Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 16., csütörtök 12:03

BlancoMark írta:
lettherightonein92 írta: Dehogy értemelnénk jóvátételt, kár ilyen költői túlzásokkal vitatni a mondanivalóm, mivel sosem mondtam ilyet. Csak azt mondtam, hogy eléggé megbűnhődtünk amiatt az idióta miatt. Illetve amit idén kaptunk a pofánkba az ueafától, azzal objektíven fizettünk is nagyon sokmilliót. Illetve a Barto-Laporta esetnél sem jogi szempontból írtam, mint inkább imázs-szurkolói szemszögből. Mivel Laportának, de főképp Xavinak és a jelenleg épülő nagyon hajtós, szerethető, és szép focit játszó csapatunknak ehhez az egészhez az égvilágon semmi köze, nyugodt lélekkel szurkolhatok nekik akkor is, ha valami csoda folytán igazak lennének a vádak. És ezt nem csak elfogultságból írom, a Juvénél is ugyanígy gondoltam, pedig Milan drukker vagyok.

Egyik hsz azt írja, hogy lehet x időszakot lehozni 0 vagy nullához konvergáló büntetőkkel, a másik meg hogy hogy jön ide az idei 15-1-es különbség a Reál javára. Ez pont arról szól, hogy nyilván teljesen érthető módon a saját szurkolói mivoltunk által vezetett szubjektivitásból a saját klubunk felé hajlítgatunk minden tényt, és eltekintünk az ellenkezőjétől.
Laportának semmi köze hozzá? Konkrétan 2003 óta mentek a kifizetések: https://www.marca.com/futbol/barcelona/ ... b456c.html

Ez be is árazza a Barca aranykorszakát.
az ég kék.
thereisonly1ronaldo

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4884
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. február 16., csütörtök 12:02

lettherightonein92 írta: Dehogy értemelnénk jóvátételt, kár ilyen költői túlzásokkal vitatni a mondanivalóm, mivel sosem mondtam ilyet. Csak azt mondtam, hogy eléggé megbűnhődtünk amiatt az idióta miatt. Illetve amit idén kaptunk a pofánkba az ueafától, azzal objektíven fizettünk is nagyon sokmilliót. Illetve a Barto-Laporta esetnél sem jogi szempontból írtam, mint inkább imázs-szurkolói szemszögből. Mivel Laportának, de főképp Xavinak és a jelenleg épülő nagyon hajtós, szerethető, és szép focit játszó csapatunknak ehhez az egészhez az égvilágon semmi köze, nyugodt lélekkel szurkolhatok nekik akkor is, ha valami csoda folytán igazak lennének a vádak. És ezt nem csak elfogultságból írom, a Juvénél is ugyanígy gondoltam, pedig Milan drukker vagyok.

Egyik hsz azt írja, hogy lehet x időszakot lehozni 0 vagy nullához konvergáló büntetőkkel, a másik meg hogy hogy jön ide az idei 15-1-es különbség a Reál javára. Ez pont arról szól, hogy nyilván teljesen érthető módon a saját szurkolói mivoltunk által vezetett szubjektivitásból a saját klubunk felé hajlítgatunk minden tényt, és eltekintünk az ellenkezőjétől.
Laportának semmi köze hozzá? Konkrétan 2003 óta mentek a kifizetések: https://www.marca.com/futbol/barcelona/ ... b456c.html

Ez be is árazza a Barca aranykorszakát.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 16., csütörtök 12:02

Pad'em írta: Barça could be relegated from La Liga if the investigation, already initiated by the Prosecutor's Office, concludes that they committed the same crime as Juventus in the early 2000s. A points deduction is also one of the possible scenarios. @Forbes via @defcentral

Real Madrid is not going to make public statements out of respect for Barcelona, a club with which it has a good relationship, while also working on objectives together, such as the Super League. @marca

Fordított esetben képzeljük el mi lenne :lol: A szertáros unokaöccse, Piqué szomszédja mindenki előkerülne, hogy mekkora hányadék egy klub vagyunk. Több mint úriemberek klubja vagyunk.
lettherightonein92 írta: Csak azt mondtam, hogy eléggé megbűnhődtünk amiatt az idióta miatt. Illetve amit idén kaptunk a pofánkba az ueafától, azzal objektíven fizettünk is nagyon sokmilliót.
Megbűnhödtetek?? :lol: :lol: Mit kaptatok az Uefától? Az hogy nem fújtak be egy 11-est egy BL meccsen? Ne vicceljünk már, manapság minden meccsen van 3 téves bírói itélet kb, semmi büntetést nem kaptatok. Közben totál nyilvánvalóan simliskedve erősítettetek nyáron is.
A kizárással is olcsón megúsznák. 1 szezont elbohóckodnak a masodisztalyban aztan jonnek vissza. Még ránéznék az átigazolásaikra és onnan is kitíltanám őket vagy 5 évre akkor lennének csak igazán szerethetők
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 16., csütörtök 11:59

Real Madrid is not going to make public statements out of respect for Barcelona, a club with which it has a good relationship, while also working on objectives together, such as the Super League. @marca
segítünk, dembelet átvesszük ingyen természetesen.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. február 16., csütörtök 11:54

Barça could be relegated from La Liga if the investigation, already initiated by the Prosecutor's Office, concludes that they committed the same crime as Juventus in the early 2000s. A points deduction is also one of the possible scenarios. @Forbes via @defcentral

Real Madrid is not going to make public statements out of respect for Barcelona, a club with which it has a good relationship, while also working on objectives together, such as the Super League. @marca

Fordított esetben képzeljük el mi lenne :lol: A szertáros unokaöccse, Piqué szomszédja mindenki előkerülne, hogy mekkora hányadék egy klub vagyunk. Több mint úriemberek klubja vagyunk.
lettherightonein92 írta: Csak azt mondtam, hogy eléggé megbűnhődtünk amiatt az idióta miatt. Illetve amit idén kaptunk a pofánkba az ueafától, azzal objektíven fizettünk is nagyon sokmilliót.
Megbűnhödtetek?? :lol: :lol: Mit kaptatok az Uefától? Az hogy nem fújtak be egy 11-est egy BL meccsen? Ne vicceljünk már, manapság minden meccsen van 3 téves bírói itélet kb, semmi büntetést nem kaptatok. Közben totál nyilvánvalóan simliskedve erősítettetek nyáron is.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

petiamadridista
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. február 16., csütörtök 11:54

Ez nem vád.
Nem tagadják a Barcasok sem. Kenegetik, higy Laporta vagy Bartomeu.
Mindegy. Komoly büntetés kell ebből.
A 15 pontos pontlevonással járnának még a legjobban.
Az lenne a legenyhébb

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 16., csütörtök 11:44

Amugy meg sosem egy evet kell nezni, utalva itt a katalan kollegakra.

A masik, amikor ez az 1,4m euro utalas tortent, akkor a Barca jatszott 152 meccset.
152 meccs
Bunteto egyenleg +37
Piros lapok egyenlege +22

Miutan abbamaradtak az utalasok:
133 meccs
+5 a buntetok egyenlege
+1 a pirosak egyenlege


De itt egy masik adat is.
Mivel a mostani vezetes a korabbira köpköd, a korabbi meg azt mondja, hogy meg Laporta inditotta el ezt az egeszet egy oldal osszeszedett egy masik erdekes adatot.

Red Cards balance between in favor and against in La Liga
From 2004/05 to MAY 2021, 17 seasons:
Barcelona +55 (in favor)
Sevilla +17
Atletico +10
Athletic +6
Valencia -5
Real Madrid -5
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 16., csütörtök 11:15

hehetheoriginal írta: nem arrol van itt szo, hogy ezek nem csak vádak?
látom nehez szó, nehéz nyelv, vagy csak fejben nem érnek el az infok. :coffee:
nem meglepő, egész vilagon ez megy, akarmilyen temaban
Dehogynem :lol: de mar meg sem lepodok.

Az illetekes szerv egyebkent tegnap kozolte, hogy egyuttmukodnek a nyomozas soran, mindent atadnak stb. Szoval most az erosebb/gazdagabb kutya fog b.szni, kerdes mennyi penze maradt a katalanoknak, de ha Tebas teheti, akkor ott gancsolja el oket ahol csak tudja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 16., csütörtök 11:10

nem arrol van itt szo, hogy ezek nem csak vádak?
látom nehez szó, nehéz nyelv, vagy csak fejben nem érnek el az infok. :coffee:
nem meglepő, egész vilagon ez megy, akarmilyen temaban
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 16., csütörtök 11:05

lettherightonein92 írta: nagyon hajtós, szerethető, és szép focit játszó csapatunknak ehhez az egészhez az égvilágon semmi köze, nyugodt lélekkel szurkolhatok nekik akkor is, ha valami csoda folytán igazak lennének a vádak.
:lol: Az.Szerethető.:lol: beteg vagy

Amúgy meg az egesz banda laporta embere volt nem? Rossel majd barto mind ugyanonnan jött.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 16., csütörtök 11:05

lettherightonein92 írta: Dehogy értemelnénk jóvátételt, kár ilyen költői túlzásokkal vitatni a mondanivalóm, mivel sosem mondtam ilyet. Csak azt mondtam, hogy eléggé megbűnhődtünk amiatt az idióta miatt. Illetve amit idén kaptunk a pofánkba az ueafától, azzal objektíven fizettünk is nagyon sokmilliót.
Attol, hogy en ellopok egy telefont, majd menekules kozben elesek, eltorik a labam, hetekig nem tudok mondjuk szobat festeni, elbukok x darab munkat miatta, nem fogja a rendorseg meg a birosag azt mondani, hogy tudod mit, teged mar megvert az elet elegge, ezert mi nem fogunk megbuntetni. :kalapos:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 16., csütörtök 11:00

lettherightonein92 írta: Másrészt Laportához ennek semmi köze.
The previous Barcelona board of directors affirms that this contract was inherited from 2009 (Laporta’s early day)
lettherightonein92 írta: Én még esélyesebbnek tartom, hogy nem (max összeférhetetlenség, de az azért nem egy brutális dolog), de tételezzük fel, hogy igen, és tényleg konkrétan fizettünk a bíróknak, abban az értelemben, ami ugye a vád.
De nem az a vad, hogy a Barcelona meccsek elott Bartomeu kivett az ATM-bol x ezer eurot es odaadta a biroknak.

Hanem a biroi testulet elnokhelyettesenek cegevel kotottek egy szerzodest. Es meg azt is el tudom kepzelni, hogy a latszat kedveert kaptak cserebe egy latszat szolgaltatast (igencsak tularazottan). Viszont ez olyan szintu osszeferhetetlenseg, hogy idaig buzlik.

Egy spanyol biro fizetese akkoriban evi 160 ezer euro volt + meccsenkent 3500. Ezt par eve 50%-al megemeltek, jelenleg 250 ezer a fix + meccsenkent 6000-6500 (a partjelzoknel ez 70 ezer fix + 3000/meccs, a VAR szobaban uloknek 85 ezer fix + 3500/meccs) Azt nem tudom, hogy ez netto vagy brutto, amiket olvastam, onnan nem derult ki egyertelmuen. Viszont a spanyol birok a legjobban keresok az osszes top bajnoksag kozul. (hisz a minoseget meg kell fizetni :mrgreen: )

Nyilvan en se ugy gondolom, hogy Negreira kivette a penzt, a felet megtartotta, a masik felet meg bizonyos birok kozott elosztotta. De boven eleg az, ha a fia, aki jatekos kepzeseket is tartott, emlekeztette oket, hogy nem kene a Barcanak rossz iteleteket hozni. Mert azert ha te biro vagy, tudnak neked artani. Meg csak nem is feltuno az, ha eleinte nem kapsz nagy rangadokat, nem jelolnek a nemzetkozi meccsekre, ritkabban vezetsz mar bajnoki meccseket is, jonnek a feltorekvo fiatal birok, te visszaszorulsz a masod osztalyba, ahol joval kevesebb a fizu, stb. Nyilvan ne a focistak millios fizetesehez nezzuk, de egy atlag spanyol fizetesnek ez a sokszorosa.

lettherightonein92
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2022. november 8., kedd 0:36
Kedvenc játékosaid: Messi, Raphinha, Ben Yedder, Modric, Leao, Maignan
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, AC Milan, Leicester

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lettherightonein92 » 2023. február 16., csütörtök 10:59

Dehogy értemelnénk jóvátételt, kár ilyen költői túlzásokkal vitatni a mondanivalóm, mivel sosem mondtam ilyet. Csak azt mondtam, hogy eléggé megbűnhődtünk amiatt az idióta miatt. Illetve amit idén kaptunk a pofánkba az ueafától, azzal objektíven fizettünk is nagyon sokmilliót. Illetve a Barto-Laporta esetnél sem jogi szempontból írtam, mint inkább imázs-szurkolói szemszögből. Mivel Laportának, de főképp Xavinak és a jelenleg épülő nagyon hajtós, szerethető, és szép focit játszó csapatunknak ehhez az egészhez az égvilágon semmi köze, nyugodt lélekkel szurkolhatok nekik akkor is, ha valami csoda folytán igazak lennének a vádak. És ezt nem csak elfogultságból írom, a Juvénél is ugyanígy gondoltam, pedig Milan drukker vagyok.

Egyik hsz azt írja, hogy lehet x időszakot lehozni 0 vagy nullához konvergáló büntetőkkel, a másik meg hogy hogy jön ide az idei 15-1-es különbség a Reál javára. Ez pont arról szól, hogy nyilván teljesen érthető módon a saját szurkolói mivoltunk által vezetett szubjektivitásból a saját klubunk felé hajlítgatunk minden tényt, és eltekintünk az ellenkezőjétől.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. február 16., csütörtök 10:44

lettherightonein92 írta:
wZoLee7 írta: Kiderült. Nagyon nem is tagadja senki, hisz azon háborodtak fel, hogy kiderült és nem azon, hogy hazugság. Sorra esnek ki a csontvázak a gránát vörös-kék szekrényből. Tényleg ha ezek a dolgok, plusz a pénzügyi trükközések sem elegek egy komoly és példás büntetéshez akkor semmi. Meccs közben Laporta besétálhat egy bőrönd pénzzel a kezdőkörben, tapsvihar közepette átadhatja a bírónak és mehet a meccs.
Bocsi, de ez semmilyen szinten nem stimmel. Olvasd el a klub közleményét, nem azon háborodtak fel, hogy kiderült a csalás, hanem hogy kiszivárogtak ilyen jellegű információk, amiknek ugye a klub álláspontja szerint (most ezt nem akarom megítélni, igaz-e, csak a nyilatkozatról beszélek) egész mást jelent, és a klubot zavarja, hogy akkor történt mindez, amikor ennyire megy a Barca, és jogi lépéseket tesz rágalmazásért. Szóval nem az a bajuk, hogy "kiderült a csalás". Mondom, most nem arról beszélek, igaz-e a vád, vagy nem, csak hogy ilyesmiről szó nincs.
Másrészt Laportához ennek semmi köze. Sajnos volt egy olyan ámokfutó elnökünk előtte, akiből még ki is nézem, hogy ez igaz. Én még esélyesebbnek tartom, hogy nem (max összeférhetetlenség, de az azért nem egy brutális dolog), de tételezzük fel, hogy igen, és tényleg konkrétan fizettünk a bíróknak, abban az értelemben, ami ugye a vád. Viszont ugyanez az elnök bizonyítottan fizetett lejárató kampányért a saját játékosai ellen, ugyanez az elnök történelmi szintű anyagi és sportszakmai csődbe vitte a Barcát. Szóval igazából még ezzel együtt is bőven nekünk okozott több kárt, önmagában a jelenlétével bőven megfizettünk már, illetve idén is elég sok misi büntetést akasztottak már le rólunk csoportkörben történt ismétlődő nyílt csalással. Nem igazságos egy klubot egyetlen elmebeteggel azonosítani.
De amúgy idén 1 büntetőt kaptunk minden sorozatban, mikor ugye csak a BM-Inter meccseken alap lett volna még 2. Ti ha jól rémlik, 15-nél tartotok, 1-2-t lehet, hogy tévedek. Akkor most meg ti csaltok? (Nem hiszem, csak arra világítanék rá, hogy ezek a büntetős érvek eléggé falsok lehetnek, de hogy nem perdöntők, az aztán biztos.)
Tisztázzunk valamit. Teljesen mind1 épp most ki az elnök, itt a klubot érte vád, a klub a bűnök, a klub választott elnököt. Nem az elnököt meszelik majd el hanem a klubot.
A másik dolog, nem értem, hogy jonnek ide az idei 11esek, senkit nem érdekel.
A harmadik, hogy lehet csűrni-csavarni a szavakat, de a kiszivárgott és kiderült között számomra semmi különbség nincs.
Értem én, hogy meg kell próbálni védeni a klubot, de te lassan akkor ott tartunk, hogy igazából a barcelona az áldozat mert ennyi pénzt kifizettek csalásra

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. február 16., csütörtök 10:33

Nem igazságos egy klubot egyetlen elmebeteggel azonosítani.
Mondjak ezt a barcasok, akik Francoval azonositjak az egesz Real Madridot.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. február 16., csütörtök 10:15

Megjöttünk. Csak kiderül, hogy valójában áldozatok, igazából büntetés helyett jóvátételt érdemelnének.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 16., csütörtök 10:09

Biztos normalis, hogy valaki lehoz ket teljes bajnoki szezont ugy, hogy egy buntetot sem fujnak ellenuk. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lettherightonein92
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2022. november 8., kedd 0:36
Kedvenc játékosaid: Messi, Raphinha, Ben Yedder, Modric, Leao, Maignan
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, AC Milan, Leicester

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lettherightonein92 » 2023. február 16., csütörtök 10:06

wZoLee7 írta: Kiderült. Nagyon nem is tagadja senki, hisz azon háborodtak fel, hogy kiderült és nem azon, hogy hazugság. Sorra esnek ki a csontvázak a gránát vörös-kék szekrényből. Tényleg ha ezek a dolgok, plusz a pénzügyi trükközések sem elegek egy komoly és példás büntetéshez akkor semmi. Meccs közben Laporta besétálhat egy bőrönd pénzzel a kezdőkörben, tapsvihar közepette átadhatja a bírónak és mehet a meccs.
Bocsi, de ez semmilyen szinten nem stimmel. Olvasd el a klub közleményét, nem azon háborodtak fel, hogy kiderült a csalás, hanem hogy kiszivárogtak ilyen jellegű információk, amiknek ugye a klub álláspontja szerint (most ezt nem akarom megítélni, igaz-e, csak a nyilatkozatról beszélek) egész mást jelent, és a klubot zavarja, hogy akkor történt mindez, amikor ennyire megy a Barca, és jogi lépéseket tesz rágalmazásért. Szóval nem az a bajuk, hogy "kiderült a csalás". Mondom, most nem arról beszélek, igaz-e a vád, vagy nem, csak hogy ilyesmiről szó nincs.
Másrészt Laportához ennek semmi köze. Sajnos volt egy olyan ámokfutó elnökünk előtte, akiből még ki is nézem, hogy ez igaz. Én még esélyesebbnek tartom, hogy nem (max összeférhetetlenség, de az azért nem egy brutális dolog), de tételezzük fel, hogy igen, és tényleg konkrétan fizettünk a bíróknak, abban az értelemben, ami ugye a vád. Viszont ugyanez az elnök bizonyítottan fizetett lejárató kampányért a saját játékosai ellen, ugyanez az elnök történelmi szintű anyagi és sportszakmai csődbe vitte a Barcát. Szóval igazából még ezzel együtt is bőven nekünk okozott több kárt, önmagában a jelenlétével bőven megfizettünk már, illetve idén is elég sok misi büntetést akasztottak már le rólunk csoportkörben történt ismétlődő nyílt csalással. Nem igazságos egy klubot egyetlen elmebeteggel azonosítani.
De amúgy idén 1 büntetőt kaptunk minden sorozatban, mikor ugye csak a BM-Inter meccseken alap lett volna még 2. Ti ha jól rémlik, 15-nél tartotok, 1-2-t lehet, hogy tévedek. Akkor most meg ti csaltok? (Nem hiszem, csak arra világítanék rá, hogy ezek a büntetős érvek eléggé falsok lehetnek, de hogy nem perdöntők, az aztán biztos.)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. február 16., csütörtök 9:05

Kiderült. Nagyon nem is tagadja senki, hisz azon háborodtak fel, hogy kiderült és nem azon, hogy hazugság. Sorra esnek ki a csontvázak a gránát vörös-kék szekrényből. Tényleg ha ezek a dolgok, plusz a pénzügyi trükközések sem elegek egy komoly és példás büntetéshez akkor semmi. Meccs közben Laporta besétálhat egy bőrönd pénzzel a kezdőkörben, tapsvihar közepette átadhatja a bírónak és mehet a meccs. Közben Norbi üvölthet majd örömében h a nézők ne hallják közben a fityma csattogását. NSO meg természetesen főcímen hozza a példás barcát...

Viccet félre téve, én sem várok nagy dolgokat, de ideje lenne valamit lépni, mert pl a super ligában ők is benne vannak ugye ami megint felvet néhány további kérdést. Mindenki sorra kiosztja a pofonokat a barcanak, liga stb.. Indul a super liga és nevetve dobnak el mindent ott pedig tiszta lappal indulnak? Nyilván a jövő zenéje, de ennek az ügynek sem mostanában fog pont kerülni a végére, kitudja mi jön még elő

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 16., csütörtök 7:24

Former referee, Andújar: “In the important matches in Camp nou, Enrique Negreira's son, was always there with them, he was also hired as a psychologist of the referees and was paid by the referees themselves. He had them in his hands."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég