Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 26., vasárnap 17:29

Kerlon írta:Szerintem meg marad a helyén. Egyértelmű, hogy az aranylabda gálán csak poénkodott. Amúgy ennek mi köze a barcához vagy a realhoz?
Semmi! Vissza katalánekhoz
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 26., vasárnap 17:27

Szerintem meg marad a helyén. Egyértelmű, hogy az aranylabda gálán csak poénkodott. Amúgy ennek mi köze a barcához vagy a realhoz?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 26., vasárnap 17:24

Biztos, hogy kevesebbet kapna, de azért nehogy azt hidd, hogy Dortmundba ne tudnának fizetni. Egyedül az átigazolásokra nem költenek olyan sokat. Ott is van 7 milliós évi fizu.
Egyértelmű,de ennek ellenére nem hiszem hogy Zlatan oda igazolna...előbb nézem ki belőle a monacot ha Falcao esetleg váltana...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 26., vasárnap 17:18

morientes írta:
WZOLEE7 ÍRTA:hú de utálom magam, hogy én hozom fel,....de nálunk egy hasonló után Özilnek megmutatták merre van az ajtó :lol:
Minden tiszteletem Özilé,de ne hasonlítsuk már össze Messivel... :D

Ibra dortmund??? :roll: Hát ez meg olyan,mintha valaki egy egy nagyon nagy fizetésű munkahelyen dolgozik,és azt mondják neki,gyere már hozzánk,mert égetően szükségünk van rád,bár igaz hogy mi a felét(sem) tudjuk díjjazásként felajánlani... :)
Biztos, hogy kevesebbet kapna, de azért nehogy azt hidd, hogy Dortmundba ne tudnának fizetni. Egyedül az átigazolásokra nem költenek olyan sokat. Ott is van 7 milliós évi fizu.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 26., vasárnap 16:51

WZOLEE7 ÍRTA:hú de utálom magam, hogy én hozom fel,....de nálunk egy hasonló után Özilnek megmutatták merre van az ajtó :lol:
Minden tiszteletem Özilé,de ne hasonlítsuk már össze Messivel... :D

Ibra dortmund??? :roll: Hát ez meg olyan,mintha valaki egy egy nagyon nagy fizetésű munkahelyen dolgozik,és azt mondják neki,gyere már hozzánk,mert égetően szükségünk van rád,bár igaz hogy mi a felét(sem) tudjuk díjjazásként felajánlani... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 26., vasárnap 16:46

hú de utálom magam, hogy én hozom fel,....de nálunk egy hasonló után Özilnek megmutatták merre van az ajtó :lol:
CR-nek szomorúság ide, MU, PSG érdeklődés oda, senki se mutatott ajtót...

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. január 26., vasárnap 16:36

Realista24 írta: De miért kell ezt válaszolni? Miért nem lehet azt mondani, hogy vannak pletykák, de lényegtelen, mert úgyis marad? Nem, pont elhinti hogy a jövőt senki nem ismeri.
Nem tudom. Gondolom alkuképes pozícióban akarnak maradni,ezért odatette ezt a félmondatot, kis bizonytalanságot sugallva. Ez olyan,mint amikor elmész megnézni egy lakást, ingatlanos azt mondja,hogy rengeteg az érdeklődő. Holott nincs, csak ez egy üzleti fogás.
wZoLee7 írta: hú de utálom magam, hogy én hozom fel,....de nálunk egy hasonló után Özilnek megmutatták merre van az ajtó :lol:
teszem azt egy Alvesnek lehet mi is megmutatnánk...de egy Messinek nem. Van a két játékos között egy-két apróbb különbség.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 26., vasárnap 16:32

wZoLee7 írta:Lenne ennek a taktikának még egy komoly hibája, Messi védekezése nulla. A Barca olyan letámadós taktikát épített fel, amiben egy Messi a kp-n semmit nem érne, átrohannának rajtuk.
A barca letamados focijaban mindenkinek ki kell venni a reszet, a csataroknak is. Mellesleg a barca vedekezese a labdatartasra epul (hulyen hangzik de naluk ez van, kifacsarjak az ellenfelet amig birtokoljak a labdat), nagyon keves klasszikus "aktiv" vedekezo megmozdulast latunk a barca kozeppalyasaitol (Xavi/Iniesta) mint peldaul a szereles, vagy a test-test leutkozes, inkabb neveznem zavarasnak amit csinalnak, es azt addig csinaljak amig az ellenfel vegul hibazik. Mintha kartyavarat akarnal epiteni, de valaki folyamatosan birizgalna a fuled, meg egy madartollal csiklandozna az orrodat. (please note: arrol a Barcarol beszelek amelyik par eve megb*szott ezzel mindenkit, akkor meg nagyon ment) Oda agilitas, allokepesseg, nagyon jo passzkeszseg es koncentracio kell hogy mukodjon. Namost ez Messinek nem egy lehetetlen kihivas... Nem azert nem a kp-n jatszik mert nem tudna ott, hanem azert mert ezek mellett meg elkepesztoen megbizhato a befejezeseknel, barkit megver 1-1ben (vagy 2-1ben), es ezert ott jelenleg sokkal hasznosabb.

Amiert en mertem elojonni ezzel a teoriaval, az az hogy felteve ha a korral egyutt kopik a robbanekonysaga mondjuk, es mar nem fog minden vedot romma alazni allo rajtbol, akkor LEHET hogy hasznosabban tud majd focizni egy sorral visszabb ugy hogy mondjuk sajat maga elott focizik egy 5-6 evvel azelotti onmaga, akit epp elokukaztak a la masiarol. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 26., vasárnap 16:32

h3x0r írta:
Realista24 írta:De miért kell ezt válaszolni? Miért nem lehet azt mondani, hogy vannak pletykák, de lényegtelen, mert úgyis marad? Nem, pont elhinti hogy a jövőt senki nem ismeri.
Szerintem ezzel csak nyomast akarnak gyakorolni a barcara, hogy biztosan meglegyen az a fizu emeles.
hú de utálom magam, hogy én hozom fel,....de nálunk egy hasonló után Özilnek megmutatták merre van az ajtó :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 26., vasárnap 16:23

Realista24 írta:De miért kell ezt válaszolni? Miért nem lehet azt mondani, hogy vannak pletykák, de lényegtelen, mert úgyis marad? Nem, pont elhinti hogy a jövőt senki nem ismeri.
Szerintem ezzel csak nyomast akarnak gyakorolni a barcara, hogy biztosan meglegyen az a fizu emeles.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 26., vasárnap 16:19

csababarca írta:Ment a szokásos méla duma, csak közhelyeket puffogtatott.
Egyébként sem Messi tehet róla,hogy Laportáék ennyire barmok voltak,hogy ilyen szerződést írtak alá.
Mondjuk megnézném, mi lenne akkor,ha azt mondaná a vezetőség,hogy ennyi a plafon,többet nem emelünk,ha tetszik,tetszik, ha nem nem.
Ezt kéne meglépni.
De miért kell ezt válaszolni? Miért nem lehet azt mondani, hogy vannak pletykák, de lényegtelen, mert úgyis marad? Nem, pont elhinti hogy a jövőt senki nem ismeri.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 26., vasárnap 16:17

csababarca írta:
wZoLee7 írta: Ő lenne az akinek az utolsó passzt kell adnia, vagy csak kitenni a szélre...
Most is pontosan ezt csinálja.
persze, de aztán kapja is vissza...ha viszont ott lesz egy csatár akkor már nem Messire játszanának

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. január 26., vasárnap 16:15

wZoLee7 írta: Ő lenne az akinek az utolsó passzt kell adnia, vagy csak kitenni a szélre...
Most is pontosan ezt csinálja.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 26., vasárnap 16:14

sonic írta:Amugy lehet nem lesz belole mar szelso soha, de viccen kivul ugy erzem hogy nehany ev mulva belole egy jobb kiadasu Xavi/Iniesta lesz, es egy sorral elotte alkalmazni fog a Barca egy csatart.
Én is ezt gondolom. Ha már nem lesz olyan gyors, robbanékony, mint most, akkor hátratoljuk a középpályára, hadd osztogasson. Már most is olyan labdákat oszt ki néha, hogy csak nézek, szerintem egyáltalán nem lenne rossz kicsit visszavonva sem, ráadásul a kapura is veszélyesebb lenne, mint most Iniesta vagy Xavi.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 26., vasárnap 16:14

Ez neki kétlem, hogy tetszene. Attól a perctől kezdve nem ő lenne az akciók végpontja. Ő lenne az akinek az utolsó passzt kell adnia, vagy csak kitenni a szélre...egy 4-szeres aranylabdás, főleg Messi ebbe nem fog belemenni. Az is hülyeség lenne, hogy hoznak egy vérbeli csatárt aki majd kiszolgálja a háta mögül érkező Messit. Nem Martino az az edző aki ezt meglépné.
Lenne ennek a taktikának még egy komoly hibája, Messi védekezése nulla. A Barca olyan letámadós taktikát épített fel, amiben egy Messi a kp-n semmit nem érne, átrohannának rajtuk.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. január 26., vasárnap 16:12

morientes írta:
Gondolom véletlen, hogy Jorge Messi pont akkor beszél arról, hogy soha nem lehet tudni mit hoz a jövő, amikor a fia szerződéshosszabbítása/fizetésemelése a téma :lol: :lol::lol: 
Megadják neki amit kér,ne legyen kétséges...:)
De ha mégis a PSG-be menne,Ibra sztm még aznap visszavonulna... :lol:
Ibra ----> Dortmund :shifty:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 26., vasárnap 16:07

Vagy a MU megveszi Carrick melle a kp-ra. :mrgreen:

What's the mata with that?



Amugy lehet nem lesz belole mar szelso soha, de viccen kivul ugy erzem hogy nehany ev mulva belole egy jobb kiadasu Xavi/Iniesta lesz, es egy sorral elotte alkalmazni fog a Barca egy csatart.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 26., vasárnap 16:03

mindenki nyugodjon le, Messi nem fog eligazolni onnan, ő már nem akar szélső poszton játszani, középen meg van embere a PSG-nek is, a Bayernnek is, szóval erről ennyit...talán még ha Aguerora cserélnék, vagy mi hoznánk el Aguerot a City megindulna érte, de erre sem mernék tenni egy fillért sem

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. január 26., vasárnap 15:19

A nívója esne a PSG-ben, a teljesítménye nem hiszem. Ott azért még a spanyol középcsapatoknál is gyengébbek vannak, meglőné ott is a góljait elég szépen. BL az más,persze.


Benne van,hogy minden évben újra kell tárgyalni a szerződésének feltételeit=fizetését. Persze nem kötelező emelni rajta, de ez szokott lenni.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 26., vasárnap 14:58

csababarca írta:Ment a szokásos méla duma, csak közhelyeket puffogtatott.
Egyébként sem Messi tehet róla,hogy Laportáék ennyire barmok voltak,hogy ilyen szerződést írtak alá.
Mondjuk megnézném, mi lenne akkor,ha azt mondaná a vezetőség,hogy ennyi a plafon,többet nem emelünk,ha tetszik,tetszik, ha nem nem.
Ezt kéne meglépni.
Tetszene neki. Szepen csendben focizgatna tovabb a pajtasokkal. Szerintem is ezt kene csinalni.

Hova menne? PSG? Nagyot esne a teljesitmenye. Meg azert az egy kevesbe nivos csapat, kevesbe nivos bajnoksagban. A barcaban korulotte forog minden, kore van epitve a csapat, ala jatszik mindenki, annyit keres hogy szerintem o maga sem tudja az mennyi penz (amennyire meg tudtam itelni a szellemi kepessegeit a nyilatkozatokbol)... Nem egy okos gyerek Messi, de annyira o sem hulye hogy eligazoljon a Barcabol.

morientes írta:Csak ha valaki nem értette
En peldaul nem. :) Koszi!

hogy beleírták azt a szerződésmegújításos minden évben a szerződésbe
En errol lemaradtam. Mi van a szerzodeseben?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég