske, finoman szólva sem.

ha már ilyen, erősebb, karizmatikusabb edzőt keresünk, akkor cholo vagy klopp inkább.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 17., hétfő 14:07

úgy gondoltam, hogy szerkezetet lehetne váltani...amúgy a kapusokkal szerintem nincs gond ott...lehetne nyomatni egy Neymar-Suarez két csatáros rendszert...stabilabb kp-val aminek köszönhetően a védelem gyengeségei is halványabbak lennének
Kellene oda egy normális belsővédő,na meg Sem Bravo,sem a német nem üti meg a mostani Casillas szintjét sem,(aki ugye lassan megy kifele),valamint Rakiticben sem látom azt a világmegváltót...attól hogy horvát,még nem lesz Modric... :) Szal nem Messi itt elsősorban a probléma...ja igen,na meg LE...hát ő is megéri a pénzét...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 17., hétfő 13:59

morientes írta:
Érezhető, hogy nélküle jobb lenne most a barca...az edzőn is kisebb lenne a nyomás
Nem biztos hogy nélküle jobb lenne EZ a barca...mert attól még nem lenne jobb kapus,nem lenne normálisabb hátvédsor,nem lenne mozgékonyabb kp...annyi lenne a különbség,hogy a nattuudásúú LE,Neymara hegyezne ki mindent.
Messi amúgy meg egy olyan játékos,akiben mindig benne van a gól,vagy az assziszt...
úgy gondoltam, hogy szerkezetet lehetne váltani...amúgy a kapusokkal szerintem nincs gond ott...lehetne nyomatni egy Neymar-Suarez két csatáros rendszert...stabilabb kp-val aminek köszönhetően a védelem gyengeségei is halványabbak lennének

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 17., hétfő 13:55

Érezhető, hogy nélküle jobb lenne most a barca...az edzőn is kisebb lenne a nyomás
Nem biztos hogy nélküle jobb lenne EZ a barca...mert attól még nem lenne jobb kapus,nem lenne normálisabb hátvédsor,nem lenne mozgékonyabb kp...annyi lenne a különbség,hogy a nattuudásúú LE,Neymara hegyezne ki mindent.
Messi amúgy meg egy olyan játékos,akiben mindig benne van a gól,vagy az assziszt...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 17., hétfő 13:48

ziro4vr írta:Elküldeni nem fogják, de magától szerintem lehet, hogy el fog menni. Bár nem tartom valami kiemelkedő versenyzőnek, tehát kockáztatni nem fog, de egy BM vagy egy PSG akár össze is jöhet, mondjuk egy Guardiola fícsöringgel megint, aki majd szépen hozzá igazít mindent és mindenkit. Itt azért most már fogynak a barik, a játszópajtik, nélküle is meglennének.

De esélyesebb, hogy jó neki ez így, a városban ő az isten, jó a klíma, jó a fizu, lehet sétálgatni és várost nézni, és mindezt még a pályán kívül is megteheti. :mrgreen:
az a BM olyanokkal van tele akik hamarabb utálnák ki Guardiolát mint hogy lefeküdjenek pucsítva Messinek

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 17., hétfő 13:45

Elküldeni nem fogják, de magától szerintem lehet, hogy el fog menni. Bár nem tartom valami kiemelkedő versenyzőnek, tehát kockáztatni nem fog, de egy BM vagy egy PSG akár össze is jöhet, mondjuk egy Guardiola fícsöringgel megint, aki majd szépen hozzá igazít mindent és mindenkit. Itt azért most már fogynak a barik, a játszópajtik, nélküle is meglennének.

De esélyesebb, hogy jó neki ez így, a városban ő az isten, jó a klíma, jó a fizu, lehet sétálgatni és várost nézni, és mindezt még a pályán kívül is megteheti. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 17., hétfő 13:21

lassan 3. éve mondom, hogy amíg messi a barcában játszik, nem nyernek soha semmit.
Nem nyertek 2 éve egy bajnokságot? :mrgreen:
egy Suarez-Nemar csatársor egy megerősített kp-val szerintem jól működne,nem lennének világverők akkor se de fasza lenne.
Ha egy Suarez-Neymar egy fasza középpályával nem elég a világverséhez, akkor nem tudom mi kell oda. :hmmm: Vagy nem volt egyértelmű a megfogalmazás. :)

Messinek meg nem fog elmenni.
Én Xavi és Alves maradásában bízom! :D Sajnos a brazil már menni fog.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 17., hétfő 13:14

Messi nem fog elmenni - szerencsére. Nem merik eladni, olyan ez, mint nálunk Casillas vagy Raúl. Amíg ő úgy nem dönt, hogy elmegy, addig vígan élvezni fogja az életet Barcelonában.

Jó is ez így, Xavi is remélem még sokáig hasznosnak érzi magát Busival együtt és Piquét is sikerül meggyőzni az új edzőnek majd a folytatásról.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. november 17., hétfő 12:52

visszahozzátok jajaturét, megveszitek gündögant meg hummelst és sima ügy.
teret kell engedni neymarnak, mert egyértelműen ő a legjobb játékos a csapatban, messitől meg kell szbadulni, suarez meg ott lesz a kipattanóra.
(monnyuk pedro helyére egy lucas vagy reus beférne)

én így látom, de remélem messi sokáig sétálgat még nálatok :D

but wait. nem úgy van hogy nem igazolhattok? :lol:
jó tudom, el lesz simítva :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 17., hétfő 12:49

Énbis ezt hajtogatom már egy ideje,Messi a gond.Túlnőtt a barcán.Nemyar hiába lődözi mostanában a gólokat,amíg Messi a góré addig nem tud vezérré válni ott senki,egy Suarez-Nemar csatársor egy megerősített kp-val szerintem jól működne,nem lennének világverők akkor se de fasza lenne.De szerintem ez lesz az a Szezon amikor Messi is kikerül az érinthetetlenek közül és le esik odaát is a legtöbbeknek,hogy az aranygenerációtól már 1-2 jobb meccsen kívül többre nem számíthatnak.

Messinek is és a klubnak is jót tenne egy váltás,minél később látja be ezt mindkét fél annál kisebb az esély ,hogy újra csúcsközelbe kerüljön a Barca vagy Messi.

Legalábbis én így látom.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. november 17., hétfő 12:46

GT37 írta:
hehe írta:talán lehet azért, mert az ember szar. :lol:
de biztos nem emiatt. :mrgreen:
Jó, hát nem egy Cafú vagy egy Kyle Naughton ( :lol: ), de ne mondd nekem, hogy Alves, Adriano és Douglas is egyértelműen jobb nála... :lol: :-(
ahányszor láttam játszani, teljesen semmi az ember. mint egy arbeloa. nonfaktor. persze ha a 5-8. helyet akarjátok megcélozni, áldásom rá, játsszon sokat :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehe 2014. november 17., hétfő 12:50-kor.
Kép
Kép
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 17., hétfő 12:45

GT37 írta:Luis Enrique told Montoya that he's only his fourth option at right back at the moment, after Alves, Douglas and Adriano. [md]

Ugye ez csak valami rossz vicc?...

Muszáj valaminek lennie a háttérben, nem lehet véletlen, hogy Pep óta gyakorlatilag az összes edzőnk látványosan mellőzi Montoyát, annak ellenére, hogy amikor játszik, akkor egyáltalán nem nyújt rossz teljesítményt. Ez már nem magyarázható olyan sablonokkal, hogy "nem megfelelő hozzáállás", "gyenge edzésmunka"...
most komolyan ez lett végül a 4000. hsz-ed? bezzeg privátban nekem metzelder videókat küldözgettél... :lol:

amúgy ez a Montoya egyértelműen full közepes ember, azt a Douglast nézném egyszer meg, bár ő is random brazil jobbhátvéd valszeg, akiből 37 van még valahol a világban
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 17., hétfő 12:41

lassan 3. éve mondom, hogy amíg messi a barcában játszik, nem nyernek soha semmit.
sportszakmai ÉS egyéb okokból is.
Érezhető, hogy nélküle jobb lenne most a barca...az edzőn is kisebb lenne a nyomás

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. november 17., hétfő 12:37

hehe írta:talán lehet azért, mert az ember szar. :lol:
de biztos nem emiatt. :mrgreen:
Jó, hát nem egy Cafú vagy egy Kyle Naughton ( :lol: ), de ne mondd nekem, hogy Alves, Adriano és Douglas is egyértelműen jobb nála... :lol: :-(

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. november 17., hétfő 12:36

GT37 írta:Luis Enrique told Montoya that he's only his fourth option at right back at the moment, after Alves, Douglas and Adriano. [md]

Ugye ez csak valami rossz vicc?...

Muszáj valaminek lennie a háttérben, nem lehet véletlen, hogy Pep óta gyakorlatilag az összes edzőnk látványosan mellőzi Montoyát, annak ellenére, hogy amikor játszik, akkor egyáltalán nem nyújt rossz teljesítményt. Ez már nem magyarázható olyan sablonokkal, hogy "nem megfelelő hozzáállás", "gyenge edzésmunka"...
talán lehet azért, mert az ember szar. :lol:
de biztos nem emiatt. :mrgreen:
megint egy argentint akarnak...Klopp képes lenne rá és ajtót mutatna Messinek :D
lassan 3. éve mondom, hogy amíg messi a barcában játszik, nem nyernek soha semmit.
sportszakmai ÉS egyéb okokból is.
Kép
Kép
Kép

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 17., hétfő 11:50

Messinek nem szimpatikus :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. november 17., hétfő 11:46

Luis Enrique told Montoya that he's only his fourth option at right back at the moment, after Alves, Douglas and Adriano. [md]

Ugye ez csak valami rossz vicc?...

Muszáj valaminek lennie a háttérben, nem lehet véletlen, hogy Pep óta gyakorlatilag az összes edzőnk látványosan mellőzi Montoyát, annak ellenére, hogy amikor játszik, akkor egyáltalán nem nyújt rossz teljesítményt. Ez már nem magyarázható olyan sablonokkal, hogy "nem megfelelő hozzáállás", "gyenge edzésmunka"...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 17., hétfő 11:36

megint egy argentint akarnak...Klopp képes lenne rá és ajtót mutatna Messinek :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég