Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. október 23., hétfő 15:29

KAG írta: November elején, munka ügyben Barcelonába kell utaznom.
Ha már ott vagyok, kitaláltam, hogy bemennék lerakni egy méretes barnát a spotify arénába.

WC-ig ingyenes a belépés? :D
2006-ban voltunk Barcelonaba focizni egy tornan,az egyik csapattarsam faterja nagy realos volt,de a hetvegen barca-villarreal volt es kitalalta hogy megnezi oket.
Elment jegyet venni a stadionhoz par nappal a meccs elott realos melegito folsobe,senki nem szolt egy szot sem,kb ketto oras sort vegig allta,kerte a jegyet,a srac ramosolygott es mondta,hogy a pulcsit vegye le,es ugorjon neki megegyszer a sornak. :lol: :lol:
Kiment kb delben a stadionhoz es este 6 orakor ert haza. :lol:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. október 23., hétfő 15:14

hehetheoriginal írta:
Galacticos írta:
Felujitas alatt a stadionjuk.
pont azért egyszerűbb bejutni a káosz közepette :lol: :mrgreen:
egy madridos figo képet is tehetsz mellé, kösz
Jó ötlet :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 23., hétfő 14:04

Az a szép ebben, hogy ezeknél a 2 meccses tinisztároknál is a saját kardjukba dőlnek bele mint minden másban is.

Másfél évtizedig nyomatják a hazugságpropagandát, hogy ők kinevelik az aranylabdásokat meg lamasia aztán ha valaki rúg egy egyeneset a labdába náluk arról már majdhogynem doku sorozat készül next messi címmel. 1-2 hónap és már akkora nyomás van rajtuk mint egy 28 évesen aztán 2 szezon utàn meg már a transfermarkt is alig talàlja meg,hogy ezek a goldenboyok hol játszanak éppen.

Ez a gyamal se lesz semmi. Eddig az egyetlen nagy dolog benne, hogy 16 éves de ez nem jelenti azt, hogy majd 23 evesen 5szor jobb lesz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

florentino007
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2023. április 24., hétfő 21:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Cristiano
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: florentino007 » 2023. október 23., hétfő 14:04

Pad'em írta:
'shutterisland írta: eletemben nem hallottam a gyerekrol, nem is latok bele hirtelen valami szupersztart, de szerintem az egyszeru szurkolo (farkasnorbi vagy romano is az. :mrgreen: ) ertheto, hogy belelkesul ilyenkor.
gondoljatok vissza, mennyi szo esett nalatok is a magas uruguayi sracrol, aki szuperul allt be par meccsen tavaly, azota meg mar emlites szinten sem olvastam a nevet.
Ja Romano hasonlóan lelkes volt Álvarónál is. Kinyomott róla egy darab one to watchos posztot annó, tegnap meg videó a gólörömről, a családtagok öröméről, Xavi nyilatkozat, mind külön tweetben. :D

Tök mindegy csak vicces mennyire recskázik a masia növendékekre a média.
Mondjuk meg van ez a fajta bolond nálunk is, Tomas Roncero vagy hogy hívják :kalapos:

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2023. október 23., hétfő 13:52

realbeckham írta:
ferni írta: [elképesztő volt a gyerek.
Őt kicsinálták teljesen a sérülések.
Vágom én fatit. Annak idején irtam is rola, hogy fati az jo, szimpatikus és sajnálatos dolog a sérülés.

De amiről írsz, az (nem akarok hehe lenni) nekem pato. Ő rá ratudom mondani az elképesztő szót. És a mi lett volna ha kozhelyet. A brazilnak a tudatunkba égett több megmozdulasa, gólja, amit csinalt a blben. Zsigeri zseni. Ansu konkretan a "Prime" 8 honapjában mit csinált azon kívül hogy ilyen getafenaknak lőtt golt. Most ugyanezt jatszak el yamallal is.
Szamomra fati egy korrekt szélső volt. Az atlagnal tebetsegesebb gyerek, de nem az a kategória, ahova őt betette minden barcas, farkas norbi, meg még sokan mások. Tulfujt hypelufi
Azért egy-két komolyabb sérülés rendesen haza tud vágni egy karriert rossz esetben. Lásd nálunk Jesé Rodriguez esetét, egy nagyon korrekt 12. játékos volt, szép jövővel. Aztán derült égből villámcsapás, és szétcsúszott a gyerek teljesen. (Hazard "haveromat" nem mondom, neki nem (csak) Mönié tett be, ő szerintem az aláírás pillanatában elengedte az egészet ezen a szinten, és örült a jő kiszállónak, szépen, korrektül ki is maxolt mindent, amit lehetett.)
Szerintem is átlagon felüli lehetett volna a kis néger gyerek, azért minket is megszívatott egy párszor. Nem halilovic, deloufeu, stb. kategória. De ezt már nem tudjuk meg. Gyanús, hogy pedri ugyanebben a cipőben lesz, ha ilyen üveglábú marad. Tudom, hogy nagyon csúnya vagyok, de a franc sem bánja, nem hiányoznak az új messik, éppen elég volt a régi is.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11372
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 23., hétfő 13:32

Galacticos írta:
KAG írta: November elején, munka ügyben Barcelonába kell utaznom.
Ha már ott vagyok, kitaláltam, hogy bemennék lerakni egy méretes barnát a spotify arénába.

WC-ig ingyenes a belépés? :D
Felujitas alatt a stadionjuk.
pont azért egyszerűbb bejutni a káosz közepette :lol: :mrgreen:
egy madridos figo képet is tehetsz mellé, kösz
thereisonly1ronaldo

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. október 23., hétfő 13:28

Én nem az új fiatalokra hegyezném ki a témát, hanem a barca hatékonyságára. Most rengeteg a sérültjük és így is vernek egy bilbaot és ott vannak tűzközelben, ez az ami aggasztó egyelőre.

Ha valamit akarunk a bajnokságtól szombaton nyerni kell, mert ezek nagyon ritkán hibáznak a kicsik ellen és idén még a matrac is odaérhet.
Love football, hate antifa.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. október 23., hétfő 13:16

KAG írta: November elején, munka ügyben Barcelonába kell utaznom.
Ha már ott vagyok, kitaláltam, hogy bemennék lerakni egy méretes barnát a spotify arénába.

WC-ig ingyenes a belépés? :D
Felujitas alatt a stadionjuk.

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 23., hétfő 13:12

Pad'em írta:
'shutterisland írta: eletemben nem hallottam a gyerekrol, nem is latok bele hirtelen valami szupersztart, de szerintem az egyszeru szurkolo (farkasnorbi vagy romano is az. :mrgreen: ) ertheto, hogy belelkesul ilyenkor.
gondoljatok vissza, mennyi szo esett nalatok is a magas uruguayi sracrol, aki szuperul allt be par meccsen tavaly, azota meg mar emlites szinten sem olvastam a nevet.
Ja Romano hasonlóan lelkes volt Álvarónál is. Kinyomott róla egy darab one to watchos posztot annó, tegnap meg videó a gólörömről, a családtagok öröméről, Xavi nyilatkozat, mind külön tweetben. :D

Tök mindegy csak vicces mennyire recskázik a masia növendékekre a média.
A vesztegetések mellett ez volt a brutál teljesítmény. Mármint, hogy ilyen szinten befolyásuk alá tették a médiát.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 23., hétfő 13:05

'shutterisland írta: eletemben nem hallottam a gyerekrol, nem is latok bele hirtelen valami szupersztart, de szerintem az egyszeru szurkolo (farkasnorbi vagy romano is az. :mrgreen: ) ertheto, hogy belelkesul ilyenkor.
gondoljatok vissza, mennyi szo esett nalatok is a magas uruguayi sracrol, aki szuperul allt be par meccsen tavaly, azota meg mar emlites szinten sem olvastam a nevet.
Ja Romano hasonlóan lelkes volt Álvarónál is. Kinyomott róla egy darab one to watchos posztot annó, tegnap meg videó a gólörömről, a családtagok öröméről, Xavi nyilatkozat, mind külön tweetben. :D

Tök mindegy csak vicces mennyire recskázik a masia növendékekre a média.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. október 23., hétfő 12:59

November elején, munka ügyben Barcelonába kell utaznom.
Ha már ott vagyok, kitaláltam, hogy bemennék lerakni egy méretes barnát a spotify arénába.

WC-ig ingyenes a belépés? :D
ZIDANE

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8494
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. október 23., hétfő 12:19

eletemben nem hallottam a gyerekrol, nem is latok bele hirtelen valami szupersztart, de szerintem az egyszeru szurkolo (farkasnorbi vagy romano is az. :mrgreen: ) ertheto, hogy belelkesul ilyenkor.
gondoljatok vissza, mennyi szo esett nalatok is a magas uruguayi sracrol, aki szuperul allt be par meccsen tavaly, azota meg mar emlites szinten sem olvastam a nevet.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. október 23., hétfő 11:58

ferni írta: [elképesztő volt a gyerek.
Őt kicsinálták teljesen a sérülések.
Vágom én fatit. Annak idején irtam is rola, hogy fati az jo, szimpatikus és sajnálatos dolog a sérülés.

De amiről írsz, az (nem akarok hehe lenni) nekem pato. Ő rá ratudom mondani az elképesztő szót. És a mi lett volna ha kozhelyet. A brazilnak a tudatunkba égett több megmozdulasa, gólja, amit csinalt a blben. Zsigeri zseni. Ansu konkretan a "Prime" 8 honapjában mit csinált azon kívül hogy ilyen getafenaknak lőtt golt. Most ugyanezt jatszak el yamallal is.
Szamomra fati egy korrekt szélső volt. Az atlagnal tebetsegesebb gyerek, de nem az a kategória, ahova őt betette minden barcas, farkas norbi, meg még sokan mások. Tulfujt hypelufi
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 23., hétfő 11:41

realbeckham írta:
TakiLaci2023 írta:

Neki annyi, de nem tudjuk, mi lett volna belőle, ha nincs a komoly sérülése.
no offense
Igen. Ez fatinak a hivatalos lore-ja. A mi lett volna, ha nincs a sérülése.
Valószínűleg minden idok egyik legjobbja. Mint krikic, halilovic, puig, jeffren, meg a többi 30 avengers, akinek a nevere se emlekszem.
Sérülés előtt ugy szetdominálta a mezőnyt "ansufatiiii", hogy osszefostam magam . Csereként a drukktól, meg a bunker spanyol csapatoktól tök jol sikerült beszállnia az első 5-6 meccsén. Aztán következő évben messi kiugratta jó párszor.
Egy bellingham, vagy musiala mutatja az a szintet, amit beleláttok szvsz a gyerekbe. De a bolond viniciust is mondhatnám.
Gondolom a 3 évvel ezelőtti sérülése miatt rakja le a duplanulla teljesítményét a legendás brightonban, mert a testi tunetei mellett kapott egy karius féle agyi defektet es nem tud egy egyeneset rugni a kapu irányába.
Ansu Fati túl volt hypeolva, de legalább ott volt mire, elképesztő volt a gyerek.
Őt kicsinálták teljesen a sérülések.

Már linkeltem múltkor is, de ebben benne van hogy még 14 éves korában kettétörték a jobb lábát is (1:20-tól), nincs túl nagy szerencséje a sérülésekkel

Persze nem ő lett volna az új R9, de nézz meg róla pár videót, jó volt nézni ahogy játszott.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. október 23., hétfő 10:53

TakiLaci2023 írta:
wZoLee7 írta: Ansu Fati meg 20 évesen a brighton cseréje
Neki annyi, de nem tudjuk, mi lett volna belőle, ha nincs a komoly sérülése.
no offense
Igen. Ez fatinak a hivatalos lore-ja. A mi lett volna, ha nincs a sérülése.
Valószínűleg minden idok egyik legjobbja. Mint krikic, halilovic, puig, jeffren, meg a többi 30 avengers, akinek a nevere se emlekszem.
Sérülés előtt ugy szetdominálta a mezőnyt "ansufatiiii", hogy osszefostam magam . Csereként a drukktól, meg a bunker spanyol csapatoktól tök jol sikerült beszállnia az első 5-6 meccsén. Aztán következő évben messi kiugratta jó párszor.
Egy bellingham, vagy musiala mutatja az a szintet, amit beleláttok szvsz a gyerekbe. De a bolond viniciust is mondhatnám.
Gondolom a 3 évvel ezelőtti sérülése miatt rakja le a duplanulla teljesítményét a legendás brightonban, mert a testi tunetei mellett kapott egy karius féle agyi defektet es nem tud egy egyeneset rugni a kapu irányába.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11372
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 23., hétfő 10:37

jo ez a guiu vagy ki - fullátlag képességű, de jovan az, amig ilyen gavi vonulat van es nem yamal - tud majd segiteni és jo lesz majd a masod-, harmadosztalyban mikor visszaküldik őket oda :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

sámat
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2015. május 6., szerda 0:46

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sámat » 2023. október 23., hétfő 10:25

florentino007 írta:
Realista24 írta: Sok helyen azt irjak, hogy les volt a gol, de csak ilyen csalen huzott vonalakkal abrazolt kepeket lattam.
Megint határeset de ezeket mindig nekik fújják! Tenyleg ha valaki mutat nekem egy hasonló szituban meg nem adott góljukat, meghívom egy sörre.. :D
2 hete Félix gólja…hova mehetek a sörért? :D

TakiLaci2023
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2023. március 21., kedd 19:59
Kedvenc játékosaid: Messi
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TakiLaci2023 » 2023. október 23., hétfő 10:09

wZoLee7 írta: Ansu Fati meg 20 évesen a brighton cseréje
Neki annyi, de nem tudjuk, mi lett volna belőle, ha nincs a komoly sérülése.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 23., hétfő 10:05

Galacticos írta: Amugy elso meccsen rodrygo cserekent egybol golt lott. Labdatvezetett, cselezett majd elrugta a hosszut.
Az nem szamit, mert nem 17 eves volt, es raadasul Realos.

ELSiete írta:
Realista24 írta:

Így van, ha csak ennyit írsz hogy szép teljesítmény volt tőle, akkor nincs ez. De neked Rodrygozni kell.
Miért nem lehet parhuzamot vonni mostani teljesítmények között? Mostanaban mi a cinkes nálunk? Hogy nem egyből lőjük be a ziccereket, egyébként "Rodrygok" - at írtam, bevallom nem csak rá céloztam. Felőlem jövő héten ez a barcas srác kihagyhat 5-ből 5 ziccert is, attól ez még szép volt és ez lenne a követendő, nem hétről hétre lenullazni magad a Real Madrid kezdőjében. Jah de tudom, te már megteheted, mert 2 éve volt egy kib.szott fontos gólod.
Most akkor lehet parhuzamot vonni? Vagy csak ugy, amibol a Barcas jon ki jol? Vagy nem lehet? Vagy csak a jelenbol? Vagy osszehasonlitani az elso meccset? Vagy hogyan?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ELSiete
Hozzászólások: 2941
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. október 23., hétfő 9:51

Realista24 írta:
ELSiete írta:

Ezt csak ti látjátok bele, és még nagyobb drámát kreáltok. Annyit írtam, hogy ennek a jatekosnak volt töke odaallni és belőni. Ez az ami mostanaban még ennél tisztább ziccerből nem megy Rodrygonak, sem tiziből. Hol nincs igazam? Miért jöttök a 2 évvel ezelőtti megmozdulásával? Vagy legyen a Real Madrid örökké adósa annak a pillanatnak? A jelenben szeretnék élni és nem a múltban.

Maradhattunk volna inkább azon a vonalon, hogy ez szép teljesítmény egy 17 evestol és az 1v1 szitukban mi is tanulhatunk tőle. A lőtéri kutya nem írt itt aranylabdát, nem hozta fel a 2 évvel ezelőtti BLt vagy, hogy jobb játékos lenne Rodrygonal. Megint elvan mozdítva a topik csak finoman, hogy harcoskodás legyen belőle, de kiszálltam.
Így van, ha csak ennyit írsz hogy szép teljesítmény volt tőle, akkor nincs ez. De neked Rodrygozni kell.
Miért nem lehet parhuzamot vonni mostani teljesítmények között? Mostanaban mi a cinkes nálunk? Hogy nem egyből lőjük be a ziccereket, egyébként "Rodrygok" - at írtam, bevallom nem csak rá céloztam. Felőlem jövő héten ez a barcas srác kihagyhat 5-ből 5 ziccert is, attól ez még szép volt és ez lenne a követendő, nem hétről hétre lenullazni magad a Real Madrid kezdőjében. Jah de tudom, te már megteheted, mert 2 éve volt egy kib.szott fontos gólod.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég