Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 21., szerda 21:57

tubatibi írta: Még behúzzák 20-30 millióért Cancelot is, pár ingyen arc és igazából lazán megvan a címvédés nekik.
oké de regisztrálni tudják? fizetése belefér? Mindenkit nem lehet az ifibe regisztrálni :lol:

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5351
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. június 21., szerda 21:41

tubatibi írta: Még behúzzák 20-30 millióért Cancelot is, pár ingyen arc és igazából lazán megvan a címvédés nekik.
ha 20-30-ért behúzzák cancelot akkor az az év vétele
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. június 21., szerda 21:39

Még behúzzák 20-30 millióért Cancelot is, pár ingyen arc és igazából lazán megvan a címvédés nekik.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 21., szerda 21:36

Pad'em írta:
Realista24 írta:

Hanem? Hogy csak négy igazolasunk van eddig, selejt kiszorva,és ha lehet akkor leigazoljuk Mbappet? És dolgoznak Daviesen már jövőre? Plusz aki kellett hosszabbítást kapott.
Vagy mi az amit MEGINT szarul csinálnak Perezek?
Június 21-én már Bellingham mellett itt kéne lennie bemutatva Mbappének, Haalandnak, Salahnak, Daviesnek meg Hakiminek :D Akkor talán elégedettek lennénk. Bár úgy se tuti.

Továbbra is rengeteg idő van, én várnék még a sírással, ez a nem igazolunk többet simán lehet pr taktika, mintahogy erre utaltak is ma már a spanyolok.
Szerintem semmi PR nincs ebben, de ha a kecskepasztor azt mondja Mbappe eladó és Mbappe azt mondja, hogy akkor legyen, nyilván nem mondanak nemet.
Ellenkező esetben viszont nem futunk B, C meg D opciók után, annál értékesebb a nehezen megszerzett pénzünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2023. június 21., szerda 21:22

Ez a Gündogan biznisz elég jónak tűnik katalánéknál. Érkezik valaki érettebb ember is a gyerekek mellé. Gavinak így le is főtt.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 21., szerda 21:16

Realista24 írta:
wZoLee7 írta:

de most pl az ingyen igazolásaik nekünk abszolút nem férnének be. Itt inkább azzal van baj igen, hogy azt a csürhét nem büntették meg, a barca city psg hármason kívül kiderülne valakiről h pénzekkel csaltak, bírókat fizettek, a szerződések körül sem tiszta valami, be sem kellene bizonyítani a világból kibanolnának bárkit. Szomorú, de itt tart a foci.
Juve is csak pontlevonast kapott.
igen, csak a normális csapatok szurkolóiban felmerül akkor a kérdés, mit kell tenni ahhoz, hogy valakit tényleg rendesen megbüntessenek? Remélem megélem hogy egy uefa vezetőnek felteszik ezt a kérdést és muszáj rá normális választ adnia mert érdekel

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. június 21., szerda 21:13

Nekünk is ki kellett volna árulni a szertarat is pár 30+os levezeto sztarert, hogy csodkozelben potyogjunk ELbol is. Semmirekellő Perez.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 21., szerda 21:12

wZoLee7 írta:
Remy írta: Engem igazából az csesz fel, mikor meglátom, hogy igazol a barca, chelsea, psg, stb... hogy papíron barca szarban van, chelsea wtf, hogy mit tol, city 115 esetben bűnös, stb, de mennek előre.

És akkor jövünk mi, várunk, spórolunk, nem vesszük kölcsön fél évre lényegében kockázat nélkül Cancelot télen, stb.
de most pl az ingyen igazolásaik nekünk abszolút nem férnének be. Itt inkább azzal van baj igen, hogy azt a csürhét nem büntették meg, a barca city psg hármason kívül kiderülne valakiről h pénzekkel csaltak, bírókat fizettek, a szerződések körül sem tiszta valami, be sem kellene bizonyítani a világból kibanolnának bárkit. Szomorú, de itt tart a foci.
Juve is csak pontlevonast kapott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 21., szerda 21:11

Remy írta: Engem igazából az csesz fel, mikor meglátom, hogy igazol a barca, chelsea, psg, stb... hogy papíron barca szarban van, chelsea wtf, hogy mit tol, city 115 esetben bűnös, stb, de mennek előre.

És akkor jövünk mi, várunk, spórolunk, nem vesszük kölcsön fél évre lényegében kockázat nélkül Cancelot télen, stb.
de most pl az ingyen igazolásaik nekünk abszolút nem férnének be. Itt inkább azzal van baj igen, hogy azt a csürhét nem büntették meg, a barca city psg hármason kívül kiderülne valakiről h pénzekkel csaltak, bírókat fizettek, a szerződések körül sem tiszta valami, be sem kellene bizonyítani a világból kibanolnának bárkit. Szomorú, de itt tart a foci.

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2023. június 21., szerda 20:19

De most azt írják mindenütt hogy Perez aszonta nincs több igazolás a nyárra :mrgreen:
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9609
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. június 21., szerda 19:53

miro. írta: Mikor kezdodik a csapatnak a fekeszules? Mert oke,hogy az atigazolasi nyitva van szeptember 1-ig,de jo lenne ha minden uj jatekos tudna par meccset meg par hetet edzeni a csapattal amig elkezdodik a bajnoksag.
Szoval rengeteg ido van,de elonyos lenne osszerakni addig a keretet.

Július első hetében sztem.
En úgy emlékszem akkor szokott
ZIDANE

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1295
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 21., szerda 19:52

Mikor kezdodik a csapatnak a fekeszules? Mert oke,hogy az atigazolasi nyitva van szeptember 1-ig,de jo lenne ha minden uj jatekos tudna par meccset meg par hetet edzeni a csapattal amig elkezdodik a bajnoksag.
Szoval rengeteg ido van,de elonyos lenne osszerakni addig a keretet.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 21., szerda 19:49

Remy írta:
Realista24 írta: inkább hálás lennek, mint ilyen.

De ha hoznánk Kanet aki ide sem akar jönni elvileg és miatta nem jonne Mbappe, és közben nem is nyernénk semmit, a leghangosabban között lennel.

És azt sem írtam hogy leigazoljuk őket, de mindent megtesznek érte. Hogy mi lesz majd kiderül.
Ó, én hálás vagyok. Eddig se voltam a leghangosabbak között szerintem, ha éppen trash időszakot mentünk.

A baj továbbra is az, hogy kifelé az jön le, hogy mindenki azt csinál, amit akar, se szankció, se semmi. Addig mi tojásokon lépkedünk és hosszú évekig tűrünk meg olyan szenny játékosokat, mint Hazard vagy Mariano.
Volt pár szar igazolás, na bumm.

Az üzletpolitikánk meg tisztességes, ennek is örülni kellene, nem sovarogni a többi után.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 21., szerda 19:48

'shutterisland írta: ha azt nezzuk, hogy busquets helyett jonne gundi, akkor teljesen rendben van, fiatalabb es modernebb kp-s a mi sergionknal.
egyik ingyen megy a masik ingyen jon, feltetelezem hasonlo fizuert, teljesen jo deal.

igy lenne egy fdj-pedri-gundogan harmas aki kb kihagyhatatlan, gavi es kessie a rotaciohoz, lehet nagyot almodok, de mar mar azt mondom, bl legjobb 8 szintu egyveleg. :D

amire meg kivancsi vagyok, hogy alba es busquets vegul hol kotnek majd ki.
Busquets Miami. Megvan az egyezség Romano szerint.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. június 21., szerda 19:46

ha azt nezzuk, hogy busquets helyett jonne gundi, akkor teljesen rendben van, fiatalabb es modernebb kp-s a mi sergionknal.
egyik ingyen megy a masik ingyen jon, feltetelezem hasonlo fizuert, teljesen jo deal.

igy lenne egy fdj-pedri-gundogan harmas aki kb kihagyhatatlan, gavi es kessie a rotaciohoz, lehet nagyot almodok, de mar mar azt mondom, bl legjobb 8 szintu egyveleg. :D

amire meg kivancsi vagyok, hogy alba es busquets vegul hol kotnek majd ki.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 21., szerda 19:45

Realista24 írta: inkább hálás lennek, mint ilyen.

De ha hoznánk Kanet aki ide sem akar jönni elvileg és miatta nem jonne Mbappe, és közben nem is nyernénk semmit, a leghangosabban között lennel.

És azt sem írtam hogy leigazoljuk őket, de mindent megtesznek érte. Hogy mi lesz majd kiderül.
Ó, én hálás vagyok. Eddig se voltam a leghangosabbak között szerintem, ha éppen trash időszakot mentünk.

A baj továbbra is az, hogy kifelé az jön le, hogy mindenki azt csinál, amit akar, se szankció, se semmi. Addig mi tojásokon lépkedünk és hosszú évekig tűrünk meg olyan szenny játékosokat, mint Hazard vagy Mariano.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 21., szerda 19:38

Remy írta: Engem igazából az csesz fel, mikor meglátom, hogy igazol a barca, chelsea, psg, stb... hogy papíron barca szarban van, chelsea wtf, hogy mit tol, city 115 esetben bűnös, stb, de mennek előre.

És akkor jövünk mi, várunk, spórolunk, nem vesszük kölcsön fél évre lényegében kockázat nélkül Cancelot télen, stb.
Szurkolj nekik baszki :lol:
2009ota nagyjabol ez van. Egy egy jó igazolás érkezett, mellette jól adtunk el.

Közben az angolok elköltöttek a Barcaval és PSGvel karöltve elköltöttek 5mrd eurót mégis mi alaztuk le Európát.

Úgyhogy ha én lennek te, ami szerencseee nincs így, inkább hálás lennek, mint ilyen.

De ha hoznánk Kanet aki ide sem akar jönni elvileg és miatta nem jonne Mbappe, és közben nem is nyernénk semmit, a leghangosabban között lennel.

És azt sem írtam hogy leigazoljuk őket, de mindent megtesznek érte. Hogy mi lesz majd kiderül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. június 21., szerda 19:26

Halatlan fajta a madridista.

En is bizok benne, hogy nem Joselu lesz az elso szamu gollovonk, de azert ha kettot hatralepunk es megnezzuk az elmult 10 evet (melyek mindegyiken lazadt a forum fele valami miatt), azert az ido az esetek tobbsegeben a vezetoseget igazolta.

Arrol fogalmunk sincs mi fer bele anyagilag coviddal, inflacioval, anyakinjaval egy stadionepites kozepette.

Mindamellett, hogy meg vagyok rola gyozodve, hogy amennyiben realis esely nyilik Mbappe idei megszerzesere, Perez nem fog habozni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 21., szerda 19:24

Engem igazából az csesz fel, mikor meglátom, hogy igazol a barca, chelsea, psg, stb... hogy papíron barca szarban van, chelsea wtf, hogy mit tol, city 115 esetben bűnös, stb, de mennek előre.

És akkor jövünk mi, várunk, spórolunk, nem vesszük kölcsön fél évre lényegében kockázat nélkül Cancelot télen, stb.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 21., szerda 19:19

Realista24 írta:
Remy írta:

Nem az a lényeg...
Hanem? Hogy csak négy igazolasunk van eddig, selejt kiszorva,és ha lehet akkor leigazoljuk Mbappet? És dolgoznak Daviesen már jövőre? Plusz aki kellett hosszabbítást kapott.
Vagy mi az amit MEGINT szarul csinálnak Perezek?
Június 21-én már Bellingham mellett itt kéne lennie bemutatva Mbappének, Haalandnak, Salahnak, Daviesnek meg Hakiminek :D Akkor talán elégedettek lennénk. Bár úgy se tuti.

Továbbra is rengeteg idő van, én várnék még a sírással, ez a nem igazolunk többet simán lehet pr taktika, mintahogy erre utaltak is ma már a spanyolok.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 164 regisztrált és 0 vendég