Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. június 7., vasárnap 11:26

A másik meg a Madrid eszi az edzőket. Nézzük a Barcát az elmúlt 10 évből Rijkaard, Guardiola, Martino, Vilanova, LE.
és Vilanova is csak kényszerből mondott le...

amúgy mi ez az ezt igazolnak azt igazolnak? feloldottak a tilalmat vagy mivan?

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. június 7., vasárnap 11:03

palesz77 írta:
KAG írta:Én is azt olvastam, hogy jobbhátvédbe akarják
Jaja, oda, Alves utódnak. Játszott ott is többször a Sevillaban, nem is tolta rosszul. De gondolom azért ilyen stílusú játékos kell, hogy amikor Messi beljebb húzódik - lásd tegnap -, akkor valaki legyen a jobboldalon. Azt mondják amúgy védekezni elég jól tud, én nem tudok semmit róla, de a Sevilla nálunk jó ómen szokott lenni.

Amúgy szerintem is megfelelően fogja pótolni Alvest.
Hozzátok elfér, elbírja a csapat. Mi rengeteg gólt szopnánk róla...
ZIDANE

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 7., vasárnap 10:59

KAG írta:Én is azt olvastam, hogy jobbhátvédbe akarják
Jaja, oda, Alves utódnak. Játszott ott is többször a Sevillaban, nem is tolta rosszul. De gondolom azért ilyen stílusú játékos kell, hogy amikor Messi beljebb húzódik - lásd tegnap -, akkor valaki legyen a jobboldalon. Azt mondják amúgy védekezni elég jól tud, én nem tudok semmit róla, de a Sevilla nálunk jó ómen szokott lenni.

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2015. június 7., vasárnap 10:58

én elismerem a barcát, tényleg megérdemeltek mindent idén, csak érzékeltetni próbálom, hogy ez már nem a pep féle csúcsbarca, annak ellenére, hogy tripláztak
Ez a Barca mellőzi a Pep féle Barcelona összes hibáját: A tilitolizás mérséklődött, végre van egy kis dinamika, rombolóbb kp. Messifüggőség mérsékeltebb.

Mert azt gondolom ti is észrevettétek azt, hogy Messi mennyire eltűnt és ezt a csapat szinte meg sem érezte. Habár ez nem azért volt mert Messinek baja lett volna, csupán szerintem egy kicsit hátravontabban játszott, előkészítő szerepben. Ráadásul a szélen.

Nagy esélyük van a címvédésre, de szerintem nem jön össze, mert ahhoz már tényleg szerencse kell, a mai fociban legalábbis...

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. június 7., vasárnap 10:48

Én is azt olvastam, hogy jobbhátvédbe akarják
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 7., vasárnap 10:45

Realista24 írta:Na, erről a Vidalról meséljen nekem valaki. Kell ő oda? Jó játékos? Miért nem mi vesszük meg? :mrgreen:
Őszintén fogalmam sincs, hogy mit akarnak a gyerektől. Lehet jobb hátvédet csinálnak belőle, de amúgy jobb támadó és a Sevillában egész korrektül tolja. Amúgy most hosszabbítottak Pedroval, Deulofeu is visszatér... Mondjuk nála biztos jobb. Talán isteni Tello is hazatérhet.
VanillaSky írta:A másik meg a Madrid eszi az edzőket. Nézzük a Barcát az elmúlt 10 évből Rijkaard, Guardiola, Martino, Vilanova, LE. A Madridnál ugyanez idő alatt kettővel több edző, az eredmények meg ég és föld. (persze ez költői túlzás, de ezt is csak a decima kozmetikázza valamelyest) Szóval nekik is sikerült viszonylag sok edzővel ami nekünk nem, így lehet fújolni, de jogosan lesz ez minden idők (egyik) legjobb Barca generációjának elkönyvelve. Sőt most már az átmenetük hozta a legújabb BL címüket.
Erre mondtam múltkor azt, hogy mert ők nem lecserélik a komplett rendszerüket, hanem mindig úgy választanak edzőt, aki új dolgot tud belevinni a taktikába, de az alapvető felfogásukon nem változtatnak Rijkaard óta.

Mi meg: Pellegrini... kitudja mit játszott már, Mourinho 4231 biztos védekezéssel(az sem volt meg), Ancelotti 433,442 labdatartós focival, Benitez meg megint mást... Kb egy évünk mindig elveszik ott, hogy belerázódjon a csapat az új edző elképzeléseibe.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. június 7., vasárnap 10:44

rijkaardon kívül az összes edző ugyanazt a szisztémát használta, kisebb finomhangolásokkal, plusz a keret majdnem ugyanaz
nálunk meg ha jött egy edző, akkor felforgatott mindent, ment a szokásos új építkezés

bár a kispadon mindkét csapatnál cserélődtek a nevek, de a barca játékának állandósága megmaradt, és ez volt a kulcs
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 7., vasárnap 10:41

én elismerem a barcát, tényleg megérdemeltek mindent idén, csak érzékeltetni próbálom, hogy ez már nem a pep féle csúcsbarca
Ez a legszomorúbb az egészben, még így is.

A másik meg a Madrid eszi az edzőket. Nézzük a Barcát az elmúlt 10 évből Rijkaard, Guardiola, Martino, Vilanova, LE. A Madridnál ugyanez idő alatt kettővel több edző, az eredmények meg ég és föld. (persze ez költői túlzás, de ezt is csak a decima kozmetikázza valamelyest) Szóval nekik is sikerült viszonylag sok edzővel ami nekünk nem, így lehet fújolni, de jogosan lesz ez minden idők (egyik) legjobb Barca generációjának elkönyvelve. Sőt most már az átmenetük hozta a legújabb BL címüket.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 7., vasárnap 10:35

Na, erről a Vidalról meséljen nekem valaki. Kell ő oda? Jó játékos? Miért nem mi vesszük meg? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. június 7., vasárnap 10:35

azért a juve az egyenlítés után is dolgozott ki olyan helyzeteket bőven, hogy a barca örülhet, hogy nem lett hosszabbítás
vagy mondhatnánk a tavaszi klasszikust, mikor 50%-os labdabirtoklást toltunk le nekik egy félidőben, és nem meddő volt az sem

én elismerem a barcát, tényleg megérdemeltek mindent idén, csak érzékeltetni próbálom, hogy ez már nem a pep féle csúcsbarca, annak ellenére, hogy tripláztak
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 7., vasárnap 10:31

___Samy___ írta:egyébként tegnap a juve is megmutatta, hogy ez a barca abszolút verhető, én komolyan mondom nem is értem, hogy jutottak el triplázásig meg miért kaptak ilyen kevés gólt
A Juve örülhetett, hogy megúszták az első 15 percet 3 góllal, utána valóban visszavett a Barca, főleg a második félidőben. Azért ez a Juve nem véletlen jutott el a döntőig, nagyon kellemetlen játszani ellenük, és ezt a katalánok is pontosan tudták, ezért húzták meg az elejét, teljesen más a meccs, ha az olaszok kell fussanak az eredmény után. A Real is jobb csapat (szerintem), mint a Juve, csak éppen nem sikerült a pályán bebizonyítani.
A Barcának sikerült, az egész BL-ben durván tolták, nem volt itt szerencse, el kell ismerni, hogy ezt maximálisan megérdemelték, én sem szeretem őket, de attól elismerem amit letettek az asztalra.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. június 7., vasárnap 10:29

ezzel nem a szerencsére próbáltam célozni, csupán megjegyeztem, hogy ez a rákfene még mindig jelen van náluk
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 7., vasárnap 10:26

egyébként tegnap a juve is megmutatta, hogy ez a barca abszolút verhető, én komolyan mondom nem is értem, hogy jutottak el triplázásig meg miért kaptak ilyen kevés gólt
természetesen ettől függetlenül gratulálok nekik

és tegnap is megfigyelhető volt, hogy mikor a juve odarakta magát, akkor a barca nem tudott mit kezdeni, nem váltottak
ugyanez már pep idejében is megvolt, egyszerűen nem tudott reagálni, mikor nem úgy alakult a meccs, ahogy ő akarta, inkább várt a szerencsére
Azért remélem, hogy a Barca elmúlt 10 évét nem a szerencse számlájára írja bárki is. Persze mindenki verhető, csak vannak akik egy szezonban ynerik a rangadót meg a kötelezőt is meg vannak, akik a rangadókon kikapnak aztán meg keresik az okokat amik vagy valósak vagy csak takarónak jók. Persze a szerencsefaktor az egy ilyen megfoghatatlan mágikus joker, lehet Messiék kutyafuttatókon melegítenek meg a Camp Nouban is megy a négylevelű lóhere begyűjtése. :mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. június 7., vasárnap 10:22

egyébként tegnap a juve is megmutatta, hogy ez a barca abszolút verhető, én komolyan mondom nem is értem, hogy jutottak el triplázásig meg miért kaptak ilyen kevés gólt
természetesen ettől függetlenül gratulálok nekik

és tegnap is megfigyelhető volt, hogy mikor a juve odarakta magát, akkor a barca nem tudott mit kezdeni, nem váltottak
ugyanez már pep idejében is megvolt, egyszerűen nem tudott reagálni, mikor nem úgy alakult a meccs, ahogy ő akarta, inkább várt a szerencsére
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 7., vasárnap 10:13

Barcelona agree five-year deal with Aleix Vidal - Sport
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. június 7., vasárnap 1:40

messi közepesen játszott, a saját szintjéhez képest relatíve gyengén.
így is volt pár jó megindulása, passza, illetve suarez gólja is az ő lövéséből született, de ez a meccs most nem róla szólt.

a szezonhoz :

enrique, messi, az új igazolások és a szerencse együttesének köszönhető az, hogy így alakult végül ez a szezon, ami az elején tényleg nem igazán volt benne.

enrique :

a csapat direktebb volt, végre fellelhető volt a tili-tolin kívül más elem is, mint például néhány kontra, színesebb lett a csapat palettája.

az ő, de lehet, hogy unzué keze munkája, viszont elvitathatlan, hogy a csapat a rögzített szituációk terén mind támadásban mind védekezésben hatalmasat fejlődött.
fontos pont volt ez a szezon során, bár pontos statisztikát nem tudok, de szinte biztos vagyok benne, hogy mind a szerzett, mind a kapott gólokban jobb volt ilyen téren a csapat statisztikája idén, mint az elmúlt években.

a védekezés is jobb volt, mint az utóbbi időkben, nem is a védelem konkrétan, hanem inkább a csapatszintű védekezés.
valahol ez összefügg az előző ponttal is, de önmagában is valahogy stabilabnak tűnt a csapat ilyen téren.

jól rotált a szezon első részében és nem lett kifacsarva a szezon döntő harmadára a keret.

messi :

már talán én is elhittem a tavalyi után, hogy kiégett, hogy valami nagy gond van, de idén összeszedte magát.
az örök kérdés lehet, hogy messi miatt jó e a csapat, vagy a csapat miatt ilyen jó messi, de a feltámadása nélkül bajban lettünk volna.
az msn az sajnos/nem sajnos azért még mindig inkább Msn.

új igazolások :

mathieu pozitív csalódást okozott szerintem mindenkinek, igazából pár gyengébb meccse volt, de azon kívül remek peremember volt, stabil pont, aki ha kellett, keresztezett, becsúszott, küzdött, hajtott, és a bajnoki szezon egyik nagyon fontos szakaszában két meccsen is 3 pontot érő gólt fejelt.

suarez bár az elején az eltiltásából fakadó mentális és fizikai problémák miatt többnyire csak szerencsétlenkedett, de aztán a szezon során bele is lendült, sok fontos meccsen talált be vagy adott gólpasszt.

rakitic személyében kaptunk egy új impulzust a középpályára, szerintem xavi, cesc, iniesta vagy thiago mind jobb képességű, kreatívabb focisták, de az ő munkabírása és amit védekezésben letett, az kiemelten fontos volt.
ahhoz képest, hogy tényleg nem egy világklasszis vagy top középpályás, hihetetlenül hasznos.

bravo/mats mind a ketten hoztak egy stabil, jó szintet, megbízhatóan teljesítettek 1-2 hibától eltekintve szinte végig, a bravúrok is megvoltak, jó kérdés, hogy ki lesz az elsőszámú kapus.

igazából a fontosabb igazolások most kivételesen jól sikerültek, ezek az emberek nem okoztak csalódást.

szerencse : itt elsőkörben a sérüléseket lehet megemlíteni, amelyek a megszokottnál is kevesebb gondot okoztak, ehhez biztosan van köze az orvosi stábnak és erőnléti edzőknek is, de mindenképpen hálát adhatunk az égnek, főleg annak tekintetében, hogy a többi nagycsapat rosszabbul járt.
bár vermaelen kihagyta gyakorlatilag az egész szezont, de oda voltak elegen, és rajta kívül csak ilyen pár hetes meg 1-2 meccses sérülések nehezítették enrique dolgát.

másodsorban természetesen az ellenfelek hibáit is ide lehet részben sorolni, mert az ellenfelek balszerencséje valahol a mi szerencsénk is.
a bl-ben elkerültük a két, általam legnagyobb ellenfélnek tartott csapatot (real, chelsea), a bajnokságban pedig a döntő meccseken hibázott a real.



ezt a szezont meg kell becsülni minden barca szurkolónak, szerintem ezzel a három trófeával igencsak erőn felül teljesített a brigád, a nüanszok most a mi oldalunkra billentették a mérleg nyelvét.
majd a következő szezon fogja megmutatni, hogy mennyire volt ez "kifutott eredmény" és az lesz az igazán nagy kihívás, hogy új igazolások nélkül egy ilyen év után is sikeréhes legyen a brigád.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. június 7., vasárnap 0:11

Én csak leírtam amit láttam, de az összes Juve játékos tartani tudta vele a futólépést még a 2.félidőben is, pedig az elsőt végig sétálta. Egész tavasszal pörgött, pont a döntőben flegmáskodna? Többször mondtam már, vmi rejtett baja tuti van amiről nem beszélnek és ez időnként előjön. Ma csak a hányás hiányzott.
Mondjuk úgy igazságos, ha azt mondom első félidőben Pogba, Pirlo és Evra kivették a játékból. Neymar a túloldalt azért volt állandóan üresen, mert oda már nem jutott mindig ember.
Meglátjuk jövőre, nálunk elnökválasztás, ami után borulhat több mindenki, akár Enrique is. Sors fintora, mert márciusban azt mondtam mi már nyertünk az előrehozott választással, de ha Laporta indul és nyer, akkor több ember távozhat, plusz teljesen új vezetés.
Na befejezem, mert be vagyok nyomva és vmi hülyeséget írok. Nem ünnepelni jöttem ide, de egész évben vendég voltam, ennyi tisztelet tőlem belefér.
Szeptembertől harc újra. Kívánom, hogy végig teljes csapattal tegyétek és kiderüljön ki a jobb. :)
Tartalmas nyarat mindenkinek!!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 7., vasárnap 0:02

Ezeket az előrejelzéseket hagyjuk egyelőre. A Barca a bajnok jelenleg, őket kell jövőre megvernie annak, aki a csúcsra akar jutni.

Messi meg gondolhattam volna hogy beteg volt, ha már nem volt az igazi... :lol:
Nem illik.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. június 6., szombat 23:52

lesliejr írta:Előzetes a 3-1be bíztam, de 1-1 után a kövi 10-15 percben azt mondtam, hogy ez innen meleg ha nem fárad el a Juve. De elfáradtak, erőn felül teljesítettek. Messi különösen indiszponált volt ma, nem tudom mi lehetett vele, de ezt nem ő nyerte meg nekünk. Mintha néha bicegett volna, megint előrehajolt mint amikor rosszul van.
De Rakitic, Neymar és Suarez hozták a gólokat.
Ami jó hír ezen az oldalon, hogy jövőre még döntőbe se nagyon fogunk kerüpni. Korán kezdődik az idény, új emberek max januárban jöhetnek és címet védeni nagyon nehéz. Nem csak a legjobbnak, de a legszerencsésebbnek is kell lenni. Idén mind a kettő megvolt.
Meglátjuk Benitez Real-jának nyara, ősze hogy alakul, de nálam már most a fő esélyes a BL-re a Bayern-nel együtt. 3 csapat emelkedik ki, mi vagyunk a harmadikak (most az elsők), de következő szezonban a szerencse átpártol a másik két csapatra.
Szerintem ősszel darálni fogtok, mint mi idén...a lendületet szerintem tartani tudjátok a Klub VB-ig...
Mi meg szerintem nagyon döcögősen fogunk indulni...tapogatózás lesz egy darabig az tuti...keresni fogjuk a megfelelő taktikát és szisztémát...bízom benne, hogy tavaszra Benitez fel tud minket pörgetni...nálatok is ez volt a kulcs idén...tökéletes volt a formaidőzítésetek...

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. június 6., szombat 23:45

Előzetes a 3-1be bíztam, de 1-1 után a kövi 10-15 percben azt mondtam, hogy ez innen meleg ha nem fárad el a Juve. De elfáradtak, erőn felül teljesítettek. Messi különösen indiszponált volt ma, nem tudom mi lehetett vele, de ezt nem ő nyerte meg nekünk. Mintha néha bicegett volna, megint előrehajolt mint amikor rosszul van.
De Rakitic, Neymar és Suarez hozták a gólokat.
Ami jó hír ezen az oldalon, hogy jövőre még döntőbe se nagyon fogunk kerüpni. Korán kezdődik az idény, új emberek max januárban jöhetnek és címet védeni nagyon nehéz. Nem csak a legjobbnak, de a legszerencsésebbnek is kell lenni. Idén mind a kettő megvolt.
Meglátjuk Benitez Real-jának nyara, ősze hogy alakul, de nálam már most a fő esélyes a BL-re a Bayern-nel együtt. 3 csapat emelkedik ki, mi vagyunk a harmadikak (most az elsők), de következő szezonban a szerencse átpártol a másik két csapatra.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég