Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. október 26., vasárnap 14:19

dannen írta:
GT37 írta: Most változott a helyzet, a játékosok minőségének tekintetében sokat javult a Real, főleg a középpályán, ahol olyan intelligens, gyors gondolkodású, technikailag majdhogynem tökéletesen képzett játékosok (Kroos, Modric, Isco) futballoznak (a Khedira- és Lass-féle emberek helyett), akik még elég nehéz szituációkból is különösebb megerőltetés nélkül kihozzák a labdát pár gyors passzal.

így van és ez madridista oldalról hatalmas felüdülés! már a mou éra alatt is ez volt a bajom és írogattam is ide, aztán egyre gyakrabban az ilyen meccsek után. egyszerűen felkúrta az ember agyát ha azt kellett nézni, hogy nem tudunk letámadás ellen játszani, előrevágtuk vagy hátrapasszoltuk a kapusnak aki ugyanúgy előre rúgta. most viszont tényleg úgy néz ki, hogy változott a helyzet és öröm nézni, hogy végre próbálunk ésszel támadást építeni és erre a modric-kroos-isco hármas egyszerűen tökéletes. nem szarnak be, ha letámadják őket és mindig is erre vágytam a kp-nkon
:agree:
és megemlíthetjük DM távozását is, amelynek következtében Isconak van helye kibontakozni..

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. október 26., vasárnap 13:53

Akkor pár dolog, kicsit hidegebb fejjel.
A kezdő. Alapvetően az elképzelés nem volt olyan rossz. Rögtön bedobni Suárezt Messi és Neymar mellé, nagyobb labdabirtoklásra és kontrollra való törekvés Xavival (ezt az elképzelést előzetesen erősíthette az is, hogy a Realnál most nem volt igazi védekező középpályás, igazi "ütközőember"), feltolt védővonal, ahol Mascherano kamatoztathatja azt a képességét, hogy nagyon érzi a megelőző szereléseket, baloldalra pedig egy Mathieu, hogy a szögleteknél se legyünk teljesen elveszve.

Az első 25-30 perc egész tűrhető volt. A gólunk gyönyörű volt (durva, hogy Neymar helyzetkihasználása mennyit javult a tavalyi szezonhoz képest), és utána is többé-kevésbé irányítani tudtunk, voltak mozgások elöl, egész gyorsan ment a támadásépítés, volt elképzelés a játékunkban. Más kérdés, hogy hátul akadtak problémák Alves oldaláról annyi labdát adhattak be Marcelóék, amennyit nem szégyelltek...

Aztán feljavult a Real, és mi ezzel párhuzamosan belementünk az adok-kapokba, a rohanós, gyors fociba, ami szépen lassan felőrölt minket, és nagyon hamar elfáradtunk, gondolok itt főleg a középpályás-trióra. Nem véletlen, hogy Xavi helyett jött is Rakitic, illetve hogy szegény Iniestának is begörcsölt a lába. Nem ehhez vagyunk szokva, ennek a középpályás-hármasnak nem az az erőssége, hogy rengeteget tud futni és védekezésben átlagon felülit képes nyújtani. Éppen ezért utólag úgy gondolom, hogy jobb döntés lett volna Rakiticet kezdetni Xavi helyett.

Végül a bekapott gólok után minden mindegy alapon mentünk előre, nagyon sok szabad területet hagyva Ronaldóéknak, megköszönhetjük Marceloóéknak, hogy nem lett 5-1 vagy 6-1 a vége (pláne, ha figyelembe vesszük, hogy Benzema korábban két kapufát is lőtt egy támadás alatt).

Nagy tragédia szerintem nem történt, le kell vonni a tanulságokat, van elég, az biztos. Először is el kellene dönteni, hogy mit is akarunk játszani nagycsapatok ellen. Mert az most világosan látszott, hogy ha a letámadást választjuk, akkor nagyon precíz és összehangolt mozgásokat kell végeznünk. Pár éve elég volt a Clásicókon egy gyengébb, nem olyan tudatosan megkomponált, letámadásra emlékeztető mozgás is, és a védők, illetve a középpályások azonnal elkezdték rémülten felvagdalni a labdákat a vakvilágba. Most változott a helyzet, a játékosok minőségének tekintetében sokat javult a Real, főleg a középpályán, ahol olyan intelligens, gyors gondolkodású, technikailag majdhogynem tökéletesen képzett játékosok (Kroos, Modric, Isco) futballoznak (a Khedira- és Lass-féle emberek helyett), akik még elég nehéz szituációkból is különösebb megerőltetés nélkül kihozzák a labdát pár gyors passzal. Ugyanez volt a PSG ellen is, Verratti és Matuidi vezérletével. Lassan dönteni kell, hogy ráállunk-e a letámadásra ezeken a meccseken is (ha igen, akkor elég sokat kell foglalkozni ezekkel a dolgokkal), vagy inkább átengedjük-e a területet az ellenfélnek néha-néha, visszarendeződünk, és megpróbálunk csapatként védekezni.

A Xavi - Busquets - Iniesta hármasnak leáldozott, már egy jó ideje sajnos, ennek ellenére szerintem alapvetően nem volt rossz ötlet Luchótól Xavi kezdetése, mármint az elképzelés jó volt, csak nem az valósult meg végül a pályán, amit szerettünk volna. Az igazi rangadókon mindenképpen szükség lesz Rakiticre, valamint Mascheranóra a középpályán. Ha ők ketten játszanak Iniesta mellett, akkor az eddigiek alapján (bár sajnos nem sokszor játszottunk idén ezzel a hármassal) a Don teljesítménye is feljavul, mert nem kell annyit védekeznie, és koncentrálhat a játékszervezésre. Talán ezzel a hármassal lehet majd megtalálni az egyensúlyt. Busquets kisebb csapatok ellen elég, főleg akkor, ha a horvát is ott van mellette, de nagyobb csapatok ellen önmagában nem sokat ér sajnos. Rakitic - Mascherano - Iniesta, nálam ez lenne az alap, Rafinha (ha végre huzamosabb ideig is egészséges lesz) lehetne Rakitic és/vagy Iniesta első számú cseréje, Xavi pedig ilyen módon "csak" negyedik számú támadó középpályás lenne. Robertót inkább hagyjuk, nagyon kevés ide a srác, pedig anno a B-ben sziporkázott.

Hátul Alvest én nem engedném többet a pálya közelébe a rangadókon, igaz, most védekezésben felülmúlta önmagát, de még így is rengetegszer az ő oldaláról érkezett egy-egy veszélyes madridi beadás. Kipróbálnám Montoyát komolyabb csapatok ellen is, lehet, hogy támadásban elég bizonytalan, de legalább hátul stabilan lehoz egy jó közepes szintet, és Alba gyakrabban mehet fel a támadásokkal. Bár igazából felesleges erről beszélni, úgyis a brazil lesz az alapkezdő idén biztosan, de lehet, hogy még jövőre is... Aztán ott van Piqué, aki továbbra is hozza az ingadozó játékát, tegnap is volt pár elég szép szerelése és mentése, aztán jött a kezezés. És sajnos hasonló baromságok szinte minden meccsén előfordulnak... Én megpróbálnám egyre többet játszatni a Bartra - Mathieu párost, nem egy világverő duó, de ennél csak jobb lehet. És ott van még Vermaelen is, akit már nagyon várok, bár lehet, hogy idén egy percet sem fog játszani. :lol:

Elöl szerintem nem lesz nagy gond, ha összeérik a Messi - Suárez - Neymar hármas. Vannak biztató jelek, Neymar nagyon érzi a kaput, Suárez is tetszett tegnap, az egy dolog, hogy sokáig el volt tűnve, de voltak remek lefordulásai, egyérintős passzai, szerencsére nem lesz analfabéta a játékunkhoz.

Mondjuk az azért aggasztó, hogy Messinek nem ment, talán a kihagyott ziccer törte meg a lelkesedését (mert az elején azért aktívabb volt), nem tudom, mindenesetre a második félidőben elég szürke volt. Illetve nem volt túl jó látni, hogy Iniesta lecserélése után gyakorlatilag annyiból állt a támadójátékunk, hogy Robertóék alibiztek egy kicsit, aztán kidobták a szélre Alvesnek, és jöttek az értelmetlen beadások. Rafinha jól jött volna, sajnos elvileg ő megint összeszedett egy kisebb sérülést, ezért nem volt a keretben.

Szóval szerintem nagy tragédia nem történt, tovább kell lépni, de nem úgy, hogy elfelejtjük ezt a meccset az összes negatívummal együtt, hanem tanulni kell, ebből a meccsből és a PSG elleni vereségből is. Lucho irányába pedig türelemre van szükség, ebben a 3-1-ben ő is benne volt, és igen, benne van a pakliban, hogy nem fog tudni új lendületet adni a csapatnak, de a bizalmat meg kell adni neki.

A Realnak jár az elismerés, Ancelotti remekül készítette fel őket a meccsre és nem taktikázta el magát, a Kroos - Modric páros meg egyszerűen fantasztikus. Szerintem Benzema és Carvajal emelhető még ki a csapatból, utóbbi mondjuk lassan lendült bele, az elején Neymar fölé kerekedett párszor, de utána kiemelkedőt nyújtott, bejátszotta az egész jobbszélt.

Csoki írásával pedig én is egyetértek. :agree:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 26., vasárnap 13:50

Toti írta:továbbra is elképesztő, h mindenhol azt olvasom, hogy "ha messi belövi a ziccert..."
ez mi?
a messi ziccer előtt volt egy
benzema kapufa, ahol az égiek (nem először a bajnokságban a barcával voltak és ekkor még mindig megúszták kapott gól nélkül.. egyébként van vmi infó h hány kapufát lőttek az eddigi fordulókban a barca ellen?)
aztán volt egy benzema pöccintés,
majd volt egy james fejes ami legalább akkora helyzet volt, mint a magas gyereké.

mi az istenről beszélnek? ezek nem számítanak? ezeket nem kell figyelembe venni? milyen csőlátás ez? gyomorforgató
Karimnál két kapufa egy támadás alatt. Aztán a pöccintés, aztán James fejese. De ezek mind eltörpülnek Messi helyzete mellett!!!44négynégy!!!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. október 26., vasárnap 13:47

továbbra is elképesztő, h mindenhol azt olvasom, hogy "ha messi belövi a ziccert..."
ez mi?
a messi ziccer előtt volt egy
benzema kapufa, ahol az égiek (nem először a bajnokságban a barcával voltak és ekkor még mindig megúszták kapott gól nélkül.. egyébként van vmi infó h hány kapufát lőttek az eddigi fordulókban a barca ellen?)
aztán volt egy benzema pöccintés,
majd volt egy james fejes ami legalább akkora helyzet volt, mint a magas gyereké.

mi az istenről beszélnek? ezek nem számítanak? ezeket nem kell figyelembe venni? milyen csőlátás ez? gyomorforgató
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 26., vasárnap 13:40

Banán írta:nem akarok sem Veled, sem Ivánnal, vagy Ottóval veszekedni, de ez nem volt gólpassz, még csak helyzetben sem volt Neymar, azt ő saját magának csinálta meg, nem kötekedés tényleg, meg tőlem lehet oda számolni, csak nem volt az :)
Ennyi erővel akkor a gólpasszok felét nem kéne annak jegyezni, mert nem közvetlenül gólhelyzetet teremtenek vele - pl akkor ez sem az.

Suárezt amúgy sokak szerint hiba volt játszatni, szerintem jó döntés volt. Pedro fele ennyi helyzetet alakított volna ki kb, Neymarnak tuti nem lőtte volna át a túloldalra úgy, mint Luis, aztán a centerezés Messinek, meg még volt pár szép megmozdulása, amiből jó támadás lehetett volna, ha nem szerencsétlenkedjük el. Kezdetnek jó volt, Neymarral eléggé érezték egymást, ami jó hír, mert benne több van jelenleg, mint Leoban sajnos. :/
CS0ki írta:Aki meg azt mondja, hogy nincs nagy változás a felállásban, stílusban, az nem tudom mit vár. Nem fog a barca holnaptól beívelésekre játszani, miért is tenné. A stílus maradni fog, alapvetően a passzjátékra fog épülni. Korábban volt egy Messijük, aki képes volt váratlant húzni, most lesz 3 olyan játékosuk elől, aki egyénileg is meg tudja lepni az ellenfelet. Viszont a középpálya meg a védelem...hát nem tudom mit fognak azzal kezdeni. Egyszerűen gyengék egyénileg az emberek.
Ezt meg adom, főleg az első részét. Elég régóta már ez a játékstílusunk, ez maradni is fog, csak változtatni kell rajta, mert jelen formájában nem eredményes. A taktikai részhez annyira nem konyítok, R.M.C.F. jobban meg tudná mondani, hogy mivel érhetnénk el eredményesebb támadójátékot - bár én megmondom őszintén nem sok tudatosságot vélek felfedezni a támadásépítéseinkben, úgy érzem, hogy Lucho csak felküldi a srácokat, és rájuk bízza, hogy oldják meg -, de összességében olyan nagy változások nem lesznek, és akkor se lennének, ha az edző az egész keretet kicserélhetné. Csak ezt kéne felturbózni kicsit, megtanulni új elemeket - kontra, pontrúgások, stb -, aztán megint nem lenne olyan vészes a dolog. Nem mintha most világ vége lenne, de azért lehetne hova fejlődni - támadásban főleg.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. október 26., vasárnap 13:37

BBeno írta:kiégős videó :lol: :lol: :lol:
:lol:
Kép

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 26., vasárnap 13:03

Ha az eredmény ezt nem is tükrözte, de igen, a nagy Barcelona a földbe lett tiporva a második félidőben. És ezt most nem azért mondtam el, hogy büszkélkedjek a tegnapi eredménnyel, hanem azért, mert itt a vége a katalán csapatnak.
Nekünk volt egy 0-5-ünk nem is olyan régen a barca ellen, mégse lett ott vége a csapatunknak. Hanem csak a pillanatnyi eredményt jelenti. Nem következik abból, hogy éppen lefelé vagy felfelé fog menni azután egy csapat. Nem mondom, hogy jó helyzetben van a barca, mert ha nem tudnak igazolni, akkor ezekkel a játékosokkal nehéz lesz nagyot javítani a dolgokon, a védelem egyszerűen kevés. LE sem túl tapasztalt edző, és a Romával is azért megégett eléggé, szóval nem biztos, hogy nagyot fog villantani.
Aki meg azt mondja, hogy nincs nagy változás a felállásban, stílusban, az nem tudom mit vár. Nem fog a barca holnaptól beívelésekre játszani, miért is tenné. A stílus maradni fog, alapvetően a passzjátékra fog épülni. Korábban volt egy Messijük, aki képes volt váratlant húzni, most lesz 3 olyan játékosuk elől, aki egyénileg is meg tudja lepni az ellenfelet. Viszont a középpálya meg a védelem...hát nem tudom mit fognak azzal kezdeni. Egyszerűen gyengék egyénileg az emberek.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. október 26., vasárnap 12:56

most tudtam végignézni hegyi meg Ottó meccs utáni elemzését... :fpalm:
fél óráig Messi helyzetéről beszéltek meg, hogy azon múlt minden, de Benzema kapufáit szóba nem hozták volna... mintha az meg se történt volna... csak a Messi... és tényleg csak ez volt a téma.... :lol: bezzeg ha az bemegy... de Karim kapufáinál ez nem számított, csak Messi helyzeténél... :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. október 26., vasárnap 12:00

kiégős videó :lol: :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. október 26., vasárnap 11:48

Mondjuk én Pep barcelona-i karrierjéről beszéltem, szóba se hoztam a Bayern-t.
De most már ott tartunk, hogy a Barca korszakos csapata csak úgy kialakult magától, a semmiből, varázsütésre.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. október 26., vasárnap 11:46

kapor_89 írta:
hehe írta:maradjunk annyiban, hogy marcelohoz képest hamesz fullnoname.

Patot kifelejtetted.
























:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
csak nem unja meg az alja
Kép
Kép
Kép

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. október 26., vasárnap 11:42

hehe írta:maradjunk annyiban, hogy marcelohoz képest hamesz fullnoname.

Patot kifelejtetted.
























:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. október 26., vasárnap 11:41

maradjunk annyiban, hogy marcelohoz képest hamesz fullnoname.
Kép
Kép
Kép

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. október 26., vasárnap 11:30

Végül is, tavaly amikor felhúztunk nekik 4-et, akkor se fogott csúnyán mellé a tiken-takennel. :lol:

Bár gondolom ez is meglesz magyarázva. :shifty:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 26., vasárnap 11:30

Soha nem éreztem azt, hogy csúnyán mellefogott.
mert pep alapvetően nem sokat csinált....hagyta őket focizni. Ha igazolt,azt elkúrta....ha cserélt azt sem tette sokszor jól,egyszerűen nem volt szükség variálásokra,ment a bicaj egy ideig....és jól látta meg amikor elment,hogy mikor kell távoznia.....látta hogy nem sokára esni fog a minőség,és nem tudja megoldani.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. október 26., vasárnap 11:25

Pep-el soha nem voltunk taktikai hátrányban. Soha nem éreztem azt, hogy csúnyán mellefogott. Tito, Tata és most LE (eddig) már igen. A PSG ellen és tegnap is alapvető taktikai hibák voltak. Eleve szétszakadt a csapat a második félidőre és belementünk a rohanásba, a fizikai harcba, amiven kb utolsók vagyunk a top csapatok között. PSG ellen is ugyanez volt.
Pep pont ebben volt nagy. Minimalizálta a csapat gyengeségeit. Szívunk a pontrúgásoknál? Ne adjunk sok szögletet és szabadrúgást az ellenfélnek. Ehhez persze jól kell tudni helyezkedni.
Akkoriban jó ha 2x 3x eljutottak a kapunkig. Most mi van? Rúgnak ellenünk meccsenként 8-10 szögletet és ez csak a szöglet.

Az alapos verést számszerűleg értettem. Ami mögé már nem lehet elbújni hangzatos nyilatkozatokkal.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. október 26., vasárnap 11:21

Néha már úgy érzem kellene egy alapos verés, hogy észbe kapjanak az elnökségben, mert a Bayern elleni nem volt elég.
Szerintem a tegnapi elég alapos verés volt. Ha a fiúk nem szórakozzák el a kontratámadásokat, és jobban koncentrálnak, akkor Hegyi szerint is az 5,6-1 lett volna a reális. Ha az eredmény ezt nem is tükrözte, de igen, a nagy Barcelona a földbe lett tiporva a második félidőben. És ezt most nem azért mondtam el, hogy büszkélkedjek a tegnapi eredménnyel, hanem azért, mert itt a vége a katalán csapatnak. Én még tavaly is hittem bennük, hogy újra lehet ezt a csapatot építeni, csak Martino nem volt jó ember a kispadra. Tévedtem. A fő baj nem az edzőkkel van, hanem a klubvezetéssel. tudták, hogy ki fog maradni 2 átigazolási szezon, de mit csináltak? Csináltak 2 cserét, Alexis helyett Suarezt, Cesc helyett Rakiticet hozták. Bravó! Nem mondom, hogy visszafejlődés, de ezzel nem értek el semmit, az üres lyukak még mindig megtalálhatóak a védelemben. Mit mondhat ezek után a vezetőség? Oké, nem para, nincs veszve semmi, hozunk pár védőt: Mathieu, Vermaelen és Douglas. Azta, mekkora névsor! :agree: :agree: :agree: :agree: :agree: Elnézést, de ez vicc. A Fradiba jobb védők szaladgálnak, mint a Barcába.. Az egyik oldalon a kiöregedő és motiválatlan Dani Alves, a másik oldalon a csuklós busz Mathieu, középen pedig a világ egyik legrosszabb formába lévő védője Pique, és a még mindig k*rvára nem védő Mascherano. Ilyen védelemmel tényleg csodaszámba megy az is, hogy sem a PSG-től, sem tőlünk nem kaptatok 3-nál többet. A középpályáról pedig ne is beszéljünk, Busquets évről évre egyre szürkébb és súlytalanabb, A Xavi-Iniesta kiöregedett és motiválatlan, míg az új generációt, a leendő középpálya vezérét egy laza 30asért elpasszoltátok. Ez ciki. Egyetlen egy szerencséje van a Barcának, és egyetlen egy emberbe bízhat, ez pedig Neymar. Talán még Suarez, de ha belőle is vonal szélsőt csinálnak, akkor abból se lesz karrier.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 26., vasárnap 11:17

danianevem írta:
R.M.C.F írta:Ez a pep egy hamis mítosz....persze nehéz az eredményekkel vitába szállni,de pepnek kb annyi köze volt hozzá mint victor valdesnek.
Ez sem igaz, így ebben a formában...

Nem ő az edző szakma number one-ja, de egy szétesőben lévő Barcát kapott össze nem is akárhogyan. Amíg ő volt, addig csapatként működtek, mentálisan a topon volt a keret valamennyi tagja. Én értem, hogy nem kedvelitek, sem az általa preferált stílust, de ennyire azért nem dilettáns...

persze hogy nem az,de ez a csoda barca = pep ami sok helyen megy az a világ talán legnagyobb tévedése. Az a barca meg nem volt széteső,volt egy ronaldinho meg deco akik elnyomták az öltözőt,akiket gond volt......tisztogatott egyet,volt ilyen nálunk is.....a barca möögött akkor is nagyon nagy erő volt,de abban a szezonban nem ment nekik,voltak öltözöbeli problémák,ronaldinho lógásai pl....egy dolgot kellett rendbe tenni. Megtette.....ügyes volt. A csapat tudása adott volt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. október 26., vasárnap 11:11

R.M.C.F írta:Ez a pep egy hamis mítosz....persze nehéz az eredményekkel vitába szállni,de pepnek kb annyi köze volt hozzá mint victor valdesnek.
Ez sem igaz, így ebben a formában...

Nem ő az edző szakma number one-ja, de egy szétesőben lévő Barcát kapott össze nem is akárhogyan. Amíg ő volt, addig csapatként működtek, mentálisan a topon volt a keret valamennyi tagja. Én értem, hogy nem kedvelitek, sem az általa preferált stílust, de ennyire azért nem dilettáns...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 26., vasárnap 11:07

amikor ilyem hamesz meg noname emberek
James noname :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég