Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2022. május 12., csütörtök 1:24

Barça have started to negotiate the transfers of Azpilicueta and Marcos Alonso with Chelsea. The English club would be open to a swap involving Dest and Neto.

:kivagyhe: :D
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. május 11., szerda 12:46

nalam a fdj-gavi-pedri harmas lenne az alap, de kessievel ellenfeltol fuggoen lehetne forgatni, aztan meg az oreg busquets es nico is jo a rotacioba.

de ha fdj tavozik, az azert lesz, mert piackepes es kell a penz, xavinal pedig busquets full alapember.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2022. május 11., szerda 11:59

Barcásokat kérdezném, az mennyire a sajtó agyszüleménye, hogy Frenkie De Jong távozhat a nyáron, és nincs biztos helye nálatok?

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. május 10., kedd 15:51

en szerintem ilyen mar nem letezik hogy ket klub birtokolja a jatekost, par eve megszuntettek mert az olaszok tonna szamra ezt csinaltak. az a valoszinubb hogy a jovobeli eladasbop 50% megy a karalanoknak
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. május 10., kedd 15:48

flori írta: Tavaly még ugye 40 milliót reméltek a bizniszből, szépen lealkudta a Villa.
Nem alkudtak semmit, arányosan vették meg a játékjog felét. :D
Halfkey írta: Hát ez sztem hosszú távon drágább lesz mint 40, Coutiban van még egy jó eladás.
Egy hónap múlva 30 éves lesz. Szerintem meg a Villa az utolsó európai csapata.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. május 10., kedd 15:30

Ladislao Suarez írta: Mané mellett már Bernardo Silvát, Koundé és Tucsi is rajta van a Barca listáján. Honnan lesz rájuk lóvé? Ez nekem inkább csak újságírói túlkapás egyelőre. :hmmm:
Ez olyasmi mint, hogy Haaland is rajta volt.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. május 10., kedd 15:28

flori írta: BREAKING: Barcelona have indeed closed the deal with Villa for Coutinho, as already reported yesterday. The fee is around €20M and Barça keeps 50% of the player’s rights. @gerardromero
Ladislao Suarez írta: Mané mellett már Bernardo Silvát, Koundé és Tucsi is rajta van a Barca listáján. Honnan lesz rájuk lóvé? Ez nekem inkább csak újságírói túlkapás egyelőre. :hmmm:
Az biztos, hogy nem az óriási eladásokból lesz finanszírozva. Tavaly még ugye 40 milliót reméltek a bizniszből, szépen lealkudta a Villa.
Hát ez sztem hosszú távon drágább lesz mint 40, Coutiban van még egy jó eladás.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2022. május 10., kedd 12:42

BREAKING: Barcelona have indeed closed the deal with Villa for Coutinho, as already reported yesterday. The fee is around €20M and Barça keeps 50% of the player’s rights. @gerardromero
Ladislao Suarez írta: Mané mellett már Bernardo Silvát, Koundé és Tucsi is rajta van a Barca listáján. Honnan lesz rájuk lóvé? Ez nekem inkább csak újságírói túlkapás egyelőre. :hmmm:
Az biztos, hogy nem az óriási eladásokból lesz finanszírozva. Tavaly még ugye 40 milliót reméltek a bizniszből, szépen lealkudta a Villa.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2022. május 10., kedd 11:56

Mané mellett már Bernardo Silvát, Koundé és Tucsi is rajta van a Barca listáján. Honnan lesz rájuk lóvé? Ez nekem inkább csak újságírói túlkapás egyelőre. :hmmm:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. május 8., vasárnap 12:39

Ok, akkor nekem.. Nekem nagyon kinyílt a bicska attól a félmondattól..
Szerintem semmi alapja ilyet mondani, az a győzelmük nem azon múlt, hogy ők lezárták. Már a kezdő11 kihirdetésekor el volt bukva, gyenge kezdő lett rossz elképzeléssel felküldve. 1-0ról nem se tudtunk volna x-re menteni, nem kellett ahhoz 4 gól közte, hogy vigyék mind a három pontot.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2022. május 7., szombat 23:21

https://sport365.hu/nemzetkozi-foci,nem ... 5rbspaFNo0

Lol hogy fulladnának bele az irigységükbe 😂
Akárhogy is értette Messi, jó ezt olvasni tőle 🤭
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. május 7., szombat 23:05

Nemár. Így már valszeg nem prenkelhetjük meg az Atletit az uccsó fordulóban :lol:.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára halamadrid 2022. május 7., szombat 23:06-kor.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. május 7., szombat 22:58

Lol, de buzisak voltak ezek az ölelkezések a végén xD

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. május 7., szombat 22:48

chronic írta:
Donát írta: Basszus, ennek a Fatinak piszkosul van érzéke a góllövéshez. Durva. :ozil:
Duplázott már bl elődöntőben mint a mi ruszó fiunk? :D
Remélem nem is fog! :D

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. május 7., szombat 22:47

Donát írta: Basszus, ennek a Fatinak piszkosul van érzéke a góllövéshez. Durva. :ozil:
Duplázott már bl elődöntőben mint a mi ruszó fiunk? :D

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. május 7., szombat 22:45

Basszus, ennek a Fatinak piszkosul van érzéke a góllövéshez. Durva. :ozil:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. május 7., szombat 21:43

raul 4 ever írta:

Tehát szerinted semmi bezzegmi4-0-ranyertünk, mert mi a barca vagyunk gőg nincs benne? Hogy mivel őkbezzeg4-0ranyertek, ők tudják hogy kell?
Én semmi ilyet nem érzek, és egyáltalán nem vagyok elfogult Xavival, szóval nem ezért mondom ezt.
Pont ezeket mondtam én is odaát, hogy titeket úgy lehet legyőzni, hogy KO-zni kell, különben 10/9 alkalommal felálltok.
Ilyen 1-0, 2-0, stb szorosabb eredmények semmit nem jelentenek ellenetek, ez bebizonyosodott ezen tavasszal ha máskor nem végképp.

Az, hogy ez egy számotokra tét nélküli meccsen történt, Benzema nélkül, az egy dolog. De a tavaszi tapasztalat, hogy vagy kíméletlen vagy a kapu előtt, és belősz mindent, vagy megszívod.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. május 7., szombat 16:51

Halfkey írta:
raul 4 ever írta:

Ha nem csak bejártam volna matekra, hanem el is végzem, biztos lennék benne, h jól értem, így azért lécci számoljon utána, aki jobban benne van..
Szóval ha a fenti igaz, akkor:
PSG + Chelsea + City < fcb és
Xavi > Poch/Tuchel/kókler, de mindenképp jobb, mint Carlo??!! :mrgreen:
Semmit nem matekozott, olyat látsz benne ami nincs. Teljesen értelmes dolgot mondott szerintem, ők nem álltam be bekkelni és belőtték a helyzeteket, így nem adtak esélyt feltámadni - így kell minket megverni. Továbbvive a gondolatot ez a szép benne, hogy ha az ellennél egyik is hiányzik (akarat vagy pontosság) a meccs lezárására, akkor fordítani fogunk. Hogy a rivális edzője is azt gondolja egy-két gól előny nem elég az idei Real ellen, ez szerintem nagy fegyvertény.
Mondjuk eleve nincs értelme összehasonlítani egy számunkra tét nélküli bajnokit meg kieséses két meccses BL rangadókat. Clasicon lemostak minket, tény, máshol voltunk fejben, ők támadhattak lazán, felszabadultan. Azért egy két meccses BL párharc teljesen más történet. A City is ki akart végezni minket, hasonlóan ramaty volt a védelmünk is, kaptuk ott is a 4-et. Különbség, hogy ott volt tét, Benzema meg, hogy volt egy visszavágó.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. május 7., szombat 16:18

Halfkey írta: Semmit nem matekozott, olyat látsz benne ami nincs. Teljesen értelmes dolgot mondott szerintem, ők nem álltam be bekkelni és belőtték a helyzeteket, így nem adtak esélyt feltámadni - így kell minket megverni. Továbbvive a gondolatot ez a szép benne, hogy ha az ellennél egyik is hiányzik (akarat vagy pontosság) a meccs lezárására, akkor fordítani fogunk. Hogy a rivális edzője is azt gondolja egy-két gól előny nem elég az idei Real ellen, ez szerintem nagy fegyvertény.
Tehát szerinted semmi bezzegmi4-0-ranyertünk, mert mi a barca vagyunk gőg nincs benne? Hogy mivel őkbezzeg4-0ranyertek, ők tudják hogy kell?
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. május 7., szombat 16:07

raul 4 ever írta:
Realista24 írta: Xavi on El Clásico 0-4: "We gave it a lot of value but they were just three points, it did not mean any title. The difference with the teams that have eliminated Madrid is that we finished them, they didn't."
Ha nem csak bejártam volna matekra, hanem el is végzem, biztos lennék benne, h jól értem, így azért lécci számoljon utána, aki jobban benne van..
Szóval ha a fenti igaz, akkor:
PSG + Chelsea + City < fcb és
Xavi > Poch/Tuchel/kókler, de mindenképp jobb, mint Carlo??!! :mrgreen:
Semmit nem matekozott, olyat látsz benne ami nincs. Teljesen értelmes dolgot mondott szerintem, ők nem álltam be bekkelni és belőtték a helyzeteket, így nem adtak esélyt feltámadni - így kell minket megverni. Továbbvive a gondolatot ez a szép benne, hogy ha az ellennél egyik is hiányzik (akarat vagy pontosság) a meccs lezárására, akkor fordítani fogunk. Hogy a rivális edzője is azt gondolja egy-két gól előny nem elég az idei Real ellen, ez szerintem nagy fegyvertény.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 107 regisztrált és 0 vendég