Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

rikko
Hozzászólások: 893
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rikko » 2022. október 17., hétfő 16:12

raul 4 ever írta:
csababarca írta:

Ez úgy fog történni, hogy lehet leülteti, de DeJong elkövet egy hibát (amiből Busquets mondjuk meccsenként 4-5t csinál...), aztán a szurkolók mutogatnak hogy hát ezért nem lehet Busquetset kihagyni, blablabla.
Meg Xavi is majd visszarakja az első adandó alkalommal.

Adná az ég, hogy elfelejtenék végre.
Zavarni nem zavar, de FdJ-t berakni Busi helyére eléggé pazarlás, szerintem kkp-ként jó, bár persze van annyira jó játékos, hogy ilyen XabiAlonso féle stílus is megy neki a védelem előtt, de szerintem egy normális vkp+FdJ+Pedri hármas többet érne.
Igazából az Busquets baja, hogy iszonyatosan kevés a fizikum. Az esze és rutinja megvan a poszthoz. De emelkedése mint a T72-es tanknak. Sebessége inkább nevezhető lassúságnak.
Hihetetlen, hogy ezekkel a fizikai paraméterekkel a kezdőben tud lenni évek óta.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. október 17., hétfő 16:05

csababarca írta:
Realista24 írta:
Xavi has decided to put Sergio Busquets on the bench after his recent poor performances; he will be replaced by Frenkie De Jong.
@fansjavimiguel

Just in time :kalapos:
Ez úgy fog történni, hogy lehet leülteti, de DeJong elkövet egy hibát (amiből Busquets mondjuk meccsenként 4-5t csinál...), aztán a szurkolók mutogatnak hogy hát ezért nem lehet Busquetset kihagyni, blablabla.
Meg Xavi is majd visszarakja az első adandó alkalommal.

Adná az ég, hogy elfelejtenék végre.
Zavarni nem zavar, de FdJ-t berakni Busi helyére eléggé pazarlás, szerintem kkp-ként jó, bár persze van annyira jó játékos, hogy ilyen XabiAlonso féle stílus is megy neki a védelem előtt, de szerintem egy normális vkp+FdJ+Pedri hármas többet érne.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

rikko
Hozzászólások: 893
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rikko » 2022. október 17., hétfő 15:58

csababarca írta:
Realista24 írta:
Xavi has decided to put Sergio Busquets on the bench after his recent poor performances; he will be replaced by Frenkie De Jong.
@fansjavimiguel

Just in time :kalapos:
Ez úgy fog történni, hogy lehet leülteti, de DeJong elkövet egy hibát (amiből Busquets mondjuk meccsenként 4-5t csinál...), aztán a szurkolók mutogatnak hogy hát ezért nem lehet Busquetset kihagyni, blablabla.
Meg Xavi is majd visszarakja az első adandó alkalommal.

Adná az ég, hogy elfelejtenék végre.
Vele együtt Pique , Robi ( bár nem volt gáz) is mehetne. Alba is. Eltűnne a sok negatív ember. Lehetne egy sokkal jobb morális alapra felhúzott csapatunk. De sajnos ez az utóbbi 5-8 évben nem nagyon jött össze.
Garantálom, hogy ha mindenki egészséges, akkor nem kapunk ki. Vagy maximum nem ilyen marha hibák után.
De amit Eric, Busquets művel az megye zs

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. október 17., hétfő 15:55

Az ilyenekrol mindig eszembe jut az az istentelen merteku szopas, amit ez az ember kapott a semmire, amikor del Bosque is lenyilatkozta, hogy O mindig olyan futballista akart lenni, mint Busquets, megorulok. :lol: Remelem sokaig maradnak kez a kezben a masik egesz eleteben tulertekelt csokaval.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. október 17., hétfő 15:52

Realista24 írta:
Xavi has decided to put Sergio Busquets on the bench after his recent poor performances; he will be replaced by Frenkie De Jong.
@fansjavimiguel

Just in time :kalapos:
Ez úgy fog történni, hogy lehet leülteti, de DeJong elkövet egy hibát (amiből Busquets mondjuk meccsenként 4-5t csinál...), aztán a szurkolók mutogatnak hogy hát ezért nem lehet Busquetset kihagyni, blablabla.
Meg Xavi is majd visszarakja az első adandó alkalommal.

Adná az ég, hogy elfelejtenék végre.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 17., hétfő 15:36

csababarca írta:
dzsi91 írta:

Ps.: félelmetes, hogy buszkec akit már úgy 2013 környékén vissza kellett volna vonultassanak még mindig ott kolbászol a kezdőjükben.
A hívői mindig mondják, hogy nélküle még rosszabbak lennénk:D
meg, hogy már csak ez a szezon és utána padozni fog. (ezt 5 éve mondogatják:D, de stabilabb kezdő mint 10 éve:D)

fizikai rosszullétem van, ha csak meglátom, és ez így van már tizenéve.
Xavi has decided to put Sergio Busquets on the bench after his recent poor performances; he will be replaced by Frenkie De Jong.
@fansjavimiguel

Just in time :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. október 17., hétfő 14:05

Faust írta: De hogy vegig be nem all a szaja, teljesen irrelevans infokkal palastolja hogy nem tortenik semmi epp a meccsen (miert kell mindenkeppen beszelni valamirol?)
Tényleg rohadtul idegesítő, de ahogy észrevettem, ez a magyar kommentátorok sajátja. A BL és válogatott meccseket az M4 oldalán szoktam nézni, és ott is folyamatosan ez megy. A magyar nyelvű közvetítések kb. olyanok, mintha számmisztikai podcasteket hallgatna az ember, kiszabottul nem érdekel, 1-2 érdekes infó még oké, de kávára nem Transfermarkt felolvasóestet szeretnék hallgatni meccs közben, nem érdekelnek, nem vagyok babonás, ahogy szerintem a többség sem.
Szerintem amúgy ennek az az oka, hogy itthon nem igazán honosodott meg a "colour commentator" szerepkör (kár) és így nincs kivel beszélgetniük az üresjáratok alatt. Egyedül Horti Gábornak volt erre egy másik megoldása, ami viszont finoman szólva sem kompatibilis komolyabb meccsekkel.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. október 17., hétfő 14:03

Az a baj, hogy ezeken a sportcsatornakon szinte semmifajta szurkoli bevonás nincs a meccs alatt, vagy a félidőben. Külföldön rendszeres, hogy meccs közben is tweeteket olvasnak fel es kvazi bevonjak a meccsbe a parasztot is a tv előtt. Felidoben meg főleg.

Voltak itthon is ilyesmi interaktiv probalkozasok, de akkor is sikerült a tobb ezer ember közül Remy hozzászólását kivalasztani. Azóta ki is vették ezt a musorbol....

Pedig de jo lenne rendszeresen szétspamelni a farkasnorbi barcelona szoveggel a csatornát.

Geci emlekeztek a sport tv hoskorara, mikor bevitték nekik az érintőképernyős tv, habi magnestábla. Kezelni nem tudta egyik szakerto se. Hanyszory de hanyszor volt, hogy a musorvezeto ugrott oda, hogy ez az "oke" gomb, utána ezzel tudsz kört rajzolni. Akkor ganxsta amokfutásai, illetve hogy egyaltalan azokhoz vigyorogva asszisztaltak.....Az egesz itthoni tv egy nagy trash. Foleg igaz ez a kereskedelmi részére. Egy hegyi Iván mai napig megél ebből

Jelenleg a szakértelem elert itthon oda, hogy a felidoben egy osszefoglalot mutatnak es a 2 hozzáérto hangosan elmondja, hogy mit lathatunk a képernyőn. De nem ugy, hogy miért lathatjuk azt amit, az nem kell, elég csak elmondani, hogy itt elfutott es jobbal beadta, majd kapufa. Mintha vakok lennénk, de így már eltudom képzelni. Üdítő kivétel Koppányi, vagy Henrik, bar az öreg egyre inkabb faradtabb és néha ő is átmegy droidba.
Nem haragudhatunk norbira. Arra kell aki alkalmazza es amire alkalmazza.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. október 17., hétfő 13:46

Idézném kettő darab 8 éves kommentemet, ami mindig eszembejut Farkas Norbiról miután az Atletico bajnok lett az utolsó fordulóban a Barca ellen 2013/14ben :lol:
ferni írta: most megy a Barca - Atletico bajnoki meccs ismétlése, most már biztos vagyok benne, hogy Farkas Norbi biza csúnyán elment Alexis gólja alatt.... :lol: :lol: :lol:
még visszahallgatni is durva volt :lol: :lol: :lol:
ferni írta: Norbi alig bírta kimondani, hogy az Atletico a bajnok, mert tegnap 1-1et játszottak a Barcával.... itt a Granada meccs után az eredményeknél.... :lol:
neki állt, 5 másodperces szünet és utána bírta csak folytatni a mondandóját :lol: :lol: :lol:
azt hittem elsírja magát :mrgreen:




de hat remy ota tudjuk, attol hogy sok filmet nezel es egesz nap twitteren logsz, meg nem fogsz erteni a filmekhez
:shutup: :lol:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. október 17., hétfő 13:43

Elso felido kozepen elmentem altatni a gyereket, szinte teljesen lehalkitottam a tevet, kb csak a gyoker hangsulyozasat lehetett hallani.

Altatok kb negyed oraja, kozben fel fullel hallom, hogy a csavo ugy beszel, mint ahogy a meccsek elotti gyasszunetek utan szokott, mondom fixen lottunk meg egyet. :lol: Par perccel kesobb megyek vissza, kettonull. :lol:

Iszonyat az ember, de ez meg amugy ha szakmailag balkan is, de azt mondom, oke, elfogadom, nem tetszik de elfogadom. De hogy vegig be nem all a szaja, teljesen irrelevans infokkal palastolja hogy nem tortenik semmi epp a meccsen (miert kell mindenkeppen beszelni valamirol?), ugyanazokkal a szofordulatokkal operal otpercenkent, iszonyatosan kimerito es zavaro hallgatni, es ehhez semmi koze annak a tenynek, hogy epp kinek szurkol. Ha neha abbahagyja a szofosast 15 masodpercre, a felesegem rendre felsohajt. A tudasa es elhivatottsaga megkerdojelezhetetlen, de hat remy ota tudjuk, attol hogy sok filmet nezel es egesz nap twitteren logsz, meg nem fogsz erteni a filmekhez, nem keszitesz az ff szeriahoz audiokommentart blurayre.

ekissm
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ekissm » 2022. október 17., hétfő 13:28

dortev írta:
dzsi91 írta: Az egész meccsen kamu szájról olvasást nyom fiktív történetek olvas le játékosok szájáról a góloknál meg kb annyit tud kinyögni:[ nézzék benzema HOGY támadta a labdát stb]


Mint ahogy tehnap is láttuk, statisztikákat hallgat el csakmert ő inkább szopkodni szeretné csávit. Ez a faszkalap amúgy pontosan tudja, hogy mennyire tudja befolyásolni a nézőket az ilyen faszságokkal és már 15 éve mossa a magyarok agyát.
Mosom kezeimet az előző hozzászólásom után, ez a nézővel szembeni szándékos tiszteletlenség és megtévesztés, amire nem mentség az érzelmi hovatartozás. El is felejtettem már, hogy ez a repertoárjának része, totál kiesett az emlékezetemből.
Igen. Volt egy statisztika a meccsről. Kidolgozott helyzetek 4:1 mélyen kussolt, majd amikor jött, hogy kapufelé tartó lövések 8-13 mondjuk, azt hangosan elemezte. Gyalázatos. Matuz sokkal jobb nála.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. október 17., hétfő 12:49

Volt nemrég az a story, mikor a szembetűnően homoszexualis tartalomgyarto srac, festett korommel, szempillakkal, ruzsozva feltölti a videót, hogy be kell valljak valamit. Meleg vagyok.

Es kurvara meglepődött ezen mindenki :coffee:


Norbit is elkepzelem, ahol kozli, hogy Barcelona szurkoló. Had érje M.Ot még egy sokk.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. október 17., hétfő 12:01

dzsi91 írta: Az egész meccsen kamu szájról olvasást nyom fiktív történetek olvas le játékosok szájáról a góloknál meg kb annyit tud kinyögni:[ nézzék benzema HOGY támadta a labdát stb]


Mint ahogy tehnap is láttuk, statisztikákat hallgat el csakmert ő inkább szopkodni szeretné csávit. Ez a faszkalap amúgy pontosan tudja, hogy mennyire tudja befolyásolni a nézőket az ilyen faszságokkal és már 15 éve mossa a magyarok agyát.
Mosom kezeimet az előző hozzászólásom után, ez a nézővel szembeni szándékos tiszteletlenség és megtévesztés, amire nem mentség az érzelmi hovatartozás. El is felejtettem már, hogy ez a repertoárjának része, totál kiesett az emlékezetemből.

Avatar
rolandantal
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2016. február 28., vasárnap 15:37
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rolandantal » 2022. október 17., hétfő 11:56

csababarca írta: fizikai rosszullétem van, ha csak meglátom, és ez így van már tizenéve.
Nekem az elmúlt pár mérkőzés kikapcsolódás, szórakoztatás helyet csak agyérgörcsöt hozott.
Busq, Gavi, Raphina, Ferran, még talán Roberto is - gondolkodás nélkül repülne a csapatból, de ehelyett ők a kezdők.

Egyet nem értek csak: mi, laikus szurkolók - sokan másokkal egyetemben - látjuk azokat a mellényúlásokat mérkőzésről, mérkőzésre, akkor miért nincs változás? Miért keresünk okokat arra, hogy megmagyarázzuk a sorozatos szopást? Kezdem azt hinni, hogy Xavi olyan mint a vadász abból a bizonyos viccből..

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. október 17., hétfő 11:52

dortev írta:
dzsi91 írta:

Gec ezen rohogtem tegnap, hogy az ilyen statokat fasszoponorbi nem reklámozta :lol:
Alapvetően távol áll tőlem, hogy Norbit megvédjem, hálistennek évek óta a hangját sem hallottam, de egyszerűen szerintem etikátlan dolog vele szemben a csatorna részéről, hogy neki adják az El Clásicot. Egy igazi szurkoló teli van érzelmekkel, és objektíven lehozni a legnagyobb történelmi rivális elleni meccset gyakorlatilag lehetetlen. Biztos van pár olyan kommentátor akinek ez megy, de hatalmas kihívás lehet. Én inkább a csatornát venném elő ilyen esetekben. Norbi azért mégsem egy Ray Hudson szintű karakter, hogy pótolhatatlan legyen egy-egy meccsre.
Tényleg, amúgy Horváth Ferenc felszívódott a magyar La Liga közvetítésekből? Ezer éve nem hallottam a fórumon emlegetve, pedig ő sem volt piskóta, annak ellenére, hogy saját bevallása szerint madridista.
Szerintem meg a Norbitól etikátlan, hogy ő kommentátorkodásra adta a fejét. Nincs hozzá se szókincse se hangja se elfogulatlansága. Ő egy nagyon jó riporter aki ért a spanyol focihoz de azon kívül lofasz az egész ember.

Az egész meccsen kamu szájról olvasást nyom fiktív történetek olvas le játékosok szájáról a góloknál meg kb annyit tud kinyögni:[ nézzék benzema HOGY támadta a labdát stb]

Mint ahogy tehnap is láttuk, statisztikákat hallgat el csakmert ő inkább szopkodni szeretné csávit. Ez a faszkalap amúgy pontosan tudja, hogy mennyire tudja befolyásolni a nézőket az ilyen faszságokkal és már 15 éve mossa a magyarok agyát.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. október 17., hétfő 11:38

dzsi91 írta:
Pad'em írta: 50 games. 28 wins. 11 draws. 11 losses | Xavi’s 56% win rate is the worst of any Barça coach with 50+ games since in 2001.
Gec ezen rohogtem tegnap, hogy az ilyen statokat fasszoponorbi nem reklámozta :lol:
Alapvetően távol áll tőlem, hogy Norbit megvédjem, hálistennek évek óta a hangját sem hallottam, de egyszerűen szerintem etikátlan dolog vele szemben a csatorna részéről, hogy neki adják az El Clásicot. Egy igazi szurkoló teli van érzelmekkel, és objektíven lehozni a legnagyobb történelmi rivális elleni meccset gyakorlatilag lehetetlen. Biztos van pár olyan kommentátor akinek ez megy, de hatalmas kihívás lehet. Én inkább a csatornát venném elő ilyen esetekben. Norbi azért mégsem egy Ray Hudson szintű karakter, hogy pótolhatatlan legyen egy-egy meccsre.
Tényleg, amúgy Horváth Ferenc felszívódott a magyar La Liga közvetítésekből? Ezer éve nem hallottam a fórumon emlegetve, pedig ő sem volt piskóta, annak ellenére, hogy saját bevallása szerint madridista.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. október 17., hétfő 11:24

Remy írta:
dzsi91 írta:

Gec ezen rohogtem tegnap, hogy az ilyen statokat fasszoponorbi nem reklámozta :lol:
Ezt nem, de beszélt valami statról, hogy idegenben veretlen a vén Xavi. :iszunk: illetve most már csak volt. :mrgreen:
Igen igen. A veretlenCsávi :lol: azt a blben is olyan számokat hoz mintha a dinamo zagrebbel nyomúlna.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 17., hétfő 11:20

dzsi91 írta:
Pad'em írta: 50 games. 28 wins. 11 draws. 11 losses | Xavi’s 56% win rate is the worst of any Barça coach with 50+ games since in 2001.
Gec ezen rohogtem tegnap, hogy az ilyen statokat fasszoponorbi nem reklámozta :lol:
Ezt nem, de beszélt valami statról, hogy idegenben veretlen a vén Xavi. :iszunk: illetve most már csak volt. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. október 17., hétfő 11:03

Pad'em írta: 50 games. 28 wins. 11 draws. 11 losses | Xavi’s 56% win rate is the worst of any Barça coach with 50+ games since in 2001.
Gec ezen rohogtem tegnap, hogy az ilyen statokat fasszoponorbi nem reklámozta :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. október 17., hétfő 10:21

Sierra írta:
Az úgy kemény. :D Pedig voltak ott kóklerek azóta, Tata Martino meg hasonlók. :D
Még ő is összeharácsolt egy 40 győzelmet 59 meccsen:D
És utolsó három fordulóban buktuk a ligát vele három döntetlennel :lol:

nagy kókler volt az öreg Tata az biztos.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég