Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2014. június 29., vasárnap 16:46

Sz@rd már le magasról! :mrgreen:

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. június 29., vasárnap 16:40

Na már mindenhol kész tényként kezelik Suarezt a Barcánál, ez nekem nagyon nem tűnik logikus lépésnek, védő kéne és még inkább középpályás.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. június 29., vasárnap 10:41

Ha a Barca megveszi Suarezt akkor azzal az utolsó szöget is beverik...Neymar sem képes Messi mellett azt adni amire képes, hát ha még egy top center is ott lesz mellette? Remélem megcsinálják, elszórják Alexist is, fizetnek is mellé, és Neymar bejelenti hogy távozni szeretne :D

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. június 28., szombat 17:42

ziro4vr írta:Dani Alves most marad majd egyébként? Az a Cuadrado gyerek igen jó, de mint hátvéd, ott már lennének gondok vele bőven.
Jó kérdés, nemrég nyilatkozta, hogy jelenlegi állás szerint maradni fog, elvileg a PSG a túl magas fizetési igényei miatt lemondott róla, más érdeklődőről pedig eddig nem igazán lehetett hallani. Szép is lenne, ha marasztalnánk, és jövőre ingyen menne ő is...

Mondjuk értelmes alternatívát én továbbra sem igazán látok, Cuadrado mondjuk valóban nem lenne rossz, igaz, ő talán még kevesebbszer érne hátra védekezni, mint Alves (bár legalább támadásban tudná hozni azt a szintet, amit a brazil a legjobb éveiben). Igazából két játékos van, akit azonnal hoznék Alves helyére: Lahm és Carvajal, mondanom sem kell, hogy mindkettő esélytelen.

Montoyát én kevésnek érzem, idén nem győzött meg, de talán megérdemel még egy esélyt, valamivel több játékperccel, mint a tavalyi szezonban.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 28., szombat 15:20

Dani Alves most marad majd egyébként? Az a Cuadrado gyerek igen jó, de mint hátvéd, ott már lennének gondok vele bőven.
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 28., szombat 15:13

Nagyon támadó lesz a kp szerintem. A szisztéma ugyan az marad mint eddig LE-t ismerve, csak próbál frissíteni a kezdőn. Kontrákból ugyan ùgy verhetőek maradnak mint eddig...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 28., szombat 14:34

numberone1 írta:Szerintem a Buskec-Rakitic kettos keves lenne ott kozepen.
Szerintem meg nem, 4 védő rendszerben kevés lenne, de 5 védősben szerintem elég lehetne.

Amúgy aláírásodban néztem, hogy te a Depay gyereket hoznád cserének, amúgy ő szélső, szóval nem értem, hogy miért Benzema mögé. Verratti meg a gyenge olasz válogatottból nem tudott kitűnni. Még mindig nem értem, hogy miért preferáljátok sokan az olaszt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 28., szombat 13:24

Valószínű a sajtó hazudozik. interjúkat is volt hogy csak kitaláltak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 28., szombat 13:21

Pipita korábban elmondta, hogy megtisztelő a Barca érdeklődése, blablabla.
Most meg lenyilatkozta, hogy nem tud semmi az ezzel kapcsolatos dolgokról, csak a vb-re koncentrál.
Ezeknek ekkora gond van a memóriájukkal? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 28., szombat 11:31

Madrid fan: Ronaldo is the top scorer of La Liga
Barca fan: Messi scored 4 goals in World cup
Madrid fan: Ronaldo is the top scorer of UCL
Barca fan: Messi scored 4 goals in World cup
Madrid fan: Ronaldo won the Golden Boot
Barca fan: Messi scored 4 goals in World cup
Madrid fan: Ronaldo won UCL and spanish cup
Barca fan: Messi scored 4 goals in World cup
Madrid fan to Barca fan: How are you?
Barca fan: Messi scored 4 goals in World cup

:lol: :lol: :lol:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. június 26., csütörtök 19:46

Szerintem a Buskec-Rakitic kettos keves lenne ott kozepen.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. június 26., csütörtök 13:45

Ott megáll az egész, hogy Messi nem lehet center :lol:
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 26., csütörtök 13:40

GT37 írta:Palesz, üdv itt is. :mrgreen:
Kerlon írta:Az a baj, hogy egyik se tipikus szélső, ezért valaki mindig szívna. A Barcának is jöhetne most egy 5 védős játékrendszer, bár 2 normális belső védőjük sincs. :D
pedig:
------kh-----Piqué-----kh
jhv-------------------------Alba
-------Busquets-Rakitic
--------------Messi
-------Suárez-----Neymar

csapat hasíthatna.
Valami hasonlón én is gondolkodtam már, de Iniestát nem igazán tudom sehol sem elhelyezni ebben a szerkezetben. Talán csak úgy, ha a Messi-Suárez-Neymar hármasból csak kettő játszik, ez esetben szerepelhetne mögöttük, ott, ahol a te felállásodban most Messi neve áll. (Jobbra pedig mehetne akár Cuadrado, ő belepasszolna ebbe a játékrendszerbe érzésem szerint.)

Vicces lenne, ha jönne Suárez meg Kroos, hátra pedig egy szem Mathieu... :lol: :lol:
Amúgy Sanchez is beleillik ebbe a rendszerbe és nem kell magyarázni, hogy miért. A másik meg egyértelmű, hogy Neymar, Sanchez stb azért ennyire ratyi a barcába, mert ők is lendületből a legjobbak és ezzel passzolgatós szarral kb. saját magukat herélték ki az elmúlt években. Mourinhoban ez volt a legjobb: minél előbb eljutni a másik kapujáig.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kredenc
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2014. május 9., péntek 11:17
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kredenc » 2014. június 26., csütörtök 13:35

GT37 írta:Palesz, üdv itt is. :mrgreen:
Kerlon írta:Az a baj, hogy egyik se tipikus szélső, ezért valaki mindig szívna. A Barcának is jöhetne most egy 5 védős játékrendszer, bár 2 normális belső védőjük sincs. :D
pedig:
------kh-----Piqué-----kh
jhv-------------------------Alba
-------Busquets-Rakitic
--------------Messi
-------Suárez-----Neymar

csapat hasíthatna.
Valami hasonlón én is gondolkodtam már, de Iniestát nem igazán tudom sehol sem elhelyezni ebben a szerkezetben. Talán csak úgy, ha a Messi-Suárez-Neymar hármasból csak kettő játszik, ez esetben szerepelhetne mögöttük, ott, ahol a te felállásodban most Messi neve áll. (Jobbra pedig mehetne akár Cuadrado, ő belepasszolna ebbe a játékrendszerbe érzésem szerint.)

Vicces lenne, ha jönne Suárez meg Kroos, hátra pedig egy szem Mathieu... :lol: :lol:
Én úgy gondolom,hogy mindegy a felállás jelenleg. Minden Messin fog múlni,hogy többet fut-e a kapusnál,hogy az történik-e,amit az edző akar,hogy elfogadja-e Neymart és a többieket. Amíg ez nincs rendben,addig érkezhet Kroos,Suarez vagy bárki. Ha Leo gyenge és a támadások feltétlenül rajta folynak keresztül,akkor ott nincs aki segítsen. Látszott idén is,látszott a vb-n is és szerintem látszik az is,hogy ugyan megkapta Nigéria éves költségvetését,nem ez a baja. Ki lehet rakni a szélre,visszavonni a kp-ra,minden poszton többet kellene dolgoznia a mostaninál.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. június 26., csütörtök 13:23

Palesz, üdv itt is. :mrgreen:
Kerlon írta:Az a baj, hogy egyik se tipikus szélső, ezért valaki mindig szívna. A Barcának is jöhetne most egy 5 védős játékrendszer, bár 2 normális belső védőjük sincs. :D
pedig:
------kh-----Piqué-----kh
jhv-------------------------Alba
-------Busquets-Rakitic
--------------Messi
-------Suárez-----Neymar

csapat hasíthatna.
Valami hasonlón én is gondolkodtam már, de Iniestát nem igazán tudom sehol sem elhelyezni ebben a szerkezetben. Talán csak úgy, ha a Messi-Suárez-Neymar hármasból csak kettő játszik, ez esetben szerepelhetne mögöttük, ott, ahol a te felállásodban most Messi neve áll. (Jobbra pedig mehetne akár Cuadrado, ő belepasszolna ebbe a játékrendszerbe érzésem szerint.)

Vicces lenne, ha jönne Suárez meg Kroos, hátra pedig egy szem Mathieu... :lol: :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 26., csütörtök 13:13

Géci írta:Ettől független azért elég ütősnek hangzik egy Neymar-Messi-Suarez támadóhármas... Persze nem egy BBC, de nem rossz :D . Idén Kroost mindenképpen hozni kell. Ez eggyértelmű. Amùgy baromi szokatlan, hogy felénk mekkora a csend, katalánéknál meg minden napra jut egy tucat pletyka :)
Az a baj, hogy egyik se tipikus szélső, ezért valaki mindig szívna. A Barcának is jöhetne most egy 5 védős játékrendszer, bár 2 normális belső védőjük sincs. :D
pedig:
------kh-----Piqué-----kh
jhv-------------------------Alba
-------Busquets-Rakitic
--------------Messi
-------Suárez-----Neymar

csapat hasíthatna.

Amúgy nem érdekel, vegyék meg szépen Suárezt 80 millióért, aztán a védelmük meg a középpályájuk még mindig nincs megoldva. Nekünk meg nagyjából csak Kroos/Vidal/Pogba kell a középpályára meg Benzemának egy komolyabb konkurencia és kész is vagyunk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. június 26., csütörtök 13:09

szevasz palesz, hát te is itt vagy ? :mrgreen:

suarezt feleslegesnek érzem, itt is az van, mint nálatok, hogy van egy hiányposzt, és oda kellene ember, annyi különbséggel, hogy az az egy az nálunk 3 (jhv,khv,kkp). :)
de egyébként nagy lenne a verseny az MSN között, hogy kit utál legjobban a madridom.hu :mrgreen:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. június 26., csütörtök 12:22

wZoLee7 írta:...
A VB-n megint Messi a csodás játékát kell csodálni, és ez neki bőven elég lesz ahhoz hogy maradjon a pozícióján. Nem fog fejlődni a barca semmit sem
Az a baj, hogy eddig a VB-n se játszik csodásan, "csak" rúgott 4 gólt. Az utolsó meccsén már javult valamit, de az első kettőn semmit nem csinált a 2 villanásán kívül - mondjuk azok szépek voltak. De a posztja kicsit más, mint nálunk, valamivel többet van a szélen, remélem ha jön valaki középre, akkor Leo hasonló poszton fog játszani, mint a válogatottban.
ateeemadrid írta:Szakadnék rajtuk, ha Suarez menne a Barcába. Sáncheznél alapból nem sokkal jobb játékos Suarez, ráadásul ehhez még vagy 60 millió fontot hozzáraknának a katalánok. Mehetne a jobbszélre erőlködni, ráadásul 3 ilyen vezéralkat megintcsak rohadtul nem férne össze. Kicsit Ibra leigazolására emlékeztetne. :)
...
Emiatt nem örülnék neki én sem annyira - az árán kívül.. A Neymar-Messi-Alexis trióban is 3 olyan játékos van, akiknek kell a szabadság a jó játékhoz, de mivel ketten is le vannak butítva, így nem működik túl jól az az első alakzat - mondjuk ez Messsi hibája is, de ebbe bele se megyek most inkább. Azt talán még meg lehetne oldani, hogy Neymar és Leo is relatíve kötetlen posztban legyenek, de 3 játékos az már sok. Ilyen szempontból amúgy a nálatok említett Falcaonak jobban is örülnék mint Suáreznek, mert ő "egyszerűbb" játékos, ő inkább csak azzal törődik, hogy helyzetbe kerüljön és beverje azokat kegyetlenül, nem akar akkora szerepet vállalni a játék szervezéséből mint az uruguayi. És Leo meg Neymar mellé inkább ilyen játékos kéne.
Alexist amúgy a saját érdekébe eladnám, jobb lenne neki egy olyan csapatban, ahol szabadon játszhat, és nincs így lebutítva mint nálunk. Sokkal jobb játékos ő annál, semmint hogy nálunk beérje ilyen szerepkörrel..

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. június 26., csütörtök 12:00

ateeemadrid írta:Kroos viszont mindenképp kell nekünk, Pogbánál és Verrattinál szerintem egyértelműen jobb és érettebb, ráadásul az ára is viszonylag jó. Nem szabad hagyni, hogy őt elhappolják előlünk.
mindegyikük rohadt jó lenne ide...de jelenleg Kroosra van a legnagyobb esélyünk, és ő a legéretteb ahogy írtad is, ezért a legjobb választás. Pogbat viszont 2-3 éven belül el kell hozni. Modric sem lesz örökké, ahogy DM sem...egy Kroos-Pogba-Isco előttük egy BBC kiegészítve Jesével és pl Griezmannal :mrgreen: Na jó FIFA off...
A VB-n megint Messi a csodás játékát kell csodálni, és ez neki bőven elég lesz ahhoz hogy maradjon a pozícióján. Nem fog fejlődni a barca semmit sem

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 26., csütörtök 11:45

Géci írta:Ettől független azért elég ütősnek hangzik egy Neymar-Messi-Suarez támadóhármas... Persze nem egy BBC, de nem rossz :D . Idén Kroost mindenképpen hozni kell. Ez eggyértelmű. Amùgy baromi szokatlan, hogy felénk mekkora a csend, katalánéknál meg minden napra jut egy tucat pletyka :)
Mivel nálunk Perezek megmondták hogy a vb végéig nem lesz semmi, igy nem kell csodálkozni. :)
Ugyanazokat a híreket írják le hatfele változatban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég