Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 26., szombat 0:03

sztem ennek az a lényege, hogy annyira zsigerből megy a bugi, hogy nem kell gondolkodnia labdaigazításon, helyes lábtartáson, technikai dolgokon, mert ez mind természetes. az egyetlen dolog, hogy hogy töri fel a védelmet, ezen agyal.
sztem van benne realitás.
Kép
Kép
Kép

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. július 26., szombat 0:01

wZoLee7 írta:hát ez kész van, én senkit sem szeretnék megbántani azzal ami most írok, de akkor egy szellemileg vissza maradott ember, aki tényleg nagyon szivacs aggyal rendelkezik lefocizná Neymart?...remélem lesz is olyan marha aki ezt majd elhiszi, a következő meg az lesz, hogy Messi agya meg is áll
Nem jól értelmezted a cikket.Azt írja,hogy Neymar agyi aktivistása 10%-al alacsonyabb mint egy normál embernek foci közben.De ez szerintem egy nagy baromság.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 25., péntek 23:57

hát ez kész van, én senkit sem szeretnék megbántani azzal ami most írok, de akkor egy szellemileg vissza maradott ember, aki tényleg nagyon szivacs aggyal rendelkezik lefocizná Neymart?...remélem lesz is olyan marha aki ezt majd elhiszi, a következő meg az lesz, hogy Messi agya meg is áll

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 25., péntek 23:47

akkor olvasd el a kommenteket. van egy két gyöngyszem. :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. július 25., péntek 23:45

Én nem látom benne a poént.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 25., péntek 23:43

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... at-2352673
:lol: :lol: :lol:
sírok :D

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 25., péntek 18:41

Én azért vagyok optimista, mert a Barca "tökéletes" gépezete, a csúcsformában lévő Xavi - Iniesta duónak (említsük meg Busquetset is) volt köszönhető. Az "arany években" olyan szinten kontroll alatt tartották a középpályát, hogy nem volt szükség ütközőre emberre, Pogbára, Vidalra, semmire. Busquets érdemeit sem elvitatva, hasznosan egészítette ki őket, de láthatóan nem ő volt a sikerek kovácsa - inkább csak egy nagyon hasznos pótlék. Xavi-ról nem nagy kockázat kijelenteni hogy megkopott, évek óta nincsenek meg azok a forintos mélységi labdái. A fizikális (és mentális...) leépülése rég megkezdődött. Iniesta (össz)játékában is érezhető a visszaesés..., nincs meg a szükséges harmónia mint korábban.

Számomra a világ egyik legnagyobb csodája lenne, ha a jelenlegi keretből bármilyen középpályával felállva, még csak meg is lehetne közelíteni azt a szintet amivel halálra nyerték magukat. Rakitic, Song, Sergi Roberto? Félreértés ne essék, nem Bundesliga 2 játékosokról beszélünk, de valahol nem látom azt hogy az újdonsült karmester(???) Rakitic, és halálra mellőzött, egyébként sem tiki-taka kompatibilis Song szétjátssza a kp-nkat, vagy úgy a Bayernét, stb. A fiatal srácot sem leminősítve, később még beérhet, de jelenleg az alatt a rövid idő alatt Casemiro-ban sokkal több fantáziát láttam. Egyedül akkor tartanék újra a Barca középpályás dominanciájától, ha Thiago és Fabregas még mindig náluk lenne. Illetve, a La Masia ugyan nem zárt be, de olvasom hogy direktebb játékra készül a Luis Enriqué*. Remélem a B csapatnak is szóltak, hogy most már felejtsék el amit X éve tanulnak, mert nem lesz rá szükség...

Védelmet, támadósort szándékosan nem kevertem bele.

Luis Enriqué*:

A Barcát már csak miatta is le kell verni idén, nála nagyobb gyökeret.... 5 Real-ban eltöltött év után 8 évet húzott le a katalánoknál, a pali Real játékosként őrjöngött, fesztiválozott ha gólt lőtt egy klasszikuson, majd aztán így tett 1 évvel később Barca mezben is.

1. https://www.youtube.com/watch?v=SjzLS-W7kYY (4:35 - épp az öreg Busquets-nek talál be)
2. https://www.youtube.com/watch?v=Ulk1DNUXEpo (2:30 - no comment)

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. július 25., péntek 18:39

BojanKiki írta:Na úgy tűnik Song megy is. Ki fogad velem, hogy ebből még nagyon nagy gáz lesz? Így hogy Busquetsnek nincs cseréje.
Elvileg a Vermaelen/Marquinhos/Verthongen trióból jön egy,szval Masch megy fel a középpályára így vkp poszton is lesz 2 ember.

BojanKiki
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014. július 8., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. július 25., péntek 18:32

Na úgy tűnik Song megy is. Ki fogad velem, hogy ebből még nagyon nagy gáz lesz? Így hogy Busquetsnek nincs cseréje.

atee: Ahogy előttem írták, ez még az 50, 60-as évekbe bejött, de 2014-15-be ez édeskevés. Ráadásul, ahogy elnézem a Liverpool meccseket, Suarez inkább Neymar posztján játszott, de jobbszélen semmi esetre se. Mit műveltek Zubiék te jó ég... :fpalm:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. július 25., péntek 17:15

Az addig oké, hogy elől nevekben nagyjából megvagyunk, de hátul...
Hát azért nem kell álszerénykedni, a Mathieu Piqué duó elég elit. :mrgreen:

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. július 25., péntek 16:56

ateeemadrid írta:Így is bőven ott van még a Barca a topcsapatok között, úgyhogy nem értem ezt a hozzáállást. A madridistákat sem értem, hogy miért írják le őket ennyire, de egy Barca szurkolótól végképp meglep. Azért ahol van egy Messi Suarez Neymar Iniesta 4-es, attól nyugodtan félhet Európa akármelyik csapata.

De legyen igazad. :D
Az addig oké, hogy elől nevekben nagyjából megvagyunk, de hátul... Szerintem az egyel lőjünk többet az ellenfélnél taktika fog élni. :mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. július 25., péntek 16:46

Hagyjad. :D Valószínűleg nagyon gyenge szezonunk lesz, de azért bármi megtörténhet persze.
Így is bőven ott van még a Barca a topcsapatok között, úgyhogy nem értem ezt a hozzáállást. A madridistákat sem értem, hogy miért írják le őket ennyire, de egy Barca szurkolótól végképp meglep. Azért ahol van egy Messi Suarez Neymar Iniesta 4-es, attól nyugodtan félhet Európa akármelyik csapata.

De legyen igazad. :D

BojanKiki
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014. július 8., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. július 25., péntek 16:38

ziro4vr írta:
BojanKiki írta:Pont azért tartottam volna meg, mert jobb mint Sergi Roberto. Azért nézzük már meg a középpályánkat. Busquets-Rakitic-Iniesta középpálya még oké, de kik az alternatívák, ha valaki lesérül vagy eltilott. Roberto meg Rafinha? Na ne szórakozzunk már. Sergi Roberto egy középszerű játékos, nem több. Rafinha se mutatott még sokmindent. Szerintem nem olyan jó, mint a bátyja.
Aztán nézzük meg a védelmeteket. :mrgreen:
Hagyjad. :D Valószínűleg nagyon gyenge szezonunk lesz, de azért bármi megtörténhet persze.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 25., péntek 16:34

BojanKiki írta:Pont azért tartottam volna meg, mert jobb mint Sergi Roberto. Azért nézzük már meg a középpályánkat. Busquets-Rakitic-Iniesta középpálya még oké, de kik az alternatívák, ha valaki lesérül vagy eltilott. Roberto meg Rafinha? Na ne szórakozzunk már. Sergi Roberto egy középszerű játékos, nem több. Rafinha se mutatott még sokmindent. Szerintem nem olyan jó, mint a bátyja.
Aztán nézzük meg a védelmeteket. :mrgreen:
Nem illik.

BojanKiki
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014. július 8., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. július 25., péntek 16:33

Pont azért tartottam volna meg, mert jobb mint Sergi Roberto. Azért nézzük már meg a középpályánkat. Busquets-Rakitic-Iniesta középpálya még oké, de kik az alternatívák, ha valaki lesérül vagy eltilott. Roberto meg Rafinha? Na ne szórakozzunk már. Sergi Roberto egy középszerű játékos, nem több. Rafinha se mutatott még sokmindent. Szerintem nem olyan jó, mint a bátyja.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. július 25., péntek 16:32

Drake írta:
zalkrisz írta:Ugyanmár... Mikor épp nem megy a játék, hiába van Xavi a pályán, senki nem arra fog gondolni, hoppá, az öreg megnyert mindent, tuti behúzzuk. Ez épp olyan, mint nálunk Casillas. Lehet motiválja a többieket az öltözőben, de a pályán már inkább hátráltató tényező a hibái miatt. Xavi helyett egy gyorsabb, mozgékonyabb ember kell oda középre nekik, én örülök, hogy maradt, semmit nem jelent, hogy mit nyert és mit nem. Én mondjuk azt sem tudom ki az a Roberto, de hogy egy Rakitic is jobb megoldás oda, abban biztos vagyok, ahogy Fabregas is az lett volna.
Jövőre eljön Rafinha ideje.És Ő amúgy is hehe mindenkitmegbaszó U20ából van,tehát világklasszis lesz. :mrgreen:
Remélem akkora sikere lesz, mint a vb-n a braziloknak :mrgreen:

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. július 25., péntek 16:29

zalkrisz írta:Ugyanmár... Mikor épp nem megy a játék, hiába van Xavi a pályán, senki nem arra fog gondolni, hoppá, az öreg megnyert mindent, tuti behúzzuk. Ez épp olyan, mint nálunk Casillas. Lehet motiválja a többieket az öltözőben, de a pályán már inkább hátráltató tényező a hibái miatt. Xavi helyett egy gyorsabb, mozgékonyabb ember kell oda középre nekik, én örülök, hogy maradt, semmit nem jelent, hogy mit nyert és mit nem. Én mondjuk azt sem tudom ki az a Roberto, de hogy egy Rakitic is jobb megoldás oda, abban biztos vagyok, ahogy Fabregas is az lett volna.
Jövőre eljön Rafinha ideje.És Ő amúgy is hehe mindenkitmegbaszó U20ából van,tehát világklasszis lesz. :mrgreen:

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. július 25., péntek 16:24

Banán írta:Szerintem akkor veszitek majd észre, hogy mennyit jelentett, amikor már nem lesz ott, most sem játékban tesz hozzá, hanem ő egy győztes generáció tagja, többieknek is lökést adhat ez, jobban örültem volna, ha megy. Akinek meg Roberto legalább olyan jó, mint Xavi az csak annyit lát ebből a sportból, hogy futás, csel, passzok.
Ugyanmár... Mikor épp nem megy a játék, hiába van Xavi a pályán, senki nem arra fog gondolni, hoppá, az öreg megnyert mindent, tuti behúzzuk. Ez épp olyan, mint nálunk Casillas. Lehet motiválja a többieket az öltözőben, de a pályán már inkább hátráltató tényező a hibái miatt. Xavi helyett egy gyorsabb, mozgékonyabb ember kell oda középre nekik, én örülök, hogy maradt, semmit nem jelent, hogy mit nyert és mit nem. Én mondjuk azt sem tudom ki az a Roberto, de hogy egy Rakitic is jobb megoldás oda, abban biztos vagyok, ahogy Fabregas is az lett volna.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 25., péntek 16:18

Banán írta:Szerintem akkor veszitek majd észre, hogy mennyit jelentett, amikor már nem lesz ott, most sem játékban tesz hozzá, hanem ő egy győztes generáció tagja, többieknek is lökést adhat ez, jobban örültem volna, ha megy. Akinek meg Roberto legalább olyan jó, mint Xavi az csak annyit lát ebből a sportból, hogy futás, csel, passzok.
Xavi biztos hiányozni fog, de igazából már idén is sokszor olyan volt, mintha hiányzott volna, mert gyakran észre se lehetett venni a pályán. És tudom, hogy régebben se tűnt fel mindig a játéka az embereknek, mert ő a háttérben dolgozik, de szerintem érted, hogy mire gondolok.. Kb mint Puyol idei játéka, csak egy-két fokozattal jobb volt még a Maestro. De félek, hogy jövőre, a megújuló csapatban, Xavi már csak olyan szintre lesz képes, mint Puyi idén amikor játszott. Nem mondom, hogy kifejezetten rossz lenne a játéka - az övé nem nagyon tud az lenni -, de előrébb nemigen lennénk vele, akkor inkább játsszon Rafinha többet - vagy akár Halilovic, hosszútávon kifizetődőbb lenne. Persze ez csak a saját véleményem..

A kiemelt részt meg szerintem senki nem látja így. Még Roberto családja is sokkal gyengébbnek gondolja a srácot szerintem..

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 25., péntek 16:10

Banán írta:Szerintem akkor veszitek majd észre, hogy mennyit jelentett, amikor már nem lesz ott, most sem játékban tesz hozzá, hanem ő egy győztes generáció tagja, többieknek is lökést adhat ez, jobban örültem volna, ha megy. Akinek meg Roberto legalább olyan jó, mint Xavi az csak annyit lát ebből a sportból, hogy futás, csel, passzok.
Az a Roberto, amennyit láttam, egy orbitális alibigép, ha nem az istenek által menedzselt la masiából jött volna, most egy Elchében lenne kispados.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 156 regisztrált és 0 vendég