Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 4., péntek 15:56

Na, harmadik kapusotok is lett hivatalosan.
Jordi Masip aláírt az első csapathoz. Ő nem lett volna elég a német mögé?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 4., péntek 15:48

palesz77 írta:
primrose írta:Két kapus, Rakitic, Suarez... és még ők gondolják, hogy mi túlzásokba esünk. :lol: Kár, hogy nekünk pénzünk is van túlzásokba esni, de nekik aztán biztosan nincs tele a kassza. Undorító egy klub.
"2009/2010 –es szezon: Arbeloa (4), Granero (4), Albiol (15), Xabi Alonso (30), Cristiano Ronaldo (96), Kaká (65), Benzema (35), Negredo (5), Garay (10). Összes: 9 igazolás, 264 millió euró Forrás: Madridom.hu"

Nektek ebben a szezonban miből volt pénzetek akkor? :hmmm: Ti se nyertétek halálra magatokat 08/09-ben..
Az utobbi 7 evben a ket csapat ekkora profitokkal zarta az atigazolasi szezonokat:

szezon_______Real______Barca
07/08________ -81M________-55M
08/09_________ -1M________-40M
09/10________-171M_______-83M es Eto'o(20) = -103
10/11________ -58M________-28M
11/12________ -46M________-13M
12/13_________ +0M________-33M
13/14________ -40M________-69M (Neymar 87M-nak szamolva)
Osszesen:____-397M_____-341M

Ahhoz kepest, hogy mi csak igazolunk, ti meg kineveltek, az utobbi 7 evben az az 50 millio kulonbseg nem is olyan sok.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1184
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Bencze » 2014. július 4., péntek 15:19

Na meg nem a Madrid hirdeti, hogy ok csak kinevelik a sztarokat (aranylabdasokat)...

Hopp, latom ateeemadrid mar megemlitette ezt. :)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. július 4., péntek 15:11

de azzal nem tudom mi a probléma, hogy nem feltétlenül saját nevelésekből akarjuk betömni a lyukakat
nekem ezzel semmi bajom nincs, ez a természetes. azzal van a bajom, hogy minket szapult a média, a barca, és a katalán fanatikusok is, hogy milyen szégyen, hogy összevásároljuk a játékosokat, meg milyen aránytalanul magas áron igazolunk. mi voltunk a csúnya, gonosz madrid, a barca meg a mesqueunclub, csak sajátnevelésekkel dolgozó nagy család. és láthatjuk, hogy ez azért messze nem így van. :)
Sőt, még a Pep féle 08/09-es csapatban sem csak azok voltak, Dani, Yaya, Marquez, Henry, Eto'o is nagyon kellettek a sikerekhez, pedig ők nem a La Masia ivadékai voltak..
és ezt mégis milyen kevesen ismerik el... de attól, hogy te az értelmesebb katalán szurkolók közül való vagy, ezt mások nagyon nem akarták elismerni.
És ezt mindenki nagyon jól tudja, egyedül pár elborult agyú fanatikus Barcadrukker nem hitte el
Én ezt nem így tapasztaltam. Pont, hogy ezt a kevesebb, értelmesebb barcadrukker tudja, és az elborult agyú fanatikusok (90%) ennek az ellenkezőjét hangoztatta, vagy hangoztatja a mai napig.
Én még kicsit így is túlzónak érzem a 4 hónapot - Matuidi lábat tört pár napja, de egy meccset se hagy ki.. -, de valóban sokkal elfogadhatóbb így a döntés.
így is meglehet közelíteni a dolgokat, viszont sajnos ez egy sport, az elkésett belépők és ennek következtében szerzett sérülések benne vannak a játékban. a 4 hónapot azért találom jogosnak, mert ebből 2 hónap el is megy a nyárral, úgyhogy olyan 15 mérkőzés körül kell majd kihagynia. ráadásul suarez harmadjára követi el ugyanazt a faszságot.
Na hát ez jó rövidre sikeredett
csak a szokásos. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 4., péntek 14:55

Nektek ebben a szezonban miből volt pénzetek akkor? :hmmm: Ti se nyertétek halálra magatokat 08/09-ben..
Pérez elmondta, hogy több évi lóvét elköltött előre. Nézd meg a rákövetkező éveket, és rájössz, hogy nem beszélt nagy hülyeséget, ahogy akkor sem, amikor azt mondta, hogy 150 milla körül van a Neymar üzlet. Ritkán szól az öreg, de akkor nagyot.
Az már más kérdés, hogy ha Suárezt leigazoljuk 90 millióért, az tényleg röhejes lesz, de hát Bartoéktól én már semmin nem lepődnék meg. Azt se értem, hogy egy ilyen Neymar botrány után hogy tudnak még mindig az elnöki székben ülni Rosell emberei.. Úgyhogy emiatt adott esetben lehet majd röhögni rajtunk, bár igazából ti tavaly léptétek meg szinte ugyanezt, amikor elhoztátok Balet annyi pénzért, szóval nem tudom az miben volt jobb..
Ezt nem értem. Balet elhoztuk 91 millióért, Ti Neymart 100 körül. Az egyik két döntőben gólt szerzett, a másik meg nem. És most megint Ti terveztek egy játékosra elkölteni hasonló összeget, akinek a marketing értéke 0 nagyjából Uruguayon kívül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 4., péntek 14:51

primrose írta:Két kapus, Rakitic, Suarez... és még ők gondolják, hogy mi túlzásokba esünk. :lol: Kár, hogy nekünk pénzünk is van túlzásokba esni, de nekik aztán biztosan nincs tele a kassza. Undorító egy klub.
"2009/2010 –es szezon: Arbeloa (4), Granero (4), Albiol (15), Xabi Alonso (30), Cristiano Ronaldo (96), Kaká (65), Benzema (35), Negredo (5), Garay (10). Összes: 9 igazolás, 264 millió euró Forrás: Madridom.hu"

Nektek ebben a szezonban miből volt pénzetek akkor? :hmmm: Ti se nyertétek halálra magatokat 08/09-ben..
ateeemadrid írta:Talán azért kell őket fikázni, mert ismét segget csináltak a szájukból. Megy a nagy sajátneveléses szöveg, erre egy eredménytelen szezon után vesznek vagy 5-6 játékost, ezek közül van akit 90 millióért. (egy 27 éves játékosért, vállalhatatlan viselkedéssel, úgy hogy 4 hónapra el van tiltva a focitól.)
3 szezon óta folyamatosan foltozni kéne a csapatot, inkább azért lehetne röhögni rajtunk, hogy csak most jutott el a vezetőség tudatáig ez a dolog, de azzal nem tudom mi a probléma, hogy nem feltétlenül saját nevelésekből akarjuk betömni a lyukakat.. Azt szerintem csak a legelvakultabb fanatikusok gondolták, hogy majd mostantól a B csapatból fogunk csak igazolni, és nekünk nem kell más.. Tök egyértelmű, hogy ilyen generáció, mint a mostani kb csak 100 évente jön össze együtt. Ez előtt sem a saját nevelésekből állt csak a csapat, és a mostani generáció után sem csak azokból fog. Sőt, még a Pep féle 08/09-es csapatban sem csak azok voltak, Dani, Yaya, Marquez, Henry, Eto'o is nagyon kellettek a sikerekhez, pedig ők nem a La Masia ivadékai voltak.. Az talán elmondható, hogy több a saját nevelés játszik nálunk, mint az átlag európai élcsapatokban - bár nálam például Pique, Jordi Alba, és Cesc sem saját nevelés, mert máshol teljesedtek ki -, de csak velük nem lehet a csúcson maradni. És ezt mindenki nagyon jól tudja, egyedül pár elborult agyú fanatikus Barcadrukker nem hitte el, akik megörültek a Pep féle csapat sikerének.. Most is megpróbáljuk majd beépíteni - reményeim szerint - a Bartra-Montoya-Deulofeu-Rafinha négyest, de velük nekimenni egy szezonnak öngyilkosság lenne, simán lehet, hogy egyikük sem fog beválni.. Úgyhogy igenis kell most igazolnunk több játékost is.

Az már más kérdés, hogy ha Suárezt leigazoljuk 90 millióért, az tényleg röhejes lesz, de hát Bartoéktól én már semmin nem lepődnék meg. Azt se értem, hogy egy ilyen Neymar botrány után hogy tudnak még mindig az elnöki székben ülni Rosell emberei.. Úgyhogy emiatt adott esetben lehet majd röhögni rajtunk, bár igazából ti tavaly léptétek meg szinte ugyanezt, amikor elhoztátok Balet annyi pénzért, szóval nem tudom az miben volt jobb..

Igazából azt kéne észrevenni szerintem - most jól megfogom mondani a tutit :mrgreen: -, hogy az összes élcsapat nagyjából ugyan azokat a köröket futja le átigazolási ügyekben.. Van, amikor nem kell sokat igazolni, mert jó a csapat, aztán lecseng a siker éra, és akkor komolyabb átalakítások kellenek. Nekünk pár éve volt olyan a csapat, hogy nem kellett sok igazolás, csak pár lyukat befoltozni, nektek akkor kellett mélyen a zsebbe nyúlni, hogy újra visszatérjetek a helyes útra. Most pont fordított a helyzet, nektek van nagyon jó keretetek, amin alig lehet javítani. Örüljetek is neki - én is ezt tenném, ha Real drukker lennék -, de nem lesz ez mindig így.. Egy 5-10 év múlva, lehet, hogy megint nektek kell egy nyáron hozni 5-6 kezdőembert.. Úgyhogy emiatt fikázni a másikat.. :hmmm: Hát nem tudom. 4-5 éve ugyan ezt csináltátok ti is, de akkor ez nem volt gáz? És félre ne értsetek, ez a Barca drukkerek részéről is ugyanúgy zavar, nálunk sem értem, hogy mi értelme van annak, hogy a Realt fikázza a fél fórum, amikor drágán igazoltok valakit.. Persze igazából a ti dolgotok, lehet utálni a Barcát, csak sose értettem, hogy mi értelme van ennek a nagy utálkozásnak a két tábor közt.. :hmmm: (Igaz ez a Barcadrukkerekre is..)

A 'Mes que un club' szlogennek meg semmi köze az igazolgatásokhoz, meg az UNICEF-hez, csak manapság elkezdte valaki rosszul használni a szlogent, és sajtó meg rákapott..
ateeemadrid írta: Különben is, hova kellett nekik csatár? A szélre?
Eddig Leo olyan szezonokat hozott, hogy vétek lett volna kitenni onnan, viszont az utóbbi 2 évben teljesen megbukott ez a hamis9-essel levő játékunk, úgyhogy váltani kell.. A hírek szerint is LE visszatér a középcsatáros játékra, úgyhogy nem hinném, hogy a szélre hoznák Suárezt..
ateeemadrid írta:
Aránytalanul súlyosnak minősítették azt, hogy nem edzhet, ezért ez alól felmentették.
Ez a nem edzhet dolog szerintem is röhejes volt, így viszont a 4 hónap már bőven reális.
Én még kicsit így is túlzónak érzem a 4 hónapot - Matuidi lábat tört pár napja, de egy meccset se hagy ki.. -, de valóban sokkal elfogadhatóbb így a döntés.

Na hát ez jó rövidre sikeredett, remélem azért senkit nem sértettem meg vele, csak gondoltam leírom a véleményem a dologról.. :)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. július 4., péntek 14:47

Aránytalanul súlyosnak minősítették azt, hogy nem edzhet, ezért ez alól felmentették.
Ez a nem edzhet dolog szerintem is röhejes volt, így viszont a 4 hónap már bőven reális.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 4., péntek 14:38

A FIFA elfogadta Uruguay fellebbezését, ennek értelmében Suarez edzhet és igazolható is.
Aránytalanul súlyosnak minősítették azt, hogy nem edzhet, ezért ez alól felmentették.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. július 4., péntek 14:30

nincs egy hete sem, de még mindenki el volt ájulva, hogy mennyire jó csatár, és milyen jó lenne leigazolni, de vártam már a sárdobálást ahogy képbe került a Barca :lol: :lol: :lol:
Mert mi nem igaz abból amit írtam? Az hogy vállalhatatlan a viselkedése? Szerintem 100ból 99 ember ezzel egyetért, köztük akár barcások is. Attól függetlenül elismerem, hogy mennyire jó. De ha Pepét pl. kikezdték, meg azóta is baszogatják, akkor Suarez mit érdemel?
Mért, hány csatára van jelenleg a Barcának?
Ahogy már írták 1, de az Messi. Nézd meg pl. Villát hol erőltették. Ezért szerintem felesleges 90 milliót kiadni egy KÖZÉPcsatárra. De ez már legyen az Ő problémájuk. :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. július 4., péntek 14:18

Anthony írta:
ateeemadrid írta:Különben is, hova kellett nekik csatár? A szélre?
Mért, hány csatára van jelenleg a Barcának?
1, de az Messi. Úgyhogy Suarez is csak szélső lesz, úgy mint Villa. Messit nem fogják visszatenni szélre vagy középpályára.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 4., péntek 14:16

nincs egy hete sem, de még mindenki el volt ájulva, hogy mennyire jó csatár, és milyen jó lenne leigazolni, de vártam már a sárdobálást ahogy képbe került a Barca :lol: :lol: :lol:
Én félig pont a viselkedése miatt hoztam volna. A mai fociban egy ilyen agresszív, beteg ember aranyat érhet...de átlépte (megint) a határt. Tartom, hogy hozzánk jobban illett volna.
Kíváncsi vagyok az árára, majd utána véleményezem.

Rosszabb játékos nem lett a harapás miatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 4., péntek 14:05

igazóból, azzal, hogy a Barca elkezdte ezt szöveget:" Hogy mi utánpótlás, meg UNICEF, meg Méz kő un kubb"magát húzta a csőbe, mert tudni lehetett, hogy ez sem tart őrőkre. És most hülyét csináltak magukból. Sőt, ezek az igazolások.
Amugy egy Neymar-Mandzsu-Messi nem lenne gyenge, de Suarezzel valamelyik sztár nagyon pórul fog járni.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 4., péntek 14:01

ateeemadrid írta:egy 27 éves játékosért, vállalhatatlan viselkedéssel, úgy hogy 4 hónapra el van tiltva a focitól
nincs egy hete sem, de még mindenki el volt ájulva, hogy mennyire jó csatár, és milyen jó lenne leigazolni, de vártam már a sárdobálást ahogy képbe került a Barca :lol: :lol: :lol:
ateeemadrid írta:Különben is, hova kellett nekik csatár? A szélre?
Mért, hány csatára van jelenleg a Barcának?

Tibi09
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tibi09 » 2014. július 4., péntek 13:45

Azért mert egy klubnak van bevétele, nem azt jelenti, hogy pénze is van. :)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. július 4., péntek 13:44

Pontosan.
Nem tudom minek annyit fikázni a Barcát egyébként is. Kellett nekik csatár? Kellett. Mi vettünk Bale-t 90 milláért? Akkor ők mért ne vehetnének Suarezt ugyanannyiba? Majd vesznek védőt is, Marquinhosra felhúzzák a piros-sárga csíkos mezt, aztán hirtelen eladja a PSG.
Talán azért kell őket fikázni, mert ismét segget csináltak a szájukból. Megy a nagy sajátneveléses szöveg, erre egy eredménytelen szezon után vesznek vagy 5-6 játékost, ezek közül van akit 90 millióért. (egy 27 éves játékosért, vállalhatatlan viselkedéssel, úgy hogy 4 hónapra el van tiltva a focitól.)

Különben is, hova kellett nekik csatár? A szélre?

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 4., péntek 13:39

CS0ki írta:
Két kapus, Rakitic, Suarez... és még ők gondolják, hogy mi túlzásokba esünk. Kár, hogy nekünk pénzünk is van túlzásokba esni, de nekik aztán biztosan nincs tele a kassza.
Miért ne lehetne teli a kassza? A bevételük közel annyi, mint a real madridé, ha most elmegy Puyol, VV, Xavi, akkor fizetési pénz is felszabadul, Sanchez eladásával jönni fog pénz is, Fabregast már eladták. Van még Song meg 1-2 másodvonalas figura, akit elpasszolnak, és gond nélkül megvan 80-90 milliós bevétel. Egy Barca szintű klubnak meg bőven van annyi pénze, hogy nyaranként eldurrancson 50-60 milliót alsó hangon. Tehát ha Suarezre el is megy 90, az összes költésük lesz 130. Még jut egy középső védőre is pénz.
Pontosan.
Nem tudom minek annyit fikázni a Barcát egyébként is. Kellett nekik csatár? Kellett. Mi vettünk Bale-t 90 milláért? Akkor ők mért ne vehetnének Suarezt ugyanannyiba? Majd vesznek védőt is, Marquinhosra felhúzzák a piros-sárga csíkos mezt, aztán hirtelen eladja a PSG.
Nekem egyébként LE szimpatikus figura, kíváncsi vagyok mit hoz majd ki a katalán bandából. Igazából a fogas is szimpatikus a vérengzős napjain kívül, sajnálom, hogy most majd rosszakat kell kívánjak neki (majd be kell szerezni egy ilyen harapós emotikont :mrgreen: )
Szóval csak azt akarom mondani, hogy utáljuk persze a katalánékat, de nem kell éppen ennyire elfogult lenni.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. július 4., péntek 13:16

Két kapus, Rakitic, Suarez... és még ők gondolják, hogy mi túlzásokba esünk. Kár, hogy nekünk pénzünk is van túlzásokba esni, de nekik aztán biztosan nincs tele a kassza.
Miért ne lehetne teli a kassza? A bevételük közel annyi, mint a real madridé, ha most elmegy Puyol, VV, Xavi, akkor fizetési pénz is felszabadul, Sanchez eladásával jönni fog pénz is, Fabregast már eladták. Van még Song meg 1-2 másodvonalas figura, akit elpasszolnak, és gond nélkül megvan 80-90 milliós bevétel. Egy Barca szintű klubnak meg bőven van annyi pénze, hogy nyaranként eldurrancson 50-60 milliót alsó hangon. Tehát ha Suarezre el is megy 90, az összes költésük lesz 130. Még jut egy középső védőre is pénz.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. július 4., péntek 11:59

És mégis MIBŐL igazol a csodabarca ennyi játékost egy nyár alatt?

Két kapus, Rakitic, Suarez... és még ők gondolják, hogy mi túlzásokba esünk. :lol: Kár, hogy nekünk pénzünk is van túlzásokba esni, de nekik aztán biztosan nincs tele a kassza. Undorító egy klub.

Egyébként nem lepődnék meg, ha messi sem ott fejezné be a karrierjét, elő van ez már készítve, félig meddig Neymar igazolását is ennek tudom be, de most Suarezét is. Menni fog ő onnan valamikor.
But he is a good boy...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 4., péntek 11:00

Realista24 írta:Az MCM csoport kártérítési pert indított a Barca ellen. Amikor még Laporta volt az elnök, megállapodtak, amely szerint reklámfelületként használhatják a La Masia homlokzatát, de Rosell ezt eltörölte. Márciusban lesz a tárgyalás, 100 millió a kár a kereset szerint.
most egy 100-as Draku....akarom írni Suarezért, egy 100-as büntiből, a Neymar/Ifi játékosokon elkaszálják őket és eltiltsák őket az átigazolásoktól, idén sem vesznek védőt és kész

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. július 4., péntek 10:30

messideco írta:R.I.P. Mes que un club :'(
Isten hozta a barcásokat a való világban. Persze pillanatok alatt elfelejtik azokat a szövegeket, amiket toltak az elmúlt években, és most jön majd a "Hohóóó, itt van Suarez, Neymar és Messi, mi vagyunk a legjobbak!! sálálálálááááá". Belegondolok, hogy a MU drukkerek többsége hogyan viselkedik, de amikor eszembe jut, hogy a barcások mit tolnak, akkor rájövök, hogy a MU-sok igazából tiszta jó fejek. :lol:

Én nem akarok rosszindulatú lenni, remélem a barcának lesz még egy ilyen sikerkorszaka, mondjuk 2758 környékén, de most bukjanak bele az egészbe. :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 104 regisztrált és 0 vendég