Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. március 8., vasárnap 17:25

A győzelmet nyilván elfelejthetjük
Jaja, remélem ki sem állunk. Főleg most, hogy a Rayonak hatot lőttek... Ellenünk tizenkilencig meg sem fognak állni. :-( :'( Remélem inkább feladjuk, akkor legalább megússzuk három nullával. :hmmm:
Akárki nyeri azt a meccset, lesznek itt még egyéb bukták, amik dönthetnek.
Ugyan dehogy, nincs még hátra 12 forduló, már vége van az egésznek. Már szeptemberben vége volt. :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 8., vasárnap 17:21

főleg így, hogy leírja mindenki a csapatot... 
Ez erős csúsztatás :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Puding » 2015. március 8., vasárnap 17:15

dzsi91 írta:Nagyon tetszik ami most megy a közmédiában meg úgy mindenhol, le vagyunk írva sajnálva ők meg felhúzva az egekbe.Persze most jogos a dolog, de lesznek itt még meglepetések akik azt gondolják,hogy majd feltett kézzel megyünk a Nou Campba,meghogy buktuk a ligát stb. Elnézést ha túl pozitív vagyok egyeseknek. De megint a túl rózsaszín felhő meg a túl fekete köd esetét látom.

ui.: Mi ez a messi topscorer dolog? (troll fottballon nyomatják)most már gólegyenlőségnél is ő a gólkirály vagy mi ? :lol: :lol:
Érdekes engem annyira nem idegesít ez a dolog most, lehet hogy jót is fog tenni ez a mostani vereség, és a clasicon átfordul a dolog pozitív irányba. Ez olyan, hogy a barca is ki tudott kapni 0-1-re szinte helyzet nélkül.. arra ki számított? Senki. Bármit megtörténhet 1 hét alatt is. :D Sőt még -4nél sem kell majd feladni. (Azért inkább nyerjünk! :D ) Ott a tavaly év végi példa, csomó pontot dobott el mind3 bajnokesélyes csapat. Bőven ott lehetünk a végén, csak most már lassan el meg kéne indulni a helyes úton. Lehet a barca elleni meccs lesz a fordulópont... főleg így, hogy leírja mindenki a csapatot... ez bőven lehet motiváló is a játékosoknak, ha végre magukba néznek kicsit + visszatérnek a sérültek. VAMOS! :zoldsalas: :iszunk:
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 8., vasárnap 17:07

Mike írta:
h3x0r írta:A tiziket megfeleloen szamoltad? Tudod, Ronaldonal le kell oket vonni, mert Penaldo, mig Messinel hozzaadodik, mert Legend.
meg mert ő kihagyja :lol:
De aztán rúghatja újra :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. március 8., vasárnap 17:06

Tudom, közhely, de egy klasszikuson bármi lehet, formától függetlenül.
Ráadásul azért még mindig jobban fekszik nektek a mi játékunk, mint az agresszív AtMa játékstílusa,vagy amit tegnap nyomott a Bilbao...most lőttünk 6ot de a védelem sebezhető, kis odafigyeléssel csúnyán kontrázható, ez látszott ma is, nálatok meg ehhez megvannak az emberek is.

Akárki nyeri azt a meccset, lesznek itt még egyéb bukták, amik dönthetnek.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. március 8., vasárnap 17:03

h3x0r írta:A tiziket megfeleloen szamoltad? Tudod, Ronaldonal le kell oket vonni, mert Penaldo, mig Messinel hozzaadodik, mert Legend.
meg mert ő kihagyja :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 8., vasárnap 16:56

dzsi91 írta:Mi ez a messi topscorer dolog? (troll fottballon nyomatják)most már gólegyenlőségnél is ő a gólkirály vagy mi ? :lol: :lol:
A tiziket megfeleloen szamoltad? Tudod, Ronaldonal le kell oket vonni, mert Penaldo, mig Messinel hozzaadodik, mert Legend.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 8., vasárnap 16:52

Nagyon tetszik ami most megy a közmédiában meg úgy mindenhol, le vagyunk írva sajnálva ők meg felhúzva az egekbe.Persze most jogos a dolog, de lesznek itt még meglepetések akik azt gondolják,hogy majd feltett kézzel megyünk a Nou Campba,meghogy buktuk a ligát stb. Elnézést ha túl pozitív vagyok egyeseknek. De megint a túl rózsaszín felhő meg a túl fekete köd esetét látom.

ui.: Mi ez a messi topscorer dolog? (troll fottballon nyomatják)most már gólegyenlőségnél is ő a gólkirály vagy mi ? :lol: :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 8., vasárnap 16:51

L.Miki írta:Elverjük őket, mint jég a határt. :lol:

Nem létezik lehetetlen.
,,Mondottam ember: küzdj és bízva bízzál."
A lehetetlen csupán egy szó,amivel a kisemberek dobálóznak... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. március 8., vasárnap 14:31

francois írta:2 hete...
Tényleg, a Malága meccs. De ettől még mindenkin elég lazán át mentek és jó ideje formában vannak.

szerk.: Úgyhogy jöhet az a visszahúzó "pofon" 22-én! :luck: :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. március 8., vasárnap 14:31

francois írta:
M1Ö írta:Meg amúgy is, mióta nem kapott ki a Barca? Már ideje lesz már, és ki más, ha nem mi... >:] >:]
2 hete...
:lol:

Ha vissza is tér Modric, nem lesz elég ideje hogy felvegye a ritmust, és összeszokjon a kp. A győzelmet nyilván elfelejthetjük, persze én pesszimista alkat vagyok, de jelen körülmények között egy x-el pacsiznék. 14 napunk van. Underdog szerepbe ültünk vissza ismét. Csak a szokásos, mondhatják a fiatalabb madridisták..

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: francois » 2015. március 8., vasárnap 14:21

M1Ö írta:Meg amúgy is, mióta nem kapott ki a Barca? Már ideje lesz már, és ki más, ha nem mi... >:] >:]
2 hete...
Kép
Kép
Kép

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. március 8., vasárnap 14:17

Krízis ide vagy oda, én valamiért úgy érzem, hogy nyerünk. Ha ott sem teszik oda magukat, ennyi gyenge meccs után, akkor le lehet húzni a rolót... Ha meg oda teszik magukat, akkor simán pariban kell legyünk ellenük, még a Nou Camp-ban is.
Meg amúgy is, mióta nem kapott ki a Barca? Már ideje lesz már, és ki más, ha nem mi... >:] >:]
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2015. március 8., vasárnap 10:23

Arra sztem még ne vegyen mindenki mérget hogy 1 pont előnnyel fogad minket a Barca. Garantáltan ezzel számol mindenki, ahogy látom, de lesz még addig 3 meccs (Barca-Rayo, Eibar-Barca, Real-Levante), ami persze papírnak tűnik mind, de bármi lehetséges, tekintve a mi formánkat meg főleg. Itt még matematikailag +5-től -4-ig bármivel mehetünk oda, a labda pedig gömbölyű. Számolgatni majd csak a Levante meccs után érdemes.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. március 8., vasárnap 2:20

lesliejr írta:Én két dologban látom a Real visszaesését. Egyáltalán nem a hiányzókban. Jó ideje igazából Modric a maródi, a többiek hellyel-közel a pályán voltak már akkor is, mikor leült a csapat. Hozzáteszem én még tartok attól, hogy felébred álmából a csapatotok, de azokat is megértem akik ebben az idényben ezt már nem várják. Két ok miatt.
1. A Real Madrid-nál nagyon nehéz a földön maradni páros lábbal. Még nehezebb mint nálunk. A klubot hihetetlen hype lengi körül, amire Perez elnök még rá tud tenni egy lapáttal. Mindenki érti miről beszélek, nem kell magyarázni. A klubnál meg voltak őrülve a tizedikért (érthetően), űzték, hajtották megszállottan. Ezt tavaly sok év és sok balhé, edzőkeringő után végre elérte a csapat, megfejelve egy kupagyőzelemmel. Első fordulókban megdöccent a szekér, de aztán volt egy 22 meccses henger és év végén a klub vb-vel feltették a koronát 2014-re....és szerintem ez volt az egyik kulcs momentum. A csapat ez után kezdett leülni, ellazulni. Értsd, kicsit nagy lett a mellény. Mikor Ronaldo-t kiállították, lefelé menet az a címer "simogatás" is sok mindent elárult. Tudom, hogy ez kifelé szólt, de ebből is látszik, hogy kicsit büszkék lettek.

2. Szerintem Ancelotti alól kezd kifogyni a talaj. A nyilatkozatok, a játék és a bebetonozott kezdő játékosok nekem azt mondják. Iker visszakapta amit annyira szeretett volna és amit még páran szerettek volna az öltözőből. Ezt azért mondom, mert tavaly Lopez kiszorította, de őt elzavarták, hozták Navas-t, aki semmivel se gyengébb mint Lopez, sőt, mégsem kap lehetőséget. Iker pedig nem tett semmi olyat, ami azt hozta volna, hogy visszakapja érinthetetlen tagságát. Aztán Bale kilátástalan focija. Közben Ancelotti lenyilatkozza, hogy akármi van, a BBC játszani fog. Egy edző ilyet előre ki nem jelent, ha csak fentről nem súgnak neki. Mikor a vak is látja, hogy a walesi elvesztette a fonalat. Bár olyan nagyon nem is volt meg neki soha. Értem, hogy elöl kevés a variációs lehetőség, de mikor vmi nem megy, akkor megpróbálok mást vagy más formációt. Nem kötelező 3 támadóval pályára lépni. De csak ragaszkodik a hónapok óta nem működő rendszerhez. A személyisége pont illik a Real-hoz. Nem szólogat be a médián keresztül, nem kelti a feszkót és nem célozgat a médiában senki és semmi felé. De öltözőn belül meg pont ez teszi sebezhetővé. Mourinho óta azért tudjuk, hogy vannak hangadók a csapatban, akik nem szeretik ha csitítva vannak. Szerintem ezek a hangadók újra elő kerültek. Megvan a tizedik, 2014 egy sikeres év volt a Real Madridnál, már letették az asztalra azt amit annyira szerettek volna. A sikerek miatt gondolom Perez is felbátorodott és nagy esélyt látok rá, hogy beleszól Ancelotti munkájába. Kinek kell a pályán lennie mindenképp.

Nem mondom, hogy nem lehet már tavaszra rendet tenni, mert lehet. Én korántsem írom le őket, független a klasszikus majdani eredményétől. Az mindig 3 esélyes, független a formától. Max annyi, hogy a hazai csapat mindig esélyesebb picivel. Eddig 1 hónappal ezelőtt is azt írtam, hogy tartok attól, hogy lesz feltámadás. Most is tartok, csak már inkább ezt tartom kevésbé esélyesnek. A bajnoki cím ettől még az utolsó fordulókban dől el, mert mi sem vagyunk életbiztosítás, akármennyire is szeretné bármelyik Barca szurkoló azt gondolni. Vannak gondjaink, csak most kevesebb mint nektek. A győzelmek azonban mindig elfedik a problémákat. A vereség pedig ugye felnagyítja.
Tudom sokan várják Modric visszatérését, de ha fel is javul a játék, nem csak ő miatta lesz. Egy leült csapatba sérülésből visszatérni nem épp leányálom. Még az őszi Modric se tudna egyedül a kezdő játékán javítani. Ezt csapatként kell megtenni.
Nagyon kíváncsi leszek ki nyer a végén. Nem mondanám magunkat esélyesebbnek, mert nem tudom mitől javult fel a játékunk egyszerre. Ennyi erővel ez el is tud tűnni pillanatok alatt.
De ettől szép a La Liga. Ez a két csapat adja a sava-borsát a balhékkal, hibákkal, gondokkal együtt.
Szerintem felebred almabol a Real Madrid! mert fel fog! orokke nem lesz hullamvolgyben..mert abba van..meghoza eleg melyben a ligat lehet elviszi ez a Hullamvolgy..de valahogy azt gondolom majd a Bl kovetkezo korenel kezd kikecmeregni az ingovanybol.es ott fognak valamit alkotni..nagy hullamvolgyben vannak nem kell tulgondolni a dolgokat.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. március 8., vasárnap 1:52

Amúgy ha a Barca okosan akar játszani, akkor nem fognak nagyon kinyílni...átadják a kezdeményezés jogát nekünk...nyilván nem fognak beállni buszozni, de ha szervezetten védekeznek, okosan megtartják a labdát, akkor a gyors kontrákkal simán kivégezhetnek minket...
Kíváncsi leszek amúgy rá, hogy az 1 pontos előny milyen lélektani hatással lesz rájuk?...vagy görcsösséget okoz, vagy felszabadult örömfocit...
Érdekes Klasszikus lesz...szerintem az utóbbi évek legbaljósabb előjeleivel várjuk a meccset...én most az esélyeket egyértelműen a Katalánok felé billenteném...

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. március 7., szombat 23:41

Bocs a 2x-ért, de Xabi Alonso-t kihagytam.

Érthetetlen volt számomra, hogy egy "kifelé" menő játékos miért dönt úgy az utolsó pillanatban, hogy leugrik egy száguldó vonatról. Mi késztette erre. Elmegy spanyolként ennyi idősen egy tök másik kultúrába, egy olyan csapathoz ahol nem tudni, hogy Pep számításai, újításai hogyan válnak be. A Real-lal meg a csúcson voltak.
A másik, hogy egy Ancelotti szintű tapasztalt edző miért nem mondta erre azt, hogy NEM! Mert nincs idő pótolni. Már nem lett volna alap kezdő, de pont a sérülések és a nehezebb szakaszok miatt jól jönnek még az ilyen emberek. Nálunk Xavi se meghatározó már, de arra jó, hogy beáll, nyugalmat hoz és a spanyol kis és középcsapatok ellen a kisujjából is kirázza a játékot (ahogy Alonso is). Szó volt nálunk is róla, hogy nyáron lelép, de maradnia kellett mert akkor kevesek lennénk középen.
Ezt jól látták a vezetőink. Most majd májusban lejátssza a búcsúmeccsét és ez így van jól.
Szóval már az átigazolási időszak végén kezdődtek a gondok.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. március 7., szombat 23:17

Én két dologban látom a Real visszaesését. Egyáltalán nem a hiányzókban. Jó ideje igazából Modric a maródi, a többiek hellyel-közel a pályán voltak már akkor is, mikor leült a csapat. Hozzáteszem én még tartok attól, hogy felébred álmából a csapatotok, de azokat is megértem akik ebben az idényben ezt már nem várják. Két ok miatt.
1. A Real Madrid-nál nagyon nehéz a földön maradni páros lábbal. Még nehezebb mint nálunk. A klubot hihetetlen hype lengi körül, amire Perez elnök még rá tud tenni egy lapáttal. Mindenki érti miről beszélek, nem kell magyarázni. A klubnál meg voltak őrülve a tizedikért (érthetően), űzték, hajtották megszállottan. Ezt tavaly sok év és sok balhé, edzőkeringő után végre elérte a csapat, megfejelve egy kupagyőzelemmel. Első fordulókban megdöccent a szekér, de aztán volt egy 22 meccses henger és év végén a klub vb-vel feltették a koronát 2014-re....és szerintem ez volt az egyik kulcs momentum. A csapat ez után kezdett leülni, ellazulni. Értsd, kicsit nagy lett a mellény. Mikor Ronaldo-t kiállították, lefelé menet az a címer "simogatás" is sok mindent elárult. Tudom, hogy ez kifelé szólt, de ebből is látszik, hogy kicsit büszkék lettek.

2. Szerintem Ancelotti alól kezd kifogyni a talaj. A nyilatkozatok, a játék és a bebetonozott kezdő játékosok nekem azt mondják. Iker visszakapta amit annyira szeretett volna és amit még páran szerettek volna az öltözőből. Ezt azért mondom, mert tavaly Lopez kiszorította, de őt elzavarták, hozták Navas-t, aki semmivel se gyengébb mint Lopez, sőt, mégsem kap lehetőséget. Iker pedig nem tett semmi olyat, ami azt hozta volna, hogy visszakapja érinthetetlen tagságát. Aztán Bale kilátástalan focija. Közben Ancelotti lenyilatkozza, hogy akármi van, a BBC játszani fog. Egy edző ilyet előre ki nem jelent, ha csak fentről nem súgnak neki. Mikor a vak is látja, hogy a walesi elvesztette a fonalat. Bár olyan nagyon nem is volt meg neki soha. Értem, hogy elöl kevés a variációs lehetőség, de mikor vmi nem megy, akkor megpróbálok mást vagy más formációt. Nem kötelező 3 támadóval pályára lépni. De csak ragaszkodik a hónapok óta nem működő rendszerhez. A személyisége pont illik a Real-hoz. Nem szólogat be a médián keresztül, nem kelti a feszkót és nem célozgat a médiában senki és semmi felé. De öltözőn belül meg pont ez teszi sebezhetővé. Mourinho óta azért tudjuk, hogy vannak hangadók a csapatban, akik nem szeretik ha csitítva vannak. Szerintem ezek a hangadók újra elő kerültek. Megvan a tizedik, 2014 egy sikeres év volt a Real Madridnál, már letették az asztalra azt amit annyira szerettek volna. A sikerek miatt gondolom Perez is felbátorodott és nagy esélyt látok rá, hogy beleszól Ancelotti munkájába. Kinek kell a pályán lennie mindenképp.

Nem mondom, hogy nem lehet már tavaszra rendet tenni, mert lehet. Én korántsem írom le őket, független a klasszikus majdani eredményétől. Az mindig 3 esélyes, független a formától. Max annyi, hogy a hazai csapat mindig esélyesebb picivel. Eddig 1 hónappal ezelőtt is azt írtam, hogy tartok attól, hogy lesz feltámadás. Most is tartok, csak már inkább ezt tartom kevésbé esélyesnek. A bajnoki cím ettől még az utolsó fordulókban dől el, mert mi sem vagyunk életbiztosítás, akármennyire is szeretné bármelyik Barca szurkoló azt gondolni. Vannak gondjaink, csak most kevesebb mint nektek. A győzelmek azonban mindig elfedik a problémákat. A vereség pedig ugye felnagyítja.
Tudom sokan várják Modric visszatérését, de ha fel is javul a játék, nem csak ő miatta lesz. Egy leült csapatba sérülésből visszatérni nem épp leányálom. Még az őszi Modric se tudna egyedül a kezdő játékán javítani. Ezt csapatként kell megtenni.
Nagyon kíváncsi leszek ki nyer a végén. Nem mondanám magunkat esélyesebbnek, mert nem tudom mitől javult fel a játékunk egyszerre. Ennyi erővel ez el is tud tűnni pillanatok alatt.
De ettől szép a La Liga. Ez a két csapat adja a sava-borsát a balhékkal, hibákkal, gondokkal együtt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 7., szombat 21:50

Akkor Ödegaard time. Tök mindegy... Modric is ellébecol már, Illarra meg Lucas majd védekeznek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 7., szombat 21:38

Kerlon írta:
ziro4vr írta:Kroos és Isco közül az egyik tuti meg fogja kapni...
én nem játszatnám őket. Illarra-Lucas-Modric
Modric hagyjuk már még. A csávónak még normális kondija sincsen meg még ki tudja milyen formába tér vissza. Nem az a jellemző, hogy csúcsformába jönnek vissza a játékosok ilyen kihagyás után. Meg még az kell, hogy valamelyik favágó odapakoljon neki. Kell Kroos meg isco nagyon is. Majd valahogy csak kihúzzák sárga lap nélkül. Vagy mondjuk ha végre úgy menne fel mindenki a pályára, hogy 20 perc alatt lerendezik a Levantét és hajtanak. Ha sikerül akkor le is lehet hozni őket és kész. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 227 regisztrált és 0 vendég