Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. november 1., szombat 22:19

ez most azért nem egy olyan pontvesztés volt, mint mondjuk a malaga ellen, ahol kapura sem lőttünk, vagy mint 1-2 esetben tavaly, mikor akadozott az előrejáték és nem volt annyi lehetőségünk sem.
itt megvoltak a helyzetek, több ziccer is volt, és volt 4 kapufa, ez most tényleg csak a szerencsén múlott.

ma kivételesen nem tudok haragudni a csapatra, mert próbálkoztak, a végén már 4 csatárral mentünk, egyszerűen nem jött össze semmi.

inkább csak bosszantó, hogy ennyi lehetőségből egy rosszabb napján is 2-3 gólt rúg a csapat, ma pedig egész egyszerűen el voltak átkozva.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 1., szombat 22:16

hehe írta:egyre inkább kikristályosodik és körvonalazódik, hogy a barcánál egyetlen edző volt, aki lerakott valamit az asztalra az elmúlt 50 évben, mégpedig cruyff.
azóta ezt játsszák, amit ő megalapozott, és attól függ, hogy nyernek-e vele címet, hogy milyen játékosok alkotják a csapatot.
szépen oda lehet kötni minden kisebb-nagyobb aranykorszakhoz a megfelelő játékosokat, ki mikor volt csúcson, innentől kezdve meg totál érdektelen és szart sem ér, hogy épp ki volt az aktuális edző.
peptől kezdve tatán, titon, mindenkin keresztül luis enriquéig, nem értek semmit.
Azert Rinus Michels nevet nem hagynam ki, mivel o teremtette a "totalis futballt" es vezette be ezt az Ajaxnal, a Holland valogatottnal es a Barcanal is.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. november 1., szombat 22:15

elképesztő.
megannyi helyzet, több ziccer, 4 kapufa, és az ellenfél megnyeri a meccset egy kapuskirúgásból lecsorgó labda után.
a celta beírta a god mode-t, itt meg az égvilágon semmi sem jött be.
Nem elképesztő.
Máskor meg az ellenfél telefosott gatyával megy fel, minden elétek pattanik, vagy az ellenfél védői fotelből nézik végig, hogy Messi begyalogol, vagy az ellenfél gyökkettő amikor ajtó-ablak helyzetbe kerül.
Mielőtt félreértenétek nem minden gólnál illetve meccsnél jellemző ez, de jócskán volt rá példa.
Ez a 7 meccs kapott gól nélkül nem a realitást tükrözi.
Örülök, hogy ledolgoztuk a hátrányt, én már majdnem teljesen lemondtam a bajnoki címről. Természetesen még semmi nem dőlt el.
Love football, hate antifa.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. november 1., szombat 22:13

télleg...
edzőt igazolhatnak egyáltalán? :hmmm:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nagyi » 2014. november 1., szombat 22:11

Több Barca szurkolóval beszéltem és igen sokan mondták,hogy nem Suarezre kellet volna költeni a pénzt és ez kezd is kirajzolódni.

Hoztak egy nagy nevet előre közbe hátul van baj bőven..... (ez nem azt jelenti,hogy Suarez nem válik be nálatok,sőt..)

Kicsit "galaktikus" szaga van a dolognak.

Fabregast is hiba volt eladni véleményem szerint.

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 1., szombat 22:10

barcás haveroktól hallgattam még az év elején. Na meg hogy gólt se kapnak. :mrgreen: Meg egy két helyen olvastam is már neten.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 1., szombat 22:09

mathers írta:Azért az jó, hogy eddig LE volt a világ legjobb edzője meg micsoda zseni most meg már a legsz@rabb :lol:
Mondjuk én ilyenre nem emlékszek....

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 1., szombat 22:09

Na nézzenek oda, kétmeccse várom,hogy kingleo végre rekordot döntsön ere csalódni kell...

Lehet ,hogy lesz nekünk is ilyen meccsünk de ennél a barcánál sokkal nagyobb a gond, mint hogy nem volt szerencséjük, ez egy Celta Vigo volt, Luis Enriqe csapata...ismeri őket mint a tenyerüket szembekerül velük egy 10szer olyan drága kerettel és lecumizik...Suarez lehet,hogy volt már életében szélső de nem ott lett világklasszis, olyan mintha megvettük volna Bale-t és visszarakjuk balhátvédnek, Messi meg nem TUD már aranlyabda szintet hozni,nem nem akar NEM TUD.Egy elcseszett galaktikus érájuk van most, a béta verzió fele olyan jó játékosokkal mint nekünk volt, mi legalább láttunk néha varázslatot, itt egy lélektelen csapatot kell nézzenek.

Nekünk is lesz amikor nem jön be semmi, 2-3 olyan meccs tuti, de mi rendben vagyunk, darálunk megyünk mint a vonat,, ők nagyon nincsenek rendben.

akkor én most megyek és összecsinálom magam a félelmetes MSN-től, aztán kiplakátozom a házat Rakitic poszterekkel(istenem miéééért pont Kroos, miért nem rakitic :( )...

GG Barca! :salute: :salute: Irány a 33ik :iszunk:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 1., szombat 22:08

Azért az jó, hogy eddig LE volt a világ legjobb edzője meg micsoda zseni most meg már a legsz@rabb :lol:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. november 1., szombat 22:06

Jó ilyen híreket olvasni - meccset nem néztem - de a leírások alapján itt szerencsével nyert a Vigo. Mindegy is. Ettől függetlenül 9 forduló ment csak le, a mi formánkat ha nem is ugyanúgy, de meg kell próbálni állandósítani és egy clásicon elért jó eredmény után már lehet bizakodni. Jelenleg tárgytalan a szezon végéről beszélni.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. november 1., szombat 22:01

mathers írta:Lehet örülni meg minden. Én is örülök. De ahogy előttem is írták nekünk is lesz még ilyen meccsünk. :Đ Messi kíváncsi vagyok mikor fog rekordot dönteni :lol:

Persze, hogy lesz nekünk is, de legalább végre elcsendesednek egy picit magukba néznek. Egyébként szerintem nekik több ilyen lesz. Hiába a MSN elől, ha ilyen gyenge a középpálya és a védelem. Mikor a srác megcsinálta Mathieu mellett az esernyőt az nem volt gyenge, pedig még rosszul is indult, mert kicsúszott a lába. :D

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. november 1., szombat 22:00

Ez azért tényleg hihetetlen volt.. Szegény Suarez romokba heverhet, az a fránya kapus jól kicseszett vele :lol: :lol: Az a védés.. Hihetetlen volt :lol: :lol: :lol:

..én csak azt sajnálom, hogy elmaradt a Messi ünneplés.. :-( :( :(

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. november 1., szombat 21:59

egyre inkább kikristályosodik és körvonalazódik, hogy a barcánál egyetlen edző volt, aki lerakott valamit az asztalra az elmúlt 50 évben, mégpedig cruyff.
azóta ezt játsszák, amit ő megalapozott, és attól függ, hogy nyernek-e vele címet, hogy milyen játékosok alkotják a csapatot.
szépen oda lehet kötni minden kisebb-nagyobb aranykorszakhoz a megfelelő játékosokat, ki mikor volt csúcson, innentől kezdve meg totál érdektelen és szart sem ér, hogy épp ki volt az aktuális edző.
peptől kezdve tatán, titon, mindenkin keresztül luis enriquéig, nem értek semmit.
Kép
Kép
Kép

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. november 1., szombat 21:58

a bajnokságra eddig sem adtam nagy esélyt, de azért megvolt legalább az 1 pont lépés előny, most már az sincsen.
mi ez a Pep-féle előremenekülés, november elsején? tavasszal osztják a kupákat :roll:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. november 1., szombat 21:58

Realista24 írta:Ez a Messi rekordkergetés úgy néz ki, átok lett :lol:
sose lesz meg :lol:

vagy lehet direkt kivárja a következő kalsszikust, és akkor akarja megkoronáztatni magát, hazai pályán
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 1., szombat 21:56

Lehet örülni meg minden. Én is örülök. De ahogy előttem is írták nekünk is lesz még ilyen meccsünk. :Đ Messi kíváncsi vagyok mikor fog rekordot dönteni :lol:

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. november 1., szombat 21:56

Tökéletes este. :mrgreen: És ha jól tudom, most már az élen vagyunk. :)

Ez a Mathieu eléggé zs kategória. :roll:
But he is a good boy...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62845
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 1., szombat 21:56

Ez a Messi rekordkergetés úgy néz ki, átok lett :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nagyi » 2014. november 1., szombat 21:56

Hát én sikernek fogom fel de nem a jóslat miatt.

Helycsere a tabellán ez a lényeg.

Most már nem mondhatják,hogy semmit nem ér a sokgólos győzelem ők vannak előttünk....

De nálunk is lehet még ilyen meccs,hogy semmi nem megy be.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 1., szombat 21:55

senki se gondolja, hogy nekünk ilyen meccsünk nem lesz :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 146 regisztrált és 0 vendég