Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. október 25., szombat 10:38

Hát gyerekek, nekem egy picit agyamra ment a meccs.. Rémálmaim lettek a meccsel kapcsolatban :lol:

Történt ugyan is, hogy valami kivetítőn néztük a meccset, csak annyian voltak, hogy nem láttam semmit, és közben végig pofáztak a csajok mögöttünk. A lényeg, hogy a 2. percben CR lőtt egy gólt, majd a 17. percben lecserélték őt sérülés miatt.. :vivo: Ezután jött csak a feketeleves, mivel sanszuk nem volt a vendégeknek, de egy ártalmatlan szöglet után Pique kegyetlenül betette a léc alá fejjel. Ekkor elkezdett zúgolódni a tömeg, én pedig uzi hiányában felálltam, és elmentem egy másik kocsmát keresve. Az álmom akkor ért véget, amikor hosszú hosszú keresgélés után találtam egy helyet, de közben vége lett a meccsnek..... Az eredményt nem tudom mennyi lett :lol:

Azt hiszem ma inkább bezárkózok a szobámba, és nem megyek sehova se meccset nézni :shifty: :lol:

h.laci94
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2014. április 15., kedd 0:14
Kedvenc játékosaid: CR7, Ramos, Isco, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h.laci94 » 2014. október 25., szombat 9:59

Hát a barcások se akarták elhinni, arra vártak mikor botlik el a lasztiban :D aztán mondjuk Valdesnek is csak az volt a mákja hogy mégiscsak Khedira volt vele szemben nem egy CR7 :D

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. október 25., szombat 9:24

h.laci94 írta:http://m.youtube.com/watch?v=vWcIHBhwQAY

Méghogy Khedira nem való clasicora :D :D :D
:lol: Ha ezt berúgja... Egyik játékosunk sem ment a támadással, senki nem hitte el neki. :x
A bekotorós gólját azért nem felejtem el neki, idegenben. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

h.laci94
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2014. április 15., kedd 0:14
Kedvenc játékosaid: CR7, Ramos, Isco, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h.laci94 » 2014. október 25., szombat 9:15

http://m.youtube.com/watch?v=vWcIHBhwQAY

Méghogy Khedira nem való clasicora :D :D :D

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. október 25., szombat 8:37

Nah. Lesz ma egy meccs. Kevesebb mint 10 óra a kezdésig. Az ilyen meccsekért érdemes focit nézni, remélem a focié lesz a főszerep és nem a bíróé..
Az esélyek kb egyenlőek de jó formában vagyunk, plusz évek óta először van talán jobb kp-nk mint az övék. Persze hiányozhat onnan egy védekezőbb felfogású játékos, de had ne Khedira kezdjen Isco helyett. Inkább akkor a rizikó de a herceg nem való egy el classicóra. Hala Madrid

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 25., szombat 7:21

A gyozelemre nyomtam. Nem erzem ugy mint masok,De nem is veszmadarkodom! Csak elvezzuk vegig, ahogy a Pool ellen.
Mindenki szurkoljon a Blancoknak(meg a Neymar fanok is)!
Ki nem ugral nem Madridista! Hej! Hej! :D
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. október 25., szombat 1:15

Most ugy erzem,jobbak vagyunk,jobb formaban vagyunk,es talan a kozeppalyank is jobb,mint a katalanoke. Szerintem nyerni fogunk. Igy erzem..
:goat:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 24., péntek 23:10

Értelek. Bár, az utóbbi időkben mintha kezdene javuló tendenciát mutatni, nem lenne rossz ha most szedné össze magát teljesen.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. október 24., péntek 23:06

Nem. Marcelora gondoltam, írtam is, hogy Messi-nek ezért lenne könnyebb dolga a jobb szélen. Lehet félreérthető volt.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 24., péntek 23:03

@lesliejr

Ha Carvajal-ra gondoltál mint "messze a leggyengébb Real védő", mert valószínűleg ő fog kezdeni, akkor nem tudom mi a véleményed Marcelo játékáról. A tavalyi sérülése óta annyira gyenge hogy Coentrao hatalmas felüdülés volt hozzá képest.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. október 24., péntek 23:00

Én meg azt mondom, hogy éppen aktuális napi forma fog dönteni...előre nem lehet leszimulálni a meccsen lejátszandó szituációkat...bármikor jöhet egy nem várt sérülés, egy kiállítás, egy kapushiba, egy eladott labda, stb. ... mindkét csapat extra motivált lesz ez egyértelmű szerintem, mindkét fél jó formában van...úgyhogy én egy sok gólos meccset várok...egy nagy adok-kapok is kialakulhat...de viszont azt figyelembe kell venni, hogy ez a Barca egy k.rva jó csapat és nagyon vigyázni kell velük...amúgy nem hiszem, hogy több góllal nyernénk, de azt sem, hogy kikapnánk...szóval én most egy X-re tippelnék...

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. október 24., péntek 22:59

én is azt mondom, hogy Messit kell megfogni.
Támadásaink lesznek, Alves oldalán bele lehet törni a védelem mögé.
Most kéne egy Bale, az ő gyorsasága sokat jelentene, de reméljük, hogy Isco tökéletesen oldja meg a feladatát...
Nem tudom, hogy mi lesz.. Nagyon nagy meccs lesz.
Nagyon nagy.
A Barca többet pihenhetett, ezért tartok tőlük..

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 24., péntek 22:52

Nem feltétlen húzok afelé hogy a védekezők számát kell növelni,elég ha a kp-a stabil.....és kroos,modric, james,isco minden tekintetben felveszi a versenyt buskecc,iniesta,rakiticcsal.

Messit kell megnézni,ő fog visszalépni üres területekbe,onnan fog irányítani,és a lasztijainak szeme van.....ott lesz az egy szem erejük....azt kell kihúzni,azt a méregfogat...és kb ennyi volt a feladat.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. október 24., péntek 22:52

Érdekes lesz abból a szempontból, hogy melyik edző mennyit mer vállalni. A Real jelenlegi játéka azt diktálná Carlo-nak, hogy neki a Barcanak minél több támadó játékossal, mivel védekező ember a középpályán nem igen van. De ettől felborulhat a pálya, ami egy labdabiztos csapat ellen visszafele is elsülhet. Viszont azt nem tudom elképzelni, hogy Kroos, Modric, James és Isco beállnak bekkelni és labdát kergetni. Nem erre valók, kb egy félidő alatt felemésztené őket az egész.
Nálunk adja magát, ahogy szinte minden meccsen meglépte Lucho, hogy olykor kihozta Messi-t jobb szélre, Neymar-t középre. Igy nem lehetne Leo-ra senkit állítani, pláne nem Pepe-t, mert oda nem fogja követni. A jobb oldalon ráadasul messze a leggyengébb Real védővel kéne csatáznia Messi-nek. Marcelo-ban ott a hiba egész meccsen. Viszont ha az argentint kivesszük középről, az irányító szerepből, akkor nálunk borulhat fel minden és súlytalanná válhatunk. Messi remekül dobja a labdákat mindkét oldalra és maga is felér a kapu elé. Neymar-ral pedig egyre jobban játszanak össze.
Az fog dönteni, melyik edző találja meg jobban az egyensúlyt. Ha vmelyik esetleg nagyon eltaktikázza magát, akkor nagy verés is lehet belőle.
Carlo tapasztaltabb, Lucho még zöldfülű hozzá képest, viszont játékosként számtalanszor átélte ezeket a csatákat. Ebből meríthet, másból nem.
Ha nagyon kell tippelnem, azt mondom most kikapunk, tavasszal egy kiforrottabb Barca Suarez-zel visszavág majd.

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 24., péntek 22:21

Szerintem holnap Isco helyett Illara fog kezdeni. Elől meg a CR Benzema páros lesz.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 24., péntek 21:17

ziro4vr írta:
R.M.C.F írta:Nyerünk.Mert...

pepe és ramos.
Jó a kp-ánk.
ronaldo jó formában van.
Ramostól kicsit tartok most, hogyan fog visszatérni..én lehet Varanet kezdetném Pepe mellett. Pepe most az alap az biztos, durva szinten tolja
Ezt adom, de sok esetben Ramos is nagy plussz, kivétel, ha nem tolja végig :mrgreen: :lol:

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2014. október 24., péntek 21:12

hehe írta:https://www.youtube.com/watch?v=zXhfwbjSovs

game on bitches. :vivo: :vivo: :vivo: :D
A reklám nagyon jó, de sztem CR nem játszhat, mert nem volt ott az igazolások ellenőrzésénél... :mrgreen:

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. október 24., péntek 21:01

R.M.C.F írta:

ez jó...a cikk szerint egyenlő a két klub szimpatizánsainak az aránya,de a térképen a barcáé kb 5x több.

vagy nem jól néztem :hmmm: :hmmm:

nem mérvadó a cikk, meg a fb like sem, a barca volt a divat az elmúlt években, nyilván ez a fiatalabb generációra fokozottabban igaz, ezzel szerintem mindenki egyetért

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. október 24., péntek 20:53

https://www.youtube.com/watch?v=zXhfwbjSovs

game on bitches. :vivo: :vivo: :vivo: :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. október 24., péntek 20:46

R.M.C.F írta:

ez jó...a cikk szerint egyenlő a két klub szimpatizánsainak az aránya,de a térképen a barcáé kb 5x több.

vagy nem jól néztem :hmmm: :hmmm:
ez miért olyan elképzelhetetlen? ha a 100 millió Real lájk van és mind az USÁból és a barcának is 100 millió de 100 országból 1-1 millió.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég